


Ptolemaios píše:zúčastní se i Chňáchal? nebo bude jenom z dálky sledovat?





walltar píše:S Chňáchalem počítám jako s únikovým vozidlem


DanDan píše:Ptolemaios píše:zúčastní se i Chňáchal? nebo bude jenom z dálky sledovat?
Hmm.. Ten by se nám mohl hodit... Bude kopat policajty do propasti... MUHAHAHA!







SteveTR píše:walltar píše:S Chňáchalem počítám jako s únikovým vozidlem
Jestli se na něj vlezeme O_O



walltar píše:DanDan píše:Ptolemaios píše:zúčastní se i Chňáchal? nebo bude jenom z dálky sledovat?
Hmm.. Ten by se nám mohl hodit... Bude kopat policajty do propasti... MUHAHAHA!
Ty chceš přesunout tu banku k propasti nebo propast k bance ?


DanDan píše:SteveTR píše:walltar píše:S Chňáchalem počítám jako s únikovým vozidlem
Jestli se na něj vlezeme O_O
Uděláme z něj Chňáchalo-bus







walltar píše:Mucík půjde s náma bude to jeho první prácička od doby kdy míca .......... umřela







Ptolemaios píše:R.I.P. Míca.. na její oslavu právě vyhrál můj Stírací Losa už se sázením končím..







Staga píše:walltar píše:Mucík půjde s náma bude to jeho první prácička od doby kdy míca .......... umřela
Pouč ho, ať Myšuli Plyšuli nechá na pokoji.



DanDan píše:Ptolemaios píše:R.I.P. Míca.. na její oslavu právě vyhrál můj Stírací Losa už se sázením končím..
Jó, to jsem si taky říkal, že se sázením končím...


walltar píše:Staga píše:walltar píše:Mucík půjde s náma bude to jeho první prácička od doby kdy míca .......... umřela
Pouč ho, ať Myšuli Plyšuli nechá na pokoji.
Neboj on je ochočenej ...... Je mnohem klidnější a přítulnější než míca.












Ptolemaios píše::D jo už mě to zase chytáno možná na večer si koupím pár Losů.. možná





DanDan píše:Mám pro všechny přijet svým pendolínem? Nebo se dopravíte sami?








walltar píše:DanDan píše:Mám pro všechny přijet svým pendolínem? Nebo se dopravíte sami?
Tak staga může hrát zraněnou blondýnu s polámaným pendolínem





Staga píše:
Zapomeň, nic hrát nebudu. Vypustím Myšuli Plyšuli a bude po hlídačích.


Ptolemaios píše:DanDan: mě objeď jako prvního












Ptolemaios píše:Staga píše:
Zapomeň, nic hrát nebudu. Vypustím Myšuli Plyšuli a bude po hlídačích.
nech mi aspoň jednoho hlídače





walltar píše:a pojmenujem se Dandanovi parťáci


walltar píše:a pojmenujem se Dandanovi parťáci














Queller píše:Budou se nějak zahlazovat stopy?



Queller píše:Budou se nějak zahlazovat stopy?







Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků