Vtipné a jinak veselé obrázky

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pon 28. led 2013 22:58:34

Vida, jsem stařec. :vlna: I když já mám tento proces spojený spíš s videokazetama.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 29. led 2013 5:03:40

To máš jedno, copak dnešní mládež ví, co je to videokazeta? ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » úte 29. led 2013 7:08:00

Zalez, dědku :P
Jinak jo, asi chápu ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » úte 29. led 2013 11:01:29

Tak ono se to dá odhadnout. Aspoň u audiokazety, u té videokazety se propiska musela použít jiným způsobem, kdo ví? ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » úte 29. led 2013 11:37:42

No... videokazetu sis mohl snad tak akorát popsat propiskou... u audiokazety to teda chápu spíš... :D Leda, že bys dolovat videokazetu ze zaseknutého přehrávače... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » úte 29. led 2013 11:45:38

Nene, u videokazety se propiska musela strčit do jednoho otvoru u okraje, čímž se odblokovaly ty kolečka a mohls pak přetáčet třeba prstem. Přetáčet tak celou kazetu by bylo na zbláznění, ale pokud se třeba povolila páska nebo video odmítalo přetočit kazetu až úplně na začátek, tak to byla účinná metoda. :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » úte 29. led 2013 11:55:56

Tak upřímně... přestože tady mám poličku narvanou videokazetama, tak tohle jsem nikdy řešit nemusel... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » úte 29. led 2013 12:16:44

Staga píše:Zalez, dědku :P
Jinak jo, asi chápu ~

asi?
ja som si myslela že staga je zhruba rovnako stara ako ja.
aha vlastne aj je.
asi?
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » úte 29. led 2013 14:06:05

Hmmm...
Asi jsem už taky stařec... :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » úte 29. led 2013 17:00:32

yannush píše:
Staga píše:Zalez, dědku :P
Jinak jo, asi chápu ~

asi?
ja som si myslela že staga je zhruba rovnako stara ako ja.
aha vlastne aj je.
asi?

Už určitě. Sem si nebyla jistá, jestli jsem pochopila to, co pochopit mám :písk:
Mimochodem, taky jste slepovali pásek z kazety izolepou? ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » úte 29. led 2013 18:03:21

Staga píše:Mimochodem, taky jste slepovali pásek z kazety izolepou? ~

Jo jo, zamotaná či přetržená páska, to byla vždy radost... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » úte 29. led 2013 18:12:18

Tím spíš, když to byla oblíbená pohádka... ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 29. led 2013 19:00:49

Araoth píše:Tak upřímně... přestože tady mám poličku narvanou videokazetama, tak tohle jsem nikdy řešit nemusel... :D

Taky ne.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » úte 29. led 2013 20:08:17

A když došly videokazety, tak vytáhnout nějakou zapomenutou z půjčovny, přelepit okýnko náplastí a vesele nahrávat zadarmo... Ale to není žádná liga, to je základ :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » úte 29. led 2013 23:22:23

Jo, zalepování okýnka, které mělo zabránit nahrávání, to taky pamatuju. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 30. led 2013 22:32:29

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 30. led 2013 22:41:40

Obrázek

Nějaký nápad na to, co by Zeman říkal? Tohle vyloženě volá po bublině :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » stř 30. led 2013 23:59:25

Vysočina = salám? :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » čtv 31. led 2013 0:24:04

Liger píše:Vysočina = salám? :D

hej, to by šlo :D
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 31. led 2013 1:46:02

yannush píše:
Liger píše:Vysočina = salám? :D

hej, to by šlo :D

No to by určitě šlo, zde není potřeba ani namodřit (i když modří by se tlemili třikrát tolik) :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 31. led 2013 4:01:58

Liger píše:Vysočina = salám? :D


No pleskněte mě, taková hláška a mě to nenapadne :D

JarynekZ píše:(i když modří by se tlemili třikrát tolik) :vlna:


Tady yannush vidí, že "tlemit se" a tvary tohoto slovesa se v češtině skutečně docela dost používají. V jakém smyslu, to jistě vysvětlovat nemusím ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » čtv 31. led 2013 16:44:50

Obrázek
Dopravní podnik města Brna si dovoluje informovat cestující o úsporných opatřeních na přestupních uzlech MHD.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 31. led 2013 19:43:50

Obřany?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » čtv 31. led 2013 20:28:20

Jojo.

Ten obrázek se už obrázek se už s tímto popisem objevil i na oficiální facebookové stránce dopravního podniku, tak třeba na tom něco bude. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 31. led 2013 20:29:32

Tak v tomhle koutě Krna sem taky snad ještě nebyl :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » čtv 31. led 2013 20:34:38

Ono tam ani není moc co dělat, ale jako vycházka/vyjížďka podél řeky do Bílovic (případně až do Blanska) je to tam pěkné. I když od té doby, co tu stezku do Bílovic vyasfaltovali, tak se tam na můj vkus pohybuje až moc bruslařů a matek s kočárkama, tak už to tam na tom kole taky není ono.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Batrachus » pát 01. úno 2013 18:05:37

Obrázek
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 02. úno 2013 12:15:46

A to sem si říkal, že vtipy z Inception jsou už těžce ohraný...
Obrázek
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » sob 02. úno 2013 14:03:49

:mrgreen: :twisted:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » sob 02. úno 2013 14:18:58

Určitě jim podstrčil tatranskej čaj :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » sob 02. úno 2013 14:20:26

ale nikto sa tam neopiera o umyvadlo takže to mohla byť kľudne aj pomsta z lesa.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » sob 02. úno 2013 16:29:28

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 02. úno 2013 19:10:39

Co to tam má za pestrobarevnou klávesnici? :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » sob 02. úno 2013 19:18:37

Podle komentů by to měla být nějaká speciální klávesnice na střih videa...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Lërra » sob 02. úno 2013 22:53:59

Je to tak.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » sob 02. úno 2013 22:59:33

Huh? Lërruška stříhá videa? Nebo jak to ví?
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 02. úno 2013 23:25:44

A liší se ještě v něčem kromě barevnosti kláves? To by pak mohli dělat klávesnice pro každý program, kde by byly barevně odlišené klávesy různých funkcí. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 02. úno 2013 23:33:42

Než klávesnice na každý program zvlášť, to už je výhodnější dotáhnout do konce srandy jako Optimus Maximus...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 02. úno 2013 23:49:33

No to jsem si právě taky říkal, že to už je lepší něco takového.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Lërra » ned 03. úno 2013 11:30:16

Araoth píše:Huh? Lërruška stříhá videa? Nebo jak to ví?

Otec Lërrušky.
Liger píše:A liší se ještě v něčem kromě barevnosti kláves? To by pak mohli dělat klávesnice pro každý program, kde by byly barevně odlišené klávesy různých funkcí. ~

Je to normální klávesnice, jen je "color-coded" podle klávesových zkratek plus můžou mít nějaké extra klávesy, v televizních a filmových studiích, kde jsou vyhrazené počítače jen na střih je docela logické si dát takovou klávesnici... k domácímu počítači, kde pracuješ s x typy softwaru si ji asi spíš nedáš.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 03. úno 2013 11:40:20

Jo tak to už trochu dává smysl.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Lërra » ned 03. úno 2013 11:50:48

Mne stejně vždycky dostane, jak se na vtipném obrázku začnou rozebírat věci s pointou naprosto nesouvisející...

you saw nothing...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 03. úno 2013 11:59:08

Jsme skupina bývalých rýpalů z lamera, co bys chtěla... :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » ned 03. úno 2013 15:00:02

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 03. úno 2013 17:27:38

Simulace autobusu :vlna:

Obrázek
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » ned 03. úno 2013 17:30:07

Obrázek neobrázkuje.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 03. úno 2013 17:33:17

Dík za upozornění, teď už snad jo.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » ned 03. úno 2013 17:40:29

Tak nevím, jestli je horši tohle, nebo když autobusák jede mimo obec stylem "zrychlím na 70, pak vyřadím a vyjde to akorát k zastávce". Navíc když ten autobus má podle jízdního řádu dorazit deset minut před začátkem vyučování (což se nestíhalo ani tak, škola sto metrů od zastávky je prostě moc daleko).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 04. úno 2013 15:58:07

Ono je to spíš smutné:

Obrázek

Následná diskuze přesunuta tu. DanDan;
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » úte 05. úno 2013 18:06:47

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron