


















Araoth píše:
Navíc moje schopnosti vaření vystihuje to, že já bych spálil i vodu, kdybych ji dal vařit...













Jana píše:Tak pár zrníček, to mě nepřekvapuje. Sůl je dobrý dát skoro do všeho (v přiměřeném množství). I do sladkého pečení, třeba.
Já jsem si vyzkoušela zase opačný extrém. Zapomněla jsem osolit kynuté těsto (to už se obvykle solí docela dost - 1 lžíce na 500g mouky, nebo tak nějak)... Výsledek chutnal trochu jako mrtvola...







Araoth píše:listopad 2013, to vážně?




















Araoth píše:Tak nůž a jedu...
























JarynekZ píše:Místo padesátky za kilo kupovanejch nebo deseti minut s nožem (když jich budeš dělat fakt hodně)? Dobře, no











Jana píše:Slint. Už aby byly Velikonoce, mám slíbenou kachnu... hm, dala bych si kachnu, nedal by si někdo kachnu?






JarynekZ píše:Uděláme srazovací tour, tenhle víkend za Janou na kachnu, příští týden Brno a pak... třeba tu Plzeň, když nám Staga domluví spešl koncert



JarynekZ píše:Uděláme srazovací tour, tenhle víkend za Janou na kachnu, příští týden Brno a pak... třeba tu Plzeň, když nám Staga domluví spešl koncert








Staga píše:Tak trošku nejsem zvyklá, že by nás lidi chtěli poslouchat ~



















Staga píše:Jó, tak jsem si myslela...













Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků