Vtipné a jinak veselé obrázky

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » čtv 15. led 2015 12:40:51

Jak ti může unikat pointa?

Vysočina: je to narážka na německé dlouhatánské složeniny.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod nk8215 » čtv 15. led 2015 23:59:12

Joahá, scrabble vlastně :vlna:

Odesláno z mého ST70104-2 alias TrekStor SurfTab Breeze 7 přes Tapatalk 4
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 20. led 2015 15:59:28

Obrázek

Pro angličtinou nevládnoucí:

Ježíš při poslední večeři:
Rozlomil chléb: "Toto je mé tělo."
Nalil do kalichu víno: "Toto je má krev."
Otevřel majolku...
Jidáš: "Tak a dost!"
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 21. led 2015 1:01:15

Obrázek

Pachatel zřejmě oběť rozřezal na kusy.
Tady, seržo.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 21. led 2015 1:16:02

Obrázek

Já řídila! Já řídila! Já řídila!
Ne. Já budu řídit.

OK. Můžeš řídit.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 28. led 2015 12:15:24

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 31. led 2015 15:43:50

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » ned 01. úno 2015 11:06:23

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 05. úno 2015 0:40:15

Obrázek

Pro Stagu a ostatní neangličtináře:
Spoiler: show
Můžu pro tebe zvorat něco dalšího?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Drak91 » čtv 05. úno 2015 17:53:16

t
Přílohy
10897737_533238983446447_9223248201103532792_n.jpg
Uživatelský avatar
Drak91
Lamátko
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 15. led 2015 18:55:40
Cash on hand: 67.10
Bank: 3,237.35
Aura: 0

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 21. úno 2015 18:46:34

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pát 06. bře 2015 22:49:55

Obrázek
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 07. bře 2015 12:43:12

Obrázek
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 07. bře 2015 14:18:41

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Jana » sob 07. bře 2015 14:23:31

Však existují i wateriáni a brethariáni...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » sob 07. bře 2015 14:27:57

Tak určitě by šlo najít nějakej způsob jak vytvářet organické látky chemicky... Ale žít jenom z vody... no nevím, nevím... zkoušet to nebudu :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 08. bře 2015 23:44:27

Jsem hlavně čekal, kdo tu první řekne "iiiiiiiiiiiiiiins!", to musím fakt všechno dělat sám? :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Batrachus » úte 17. bře 2015 16:10:15

Obrázek
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Lërra » sob 21. bře 2015 19:40:04

Čerstvě obalení lachtani :D jsou strašně roztomilí, chápu, proč to dělají, ale že vypadají jak ve strouhance, to nepopřete

Obrázek
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 21. bře 2015 20:25:09

Mmm, lachtan v trojobalu... ~ Ne, něco tak roztomilého bych nesnědl.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Jana » sob 21. bře 2015 20:34:27

:lol:
Tady mají všichni pořád nějaké tendence smažit roztomilá zvířátka...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 21. bře 2015 21:53:58

Dokud se nesmazi jarni panny za uplnku, tak je to jeste v poradku, ne? :vlna:

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Lërra » sob 21. bře 2015 21:54:30

Jana píše::lol:
Tady mají všichni pořád nějaké tendence smažit roztomilá zvířátka...


Hlavně ploutvonožce, že?
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » ned 22. bře 2015 0:07:55

No... já už svoji reakci nechával na xichtoknize... ale obrázek sem as můžu hodit taky... :D

Obrázek
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 22. bře 2015 1:08:53

Liger píše:Mmm, lachtan v trojobalu... ~ Ne, něco tak roztomilého bych nesnědl.


A podobně se Linda McCartney stala vegetariánkou. Pokud lze brát Simpsonovy za mustr, bylo to tak, že si dávala jehněčí kotletu a oknem zahlédla skotačit venku na louce jehně...

Jsem masožrout a budu masožrout (proč mám zvířátkům přiznávat právo na život a rostlinám ne? Jsou snad něco méně? Taky jsou živé, rostou... ale holt potravní řetězec je sviňa :vlna: ), ale zde přiznám že ta lachtaňátka jsou roztomilá, s tím se nedá nesouhlasit 8-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » ned 29. bře 2015 22:10:23

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 01. dub 2015 1:22:18

Obrázek

Copak tam pejsek vlevo asi vidí? ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 01. dub 2015 1:24:29

Překladu myslím netřeba:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pát 03. dub 2015 14:06:43

Zidane píše:Překladu myslím netřeba


Tady jsou všichni komunisti nebo co? :D
Já už neumím ani tu azbuku...
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pát 03. dub 2015 14:26:08

Že je tam řecký bankomat, to si tak nějak domyslím, ale kdybych to nějak nepoznal, tak třeba na to G už bych potřeboval nějakou tabulku. Taky to, evidentně, není žádná sláva.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 04. dub 2015 1:08:19

SteGo_Saur_CZ píše:
Zidane píše:Překladu myslím netřeba


Tady jsou všichni komunisti nebo co? :D
Já už neumím ani tu azbuku...


Na to nemusím umět řecky, cyrilici, hlaholici a podobné tamní -lice, stačí trošku přehledu :mrgreen:
Kdopak tam zvedá prostředníček? Merkelová.
Takže na koho asi? Na Rusáky těžko ;) To bych si, počítám, vydedukoval i kdybych neměl zkušenosti (pátá až osmá třída) s ruštinou čili azbukou :mrgreen:

Edit: Ale zrovna jsem ten odkaz přeposlal na atlasu známé Řekyni, tak uvidíme, co mi na to poví :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » sob 04. dub 2015 14:16:20

na automatu je Kyperská banka

A pod tím:
Řecký bankomat
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 09. dub 2015 23:08:02

Tak tu Kyperskou banku jsem nevěděl, ale to by nemuselo být nic proti ničemu. Však to je jen o názvu, třeba spořka už je beztak fakticky rakouská a to není vše, Do Česka vtrhnou asijské banky ;)

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » čtv 09. dub 2015 23:17:28

Řeznictví pod nemocnicí? ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 09. dub 2015 23:32:17

To bude něco jako

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 10. dub 2015 0:12:35

Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » pát 10. dub 2015 12:54:48

Čekal bych, že nemocnice bude na kopci a pod kopcem bude ulice, kde se nachází i řeznictví? :) Jinak teda v Hradecký nemocnici se dá najít určitě pekárna, drogérie, a myslím, že nějaký malý řeznictví tam je taky... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pát 10. dub 2015 13:52:38

Malý řeznictví s nápisem CHIRURGIE na dvěřích? :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » pát 10. dub 2015 15:58:58

A pokud máš zájem o nějaké měkčí a chutnější kousky tak dětská chirurgie? No nevím, nevím... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 11. dub 2015 1:49:39

Ty, Araothe, a když trefíš střed, znamená to co? Rovnou odvoz do márnice? :lol:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » sob 11. dub 2015 10:36:05

Střed je přece oko... to nepoznáš? :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 11. dub 2015 23:14:25

No jo, oko, ale býčí... To se bude hledat blbě, pokud pacient není vůl...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » stř 13. kvě 2015 20:44:59

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » stř 13. kvě 2015 21:13:01

Na černý se v krajní nouzi šlapat může, na spáry se nesmí. A přemýšlím, jestli se se mnou bude Stego bavit, když ho tu nenápadně zmíním :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » stř 13. kvě 2015 21:15:57

V šachu nemají v angličtine střelce, ale kněze (bishop)... takže možná tady bude zakopaný poklad? ;-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » stř 13. kvě 2015 21:38:08

A já jsem si říkal, co tam dělá Mikuláš. :D Pak mi došlo, že to asi má být šachová figurka, ale nevěděl jsem která (křížek na hlavě má taky král, tak ten by jen musel mezi každým šlápnutím počkat na tah protihráče ~).

Edit: Tak teď se dívám na en wiki a ta figurka to nemá jednoduché. V různých jazycích se jí říká biskup, běžec, posel, blázen, šašek, slon, střelec, lovec, důstojník...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Drak91 » pon 18. kvě 2015 15:47:27

tak co jste drsní ?
Přílohy
10891975_537114086392270_3031366517439119108_n.jpg
Uživatelský avatar
Drak91
Lamátko
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 15. led 2015 18:55:40
Cash on hand: 67.10
Bank: 3,237.35
Aura: 0

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pon 18. kvě 2015 17:21:30

Já se jednou v IE podíval na stránky co mám na starost. Následně jsem přešel na stránky Mozilly...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » úte 16. čer 2015 18:55:13

Sedí (i když v Googlu spíše hledám, jak vyřešit problém) ~
computer science.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 25. čer 2015 16:30:23

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron