Vtipné a jinak veselé obrázky

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » pon 01. dub 2013 17:06:49

SteGo_Saur_CZ píše:Sub-Zero je prostě svině :D
Sub-Zero v práci.gif


Počkej.. Ten hák je Scorpionův, ne? :písk:
Ale jinak pěkný.. :)
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pon 01. dub 2013 17:20:18

ej, ono sa tu odušu rieši slovenčina. keď mi konkrétne sformulujete otázku, tak možno aj odpoviem. nechce sa mi to po vas čitať.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pon 01. dub 2013 17:34:09

Otázka byla, jak se řekne mládě od krůty (jestli se řekne stejně jako morče, a už jsme asi sami zjistili, že ano), a jestli se maso z morčete řekne stejně jako maso z krůty.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pon 01. dub 2013 17:40:16

mäso z morky= morčacie. mäso z morčaťa určite bude tak isto. aj keď keby som sa taku otazku opytala niekde na jazykovednom ustave, určite by na mňa poštvali slobodu zvierat či take niečo.
a mláďa morky asi bude tiež morča. tak.
Naposledy upravil yannush dne pon 01. dub 2013 19:02:40, celkově upraveno 1
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pon 01. dub 2013 18:32:32

Tak nemusíš se jich ptát přímo na maso. :D Stačí se zeptat na přídavné jméno odvozené od morčete. ;)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 01. dub 2013 18:57:32

Johny007 píše:
SteGo_Saur_CZ píše:Sub-Zero je prostě svině :D
Sub-Zero v práci.gif


Počkej.. Ten hák je Scorpionův, ne? :písk:
Ale jinak pěkný.. :)


Pravda, ale to už je detail :)
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 01. dub 2013 19:00:19

yannush píše:mäso z morky= morčacie. mäso z morčaťa určite bude tak isto. aj keď keby som sa taku otazku opytala niekde na jazykovednom ustave, určite by na mňa poštavi slobodu zvierat či take niečo.
a mláďa morky asi bude tiež morča. tak.


No takže... když bych se na Slovensku zeptal "morčací guláš - a to je prosím z morčat nebo z krůťat?" dověděl bych se co? Krom zřejmě toho, že za rýpání můžu dostat přes hubu, což by samo o sobě asi ukázalo, z čeho ten guláš je? :lol:

A jak tu někdo řekl... ten hák SubZero sprostě opsal od Scorpiona :lol:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pon 01. dub 2013 19:04:17

Zidane píše: Krom zřejmě toho, že za rýpání můžu dostat přes hubu, což by samo o sobě asi ukázalo, z čeho ten guláš je? :lol:


hlavne nezabudni osoliť ;)
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 01. dub 2013 19:06:58

No tak já dávám gulášové koření, v tom tak nějak předpokládám, že už sůl je ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » pon 01. dub 2013 19:43:54

Obrázek
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pon 01. dub 2013 23:09:51

Zidane píše:No takže... když bych se na Slovensku zeptal "morčací guláš - a to je prosím z morčat nebo z krůťat?" dověděl bych se co?

Pravděpodobně by ses dozvěděl že ano, pivo zdarma k tomu je.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 01. dub 2013 23:12:17

JarynekZ píše:
Zidane píše:No takže... když bych se na Slovensku zeptal "morčací guláš - a to je prosím z morčat nebo z krůťat?" dověděl bych se co?

Pravděpodobně by ses dozvěděl že ano, pivo zdarma k tomu je.


A protože mi nevadí, co je to za maso, hlavně když je to dobré, pivo zdarma beru, kor jestli v neomezeném množství ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pon 01. dub 2013 23:13:52

len aby Pivo zdarma nebola predkapela ~
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » stř 03. dub 2013 22:11:15

Obrázek
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » čtv 04. dub 2013 8:23:09

Šetří práci uklízečce? ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » čtv 04. dub 2013 19:39:22

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 04. dub 2013 21:09:23

http://rodina.cz/koblizka/album/idealnixvylet.jpg

To by byla dovolená, pánové, což? ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 04. dub 2013 21:12:38

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » čtv 04. dub 2013 21:47:03

Zidane píše:http://rodina.cz/koblizka/album/idealnixvylet.jpg

To by byla dovolená, pánové, což? ;)


Ono zase zajet někam na kole sám a za odměnu/námahu si dát nějaké dobré pivko je lepší...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » čtv 04. dub 2013 22:05:41

DanDan; píše:Ono zase zajet někam na kole sám a za odměnu/námahu si dát nějaké dobré pivko je lepší...


Ovšem má to jednu drobnou nevýhodu - můžeš s tím mít polízanice, protože zákaz pití alkoholu se vztahuje i na cyklisty, zatímco muži na obrázku s tímto problém nemají ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pát 05. dub 2013 7:23:26

Však zpátky po vystřízlivění, případně vlakem
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » pát 05. dub 2013 14:47:28

Zidane píše:http://img507.imageshack.us/img507/6265/56pm9.jpg


Neměl by v bodě 2) pít spíš ten, kdo o figurku přišel? ~
Takhle to dost utlumí hru... ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pát 05. dub 2013 14:54:19

Ne, ten, kdo figurku bere, potřebuje motivaci ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » pát 05. dub 2013 14:55:42

Taky možnost.. :-D
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 05. dub 2013 21:34:42

Obrázek

Spoiler: show
sice je to fake, ale stejně mě to pobavilo ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » sob 06. dub 2013 16:23:33

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 06. dub 2013 17:53:03

Jo já jsem nejdřív myslel, že vtip je to, jaké mají auto... :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 06. dub 2013 18:20:07

Příslušníci městské policie v Opavě dnes v dopoledních hodinách pronásledovali pachatele v ulicích města. Stíhací jízda trvala přibližně 1 hodinu a 30 minut, pachatele ozbrojeného středně rostlou čivavou, podezřelého z přestupku znečišťování veřejných cest, se však nepodařilo s policistům dostupným vozovým parkem dostihnout; chodce ztratili na jedné z křižovatek ulice Hrnčířské.

edit: to je reakce na Ligera, toho (pravděpodobně) pravého důvodu jsem si všiml.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » sob 06. dub 2013 18:35:36

Liger píše:Jo já jsem nejdřív myslel, že vtip je to, jaké mají auto... :D


Tak nějak... :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 06. dub 2013 18:39:11

Ani na majáky nemají. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » sob 06. dub 2013 19:37:35

Schovaný, ne? :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 06. dub 2013 23:26:43

Kobra 11 vás nic nenaučila? To akčně přilepujou suchým zipem na střechu za jízdy...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » ned 07. dub 2013 8:35:39

No dyk...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » ned 07. dub 2013 11:16:21

A tak majáčky ještě beru..
Ale prostě tohle je moc... :lol:
Jak z toho úplně číší ta policejní autorita... :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » ned 07. dub 2013 22:59:44

Moment, tohle je městská, to nikdy nemělo a nemá s autoritou nic společnýho.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » pon 08. dub 2013 3:39:45

Nó... Občas... Zcela výjimečně...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pon 08. dub 2013 17:56:41

Obrázek
Deadline
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Jana » pon 08. dub 2013 18:02:06

DanDan mě opět sleduje :shock:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 08. dub 2013 19:40:45

DanDan je ta smrtka? :lol:
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pon 08. dub 2013 19:42:31

No tak, Dane, to jí tu kameru nemůžeš vypínat aspoň večer?

edit: teda vlastně... ehm... Tak o tom nic nevím...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 08. dub 2013 23:09:48

Obrázek

Ženy...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 08. dub 2013 23:11:49

Staga píše:Nó... Občas... Zcela výjimečně...

Copak, David je u městské, že se jich zastáváš? ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » úte 09. dub 2013 3:14:42

Obrázek

Kde to jsem?
Máte na výběr.

Tady je tlačítko...

...které když zmáčknete, někdo na světě zemře...

...ale já vám dám deset tisíc dolarů. A teď se vás ptám, dokážete žít s pocitem, že...


Tak kdo jste se poznali? ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » úte 09. dub 2013 9:15:45

Zidane píše:
Staga píše:Nó... Občas... Zcela výjimečně...

Copak, David je u městské, že se jich zastáváš? ~

Ten? No to vůbec :D Ale nějakej jeho kámoš cajtem chce bejt ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » úte 09. dub 2013 11:29:00

Zidane píše:Tak kdo jste se poznali? ~

Ano, tebe jsem poznal. :P
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » úte 09. dub 2013 13:34:10

Neřešilo se tady už něco podobného (akorát to bylo video tuším z videačesky.cz)?
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » úte 09. dub 2013 13:39:16

No ten vtip je evidentně leží a běží na krátkometrážním filmu s názvem, tuším, Black Button. Ale řešilo se tady jenom, jestli by to někdo zmáčknul, ne kterýmu Zidanovi je nějaká postava podobná.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » úte 09. dub 2013 17:27:45

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » stř 10. dub 2013 18:03:32

Zidane píše:
Staga píše:Nó... Občas... Zcela výjimečně...

Copak, David je u městské, že se jich zastáváš? ~

že to hovoriš ty ~
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 12. dub 2013 0:09:23

JarynekZ píše:Ale řešilo se tady jenom, jestli by to někdo zmáčknul, ne kterýmu Zidanovi je nějaká postava podobná.


Tady jde o to, jestli by "random" obsahovalo i mě a tedy by byla, byť minimální, šance, že se tím zabiju. Pokud ne, poznal jsem se :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron