Co vás nedávno pobavilo?

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 22. úno 2014 23:08:01

Liger píše:He?


Nejsi sám, kdo si to řekl, kurňa ONI, když už řádíte, to to musíte dávat najevo? My víme, že nás sledujete, nemusíte se projevovat!
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » sob 22. úno 2014 23:57:12

He?
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » ned 23. úno 2014 0:02:56

He?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » ned 23. úno 2014 0:09:55

No prostě jsem ten příspěvek taky poněkud nepochopil aneb "co to tam sakra někdo pod mým nickem napsal?"... čili to museli ONI!
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » pon 24. úno 2014 14:20:30

Dnes místo "Stop násilí na nevinném pečivu" byla reklama na Ramu nadýchanou, která vypadá skoro stejně jako ta původní, takže myslím, že tím je tajemství rozluštěno... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 24. úno 2014 21:24:21

Nojo, teďka už to i konečně dává nějaké výsledky na Googlu. ~
http://marketingsales.tyden.cz/rubriky/ ... 97768.html
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 24. úno 2014 22:52:22

Jedna velká pravda pro dnešní den:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 24. úno 2014 22:53:51

No vidíš, tak Staga s tím mozkem měla nakonec pravdu. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 24. úno 2014 22:54:32

Liger píše:No vidíš, tak Staga s tím mozkem měla nakonec pravdu. :vlna:


Tím chceš říct, že jsem průměrný televizní divák? TO ODVOLÁŠ!!! Nebýt včera skončené olympiády, na TV ovladač mi sedá prach! :evil:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 24. úno 2014 23:40:02

Psal "Jedna velká pravda pro dnešní den", tak jsem si říkal, že to třeba vztahuješ na sebe. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 25. úno 2014 0:41:12

Ještě toho trochu :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 25. úno 2014 23:27:24

online na idnesu:
Další tvrdá rána a další gól. U mantinelu pževzal od Trávníčka nahrávku Černý, najel si na roh kruhu nekompromisně poslal puk do horního rohu Závorkovy branky.


Frajer!
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Johny007 » stř 26. úno 2014 10:54:11

A co když má kruh rohy všude?
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » stř 26. úno 2014 17:40:29

Speciální druh mnohoúhelníku s nekonečným množstvím rohů? Kam si najel by v tom případě bylo definováno... s poněkud menší přesností, než by bylo vhodné.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 28. úno 2014 16:45:38

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 28. úno 2014 17:25:34

A vtip utekl kam?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 28. úno 2014 17:44:34

Nějaký sofistikovaný pražský humor, to ano, ale však já to netvořil, mě to jen pobavilo. Dokážu si představit i horší místa k bydlení než je Brno.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 28. úno 2014 18:14:34

Já právě přemýšlím, jestli by se to něčím lišilo, kdyby tam bylo kterékoliv jiné město... (nakonec je vidět, že je to napsané jiným fontem, takže bůhví kolikátá variace už to je)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 28. úno 2014 19:37:12

http://www.novinky.cz/krimi/329044-karlovarska-kriminalka-objasnila-20-let-starou-vrazdu-obet-byla-v-betonu-ve-sklepe.html

Událost se stala v březnu roku 1994 v Mariánských Lázních, vražda by byla promlčena za 10 dní.

Tak to nasere, nechtěl bych bejt pachatelem :iksdé:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 28. úno 2014 19:43:44

Se divím, že se dá vůbec vražda promlčet...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 28. úno 2014 19:47:03

Evidentně dá. Nepromlčitelné jsou snad akorát válečné zločiny a podobné věci, proto taky třeba dozorce z koncentráků stíhali třeba po šedesáti letech, když je našli. I když tam už to jsou soudy pro soudy, co si vezmeš na devadesátiletém dědkovi, kterého stejně nezavřou kvůli vysokému věku. Jde jen o to, aby se ukázalo, že mu to neprojde bez trestu.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » sob 01. bře 2014 19:28:02

Dnes jsem viděl nejrychlejší přenos dat v historii, 16GB za vteřinu - vysavač mi vcucl flashku.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » ned 02. bře 2014 13:32:58

Dnes před obchodem. Celkem fajn reklama :D
Obraz0495.jpg
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » ned 02. bře 2014 14:07:21

To jo. :) Akorát že ten, kdo těm symbolům nerozumí, by měl vrátit řidičák. :lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » ned 02. bře 2014 16:47:32

Vrtulník a velryba nejsou zase takovej problém (vrtulník bývá ve většině případů lambda nebo prostě odpojená baterka), ale u těch hadů...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » ned 02. bře 2014 23:44:20

Obrázek

Schválně, hledejte.

Spoiler: show
Jídla z vepřového. Býčí žlázy. To jsem nevěděl, že dokážou udělat z hovězího vepřové.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » pát 14. bře 2014 17:08:52

"Masáž byla velice příjemná, ovšem v nabídce je uvedeno masáž celého těla, ale ve skutečnosti přední část (nohy, břicho, hrudník) se nemasírovalo." :lol: prosila bych masáž břicha... Podle Googlu se to sice provádí, ale ještě jsem nepotkala klasickou masáž "celého těla", kde by se to praktikovalo.
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 14. bře 2014 20:53:42

To se praktikuje, když má člověk větry, ne? :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 15. bře 2014 1:01:10

Jana píše:"Masáž byla velice příjemná, ovšem v nabídce je uvedeno masáž celého těla, ale ve skutečnosti přední část (nohy, břicho, hrudník) se nemasírovalo.".


Programátorská logika - bylo řečeno CELÉHO TĚLA, tak zákazník žádá masáž celého těla, no ne? ;)

A zajímalo by mě, kdyby to takhle někdo dal k soudu, jak by dopadl :vlna: Masáž celého těla přece evokuje "celého těla" a pokud mi nebude zavčasu sděleno, které části těla masér/ka vynechá, mohu pak protestovat a namítat klamavou reklamu, no ne?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » sob 15. bře 2014 8:53:03

To už zavání chlívem...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » sob 15. bře 2014 9:22:23

Zidane, k těm tvým různým logikám, programátorská by dopadla asi tak, že něco jako masáž proběhlo, program tudíž běží, dál mě tedy nezajímá a vrtat se v něm budu až když zákazník zjistí, že to dělá něco jinýho než má; pak to po půl roce odkládání uvedu do stavu, aby se to tak alespoň tvářilo.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 15. bře 2014 12:00:08

Hlavně bys při instalaci programu musel odsouhlasit, že jeho výrobce vůbec za nic neručí a nemáš právo si stěžovat ať to dělá co to dělá.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » úte 18. bře 2014 16:43:12

VÝVOJ ELEKTRONIKY V KOSTCE
1974: "Kam ten počítač dáme?"
2014: "Kam jsem ten počítač dal?"
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 22. bře 2014 1:46:09

Pod jednou otázkou na Odpovědi.cz:
Odpověď vložena před 1234 dny.

Převést to na roky bylo asi pro programátora webu moc složité, ale hezké číslo jsem trefil. Až jsem chvíli přemýšlel, jestli je to skutečný údaj. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 22. bře 2014 2:42:55

Složité? Spíš za to nebyl zaplacen, tak co by se obtěžoval. Nejsem sice programátor, ale dokážu si to představit. "JO a udělej to tak, aby se pod příspěvkem ukazovalo, před kolika dny to bylo" - no a to je to. Před kolika DNY. Udělám přesně to, co mi bylo přikázáno. O převodu na roky zde nikdo nemluvil, tak proč by se programátor unavoval, když to nedostal a nedostane zaplaceno? :vlna: Nebo ty bys byl takto aktivní jen proto, aby něco lépe vypadalo, i když z toho budeš prd mít? ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » sob 22. bře 2014 8:44:41

Převedení na orky, případně měsíce by měla být v podstatě (netuším, jestli používají svůj vlastní systém) minutová záležitost, takže já jako programátor/webař začátečník bych to převedl (na druhou stranu, kdo ví, jestli ty dny nechtěl majitel webu).
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 22. bře 2014 11:45:09

DanDan; píše:Převedení na orky

:rofl:

Spoiler: show
Obrázek
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » sob 22. bře 2014 13:06:01

Zidane, já pořád přemýšlím, jestli máš programátory za dementy, nebo co že si to o tom povolání představuješ...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » sob 22. bře 2014 13:40:06

Liger píše:
DanDan; píše:Převedení na orky

:rofl:

Spoiler: show
Obrázek



To tetování je super.. :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » ned 23. bře 2014 15:08:25

JarynekZ píše:Zidane, já pořád přemýšlím, jestli máš programátory za dementy, nebo co že si to o tom povolání představuješ...


Proč za dementy? Udělali to, co po nich bylo žádáno. Sám jsi nedávno říkal něco v tom smyslu, že proč dělat něco, o co se mě nikdo neprosil, když jsme se bavili o případu, že děláš v reklamce a někdo ti dodá materiály k reklamě s hrubkou - opravit ji nebo neopravit? A říkals - nebo jsi to nebyl ty? - že neopravovat, proč? V lepším případě si toho pak časem všimnou a požádají tě o opravu a zaplatěj to - no a tohle nepřevedení dnů na roky je totéž, ne? Taky se o to nikdo neprosil, tak proč být zadarmo aktivní?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » ned 23. bře 2014 15:14:50

To s reklamkou je trošku jiná věc v tom smyslu, že tam ta hrubka může být záměrně. Zde bych řekl, že programátor při návrhu nepočítal s tak starýma otázkama, případně převod měl, ale zadavateli se víc líbily čistě dny.

edit: a ta otázka byla myšlena obecně na to, jak pořád něco svádíš na právnické, programátorske, obchoďácké a kdovíjaké myšlení, ne na konkrétní případ.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » ned 23. bře 2014 17:55:30

Jihlava tedy po prvním poločase vede 1:0 a je to vedení zasloužené. Sešívaní totiž ožili až v samotném závěru půle, jinak byli na hřišti až druhým nejlepším celkem. (17:46:52)

Druhým nejlepším celkem, když hrajou dva, to je teda formulace, komentátor chodil na hodiny politické korektnosti? :iksdé:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 25. bře 2014 23:39:53

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 25. bře 2014 23:43:03

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 26. bře 2014 12:50:56

Take it sucker :lol:
Obraz0507.jpg
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » stř 26. bře 2014 17:48:49

He?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 26. bře 2014 18:29:40

Pro Jardu: Odtahujou auto toho borce, co na nás večer vždycky klepal :D
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » stř 26. bře 2014 23:34:41

Jo počkej, to je od nás :vlna: (ne že bych tam ještě bydlel, ale prostě od nás). Dobře mu tak.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 28. bře 2014 11:50:53

Opilý dlaždič narazil na rozestavěný chodník, hodiny ho zkoušel dodělat

"Muž vysvětlil, že je vyučený dlaždič a šel náhodně kolem. Když viděl rozpracované dílo, považoval to za nebezpečné. Rozhodl se tedy práci dokončit."

:lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » pát 28. bře 2014 23:57:07

Prý mám dvojnici - herečku :lol:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků

cron