Vtipné a jinak veselé obrázky

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pát 28. srp 2015 15:11:48

Obrázek
Dr. Lao, nejďábelštější (existuje to slovo?) z homeopatů na světě, se pokouší otrávit oceán.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 05. zář 2015 3:47:34

Obrázek

Kéž bych byl chytrý jako ona.

Kéž bych byl silný jako on.

Kéž bych byl velký jako on.

Jsem perfektní.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 06. zář 2015 0:02:36

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 24. zář 2015 2:16:42

DanDan si koupil auto? :vlna:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » čtv 24. zář 2015 11:47:42

DanDan a auto. Šotouš DanDan a auto. Šotouš DanDan, zaparkované pendolíno u domu a auto. Ne, nekoupil jsem si auto. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » ned 27. zář 2015 16:22:17

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 30. zář 2015 21:37:09

Další příklad (ten první nejen znám, ale i jsem ho sem myslím kdysi dal), proč Němci nemají rádi Scrabble:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod nk8215 » stř 30. zář 2015 21:46:01

"Hentenonýbazmek na oddělování zboží na pokladním pásu" :rofl:
edit: nádherná vysočina místo všudypřítomnejch reklam :)

Odesláno z mého UHAPPY UP620 přes Tapatalk 5
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 30. zář 2015 22:09:14

Dík za překlad, to jsem ani nevěděl :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 03. říj 2015 14:48:29

Obrázek

čičí

čičí
ČIČI, ČIČI!

HEJ, KOCOURE!!!
Slyší tě.

Jo, to jsou typické kočky, přijdou jen když se jim chce... ovšem dost psů to umí taky, co už jsem viděl pejskařů málem si plíce vyřvat a pes to měl u prdele a metelil si kdovíkam...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 03. říj 2015 18:21:46

Zidane píše:Jo, to jsou typické kočky, přijdou jen když se jim chce... ovšem dost psů to umí taky, co už jsem viděl pejskařů málem si plíce vyřvat a pes to měl u prdele a metelil si kdovíkam...

Fenton! Fenton!!!
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 05. říj 2015 13:04:57

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 05. říj 2015 15:47:37

Obrázek

"Tak je to! Dinosauří zkameněliny jsou od ďábla a mají ozkoušet pevnost naší víry!"

"Fakt?"

"Hej, Lucíku, je to pravda?"

"Neříkej mi tak."
"Udělals dinosauří zkameněliny, aby sis dělal prču z lidí?"

"Cože? Samozřejmě že ne."

"Ty si nepamatuješ stvoření dinosaurů?"
Eeeeeh...

"Co že to máme udělat?"

"KUREVSKY

VELKÝ

JEŠTĚRY"

"Jasně že ne! Proč bych něco stvořil a pak to nechal vyhynout?"
Ach jo.

"Co to je? To je tak roztomilé!"
"Nový druh, Pane. Říkáme tomu "morče".

"Chci je na Zemi! Hned!"
"Pane, mezi dinosaury nemůžou pře..."

VYBOMBARDOVAT DINOSAURY!!!

"Chlape, měl bys přestat chlastat."
"Já vím, já vím..."
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pon 05. říj 2015 21:56:01

:lol:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pon 05. říj 2015 22:38:13

Jo, tenhle byl fakt dobrý. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 14. říj 2015 1:42:17

Obrázek

Lidé s vyšší inteligencí mají vinou zvýšené mozkové aktivity problém večer usnout.

Jo, tak to by vysvětlovalo, proč jsem noční pták ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 14. říj 2015 2:53:56

Obrázek

A doprdele... jak já to jen okecám...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 17. říj 2015 15:37:49

Jestli je tohle pravda, tak notykrávo :iksdé:

Obrázek

Prosím používejte POUZE INTERNET EXPLORER! Používáním jiných prohlížečů zavirujete počítač!
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 17. říj 2015 16:04:28

K absolutní dokonalosti bych to přeložil jako "způsobuje viry", aby to znělo úplně lojzovatě :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Batrachus » sob 17. říj 2015 16:42:31

To mi připomnělo podobný obrázek :vlna:
Obrázek
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 17. říj 2015 16:51:57

Co je tohle za propagandu, to by mě zajímalo...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » sob 17. říj 2015 19:13:49

No, třeba to IEčko nějak vyřadili z provozu....
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 18. říj 2015 1:35:28

JarynekZ píše:K absolutní dokonalosti bych to přeložil jako "způsobuje viry", aby to znělo úplně lojzovatě :vlna:


Taky jsem si říkal, tady by to snad lidi pochopili, že to nepřekládal rádobyangličtinářský pamrdol, ale že to byl záměr :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 18. říj 2015 16:00:20

Batrachus: No, je pravda, že Google Chrome se šíří stejným způsobem jako nemoc a obvykle si ho i člověk, co ho nechce, dřív nebo později nechtěně nainstaluje s nějakým jiným programem. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 18. říj 2015 20:02:43

To už pak je ale o lenosti. Já zjistit, že jsem si nechtěně natáhl GC do počítače, v tu chvíli letí jak mastnej papír do průjezdu. Mám FF, Operu a samozřejmě automaticky IE, na co další prohlížeč?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pon 19. říj 2015 16:03:20

Tak nějak.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 19. říj 2015 23:51:00

Tak nevím, jestli to spíš nepatří do Smutné reality pro dnešní den...

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » úte 20. říj 2015 18:05:06

Kdyby to tak tihle pánové (případně dámy) uměly říct na plnou hubu, to by byla paráda.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » stř 04. lis 2015 19:15:12

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » stř 04. lis 2015 19:47:07

:lol:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 06. lis 2015 5:40:54

Na jednu stranu trefné, na druhou stranu je v dotyčném návodu kašláno na nás, kdo jsme si smartphone na kakáč vzít nezapomněli, protože smartphone nemáme a nechceme jej, stačí nám "dumbphone" nebo jak nazvat to, čím si zavoláme a napíšeme zprávu a lze se nám dovolat a napsat nám a nic více nepotřebujeme :vlna:

Edit: Jo a když seru, tak seru, k čemu mi v tom případě smartphone? Abych vyfotil a poslal na fejsbůček "co jsem právě vykakinkal", jak to s oblibou dělají matky miminek hodlající se podělit o každé... jo, přesně o to?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pát 06. lis 2015 8:20:23

Zidane...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pát 06. lis 2015 18:47:18

Znáš knížky v mobilu, Zidane? Mohl bys, umí je i blbej...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod nk8215 » ned 08. lis 2015 22:14:42

Jo, eknížky…ale na ty je smartfoun o rozměrech klasiky dost nepohodlnej teda…
Edit: no to je konec…:shock: koukám na ten tvůj příspěvek a říkám si, jo, třecí plochy se vyskytovaly, ale až tak…? A pak mi došlo, žes zřejmě myslela blbej přístroj jako opak chytrýho mobilu (ofiko anglickej termín je jinxyvíproč feature phone - jediná možnost, co mě napadá, je narážka na děravost většiny smartphonů - bug × feature, ale jistej si nejsem) :vlna:

Gesendet von meinem ST70104-2 mit Tapatalk
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 09. lis 2015 15:55:32

Znám, ale asi jsem holt předpotopní, protože si radši čtu klasicky "na papíře". Tam se mi nevybije baterka, nemusím to vypínat v letadle (i když prý už se často mobil v letadle vypínat nemusí), riziko krádeže knížky je signifikantně menší než krádeže mobilu, kor chytrého... a jak říká Šuhaj, pokud nemáš rozměrnej mobil, čte se na tom poměrně nepohodlně.

A hlavně - ty knížky tam člověk musí nějak dostat a pro mě by byl internet v mobilu zlo - pokud bych neměl nějaký neomezený tarif, tak bych se buď nedoplatil nebo musel lítat po free wifinách nebo leda do třetice tam ty knížky tahat z počítače doma přes kabel. A to si radši, protože jsem konzerva, zajdu pro knížku do knihovny :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pon 09. lis 2015 16:43:57

Čtu si na svým chytrým stejně v pohodě, jako jsem si čítavala na blbým. Velikost mi nikdy nevadila.
A přetahuju je přes kabel, naprosto bez problému. Do blbýho to teda chtělo je zkonvertovat do přijatelnýho formátu, ale to byla otázka pár kliků navíc.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod nk8215 » pon 09. lis 2015 19:28:06

Tak jsem koukal na ty odkazy - a on chytrej se dá srovnat se Samsungem Youngem první generace, na kterým jsem se sám učil zacházet s Androidem. A musím přiznat, že už tam se mi opravdu četlo hezky - pokud ovšem autor nevzal PDFčko a nehodil ho do krámu tak, jak bylo (většinou se takhle na koleně "elektronizovala" klasika nebo taháky typu Harryho Pottera, člověk prostě položil tištěnou knihu na skener a listoval a listoval…), v celým Android Marketu/Play Storu jsem nenašel jedinou čtecí aplikaci, která by uměla čitelně zobrazit vedle EPUB knížek i ty v PDF…

Odesláno z mého ST70104-2 přes Tapatalk 5
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pon 09. lis 2015 22:59:13

Mám tu elektronickou čtečku a stáhnout knížku není problém, ePuby mají většinou jenom pár kB. Teda pokud to není výše uvedený PDFko, které čtečka nepodporuje a převod většinou skončil neúspěchem.

A i když sám mám raději knížky tištěné, tak když čtu třeba při cestě vlakem, tak mi ta čtečka příjde pohodlnější (protože nezabírá tolik místa). Plus si tam samozřejmě můžu pustit videa/hudbu, nebo najít něco na internetu. A číst knížku v mobilu by mě asi nevadilo.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod nk8215 » pon 09. lis 2015 23:57:24

Jo, tahle úplná nepodpora pdfek pro mě byl důvod chtít rovnou "něco" se systémem (nakonec z toho byl výše zmíněný Samsung Young) a ne jednoúčelovou čtečku. Radši jezdit na každým řádku sem tam dovnitř a ven se zoomem než vůbec nic :vlna:

Odesláno z mého ST70104-2 přes Tapatalk 5
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » úte 10. lis 2015 20:26:38

Moje čtečka zvládá PDF v pohodě, ale půser je právě v tom formátu, když má přesně danou velikost stránky. Pokud je to dostatečně velkým písmem, přizoomovat a posunovat na šířku jde, ale u drobnějších textů doporučuji jako příslušenství binokulární lupu*. Každopádně ePub je ePub.

* Doporučená sestava není vhodná k cestování autobusem, letadlem, nebo jinými prostředky s omezeným rozměrem nebo váhou zavazadla.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod ESESEL » sob 14. lis 2015 1:03:39

Obrázek
If you rush me, we all go boom. If you yell at me, we all go boom. Now you know how I'm doing up here.
Uživatelský avatar
ESESEL
Lamík
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 14. zář 2015 16:07:57
Cash on hand: 400.90
Bydliště: Praha
Aura: 3

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » stř 18. lis 2015 16:48:53

"Mamí, kup mi zvířátko!" ~
Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod ESESEL » sob 21. lis 2015 18:37:37

Obrázek
If you rush me, we all go boom. If you yell at me, we all go boom. Now you know how I'm doing up here.
Uživatelský avatar
ESESEL
Lamík
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 14. zář 2015 16:07:57
Cash on hand: 400.90
Bydliště: Praha
Aura: 3

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 22. lis 2015 3:03:03

Kterej Frantík či něco podobného? Normální Čech potřebuje spíš otvírák na lahváče :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 22. lis 2015 13:01:58

A co normální Jihomoravan? ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » ned 22. lis 2015 13:49:06

A co normální Valaši? ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pon 23. lis 2015 20:42:13

A co normální alkoholik? Ten potřebuje obojí :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 25. lis 2015 17:08:07

JarynekZ píše:A co normální alkoholik? Ten potřebuje obojí :vlna:


Na první pohled jsem viděl "normální Araoth" a vůbec mi to nepřišlo divné :mrgreen:

Edit: A to, že jsem si až na třetí pohled všiml, že to nepíše Araoth, ale Jarynek, tomu dalo korunu :lol:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » stř 25. lis 2015 19:42:23

Doporučuji pořídit brýle. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » stř 25. lis 2015 23:05:47

Na druhou stranu nemůžu říct, že by to nebyla pravda... :písk:
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron