














Liger píše:Spíš by to chtělo ten topic pravidelně bumpovat (je pro to nějaký český termín?)



















































Staga píše:Nikdo další? To jsem jako jediná? Se divim, a to fest
















Batrachus píše:Tak bylo mi jasný, že je to sklo, ale nějak se mi nezdál ten tvar... To je horní úchyt ucha?



Liger píše:Takže největší pivař je tu Johny? ~

























































Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků