Vtipné a jinak veselé obrázky

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 18. říj 2014 3:02:21

Obrázek

Někdy někdo viděl neblbého? :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » sob 18. říj 2014 8:41:08

Jo. Víc než koček :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 18. říj 2014 13:06:41

Ale kočka je rozhodně charakternější. No řekni, už jsi viděla policejní kočku? :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 18. říj 2014 13:31:32

A už jsi viděl asistenční kočku, záchranářskou kočku, loveckou kočku, pasteveckou kočku, hlídací kočku atd.? :P
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » sob 18. říj 2014 15:46:05

Shrneme to pod užitečnou kočku, ne? ~
A neřešili už jsme to někde? ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 18. říj 2014 15:49:20

Řešili. To sis ještě nezvykla, že se tu diskuze cyklí? ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » sob 18. říj 2014 16:48:49

Hmmm. První poznámka o cyklení se diskusí se tu objevila před rokem.. :lol:
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=cykl%C3%AD
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 18. říj 2014 17:59:24

Nene, bylo to už minimálně před dvěma roky ~
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=cyklit
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » sob 18. říj 2014 18:29:19

Asistenční kočky (anglicky)

Jinak... už se nám cyklí i diskuze o tom, že se nám cyklí diskuze... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » sob 18. říj 2014 21:46:52

Liger píše:Nene, bylo to už minimálně před dvěma roky ~
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=cyklit


Dokonce... :lol:
//Vyhledávání na PHPBB je super!... ~

Araoth:
A občas jsme trošku off-off-topic.. ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » ned 19. říj 2014 12:45:40

nejak sa to tu zas cyklí, nezdá sa vám?

(tuším ten, čo napíše jeden príspevok za pol roka by sa mal vzdy zapojiť aj do zacykľovania, ak si dobre pamätám, to by malo byť aj v pravidlách ~)
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 19. říj 2014 12:54:18

Araoth píše:
Jinak... už se nám cyklí i diskuze o tom, že se nám cyklí diskuze... :-D


A co teprv, až se nám začne cyklit diskuse o tom, že se tu cyklí diskuse o cyklení diskusí :lol:

Jinak se stěhuju do Psů a koček, protože jsem v kauflandím letáku narazil na zajímavý test, pokračování debaty budiž tam.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » ned 19. říj 2014 15:22:53

Zidane píše:
Araoth píše:Jinak... už se nám cyklí i diskuze o tom, že se nám cyklí diskuze... :-D

A co teprv, až se nám začne cyklit diskuse o tom, že se tu cyklí diskuse o cyklení diskusí :lol:


No to by bylo teprve něco. (ne, že bychom k tomu pomalu spěli.. :D)
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » ned 19. říj 2014 15:50:43

We need to go deeper :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » čtv 23. říj 2014 18:03:49

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 28. říj 2014 12:49:02

Obrázek

Konečně jste tady, příslušníku Beagle! Muž se zbraní se schoval tamhle v tom domě!
VRRRRRRRRRRRR!!!

Policie! Odhoď zbraň!

Odhoď ji znovu.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 28. říj 2014 13:17:23

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » úte 28. říj 2014 14:18:52

Fotka z Brna, tak v tom má určitě prsty Timo.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » úte 28. říj 2014 23:54:51

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Batrachus » čtv 30. říj 2014 14:58:41

Obrázek
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 03. lis 2014 23:56:10

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pát 07. lis 2014 17:32:13

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Lërra » sob 08. lis 2014 21:20:38

*své...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 14. lis 2014 1:32:48

Obrázek

Malý DanDaneček? :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » čtv 20. lis 2014 22:34:15

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » stř 26. lis 2014 6:47:37

DanDan píše:Obrázek


Ale přesně tohle je evoluce :lol:

Pro Stagu a jiné neangličtináře:

"Hele, kámo, nechceš si vylízat prdel?"
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » stř 26. lis 2014 9:37:24

Děkuji, tohle si přeložit dokážu
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 28. lis 2014 4:55:24

Podívej se na čas příspěvku a pak se zamysli, jestli bych v tuto dobu byl vzhůru :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pát 28. lis 2014 8:38:02

A na tom nějak záleží? Nejsi-li schopen posoudit, zda-li tvůj příspěvek má nějakou cenu, nepiš ho :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pát 28. lis 2014 11:09:49

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 30. lis 2014 0:43:00

Obrázek
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pon 01. pro 2014 23:09:42

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pát 12. pro 2014 19:45:02

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 16. pro 2014 1:19:29

A kdo si dřív než já všiml, že dotyčný je levák? :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 16. pro 2014 1:22:14

Staga píše:Jo. Víc než koček :P


Víš, Staguš, kdykoliv někdo řekne "blbej pes", vzpomenu si na tohohle psa ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » úte 16. pro 2014 10:11:25

Když už jsi se rozhodl navázat na dva měsíce strarý a už zakecaný téma, tak už jsi ten příspěvek fakt mohl dát do Psů a koček, kam patří víc...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 19. pro 2014 1:20:47

Staga píše:Když už jsi se rozhodl navázat na dva měsíce strarý a už zakecaný téma, tak už jsi ten příspěvek fakt mohl dát do Psů a koček, kam patří víc...


Uznávám, že jsem mohl, máš pravdu. Chceš-li, přesuň to tam. To jsem si zase jednou pročítal Náhodné a vedle v panelu měl LL a náhoda nezklamala :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 25. pro 2014 13:04:11

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 25. pro 2014 14:29:49

Takhle ukecanej můj pocketbook naštěstí není :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 27. pro 2014 15:17:01

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 27. pro 2014 15:54:59

To, že se mi ten obrázek ani na FullHD monitor nevejde v rámci fóra celý, beru jako součást vtipu. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 29. pro 2014 0:12:18

To nebyl záměr, já to mám na své dvaadvacítce taky vpravo useklé, ale tak nějak mě nenapadlo, že tam ještě něco má být - v pohodě jsem to pochopil i bez toho, tak jsem myslel, že ten obrázek prostě takhle končí - a on ne. Dík za upozornění :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pon 29. pro 2014 0:16:30

Na mém notebookovém 15.6 palcovém WXGA to končí v půlce L slova scrabble, takže mě to napadlo :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Batrachus » pon 29. pro 2014 11:01:19

Já vidím jen GERMAN SCRA. Cítím se zaostalý :D
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » pon 29. pro 2014 13:13:50

Jsem na tom úplně stejně... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 29. pro 2014 20:06:12

a49qmO1_460s.jpg
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » úte 30. pro 2014 18:53:15

zrusit zmeny.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 01. led 2015 3:26:57

Obrázek

Musíš je táhnout za vlasy. Jinak jsou plný písku.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 13. led 2015 0:25:44

Obrázek

Moc se omlouvám, ale... tvůj pes, zatímco jsem ho hlídal, pošel.
Nejhorší je, že jsem se s ním neměl šanci rozloučit.
No, jestli ti to pomůže...

...koupil jsem ti psa, co vypadá přesně jako ten původní!
To není možný! Winston!

Měj se, Winstone.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod nk8215 » čtv 15. led 2015 12:18:22

Zidane píše:Obrázek

Já to vidím celý (ať žije Tapatalk), ale uniká mi pointa…pokud to teda neměla být narážka na poněkud rozsáhlejší německou abecedu.

Odesláno z mého ST70104-2 alias TrekStor SurfTab Breeze 7 přes Tapatalk 4
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron