






































































Jana píše::lol:
Tady mají všichni pořád nějaké tendence smažit roztomilá zvířátka...









Liger píše:Mmm, lachtan v trojobalu... ~ Ne, něco tak roztomilého bych nesnědl.
), ale zde přiznám že ta lachtaňátka jsou roztomilá, s tím se nedá nesouhlasit 














Zidane píše:Překladu myslím netřeba




SteGo_Saur_CZ píše:Zidane píše:Překladu myslím netřeba
Tady jsou všichni komunisti nebo co?![]()
Já už neumím ani tu azbuku...

































































Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník