Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 17. kolo, konec 17.9. 10h

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 11. kolo ukončeno

Příspěvekod Liger » ned 29. srp 2010 18:21:23

Batrachus píše:Aha, sorry, blbě jsem si přečet' pravidla

Trošku jsem je poupravil, aby to bylo zřejmé (a dostal jsem se díky tomu do mínusu (-2,50 Ł) :D ).

Nové kolo vyhlásím co nevidět, tak se připravte, podle mě je to lehké, takže bude záležet na rychlosti.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 11. kolo ukončeno

Příspěvekod Liger » ned 29. srp 2010 18:26:47

12. KOLO

HÁDANKA Č. 12
Komentář: Podle mě je to snadné, takže neváhejte se svými tipy. ;)

Výše vedlejší výhry: 15 Lamek
edit: Přišly zatím 4 tipy, všechny špatné, takže zvedám výši vedlejší výhry a pokud to bude nutné, tak sem zítra dám větší výřez. ;)

Čas ukončení kola: 31.8.2010 20:00
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Liger » pon 30. srp 2010 19:10:05

Zřejmě jsem obtížnost absolutně neodhadl, stále nepřišla správná odpověď (zato ty mylné byly velice rozmanité :D ), takže tady je větší výřez fotky:
Nápověda 1 (odměna se nesnižuje, vzhledem k tomu, že správná odpověď ještě není)

Kdybyste měli dojem, že vám to vůbec nepomohlo, tak můžu ještě napovědět slovně nebo výřez ještě zvětšit (ale o moc už to nejde, ona ta fotka sama o sobě je slušný výřez).
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Jana » pon 30. srp 2010 19:13:20

Liger píše:Zřejmě jsem obtížnost absolutně neodhadl, stále nepřišla správná odpověď (zato ty mylné byly velice rozmanité :D ), takže tady je větší výřez fotky:
Nápověda 1 (odměna se nesnižuje, vzhledem k tomu, že správná odpověď ještě není)

Kdybyste měli dojem, že vám to vůbec nepomohlo, tak můžu ještě napovědět slovně nebo výřez ještě zvětšit (ale o moc už to nejde, ona ta fotka sama o sobě je slušný výřez).

eh? mám pocit, že tohle bych nepochopila ani z fotky celého objektu :lol:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Januska » pon 30. srp 2010 19:14:07

Liger píše:Zřejmě jsem obtížnost absolutně neodhadl, stále nepřišla správná odpověď (zato ty mylné byly velice rozmanité :D ), takže tady je větší výřez fotky:
Nápověda 1 (odměna se nesnižuje, vzhledem k tomu, že správná odpověď ještě není)

Kdybyste měli dojem, že vám to vůbec nepomohlo, tak můžu ještě napovědět slovně nebo výřez ještě zvětšit (ale o moc už to nejde, ona ta fotka sama o sobě je slušný výřez).

nevím jak ostatním, ale mě to tedy vůbec nepomohlo :cry:
Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin.
Uživatelský avatar
Januska
Lamče
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 22. črc 2010 13:51:08
Cash on hand: 1.25
Bank: 2,174,864.00
Aura: 10

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod DanDan » pon 30. srp 2010 19:15:21

V tom bude určitě nějaký chyták...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Hyper SteveTR » pon 30. srp 2010 19:15:53

Liger píše:Zřejmě jsem obtížnost absolutně neodhadl, stále nepřišla správná odpověď (zato ty mylné byly velice rozmanité :D ), takže tady je větší výřez fotky:
Nápověda 1 (odměna se nesnižuje, vzhledem k tomu, že správná odpověď ještě není)

Kdybyste měli dojem, že vám to vůbec nepomohlo, tak můžu ještě napovědět slovně nebo výřez ještě zvětšit (ale o moc už to nejde, ona ta fotka sama o sobě je slušný výřez).


Slovní nápovědu!
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Januska » pon 30. srp 2010 19:35:38

Hej! Kam ten Liger zase šel?
Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin.
Uživatelský avatar
Januska
Lamče
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 22. črc 2010 13:51:08
Cash on hand: 1.25
Bank: 2,174,864.00
Aura: 10

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Liger » pon 30. srp 2010 20:03:13

No dobře, dobře. Tak se vám teda pokusím napovědět (ale už to první člověk uhodnul i bez další nápovědy). Tak za prvé, tu věc najdete normálně v bytě (někteří měli dojem, že se jedná o něco z venkovní přírody). A za druhé, zkuste si ten obrázek hodně oddálit (zmenšit) - je to focené hodně zblízka (asi 2 cm). Jestli ani pak to nebude vidět, tak nevím... (a ty "chloupky" nejsou pouhým okem ani vidět, sám nevím co to je :D )
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod elanius » úte 31. srp 2010 9:23:10

Liger píše:Tak za prvé, tu věc najdete normálně v bytě

Toto že mám doma? :o Už tam nikdy nevkročím!
Kôň má 4 nohy a predsa sa točí!
Uživatelský avatar
elanius
Lamátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 26. črc 2010 10:38:11
Cash on hand: 18.10
Aura: 1

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Liger » úte 31. srp 2010 14:12:33

elanius píše:
Liger píše:Tak za prvé, tu věc najdete normálně v bytě

Toto že mám doma? :o Už tam nikdy nevkročím!

Tak, možná že konkrétně tuto věc nemáš, ale ten materiál, ze kterého je určitě ano. ;)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Batrachus » úte 31. srp 2010 18:50:59

Ještě 11 minut!
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Januska » úte 31. srp 2010 18:54:03

Batrachus píše:Ještě 11 minut!

nauč se počítat :lol:
Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin.
Uživatelský avatar
Januska
Lamče
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 22. črc 2010 13:51:08
Cash on hand: 1.25
Bank: 2,174,864.00
Aura: 10

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod JarynekZ » úte 31. srp 2010 18:54:37

Ligere, pokud budou víc než tři výherci, tak si řekni kolik chceš, já to to nakopíruju a rozešleš si to ty, já tu nějak nestíhám.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Liger » úte 31. srp 2010 19:00:36

Tak, tímto ukončuji 12. kolo soutěže.

Odpovědí přišlo nakonec hodně a byly velmi, velmi rozmanité. Posuďte sami:
Koberec (ten přišel dokonce 4x :!: , nevím co si o tom tepich pomyslí :twisted: ), shnilé jablko, díra v hlíně, hnízdo, kožešina, ledový škraloup a sníh, dopadající kapky, jídlo (zřejmě sladké), pavučina ve skále, plíseň, těsto, koláč.

Z původního obrázku správné řešení nikdo neuhodl. Po zveřejnění většího výřezu přišla první správná odpověď a vítězem se tedy stává....chvíle napětí...:
Boomer :!: Gratuluji a získává 50 lamek.
Po zveřejnění slovní nápovědy se dalším úspěšným řešitelem stal: JarynekZ :!: Získává 15 lamek.
Dnes přišla třetí správná odpověď od yannush :!: Získává také 15 lamek.
A nakonec se správnou odpovědí pochlubil i wraX :!: Odměna 15 lamek.
(celkem 95 Ł)
Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl (jestli jo, tak se ozvěte) :D

A jaká, že je vlastně správná odpověď?
Spoiler: show
Korek. Konkrétně korkový podtácek či podložka pod hrnek, ačkoliv jste většinou psali, že šlo o zátku. Ale důležité bylo slovo korek.


Kdo nevěří, musí počkat, než nahraju důkazní fotku.
Naposledy upravil Liger dne úte 31. srp 2010 19:19:13, celkově upraveno 1
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Araoth » úte 31. srp 2010 19:05:42

JarynekZ píše:Ligere, pokud budou víc než tři výherci, tak si řekni kolik chceš, já to to nakopíruju a rozešleš si to ty, já tu nějak nestíhám.


A všechny lanky se u něj záhadně ztratí. :-D

Btw. už je 20:03! :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Batrachus » úte 31. srp 2010 19:10:56

Inu, protože už je po termínu, snad můžu prozradit, že já jsem nejprve hádal hnízdo a podruhé těsto.
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod JarynekZ » úte 31. srp 2010 19:14:51

Mou první odpovědí byl koberec
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Januska » úte 31. srp 2010 19:17:48

No nic, já vím, že jsem to neuhodla. A protože Liger zase někam zmizel, správnou odpověď si přečtu zítra.
Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin.
Uživatelský avatar
Januska
Lamče
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 22. črc 2010 13:51:08
Cash on hand: 1.25
Bank: 2,174,864.00
Aura: 10

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo, konec 31.8.

Příspěvekod Liger » úte 31. srp 2010 19:20:39

Omlouvám se, bylo to náročné.

Odpovědí přišlo nakonec hodně a byly velmi, velmi rozmanité. Posuďte sami:
Koberec (ten přišel dokonce 4x :!: , nevím co si o tom tepich pomyslí :twisted: ), shnilé jablko, díra v hlíně, hnízdo, kožešina, ledový škraloup a sníh, dopadající kapky, jídlo (zřejmě sladké), pavučina ve skále, plíseň, těsto, koláč.

Z původního obrázku správné řešení nikdo neuhodl. Po zveřejnění většího výřezu přišla první správná odpověď a vítězem se tedy stává....chvíle napětí...:
Boomer :!: Gratuluji a získává 50 lamek
Po zveřejnění slovní nápovědy se dalším úspěšným řešitelem stal: JarynekZ :!: Získává 15 lamek
Dnes přišla třetí správná odpověď od yannush :!: Získává také 15 lamek
A nakonec se správnou odpovědí pochlubil i wraX :!: Odměna 15 lamek
(celkem 95 Ł)
Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl (jestli jo, tak se ozvěte) :D

A jaká, že je vlastně správná odpověď?
Spoiler: show
Korek. Konkrétně korkový podtácek či podložka pod hrnek, ačkoliv jste většinou psali, že šlo o zátku. Ale důležité bylo slovo korek.


Kdo nevěří, zde jsou důkazní materiály:
Z této fotky jsem dělal výřez. Ale protože to samo o sobě nemusí moc dokazovat, tak tady je celý objekt. Focená byla hooodně zblízka ta oblast dole, jak jsou ty dvě černé dírky (ve kterých jsou ty (pouhým okem neviditelné) "chloupky", které možná některé mátly). :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod JarynekZ » úte 31. srp 2010 19:38:13

Transfér dokončen (doufám, žes už to neposlal ze svýho)
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Araoth » úte 31. srp 2010 19:38:57

No takže se svým kobercem jsem byl fakt daleko... korek by mě v životě nenapadl :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Liger » pát 03. zář 2010 9:02:42

JarynekZ píše:Transfér dokončen (doufám, žes už to neposlal ze svýho)

Neposlal, neboj.

Ale nějak nám to tady umírá, Boomere, máš nějakou fotku teda? Nebo někdo jiný?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod wraX » pát 03. zář 2010 10:20:52

Já bych kdyžtak něco málo měl, mám to nahodit?
[20:42:36] <woody> vite co
[20:42:40] <woody> jdu vas zabanovat rovnou
[20:42:43] <woody> uz s vama nemam trpelivost
[20:42:47] <woody> kreteni zasrany

(takzvany urazenecky podpis ^.~)
Uživatelský avatar
wraX
Lamík
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 27. srp 2010 16:48:03
Cash on hand: 10.90
Bank: 275,281.60
Aura: 5

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Liger » pát 03. zář 2010 10:25:39

wraX píše:Já bych kdyžtak něco málo měl, mám to nahodit?

No, vzhledem k tomu, že výherce Boomer se neozval, tak asi jo.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod wraX » pát 03. zář 2010 10:51:55

Dobrá, takže tady to je:
HÁDANKA Č. 13

Vedlejší výhru stanovuji na, hmm, 10 lamek, ať je motivace :). Jen, aby to nebylo moc (vzhledem k obtížnosti)...

Čas ukončení kola: 5.9.2010 12:00 (nedělní poledne, krásný čas)

EDIT: Mé obavy o lehké uhádnutelnosti se bohužel potvrdily, ani ne za deset minut po vyhlášení přišla první správná odpověď. Ale pořád jsou tu vedlejší výhry, takže směle tipujte!
EDIT2: Úspěšnost dalších odpovědí ale nasazenou laťku neudržela, takže se stále čeká na prvního vedlejšího výherce... pošlete svůj tip ještě dnes a můžete to být třeba vy!
EDIT3: Počet správných tipů se nějak zasekl na hodnotě 1, takže přidávám slovní nápovědu:

Vězte, že obrázek není nijak otočený, ta věc se běžně nachází v takové pozici, jak ji vidíte. A ještě napovím, že to není věc nějak velká, konkrétně ta na fotografii měří ani ne 3 cm.
Snad vám tato nápověda pomůže, já už mohu jen popřát hodně štěstí s dalšími tipy.
Naposledy upravil wraX dne sob 04. zář 2010 9:34:32, celkově upraveno 2
[20:42:36] <woody> vite co
[20:42:40] <woody> jdu vas zabanovat rovnou
[20:42:43] <woody> uz s vama nemam trpelivost
[20:42:47] <woody> kreteni zasrany

(takzvany urazenecky podpis ^.~)
Uživatelský avatar
wraX
Lamík
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 27. srp 2010 16:48:03
Cash on hand: 10.90
Bank: 275,281.60
Aura: 5

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Liger » pát 03. zář 2010 13:14:52

wraX píše:EDIT: Mé obavy o lehké uhádnutelnosti se bohužel potvrdily, ani ne za deset minut po vyhlášení přišla první správná odpověď. Ale pořád jsou tu vedlejší výhry, takže směle tipujte!

Mně to něco strašně připomíná, ještě si vzpomenout co... :(
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Januska » pát 03. zář 2010 17:29:13

to Liger: možná tě potěší, že mé pokusy o uhodnutí hádanky vyvádějí wraXe z míry stejně jako v minulém kole tebe. :lol:
Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin.
Uživatelský avatar
Januska
Lamče
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 22. črc 2010 13:51:08
Cash on hand: 1.25
Bank: 2,174,864.00
Aura: 10

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Liger » pát 03. zář 2010 20:24:51

Januska píše:to Liger: možná tě potěší, že mé pokusy o uhodnutí hádanky vyvádějí wraXe z míry stejně jako v minulém kole tebe. :lol:

Já jsem se pro jistotu nic hádat ještě nepokoušel. Za celou dobu mě napadla jedna jediná věc, kterou jsem téměř okamžitě zavrhl, protože to byl opravdu nesmysl. :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Queller » sob 04. zář 2010 11:09:15

Liger píše:Já jsem se pro jistotu nic hádat ještě nepokoušel. Za celou dobu mě napadla jedna jediná věc, kterou jsem téměř okamžitě zavrhl, protože to byl opravdu nesmysl. :)


Jestli myslíš to co si myslím, že si si myslíš mě to taky napadlo a taky jsem to zavrhl. :)
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod wraX » sob 04. zář 2010 11:20:30

Pokud máte strach, že by váš tip byl nepřiměřeně absurdní nebo tak něco, tak vás ujišťuju, že se toho vůbec bát nemusíte, protože po tom, co mi přišlo od Janusky, mě už asi nepřekvapí nic :D.
[20:42:36] <woody> vite co
[20:42:40] <woody> jdu vas zabanovat rovnou
[20:42:43] <woody> uz s vama nemam trpelivost
[20:42:47] <woody> kreteni zasrany

(takzvany urazenecky podpis ^.~)
Uživatelský avatar
wraX
Lamík
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 27. srp 2010 16:48:03
Cash on hand: 10.90
Bank: 275,281.60
Aura: 5

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod AnonymnaLama » sob 04. zář 2010 11:24:29

Ked to nebolo mydlo, tak je to v poriadku :)
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod yannush » sob 04. zář 2010 11:42:15

ked tak pozeram na ten obrazok.. nejdeme radsej hrat "hadaj na co myslim?" :roll: :mrgreen:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 12. kolo ukončeno

Příspěvekod Johny007 » sob 04. zář 2010 11:47:14

Queller píše:
Liger píše:Já jsem se pro jistotu nic hádat ještě nepokoušel. Za celou dobu mě napadla jedna jediná věc, kterou jsem téměř okamžitě zavrhl, protože to byl opravdu nesmysl. :)


Jestli myslíš to co si myslím, že si si myslíš mě to taky napadlo a taky jsem to zavrhl. :)


Jestli si myslíte to, co si myslím, že si myslíte, myslel jsem si a zavrhl totéž :)


wraX píše:Pokud máte strach, že by váš tip byl nepřiměřeně absurdní nebo tak něco, tak vás ujišťuju, že se toho vůbec bát nemusíte, protože po tom, co mi přišlo od Janusky, mě už asi nepřekvapí nic :D.


Že by byla jediná, která to nezavrhla, ale poslala? :D

yannush píše:ked tak pozeram na ten obrazok.. nejdeme radsej hrat "hadaj na co myslim?" :roll: :mrgreen:


:lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod Januska » sob 04. zář 2010 12:30:50

wraX píše:Pokud máte strach, že by váš tip byl nepřiměřeně absurdní nebo tak něco, tak vás ujišťuju, že se toho vůbec bát nemusíte, protože po tom, co mi přišlo od Janusky, mě už asi nepřekvapí nic :D.

I ty lichotníku :mrgreen:
Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin.
Uživatelský avatar
Januska
Lamče
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 22. črc 2010 13:51:08
Cash on hand: 1.25
Bank: 2,174,864.00
Aura: 10

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod DanDan » sob 04. zář 2010 13:19:59

wraX píše:Pokud máte strach, že by váš tip byl nepřiměřeně absurdní nebo tak něco, tak vás ujišťuju, že se toho vůbec bát nemusíte, protože po tom, co mi přišlo od Janusky, mě už asi nepřekvapí nic :D.

To mi připomíná, že jsem kdesi hádal mýdlo... Ale kdybych věděl, kde...
Edit: Á, AL se o tom už zmínil... :D
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod jinxy » sob 04. zář 2010 13:31:39

yannush píše:ked tak pozeram na ten obrazok.. nejdeme radsej hrat "hadaj na co myslim?" :roll: :mrgreen:


hej ale to by som si zahrala :D
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod JarynekZ » sob 04. zář 2010 13:33:08

Hádejte, na co myslím, má to čtyři nohy, je to chlupatý a je to pes... No? Nikdo nic? :)
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod jinxy » sob 04. zář 2010 13:34:05

JarynekZ píše:Hádejte, na co myslím, má to čtyři nohy, je to chlupatý a je to pes... No? Nikdo nic? :)


Chňáchal? Čo som vyhrala?
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod yannush » sob 04. zář 2010 13:34:18

JarynekZ píše:Hádejte, na co myslím, má to čtyři nohy, je to chlupatý a je to pes... No? Nikdo nic? :)


to bude urcite to tvoje levica. 8-)

EDIT: a nehovori sa "je to pes" ale "je to psa"
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod DanDan » sob 04. zář 2010 13:35:23

JarynekZ píše:Hádejte, na co myslím, má to čtyři nohy, je to chlupatý a je to pes... No? Nikdo nic? :)

Hele, to bude určitě nějaký chyták...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod jinxy » sob 04. zář 2010 13:36:58

yannush píše:
JarynekZ píše:Hádejte, na co myslím, má to čtyři nohy, je to chlupatý a je to pes... No? Nikdo nic? :)


to bude urcite to tvoje levica. 8-)

EDIT: a nehovori sa "je to pes" ale "je to psa"


alebo psinka
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod JarynekZ » sob 04. zář 2010 13:38:22

když už, tak paní psová, ale jinak ne-e :)
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod wraX » sob 04. zář 2010 13:46:12

Když tak vidím, jak vám to jde, možná by se hodila další nápověda - takže tady je větší výřez: HÁDANKA Č.13 - NÁPOVĚDA. Nezapomeňte taky, že v původním příspěvku je i slovní nápověda...
[20:42:36] <woody> vite co
[20:42:40] <woody> jdu vas zabanovat rovnou
[20:42:43] <woody> uz s vama nemam trpelivost
[20:42:47] <woody> kreteni zasrany

(takzvany urazenecky podpis ^.~)
Uživatelský avatar
wraX
Lamík
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 27. srp 2010 16:48:03
Cash on hand: 10.90
Bank: 275,281.60
Aura: 5

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod Batrachus » sob 04. zář 2010 17:08:28

Tak co, už to někdo uhodl?
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod wraX » sob 04. zář 2010 17:09:49

Zatím máme jednoho hlavního a jednoho vedlejšího výherce.
[20:42:36] <woody> vite co
[20:42:40] <woody> jdu vas zabanovat rovnou
[20:42:43] <woody> uz s vama nemam trpelivost
[20:42:47] <woody> kreteni zasrany

(takzvany urazenecky podpis ^.~)
Uživatelský avatar
wraX
Lamík
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 27. srp 2010 16:48:03
Cash on hand: 10.90
Bank: 275,281.60
Aura: 5

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod wraX » ned 05. zář 2010 11:25:21

Tak, čas vypršel a 13. kolo bylo ukončeno.
Hlavním výhercem se stal (a 50 lamek získal) AnonymnaLama :idea: se svou bleskovou odpovědí.
Po dodání většího výřezu správnou odpověď zaslal také Boomer :idea:, který tedy získává 10 lamek.

Co jste tipovali - část zvlhčovače vzduchu, svíčku, světlo, část mýdla tvaru citrónu čouhající z výlevky, tlačítko (2x), žárovku v nějaké lampičce a dokonce "zajímavý design splachovadla" :).
Nicméně, správná odpověď byla
Spoiler: show
reproduktor (resp. jeho část).

Zde je foto, ze kterého byly dělány výřezy: HÁDANKA Č.13 - ŘEŠENÍ a tady ještě celý objekt: CELÝ OBJEKT.

Takže děkuji všem zúčastněným, prosím adminy o provedení transakcí a budu se těšit na další kola :).
Naposledy upravil wraX dne ned 05. zář 2010 21:09:23, celkově upraveno 1
[20:42:36] <woody> vite co
[20:42:40] <woody> jdu vas zabanovat rovnou
[20:42:43] <woody> uz s vama nemam trpelivost
[20:42:47] <woody> kreteni zasrany

(takzvany urazenecky podpis ^.~)
Uživatelský avatar
wraX
Lamík
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 27. srp 2010 16:48:03
Cash on hand: 10.90
Bank: 275,281.60
Aura: 5

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod DanDan » ned 05. zář 2010 11:27:52

A do prkna, reprák jsem hned zavrhnul... Ale vidím, že mýdlo je nějak oblíbené...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod Liger » ned 05. zář 2010 11:29:18

wraX píše:Nicméně, správná odpověď byla (nevím, jak se dělá spoiler, jinak bych to do něj dal) reproduktor (resp. jeho část).

Já su debil, debil a ještě jednou debil. To byla jedna z těch věcí, co mě napadla a zavrhnul jsem ji... Příště pošlu cokoliv co mě napadne (třeba i ten kondom :lol: ).
Spoiler: show
spoiler se dělá pomocí tagu [ spoiler2 ] (bez mezer)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Poznej, co je na obrázku - 13. kolo, konec 5.9.

Příspěvekod Liger » ned 05. zář 2010 11:34:18

DanDan píše:Ale vidím, že mýdlo je nějak oblíbené...

To víš, když tě nenapadá nic, tak to (tvoje) mýdlo se na to dá vždycky nějak napasovat. Ale tentokrát jsem neposlal tip žádný a udělal jsem zřejmě chybu.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron