Jídlo a pitivo

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » čtv 01. srp 2013 15:36:41

Tak. Experimentovat se bude. Jsem šel na poštu a cestou řezník měl v nabídce bejčí koule. Nu, proč je nezkusit :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 07. srp 2013 13:34:26

Jako každý týden .... GYROS!
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » sob 26. říj 2013 8:55:12

Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » sob 26. říj 2013 9:22:30

Hmmm vypadá to dobře, ale jelikoz v postupu není jen vložte do mikrovlnky, tak je to pro mě vyšší dívčí... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » sob 26. říj 2013 9:56:58

:D Je to fakt jednoduchý. Palačinky zvládne každý, karamel taky ~ a nalít do toho šťávu z pomeranče a koňak už je to nejmenší, ne? :-)
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » sob 26. říj 2013 15:19:53

Já mám největší problém s otáčením palačinek... :D

Navíc moje schopnosti vaření vystihuje to, že já bych spálil i vodu, kdybych ji dal vařit... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » sob 26. říj 2013 22:30:32

Araoth píše:
Navíc moje schopnosti vaření vystihuje to, že já bych spálil i vodu, kdybych ji dal vařit... :D


Ha, právě jsem tě odhalil! Hanebně ses spolčil s Deneb či kdo vás to s Janou oddal, abys takto přišel k manželce a tedy jsi měl "obsluhu", přiznej se! Určitě víš, že přiznání je polehčující okolnost :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » stř 06. lis 2013 19:23:15

Asi sem s tím, je to přece jen vzdáleně o jídle:

Tak jsem se právě zařadil do zástupu těch, kdo si spletli cukr se solí. A ne, půl litru pudinku, ve kterém rozmícháte tři lžíce soli, NENÍ výsledně k jídlu.
Hlavně, že mám ty dózy popsané...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod JarynekZ » stř 06. lis 2013 19:29:58

Ukrajinci si solí kafe. Sice ne 4 lžičky jako většina místních s "turkem", ale jenom pár zrníček. Výsledek není vyloženě špatnej, což bych neřek, dokud jsem to nevyzkoušel.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » stř 06. lis 2013 21:28:06

Tak pár zrníček, to mě nepřekvapuje. Sůl je dobrý dát skoro do všeho (v přiměřeném množství). I do sladkého pečení, třeba.
Já jsem si vyzkoušela zase opačný extrém. Zapomněla jsem osolit kynuté těsto (to už se obvykle solí docela dost - 1 lžíce na 500g mouky, nebo tak nějak)... Výsledek chutnal trochu jako mrtvola...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » stř 05. úno 2014 21:03:32

Mmmmm, domácí pizza...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » stř 05. úno 2014 23:22:58

Jana píše:Tak pár zrníček, to mě nepřekvapuje. Sůl je dobrý dát skoro do všeho (v přiměřeném množství). I do sladkého pečení, třeba.
Já jsem si vyzkoušela zase opačný extrém. Zapomněla jsem osolit kynuté těsto (to už se obvykle solí docela dost - 1 lžíce na 500g mouky, nebo tak nějak)... Výsledek chutnal trochu jako mrtvola...


Jo tak? Paní Araothová tu mluví cosi o tom, co se jí jako že nepovedlo... není první.
Jsem tuhle měl přístup k mléku fakt že od cecku, takže z kravina.
I rozhodl jsem se udělat si pudink.
No nebyl já jsem kráva a místo cukru nenapral jsem do "pudinku" sůl?
Výsledek byl fakt jako že poněkud nejedlý.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » stř 05. úno 2014 23:29:43

listopad 2013, to vážně? :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » čtv 06. úno 2014 4:54:08

Araoth píše:listopad 2013, to vážně? :D


No proč ne, pokud to nemělo být Araothtí (projinxy, to vypadá blbě, ale ono to je, zdá se, správně) konstatování faktu, že jako paní Araothová kuchyňsky zpracovala něco pořízeného v listopadu 2013.. Tím nekritizuju paní Araothovou, jsem sám, jinxyžel, schopen podobných paskvilů. Ba horších, pokud si zapomenu poznačit, kdy jsem co do mrazáku dal a ani plus mínus bambus netuším.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » čtv 06. úno 2014 10:18:06

Zidane zase posiloval... :roll:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » čtv 06. úno 2014 12:21:35

Vypadá to tak...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Liger » čtv 06. úno 2014 12:39:32

Na ten Zidanův příspěvek se dá snad říct jen jediné: Normální zeď se snad čte v lahváčové sušence? O tom silně telefonuji. ©the_domingo
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: AW: Jídlo a pitivo

Příspěvekod nk8215 » čtv 06. úno 2014 12:43:22

Bacha na mě, já občas takovýhle konstrukce pášu i za střízliva :P

Sent from my GT-S6102 using Tapatalk 2
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » ned 23. úno 2014 3:08:20

Sem nebo do Zvukotěsky... tak či tak jsem kráva jordánská. Hlavně že jsme roky a roky snad už někdy z totáče měli domáci strojek na hranolky (vrazíš tam syrovou bramboru, zmáčkneš páku a přes mřížku vylezou hranolky) a já vůl to evidentně nechal při stěhování ve starým baráku. Teď abych kupoval novej (a ne, kupovat hotový hrancle se mi nechce, maje u táty ve sklepě zaplaceno půl pytle brambor) :zeď:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » ned 23. úno 2014 3:29:19

Tak nůž a jedu... :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » pon 24. úno 2014 23:02:01

Araoth píše:Tak nůž a jedu... :P


Můžeš přijet a ukázat, měl bys v tom mít grif, skalpel už jsi v ruce taky určitě držel a používání tohoto je o poněkud větší přesnosti než krájení hranolků, protože když já říznu o kousek vedle, jde o prd, pokud tam nenechám prst, zatímco ty můžeš říznutím těsně vedle způsobit průkak :P
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » pon 24. úno 2014 23:25:22

Když už tak hranolky udělám sobě... ale já tu nemám pytel brambor, takže zvítězí lenost a radši si udělám ty kupovaný :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » úte 25. úno 2014 0:38:25

No právě - já, maje brambor k dispozici dost, si přece nebudu kupovat hrancle. To radši dám 250 Kč za kráječ na hranolky :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod JarynekZ » úte 25. úno 2014 20:05:19

Místo padesátky za kilo kupovanejch nebo deseti minut s nožem (když jich budeš dělat fakt hodně)? Dobře, no :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » úte 25. úno 2014 20:20:27

Zidane...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » úte 25. úno 2014 22:25:05

Někdo by měl vzít tu "Aliens" meme a napsat tam Zidane... myslím, že by se tu využila :D

Vlastně, když už o tom mluvíme....

Obrázek
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Liger » úte 25. úno 2014 22:53:13

Díky, hned si to ukládám do poznámek. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » úte 25. úno 2014 23:31:52

JarynekZ píše:Místo padesátky za kilo kupovanejch nebo deseti minut s nožem (když jich budeš dělat fakt hodně)? Dobře, no :vlna:


Kráječ není věc na měsíc, pokud ho nerozbiju nebo někde nezatratím jako starý dobrý ještě socialistický, co jsem zřejmě zapomněl ve starém baráku při stěhování, takže se v horizontu let vyplatí. Už proto, že na krájení hranolků nožem jsem línej :vlna:
A o kupovanejch ani nemluvím. Řekl jsem tu přece, že mám k dispozici přes půl pytle brambor - placených ze svého pětikilo za pytel, deset korun za kilo.
Čili když si budu hranolky kupovat, budu platit za hranolky a ještě ty brambory nespotřebuju - další vyhozené peníze.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » stř 26. úno 2014 0:56:23

Tak si udělej kaši... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod JarynekZ » stř 26. úno 2014 6:44:20

"Americké" brambory by šly taky jednoduše.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » stř 26. bře 2014 22:14:20

Slint. Už aby byly Velikonoce, mám slíbenou kachnu... hm, dala bych si kachnu, nedal by si někdo kachnu?
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » stř 26. bře 2014 23:09:40

Jana píše:Slint. Už aby byly Velikonoce, mám slíbenou kachnu... hm, dala bych si kachnu, nedal by si někdo kachnu?


Dal, mám to brát jako pozvánku? ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod JarynekZ » stř 26. bře 2014 23:33:11

Uděláme srazovací tour, tenhle víkend za Janou na kachnu, příští týden Brno a pak... třeba tu Plzeň, když nám Staga domluví spešl koncert :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » stř 26. bře 2014 23:42:48

JarynekZ píše:Uděláme srazovací tour, tenhle víkend za Janou na kachnu, příští týden Brno a pak... třeba tu Plzeň, když nám Staga domluví spešl koncert :vlna:


Jana řekla na Velikonoce a ty ještě nebudou, takhle by to nešlo, nekaž Janě plány!

A ne, vůbec to nemá nic s tím, že tenhle víkend už mám naplánován jinak ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » čtv 27. bře 2014 18:38:51

JarynekZ píše:Uděláme srazovací tour, tenhle víkend za Janou na kachnu, příští týden Brno a pak... třeba tu Plzeň, když nám Staga domluví spešl koncert :vlna:

Koncert? To jako nás? :shock:
Páč já fakt jinak nevím, kde bych co měla domlouvat...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod JarynekZ » čtv 27. bře 2014 18:42:27

Samozrejme, koho jinyho?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » čtv 27. bře 2014 19:12:50

Snad Linkinů ne.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » čtv 27. bře 2014 19:15:09

Tak trošku nejsem zvyklá, že by nás lidi chtěli poslouchat ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » čtv 27. bře 2014 22:20:03

Staga píše:Tak trošku nejsem zvyklá, že by nás lidi chtěli poslouchat ~


No tak snad nehrajete Evu a Vaška, nebo ano? :shock: A ono i kdyby, tak po pár pětipivech... :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » pát 28. bře 2014 15:41:00

V profilu mám web kapely a na něm jsou nahrávky. Si to poslechni a případně zhodnoť ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » pát 28. bře 2014 20:22:34

Že by ho z toho kleplo? Hned si tý kapely začnu vážit víc :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » sob 29. bře 2014 17:00:54

A ještě se tu od tý doby ani neukázal. Začnu asi slavit :lol:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Araoth » ned 30. bře 2014 11:21:39

A já si říkal, že proč toho tu nebylo moc, za dobu mé nepřítomnosti... a on tu nebyl ani Zidane... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod JarynekZ » ned 30. bře 2014 11:26:25

Chvalme Stagu a její hudební skupinu, umožnila nám vyvětrat z hlav Zidana :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Staga » pon 31. bře 2014 21:49:31

Jó, tak jsem si myslela...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Zidane » pon 31. bře 2014 22:15:49

Staga píše:Jó, tak jsem si myslela...


Bohužel pro Stagušku a ostatní dobráky jsem jen v pátek večer jel za příbuznými do Turnova. Tam se mmj. ukázala sestra, švagr a synoveček s neteří (5 a 3,5) a šlo se na sobotní Pochod za Rumcajsem. Dobre to bolo, kvůli dětem pět kilometrů, i když já bych klidně dal nějakou tu dvacítkovou trasu či co tam byly ty delší :vlna:
Další výhoda je, že jsem si opět potvrdil, že být strýček má své výhody - když dítko vstane prdelí napřed, dá se zmiznout či scény ignorovat a ať si to řeší máma :vlna:

Jinak Stažinko neplakej, ještě jsem si ty nahrávky nepustil, takže když se budeš dost usilovně modlit, třeba Pán Bůh tvé přání vyplní :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » sob 05. dub 2014 19:54:25

Mno... tak jsem si dnes omylem dala svíčkovou s bramborovým knedlíkem. Asi nebudu milovníkem neotřelých kombinací...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Jana » ned 20. dub 2014 10:27:02

Kachnáááá!
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod DanDan » ned 20. dub 2014 16:46:45

Řízek s bramborovým salátem!
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Jídlo a pitivo

Příspěvekod Hyper SteveTR » ned 20. dub 2014 16:55:09

Zrovna jsem to sem chtěl jít napsat! No, taky se přidám. Řízek s bramborovým salátem!
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků

cron