Kabinet jazyků

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Liger » pát 12. čer 2015 23:22:30

Vedlestěna se schovává za zástěnou. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Lërra » sob 13. čer 2015 18:53:27

Za mnou se nikdo neschovává :)
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Araoth » sob 13. čer 2015 21:56:10

Pfff a mezistěnu zase nikdo nehledá... :-/
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod DanDan » ned 14. čer 2015 20:26:44

...že mají 6stý smysl

Au.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Liger » ned 14. čer 2015 20:36:08

Šestistý smysl? ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Lërra » ned 14. čer 2015 21:07:28

Šeststý
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod DanDan » úte 16. čer 2015 18:25:00

jsem jen pet láhev.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod JarynekZ » čtv 18. čer 2015 21:58:56

Můj vlastní jazyk získává konečně jakousi podobu. Sice je to stále těžká pre-alfa, které chybí 95 % potřebných pravidel a těch 65 slov co momentálně má zatím neumožňuje tvořit časy, rozlišovat rody, dokonce ani neumí zápory (množné číslo umí, dokonce i počitatelnost), ale už lze odhadovat jeho výslednou znělost. A je pravda, že zní ještě exotičtěji než jsem si původně myslel, což je jenom dobře :vlna: Chci se dostat alespoň na hranici menší aktivní slovní zásoby a vytvořit vlastní písmo. U toho jsem zatím zhaproval na pokusech o umělou evoluci zrychlováním a "odflákáváním" zápisu znaků, kde se část znaků začala nápadně podobat latince, což se mi prostě nelíbí; asi budu muset vymyslet unikátnější formu zápisu, jiný systém navazování znaků, vedení řádku, oddělování slov. Něco už v hlavě mám...
Konečně, lehká ukázka, čte se to "česky", jenom s tím rozdílem, že R je uvulární vibranta a I nezměkčuje:

Alvero, alvero diver o -
elvere alt vidreem olv zinamitrinlar
ort zinamitrem divar ariart zamremlar
kratsem daten crevir o jorto

(pokud má někdo dojem, že se tam některá slova opakují, může to být způsobeno buďto určením něčeho jako životnosti, nebo nedostatkem slov, tedy utvářením docela divokých frazémů)
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Liger » čtv 18. čer 2015 22:30:25

Zní mi to trochu jak španělština nebo tak něco. :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod JarynekZ » čtv 18. čer 2015 22:36:55

Počítám, že za to asi můžou slova alvero a jorto, co? Ani jedno z nich ale se španělštinou nemá nic společnýho...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Araoth » čtv 18. čer 2015 22:39:50

Hmmm... to vypadá zajímavě... bude se to dát pak někde ukrást do mé dlouhopřipravované epické fantasy ságy? :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Liger » čtv 18. čer 2015 22:40:20

Jarynek: Jo to bude tím. A Alvero je jakýsi španělský matematik, co jsem tak rychle vygooglil. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod JarynekZ » pát 19. čer 2015 3:23:08

Araoth: bude
Liger: nevedel jsem. A za 10 minut zase vedet nebudu :vlna:

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Hyper SteveTR » pát 19. čer 2015 9:42:43

Vidím v tom trochu latiny a arabštiny.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Batrachus » pát 19. čer 2015 11:13:17

Pán je conlanger :vlna:
Takové jazyky jsem kdysi vytvářel furt, tohle je asi jedinej, kterej jsem kdy dokončil alespoň na základní úrovni.
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod JarynekZ » pát 19. čer 2015 14:26:23

Já tím chci začít psát kratší povídky, vytvářet jakousi kulturní strukturu pro jednu příběhovou větev v knížce, kterou už mám pár let rozepsanou (ale 20 stránek už by se našlo :vlna: ). Ano, Stego, myslím tam to, do deseti let bych s tím mohl pohnout...

edit: samozřejmě se to musí ještě hodně pohnout, aby se tím dalo něco tvořit, jak jsem psal, chci něco na úrovni slabší aktivní slovní zásoby plnohodnotného jazyka

edit 2: pro potřeby vlastní knížky to chci sice já, ale Araoth si to může půjčit taky (až to bude použitelný); vlastně kdokoliv na cokoliv, budu jenom rád :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod JarynekZ » úte 23. čer 2015 22:48:52

Chtělo by to tomu jazyku začít pomalu nějak říkat, aby to nebyl jenom "ten můj jazyk". Přemýšlím o dvou kombinacích z existujících slov. Ariartmarem nebo Maremarudem. První by znamenalo něco jako "krásný jazyk" (a proč ne?), to druhé "jazyk lidu".
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » stř 24. čer 2015 2:37:38

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Jana » stř 24. čer 2015 7:36:33

Hm, dostala jsem žízeň ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Hyper SteveTR » stř 24. čer 2015 11:23:42

Začíná mi vadit zdůrazňování "s" při vyslovování slov jako např. "president" nebo "komunismus". Kodifikátoři latiny se v hrobě obrací.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » stř 24. čer 2015 20:32:08

S tím souhlasím. Psalo se to tak, nejsem si jist, zda je toto ještě dovoleno a bráno jako dubletní tvar, ale vyslovovat by se to, mám dojem, nemělo. Něco jako když někteří zvýrazňují "j" ve slově "jsem", "jsi", to by se, myslím, taky nemělo. Ale mohu se mýlit.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » úte 30. čer 2015 15:27:56

Myslíte si, že jste už viděli všechny možné způsoby psaní koncovek za čísly? Hádejte, můžete třikrát...

Spoiler: show
Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » úte 30. čer 2015 23:58:00

Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod DanDan » stř 01. črc 2015 17:36:57

1-vo-tridni.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Liger » stř 01. črc 2015 18:03:49

Pěkný rébus. A zase něco nového. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod DanDan » pát 03. črc 2015 18:57:44

Přiznejte se, kdo jim to tam opravil? ~

oxid syřičitý.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Batrachus » sob 04. črc 2015 23:17:35

Obrázek
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Lërra » ned 05. črc 2015 17:35:29

Jsem si říkala, co tam mám jako vidět, jestli chybějící přehlásky v "Borlänge" a "Västervik"... Ta práce na mě nemá dobrý vliv :D
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » úte 07. črc 2015 23:34:21

Obrázek

A koho, to už neřekne :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » ned 12. črc 2015 21:31:42

Hádanka pro chytré LL, tuleně a jiná zviřátka:

Kolik chyb najdete? Opakované beru jako jednu.

Svůj výsledek napíšu později, abych nenapovídal.

Kolik chyb najdete?

Edit: Pro ukrutnou plachtovitost jen link
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Lërra » pon 13. črc 2015 11:41:33

Po desáté jsem to vzdala a přestala počítat...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod DanDan » pon 13. črc 2015 15:13:52

Já s tím nemám nic společného. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » úte 14. črc 2015 0:22:50

Lërra píše:Po desáté jsem to vzdala a přestala počítat...


Gratuluji k dosažení mého výsledku. Po desáté chybě (i s typografickými) jsem na to dál neměl. To se nedá :facepalm:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » čtv 16. črc 2015 22:54:14

Pravopisně sice v pořádku, ale...

Chystejte si zbraně, zombie útočí...

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod DanDan » čtv 16. črc 2015 22:56:13

Dovolím si citovat Červeného trpaslíka ~

Smrt není žádný neštěstí jako bejvala za starejch časů. Už ti to nezničí kariéru jako dřív
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Lërra » pát 17. črc 2015 0:09:44

Škoda, že článek z téhož zdroje, kde se píše, že "velrybí spermie dokážou zadržet dech na 90 minut," nejde otevřít.

Spoiler: show
Článek má ovšem být o vorvaních (sperm whale)... čím sakra dýchá spermie?
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » pát 17. črc 2015 2:11:32

Myslíš toto?

Obrázek

By mě zajímalo, kdo je tam debil. Tohle ani na translator nehoděj, i ten zná správný výraz.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod DanDan » pon 20. črc 2015 20:20:27

Dvahý a třiti!
10955299_674258489375868_7809323013288242609_n.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Liger » pon 20. črc 2015 21:51:23

Kdyby aspoň 3-tí, že?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » pon 27. črc 2015 19:38:32

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » pon 27. črc 2015 19:40:43

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Lërra » pon 27. črc 2015 20:58:22

Brambory a zelé, živobytí celé...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » pon 27. črc 2015 23:28:13

Velmi rád bych se pachatele zeptal, co tím sledoval - zda si myslí, že tím něco ušetří nebo jestli to jeho oku prostě jen více lahodí...

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Jana » úte 28. črc 2015 9:05:39

A hele, kasa, to už jsem viděla... ale s jinou akcí.
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » úte 28. črc 2015 13:43:25

Mám tentýž pocit... že tu už kasa byla, ale s něčím jiným.

Edit:
Osobně si myslím, jestli tohle "1000ce" není tzv. reklamština - číslovka víc "praští do očí", je z toho viditelnější, kolik že toho máme, proto musíme napsat "1000ce", "tisíce" by nebyly tak vidět...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Johny007 » pon 03. srp 2015 15:40:30

Komentář z debaty o chystaném novém vzhledu jednoho webu:

"Mě se ten design hodně líbí. Jako postarší uživatelé budou asi spíš proti, protože ti si špatně a neradi zvykají na nové věci a nemají už to správné vnímání, ale mě se to fakt líbí."
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » ned 16. srp 2015 1:22:05

A Zidane se nudí, tak se testuje:

http://testy.nanic.cz/testy/cestina/cestina-je-veta-spravne/

Dosažené hodnocení je 100 %
... což je lepší výsledek, než dosáhne 98 % lidí


Teda průměrný výsledek 56,3? Tady? Inu, lidé jsou různé, nikdo neumí všechno :vlna:

A tady budou mít někteří členové podstatnou výhodu a proto si tu výzvu zkusím taky:

http://testy.nanic.cz/testy/cestina/brnensky-hantec-1/

Dosažené hodnocení je 100 %
... což je lepší výsledek, než dosáhne 99 % lidí


Jakože cože? :twisted: Teda něco jsem si vydedukoval a něco bral vyřazovací metodou, ale koukám, že to funguje... tak Brňáci a okolí štatlu, kdo budete horší? :twisted: A jedeme dál!

http://testy.nanic.cz/testy/cestina/brnensky-hantec-2/?sug

Dosažené hodnocení je 80 %
... což je lepší výsledek, než dosáhne 87 % lidí


Na nebrňáka slušné a to jsem ještě měl jednu chybu proto, že jsem hledal vědu tam, kde nebyla aneb "to se moc nabízí, to nebude ono" a ono to bylo ono :vlna:

A do třetice hantecu:

http://testy.nanic.cz/testy/cestina/brnensky-hantec-3/?sug

Dosažené hodnocení je 90 %
... což je lepší výsledek, než dosáhne 89 % lidí


To by taky šlo :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Johny007 » ned 16. srp 2015 8:59:35

Gratuluji. Jsi hotový Brňák. :P
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » ned 16. srp 2015 15:34:31

Ovšem stejně mi je jasné, že bych v Brně otevřel šnábl a každej by viděl, že jsem cajzl, protože různých těch "-ej" a "v-" se člověk jen tak nezbaví :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Kabinet jazyků

Příspěvekod Zidane » ned 23. srp 2015 22:23:04

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron