I když já mám tento proces spojený spíš s videokazetama.
I když já mám tento proces spojený spíš s videokazetama.





















Staga píše:Zalez, dědku
Jinak jo, asi chápu ~




yannush píše:Staga píše:Zalez, dědku
Jinak jo, asi chápu ~
asi?
ja som si myslela že staga je zhruba rovnako stara ako ja.
aha vlastne aj je.
asi?


Staga píše:Mimochodem, taky jste slepovali pásek z kazety izolepou? ~





Araoth píše:Tak upřímně... přestože tady mám poličku narvanou videokazetama, tak tohle jsem nikdy řešit nemusel...





















yannush píše:Liger píše:Vysočina = salám?
hej, to by šlo



Liger píše:Vysočina = salám?
JarynekZ píše:(i když modří by se tlemili třikrát tolik)






















































Araoth píše:Huh? Lërruška stříhá videa? Nebo jak to ví?
Liger píše:A liší se ještě v něčem kromě barevnosti kláves? To by pak mohli dělat klávesnice pro každý program, kde by byly barevně odlišené klávesy různých funkcí. ~





































Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků