Výstřižky

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Výstřižky

Příspěvekod Johny007 » čtv 25. črc 2013 18:52:43

Hyper SteveTR píše:
Johny007 píše://Takovýhle věci se prostě těžko dělaj, aby se to nedalo brát jako nějaká chlívárna, no..


Tady jsou vesměs učitelky, takže ani ne. :vlna:


Mnó... Nebo radši nic. :lol:

Ehm...
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 25. črc 2013 18:55:57

No tak to budou kontrolovat spolužáci o přestávkách na záchodech, no.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Jana » čtv 25. črc 2013 20:05:51

Cítím potřebu se vyjádřit, jelikož jsem 5 let nosila do školy uniformu ~. Zidane, žádné dítě snad neroste tak rychle, aby potřebovalo novou uniformu několikrát do roka, nevím jak ostatní, ale co si pamatuju, novou sadu jsem kupovala jen jednou, a to když jsme se sloučili s jinou školou a změnili nám design uniforem... a že by je bohatší častěji střídali a bylo to poznat na opranosti? Ne, nic takového, obzvlášť dítě školou povinné tohle vnímat rozhodně nebude, uniforma jako uniforma. A sociální rozdíly to do určité míry skutečně stíralo (spolu se zákazem nošení mobilu do školy), takhle to možná vypadá jen jako hloupý výmysl, ale opravdu to vzbuzovalo pocit rovnosti a náležitosti, přičemž ta náležitost hrála podle mě důležitější roli pro zavedení uniforem. To ale zase není úplně vhodné pro středoevropskou mentalitu, která na rozdíl od asijské cítí potřebu stále vybočovat z řady a vzpírat se autoritám...
Nicméně pokud jde o článek, naprosto nechápu souvislost mezi velkým výstřihem a sociálními dávkami.
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » čtv 25. črc 2013 20:22:17

Jana píše:Cítím potřebu se vyjádřit, jelikož jsem 5 let nosila do školy uniformu ~. Zidane, žádné dítě snad neroste tak rychle, aby potřebovalo novou uniformu několikrát do roka, nevím jak ostatní, ale co si pamatuju, novou sadu jsem kupovala jen jednou, a to když jsme se sloučili s jinou školou a změnili nám design uniforem... a že by je bohatší častěji střídali a bylo to poznat na opranosti? Ne, nic takového, obzvlášť dítě školou povinné tohle vnímat rozhodně nebude, uniforma jako uniforma. A sociální rozdíly to do určité míry skutečně stíralo (spolu se zákazem nošení mobilu do školy), takhle to možná vypadá jen jako hloupý výmysl, ale opravdu to vzbuzovalo pocit rovnosti a náležitosti, přičemž ta náležitost hrála podle mě důležitější roli pro zavedení uniforem. To ale zase není úplně vhodné pro středoevropskou mentalitu, která na rozdíl od asijské cítí potřebu stále vybočovat z řady a vzpírat se autoritám...
Nicméně pokud jde o článek, naprosto nechápu souvislost mezi velkým výstřihem a sociálními dávkami.


Já naznačoval "jednou za rok novou uniformu" a tomu bych i věřil.

A s mentalitou jsi to vystihla přesně. Asiati jsou v tomhle jiní.
Mně představa školních uniforem naznačuje, že děti mají již od začátku být "součástí stáda" a hlavně nevybočovat! A to se mi nelíbí.
V takovém Japonsku nebo Británii jsou uniformy tradice, tahat to sem mi přijde nesmyslné, tady se na tohle nikdy nehrálo. Resp. hrálo, pamatuju na tělocvik povinně bílé tričko a červené trenky či modré kalhotky a běda, když na tričku byl i kdyby malý nápis! Měli jsme magora, který na tělocvik zakazoval i ponožky s nápisem. Tohle chceme? Já ne. A kdo chce, ten ať možnost má. Takže uniformy klidně, ale ne povinné.

A zákaz nošení mobilu do školy je rozumná věc. Aspoň si děcka nebudou o hodinách třeba při písemce na anglická slovíčka vyhledávat tato na netu. To mají pak takové písemky náramnou vypovídací hodnotu ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 25. črc 2013 20:44:24

Zidane píše:A zákaz nošení mobilu do školy je rozumná věc. Aspoň si děcka nebudou o hodinách třeba při písemce na anglická slovíčka vyhledávat tato na netu. To mají pak takové písemky náramnou vypovídací hodnotu ~

Mladší učitelé jsou toto schopni odhalit (jelikož je jistá pravděpodobnost, že se s používanými triky už setkali, navíc se ony asi moc neliší od triků s papírovým tahákem, akorát je jich z principu mnohem míň), u učitelů důchodového věku je zase napováženou, mají-li ve školství stále své místo; viděl jsem učitelku, která do svých žáků na ZŠ rvala thou/thee/thy/thine s tím, že se to takto učila (vzhledem k archaičnosti těchto tvarů pravděpodobně od jiné důchodkyně ve své době) a nabízí to "lepší prostor pro vyjádření děje".
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Jana » čtv 25. črc 2013 20:48:55

Zidane: Tak jasně, jen jsem to někde viděla dotažené do extrému v podobě "několikrát za rok". Ale tak co, když dítě roste, nové oblečení potřebuje... a to už je jedno, jestli uniformu, nebo džíny.
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » čtv 25. črc 2013 20:55:39

Musel jsem se přesvědčit, zda "thou" je něco jako tykání. Myslel jsem si to. Ale sedí mi to tak ke Shakespearovi. Jo a ve FF VI tak mluvil Cyan Garamonde, což byl rytíř. To opět sedí do středověku, já už se učil, že "angličtina defakto jenom vyká" ~

Jana: To ano, nové oblečení. Ale moc dětí asi nebude nosit uniformu mimo školu (to by se jim rodiče poděkovali, až by to třeba někde rozškubli), takže to je přece jen výdaj navíc, nové džíny by rodičové dítěti koupili tak jako tak. A hypotézu o cenách uniforem jsem tu už taky rozváděl. Takové tři tisíce za komplet a to ještě je možná málo, když si představuju, co v takové GB k uniformě patří, máš dvě děti...bylo by to jistě "příjemné" rozptýlení do domácího rozpočtu.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 25. črc 2013 21:08:55

Dyť to už teď stejně někteří rodičové dělají, že kupují dětem oblečení "do školy" a jiné "na ven", tak proč by to školní nemělo být uniformní, stejně by to bylo počítám dotované. Jinak jsem proti uniformám, to ale spíš více méně z principu.

K angličtině, netuším, kde to ta učitelka sebrala, ale děcka asi budou mít dost problém, až se dostanou k jiné učitelce. Na tohle se totiž vážnou i jiné tvary sloves, což může v angličtině dotyčného studentíka udělat neskutečný bordel. Se Shakespearem nejsi daleko, ty tvary se už sakra dlouho používají jenom v uměleckých textech, podobně jako v češtině přechodníky, ale ty jsou proti tomu relativně novinka.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Araoth » čtv 25. črc 2013 21:15:23

"Přechodníky jsou krásně moderní!" Zvolal Araoth bráně jejich užitečnost v současné literatuře.

(Ok. Správnej tvar jsem musel googlit... :D)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Výstřižky

Příspěvekod Jana » čtv 25. črc 2013 21:15:53

No, tak jsem se koukala, jaká pravidla teď platí na té mojí bývalé škole... a dostala jsem se k tomuto ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » čtv 25. črc 2013 21:17:18

Tak já měl taky oblečení "do školy" a jiné "na ven", ale to "do školy" bylo i např. "když jdeme do města" a "na ven" bylo "lítací", prostě jsem měl, zkráceně řečeno, dvojí druh oblečení. Školní a "na ven". Tohle by znamenalo trojí - uniforma do školy, oblečení "na ven" a oblečení "na lítání venku", u kterého nevadí, když přijdeš jak prase a nějaká ta díra se prostě zašije.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 25. črc 2013 21:44:20

Jana: ten entusiasmus jsem musel luštit, furt se mi tam cpala eutanásie a nějak mi to tam prostě nechtělo sedět :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » čtv 25. črc 2013 23:43:11

Jana píše:No, tak jsem se koukala, jaká pravidla teď platí na té mojí bývalé škole... a dostala jsem se k tomuto ~

WTF? :D

Jinak mně by se uniformy nelíbily. Hlavně z praktického hlediska - chodit v třeba v létě každý den v jedněch hadrech, nebo když se to zašpiní, tak pak člověk chodí do konce týdne špinavý... pak by to třeba mohlo někomu být nepohodlné a musel by v tom chudák chodit a nemohl si vybrat to, co mu vyhovuje. Jinak si nějak ze základky nepamatuju, že by oblečení někdo řešil, jestli holky mezi sebou nevím. Já jsem klidně chodil v oblečení z druhé i třetí ruky nebo od Vietnamců a nepamatuju si, že by se mi kvůli tomu někdo smál. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Araoth » čtv 25. črc 2013 23:52:01

Pff... já chodím teď čím dál tím častěji celý v bílé a taky to zvládám... takže uniformy by se nějak zvládly taky... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Výstřižky

Příspěvekod Jana » pát 26. črc 2013 8:04:23

Liger píše:Jinak mně by se uniformy nelíbily. Hlavně z praktického hlediska - chodit v třeba v létě každý den v jedněch hadrech, nebo když se to zašpiní, tak pak člověk chodí do konce týdne špinavý... pak by to třeba mohlo někomu být nepohodlné a musel by v tom chudák chodit a nemohl si vybrat to, co mu vyhovuje. Jinak si nějak ze základky nepamatuju, že by oblečení někdo řešil, jestli holky mezi sebou nevím. Já jsem klidně chodil v oblečení z druhé i třetí ruky nebo od Vietnamců a nepamatuju si, že by se mi kvůli tomu někdo smál. :vlna:

Tak my jsme meli leto celorocni, ale v tom byla spis ta vyhoda ;) kazdy mel samozrejme treba dve sady obleceni, prave aby se to dalo vyprat v pripade potreby. V nasich podminkach mi to prijde horsi - prizpusobit obleceni rocnimu obdobi...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » pát 26. črc 2013 10:04:59

Jana píše:V nasich podminkach mi to prijde horsi - prizpusobit obleceni rocnimu obdobi...


No přesně. To taky v diskusi tam padlo - něco ve smyslu "když si představím, že se kolikrát v květnu pařím v kraťasech a triku s krátkým rukávem, o uniformě radši ani nepřemýšlím"... měl pravdu. Vím, jak etiketa nahlíží na kraťasy, čili silně pochybuju, že by byly u uniformy povolené, košile s krátkým rukávem ještě tak, ale taky myslím, že spíš ne... roční období je na tohle opravdu potvora.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod Jana » pát 26. črc 2013 10:16:18

Tak my jsme měli kraťasy, respektive holky sukni, později takovou "kraťasosukni", zatímco kluci normálně kraťasy, žádné dlouhé kalhoty. Záleží, jak by si to tady kdo vymyslel, pochopitelně.
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » pát 26. črc 2013 10:22:24

A měly holky u uniformy na výběr, zda chtějí sukni nebo kalhoty nebo byla sukně příkazem? Kdyby byla příkazem, byl by to další důvod, proč být proti uniformám. Však co je špatného na holkách nosících kalhoty, i to chrání před puberťáky chtějícími se podívat, kam nemají (Obecná škola, zrcátko na botě nebo prosté nadrzo zvednutí).
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » ned 28. črc 2013 19:52:21

http://czech.ruvr.ru/2013_05_23/Nove-spanelske-ponorky-se-nedokazou-vynorit/

"Inu, je to ponorka, tak se umí ponořit, o vynoření nebylo řeči. Ale abyste neřekli, tak za malý doplateček, tak půl miliardičky dolarů, nadstandardní funkci vynoření dodáme, když se základní výbava panstvu nelíbí."
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » stř 31. črc 2013 17:30:58

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/309253-jezise-krista-ukrizovali-nezakonne-tvrdi-pravnik-a-vini-v-haagu-izrael-a-italii.html

Buď se chce zviditelnit nebo je to blázen. Chtít brát Bibli k soudu jako důkaz? Něco, kde je toho pravda trošku a zbytek upravenej nebo rovnou vymyšlenej? A pramáti Evu by obvinit nechtěl? Nebýt jí, byli bychom přece jako lidstvo stále v ráji... zkrátím to. Nemáte někdo číslo na Chocholouška? :rofl:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod Jana » stř 31. črc 2013 17:58:20

:shock:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » stř 31. črc 2013 18:09:26

No, Bible jako důkaz... Pokud by byla důvěryhodná, musely by se nést následky (za předpokladu, že by se nebraly v potaz snad všechny možné promlčecí lhůty dohromady), pokud by ale byla označena za nedůvěryhodnou, měly by církve problém...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod DanDan » stř 21. srp 2013 16:29:16

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » stř 21. srp 2013 17:21:37

To jsem sem chtěl taky dát, na Novinkách to měli celé v nadpisu, docela jsem na to čučel. Když jsem to pak přečetl bráchovi nahlas, tak samozřejmě vůbec nechápal, co to melu. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » stř 21. srp 2013 20:34:38



Nejdelší... tam je nějaká podmínka určité slušnosti? Stačí nahradit slovo "blb" slovem "zmrd" a hned máme písmenko navíc :vlna: (Edit: Hm, tak věta prý nesmí být "sprostá", takže zmrd by asi neprošel)

A v diskusi u tohoto článku na Novinkách samozřejmě lidi, na tam spatřené "tajemství patnácti N" jsem si já vzpomněl na "tajemství deseti P" a udělal z toho "tajemství devatenácti P".

Pěkně pitomý pan profesor Pavel Palička pořádně praštil pěkně pitomou paní profesorku Petru Paličkovou přes pravou půlku parádní ... a místo třech teček si dosaďte, přes co manželku praštil. Je více možností, záleží na tom, zda stála čelem nebo zády. Já se snažím momentálně vymyslet "dvacáté P" :vlna:
Naposledy upravil Zidane dne stř 21. srp 2013 23:06:04, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. srp 2013 22:25:48

20 zdaleka nemusí být strop, ne?
Pěkně pitomý Patrik Preclík, poskok postaršího profesora Pavla Paličky, pořádně praštil pověstně překrásnou paní profesorku Petru Paličkovou přes pravou půlku popravdě pořád poctivě pevného pozadí.
A dál by to šlo určitě ještě roztahat...

edit: jenom úprava prvního slova, aby to moc neopakovalo...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » čtv 22. srp 2013 0:22:00

Vida, můžeme si zase zahrát rozvíjení věty akorát to bude limitované na stejné počáteční písmeno. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » úte 03. zář 2013 22:39:41

Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » stř 04. zář 2013 0:52:37



To by měl. Tohle vymyslet, to zas někdo zapomněl na učivo fyziky někde z osmé třídy, když se braly duté čočky či jak se tomu nadává - dovnitř je to "duté" a ven "vypouklé", myslím.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » úte 10. zář 2013 21:44:55

Prase vypilo 18 plechovek piva a popralo se s krávou

Chvíli jsem nevěděl, jestli se mluví o lidech nebo o zvířatech... :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » stř 11. zář 2013 15:26:16

Nepřejdem hromadně pod křídla odpovídajícího operátora?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod DanDan » stř 11. zář 2013 15:52:15

Nezařídíme si vlastního, když to tak letí? ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » čtv 12. zář 2013 22:13:41

V Soulu vyroste neviditelný mrakodrap
Jihokorejská vláda odsouhlasila výstavbu výškové budovy, která se díky nové technologii pláště bude jevit jako neviditelná. Mrakodrap pojmenovaný Tower Infinity má být vysoký 450 metrů a vznikne u Soulu, nedaleko tamního mezinárodního letiště.

Tak přemýšlím, kde udělali soudruzi z Korejské republiky chybu... :? :lol:


____________


NASA potvrdila průlom pro lidstvo: Sonda Voyager 1 opustila sluneční soustavu
Pokolikáté už? :mrgreen:
Obrázek
(xkcd.com)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » pát 13. zář 2013 23:26:50

Beztak to zhaprovalo pár hodin po opuštění oběžné dráhy, teď se to jenom snaží maskovat.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » pon 16. zář 2013 22:17:31

Přímý přenos vyzvedávání Costy Concordie
To je jak sledovat trávu růst. :D Ale jinak před inženýry, kteří tu akci naplánovali, smekám. Snad se jim to nepokazí.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod DanDan » pon 23. zář 2013 15:51:22

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » pon 23. zář 2013 17:48:50

"auto-brewery syndrome"... :lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Batrachus » úte 24. zář 2013 20:07:14

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ments.html
Asi jsem divnej, ale mně by většina těch místností nevadila (samozřejmě, že pro víc lidí už je to málo, nehledě na to, že v Hong-Kongu se ani nedá pořádně jít ven :D)
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Výstřižky

Příspěvekod Johny007 » stř 25. zář 2013 18:17:43

Tak jeden ten pokoj vypadá jako docela útulná zašívárna... :-)
Ale máš pravdu, že žít v tom dlouhodobě asi moc příjemný (pro nás evropany) nebude.
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » stř 25. zář 2013 18:21:35

Dostatečně vysoká postel (aby bylo pod co házet oblečení), malej stolek s šufletem a skříňkou - co víc si přát k životu?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » stř 25. zář 2013 20:26:48

Pokud by to bylo dočasné bydlení typu kolej, tak se to dá, ale dlouhodobě bych v tom bydlet teda fakt nechtěl.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » sob 28. zář 2013 0:20:59

Jako pokud je tam kde přespat, kde si oprančit těstoviny a kde se připojit k netu, tak by mi to asi opravdu stačilo.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » stř 02. říj 2013 20:53:59

JarynekZ píše:Jako pokud je tam kde přespat, kde si oprančit těstoviny a kde se připojit k netu, tak by mi to asi opravdu stačilo.


A překlad do češtiny by byl? Opéct to asi nebude, opékané těstoviny jsem ještě neviděl... Jinak teda jestli české paneláky nazval kdysi Havel "králíkárnami", tak bych rád věděl, jak by nazval tohle, kdyby mohl. Proti tomu je český panelákový byt hotová vila.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » stř 02. říj 2013 21:31:50

Já bych to tipoval na osmažit (asi pro podobnost s opražit), ale to k těm těstovinám taky moc nesedí. ~ Maximálně se dají zapéct.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » stř 02. říj 2013 21:51:23

Liger píše:Já bych to tipoval na osmažit (asi pro podobnost s opražit), ale to k těm těstovinám taky moc nesedí. ~ Maximálně se dají zapéct.


No právě, cokoliv podobného ke slovu "oprančit" mi dost nesedí k těstovinám.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Výstřižky

Příspěvekod DanDan » čtv 03. říj 2013 11:36:00

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 03. říj 2013 16:35:38

Oprančit by v podstatě mohlo znamenat obecně úpravu na sporáku, přesto se to používá hlavně na smažení a opíkání. Důvod použití ve spojení těstovinami: sob 28. zář 2013 1:20:59
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod JarynekZ » ned 06. říj 2013 21:07:49

A pak že to nejde - stránky www.lucie.cz (hádejte které skupině patří, můžete jednou) nejen že vypadají dobře a tváří se moderně, ony jsou dokonce i svižné a jednoduché.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Liger » pon 07. říj 2013 15:48:16

To je zas nadpis... a článek...
Stromy o víkendu zabíjely. Podél silnic nemají být
A podnadpis v článku: "Strom vnikne do auta"
Že by Entové? Nebo snad Vrba mlátička? Ani se jim nedivím, řidiči do nich pořád narážejí, tak se rozhodli pro odvetu.

Tahle věta je taky perla:
V dlouhodobém průměru ročně v ČR na stromech zemře kolem 20% z celkového počtu usmrcených osob.
:?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Výstřižky

Příspěvekod Zidane » pon 07. říj 2013 17:15:56

Chlapec kvůli strachu z cestování uvízl na 18 měsíců v cizí zemi

Co to je za pytlovinu? Jeden rohypnol na letišti, druhej někde nad Tureckem a kluk se vzbudí až doma, ne? 8-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků

cron