Soutěž: Co je na obrázku 3 - 37. kolo (ukončeno)

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod Liger » ned 01. črc 2012 21:34:36

Viděl to někdo, kdo ještě neodpověděl správně?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » ned 01. črc 2012 22:53:50

Tak sorry;
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod Johny007 » pon 02. črc 2012 8:04:01

Liger píše:Viděl to někdo, kdo ještě neodpověděl správně?


Tak jako vedel bych... Ale je mi blby to psat, kdyz sem si to precetl... :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod DanDan » pon 02. črc 2012 15:39:27

Chcete nahodit nové kolo?
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod Liger » pon 02. črc 2012 15:44:15

Jak nové kolo, jako novou hádanku? To záleží na tom, kolik lidí ten Stegův příspěvek vidělo. A kolik jich odpovědělo předtím.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod DanDan » pon 02. črc 2012 15:51:21

Předtím hádalo 6 lidí, z čehož 5 lidí to uhodlo... Kolik jich to ale vidělo, netuším...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod Liger » pon 02. črc 2012 15:52:39

Tak jestli uhodlo 5 lidí, tak to můžeš teoreticky regulérně (byť předčasně) ukončit...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Poznej, co je na obrázku 3x16 - Vyhlášení

Příspěvekod DanDan » pon 02. črc 2012 18:07:28

Rozhodl jsem se tedy pro předčasné ukončení.

Správná odpověď byla tachometr:
s03e16-reseni.jpg
Tachometr


A kdo vyhrál?

  • 1. místo - Staga (100 Lamek)
  • 2. místo - Araoth (80 Lamek)
  • 3. místo - Lërra (60 Lamek)
  • 4. místo - Liger (40 Lamek)
  • 5. místo - JarynekZ (40 Lamek)

Lamky pošlu hned po odeslání příspěvku, druhou hádanku tady dám během chvilky.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Poznej, co je na obrázku 3x17

Příspěvekod DanDan » pon 02. črc 2012 18:26:39

s03e17-zadani.jpg
s03e17-zadani.jpg (20.08 KiB) Zobrazeno 5878 krát


Hodnocení: 150 Ł/120 Ł/90 Ł/60 Ł.

Své tipy posílejte soukromou zprávou mé osobě do čtvrtka 20:00.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 16. kolo, konec 4.7.2012 20

Příspěvekod Liger » pon 02. črc 2012 18:41:36

A už prosím nikdo nepište odpověď sem.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 02. črc 2012 19:51:34

tak sorry, nikde jsem to nečetl, že to musí být do soukromejch zpráv; už vám na to mrdám - stejně nevím co to je
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Liger » pon 02. črc 2012 19:56:54

SteGo_Saur_CZ píše:tak sorry, nikde jsem to nečetl, že to musí být do soukromejch zpráv;

Bylo to výslovně v tom Danově příspěvku s hádankou, stačí číst celé příspěvky. A pak je to zvýrazněno v pravidlech na první straně.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod DanDan » pon 02. črc 2012 19:59:00

Tak zase Stego tu je chvilku a neví, jak to tu v různých soutěžích chodí (a myslím si, že to popletl s Poznej film, kde se odpovídá přímo)... Se stane no, do propasti za to nebudu házet...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Liger » pon 02. črc 2012 20:24:31

Však já ho nikam neházím. ~ Jenom aby si příště dával pozor. :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 04. črc 2012 15:08:29

Liger píše:Však já ho nikam neházím. ~ Jenom aby si příště dával pozor. :)


Vzhledem k mé váze a bojovému stylu, který ovládám, bys mě ani nikam nehodil ...
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod JarynekZ » čtv 05. črc 2012 1:01:19

Bojový styl "valící se kámen" ovládám taky, a řekl bych, že líp :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Liger » čtv 05. črc 2012 11:04:27

JarynekZ píše:Bojový styl "valící se kámen" ovládám taky, a řekl bych, že líp :vlna:

Tak v tom případě si stačí stoupnout na kraj propasti, počkat až se přivalí a pak uhnout. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Staga » čtv 05. črc 2012 12:13:55

ale jak bys ho tam chtěl dostat? :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Liger » čtv 05. črc 2012 13:00:30

No nějak bych ho vyprovokoval, to už by se vymyslelo. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Staga » čtv 05. črc 2012 15:35:27

chudák Stego :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » čtv 05. črc 2012 19:03:26

Jarynku, tvůj styl je jasný, ale pokud si to z kopřiv nepamatuješ, tak ovládám styl tygr a jeřáb. Učil jsem se i draka, ale to je už moc fyzicky náročný.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Poznej, co je na obrázku 3x17 - Řešení a vyhlášení

Příspěvekod DanDan » čtv 05. črc 2012 19:23:54

S dovolením vám přeruším vaše OT.

Ukončuji tedy další kolo...

Správná odpověď byla... Skákací nafukovací hrad... Zde je důkaz!
s03e17-reseni.jpg
Skákací hrad


A teď, jak se kdo umístil...

  • 1. místo - Staga (150 lamek)
  • 2. místo - Liger (120 lamek)
  • 3. místo - Araoth (90 lamek)
  • 4. místo - Lërra (60 lamek)
  • 5. místo - Batrachus (60 lamek)

Lamky zašlu během chvilky...

Edit: Lamky zaslány, děkuji za účast a nashledanou při další hře.
Naposledy upravil DanDan dne čtv 05. črc 2012 19:33:00, celkově upraveno 2
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Staga » čtv 05. črc 2012 19:27:07

SteGo_Saur_CZ píše:Jarynku, tvůj styl je jasný, ale pokud si to z kopřiv nepamatuješ, tak ovládám styl tygr a jeřáb. Učil jsem se i draka, ale to je už moc fyzicky náročný.
tak pod těma názvama si nic nepředstavím, dodáš drobné vysvětlení? ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Lërra » čtv 05. črc 2012 19:47:56

Já to prostě nikdy nevyhraju, fňuk :D Zásadně jsem třetí nebo čtvrtá
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Staga » čtv 05. črc 2012 20:23:17

jestli chceš, předám ti právo dát další obrázek, páč já se na tomhle k žádným svým fotkám nedostanu ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod JarynekZ » čtv 05. črc 2012 23:21:15

Staga píše:
SteGo_Saur_CZ píše:Jarynku, tvůj styl je jasný, ale pokud si to z kopřiv nepamatuješ, tak ovládám styl tygr a jeřáb. Učil jsem se i draka, ale to je už moc fyzicky náročný.
tak pod těma názvama si nic nepředstavím, dodáš drobné vysvětlení? ~

Jaký je mezi těma stylama rozdíl netuším, ale co sem tak viděl, na ty desetiletý holčičky to nemělo dlouhodobější účinky :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pát 06. črc 2012 8:56:00

JarynekZ píše:
Staga píše:
SteGo_Saur_CZ píše:Jarynku, tvůj styl je jasný, ale pokud si to z kopřiv nepamatuješ, tak ovládám styl tygr a jeřáb. Učil jsem se i draka, ale to je už moc fyzicky náročný.
tak pod těma názvama si nic nepředstavím, dodáš drobné vysvětlení? ~

Jaký je mezi těma stylama rozdíl netuším, ale co sem tak viděl, na ty desetiletý holčičky to nemělo dlouhodobější účinky :vlna:


For Staga: To nejde popsat, to se musí vidět, ale co jsem viděl tak film "Zakázané království" s Jackiem Chanem není od pravdy daleko.
For Jarynek: Tak ne asi. Nebudu mlátit malý holky.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 17. kolo, konec 5.7.2012 20

Příspěvekod Liger » ned 08. črc 2012 23:06:25

Staga píše:
SteGo_Saur_CZ píše:Jarynku, tvůj styl je jasný, ale pokud si to z kopřiv nepamatuješ, tak ovládám styl tygr a jeřáb. Učil jsem se i draka, ale to je už moc fyzicky náročný.
tak pod těma názvama si nic nepředstavím, dodáš drobné vysvětlení? ~

To zní jako kung-fu...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Co je na obrázku 3x18 - Zadání

Příspěvekod DanDan » pát 27. črc 2012 19:28:38

Jelikož nikdo nechce zadávat, tak asi zůstanu jedinný, kdo tu bude zadávat...

s03e18-zadani.jpg
s03e18 - Co to je?
s03e18-zadani.jpg (10.88 KiB) Zobrazeno 5735 krát


Hodnocení:
1. místo - 100 Ł
2. místo - 80 Ł
3. místo - 60 Ł
Další místa - 40 Ł

Své tipy posílejte do středy 1.8.2012, 18:00 SEČ formou soukromé zprávy
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co je na obrázku 3x18 - Zadání

Příspěvekod Liger » pát 27. črc 2012 19:37:02

DanDan; píše:Jelikož nikdo nechce zadávat, tak asi zůstanu jedinný, kdo tu bude zadávat...

Aha, vidiš, to mi připomíná, že jsem chtěl zadávat. :mrgreen: Příště.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 18. kolo, konec 1.8.2012 18

Příspěvekod DanDan » ned 29. črc 2012 17:36:36

Nápověda: Fotka je z minulého podzimu (říjen tuším) a ty věci jsou na podzim v této poloze.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 18. kolo, konec 1.8.2012 18

Příspěvekod Liger » ned 29. črc 2012 17:38:50

On to nikdo nemůže uhodnout? :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 18. kolo, konec 1.8.2012 18

Příspěvekod DanDan » ned 29. črc 2012 17:45:49

Už předtím to bylo uhodnuto, ale pak se mi zdá, že se odpovědi nějak zastavily, tak jsem chtěl popostrčit...
Je pravda, že jsem mohl počkat trochu dýl...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 18. kolo, konec 1.8.2012 18

Příspěvekod Staga » ned 29. črc 2012 17:48:02

Já tu na to úplně zapomněla ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Poznej, co je na obárzku 3x18 - Vyhodnocení

Příspěvekod DanDan » stř 01. srp 2012 17:59:23

Tak, máme tu vyhodnocení naší soutěže.
  • 1. místo - Liger (100 Łamek)
  • 2. místo - JarynekZ (80 Łamek)
  • 3. místo - Johny007 (60 Łamek)
  • 4. místo - Batrachus (40 Łamek)
  • 5. místo - Staga (40 Łamek)
  • 6. místo - Araoth (40 Łamek)

Plus dvacka mně jako zadavateli...

Jdu pro lamky do tiskárny a následně je rozešlu...

Odesláno...

Edit II: A správná odpověď byla... KAŠTAN!!!
Přílohy
s03e18-reseni.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 18. kolo, konec 1.8.2012 18

Příspěvekod Staga » pát 17. srp 2012 17:08:18

Takže jsem konečně cosi našla.

Obrázek

Bodování:
1. místo - 150 Ł
2. místo - 120 Ł
3. místo - 90 Ł
Další místa - 60 Ł

Konec v neděli večer.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Staga » sob 18. srp 2012 13:13:12

A hádat bude jako kdo? :-/
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod JarynekZ » sob 18. srp 2012 13:30:06

Třeba já...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Johny007 » sob 18. srp 2012 16:48:31

Staga píše:A hádat bude jako kdo? :-/


Já nestačím? :-P
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Staga » sob 18. srp 2012 16:49:55

Ne
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod DanDan » sob 18. srp 2012 17:00:37

Hádám, ale evidetně mimo, takže si odpověď promýšlím...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Staga » sob 18. srp 2012 22:08:03

Stejně jste hrozný, tady máte nápovědu...
Obrázek
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Zidane » sob 18. srp 2012 23:01:22

Nakouknuto, odpovězeno a to bych se divil, že ne správně, tohle zrovna kouknu a vidím aneb budu sem muset chodit častěji ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Staga » sob 18. srp 2012 23:07:14

Tvoje smůla, že sem nechodíš. :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Staga » ned 19. srp 2012 17:21:20

To už jako fakt nikdo nebudete hádat? :-/ Mám tu tři správný odpovědi, to je jako všechno?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod DanDan » ned 19. srp 2012 17:38:35

Já vím, co to je, ale nevím, jak se tomu říká "obecně"... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Staga » ned 19. srp 2012 17:58:57

Ale koukám, žes to nakonec zjistil ~
Jinak teda plus dvě správné odpovědi, hodlá hádat ještě někdo?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Staga » pon 20. srp 2012 22:36:24

Ci fix, a nikdo neřeknete Štázino, máš tu nevyhodnocenou soutěž. Na vás není ale vůůůbec spoleh, abyste věděli ~

Správná odpověď zní spínací špendlík (sichrhajska, zicherka, ale rozhodně né připínáček, jak mně kdosi vehementně tvrdil)

Důkazní obrázek (sprostě ukradený z Googlu, jelikož mi nešel připojit mobil s nafocenýma spínacíma špendlíkama mýma), výřezy byly dělány z toho největšího.
Obrázek

Výherci:
Johny007 - 150 L
JarynekZ - 120 L
Zidane - 90 L
Batrachus - 60 L
DanDan - 60 L
yannush - 60 L
Štázinka - 20 L
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod DanDan » pon 20. srp 2012 23:04:40

Jdu odeslat výhry

Edit: Odesláno...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Zidane » pon 20. srp 2012 23:09:56

Staga píše:Ci fix, a nikdo neřeknete Štázino, máš tu nevyhodnocenou soutěž. Na vás není ale vůůůbec spoleh, abyste věděli ~




)
Proč bychom to říkali, jsme se Štázinou komunikovali, uznala nám odpověď, tak jsme čekali, že o soutěži ví a co se prostoje týče, jsme si mysleli, že Štázina čeká na další odpovědi, když ještě remcala, že jich je málo ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron