


DanDan píše:*Přepíná pendolíno na autoPILot a jde si nalít kapalinu do plamenometu*




SteveTR píše:Všichni účastníci by si do podpisu měli dát "Účastník Velké loupeže", abychom se poznali



Queller píše:Já bych z toho posléze udělal jeden velkej kráter.
Btw. můžu jet taky pendolinem?





Staga píše:*sleduje provoz před bankou a diví se, že se stále nic neděje*





DanDan píše:<reklama>Kdyby si někdo chtěl dát Sweet lemonade, tak je k dispozici v bistro vozu u Chňáchala</reklama>


DanDan píše:<reklama>Kdyby si někdo chtěl dát Sweet lemonade, tak je k dispozici v bistro vozu u Chňáchala</reklama>





















walltar píše:*Oddělal hlídače před bankou.* Někam ho ukliďte ....




walltar píše:*Oddělal hlídače před bankou.* Někam ho ukliďte ....






































































Ptolemaios píše:*drží Stagu ve kravatě* MĚ LAMKY KRÁST NEBUDEŠ!!!



Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků