Co vás nedávno pobavilo?

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » pon 12. lis 2012 20:07:37

Ok... Zidane, zlatíčko, bývalý šéfe Grammar Naci, připomínka z prvního stupně základky.
"Heleďte, váš vozovej park mě zajímá jak tuleně přestavba!"
Heleďte, váš vozovej park mě zajímá jak koho co? Koho co je čtvrtý pád.
Ten tuleň je dle vzoru muž. Tudíž v množném čísle zajímá koho co? Muže, neboli tuleně.
Ta tuleň je podle vzoru píseň. Tudíž v množném čísle zajímá koho co? Písně, neboli tuleně.
Bylo to dostatečně po lopatě?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 12. lis 2012 20:10:16

Staga píše:Ten tuleň je dle vzoru stroj. Tudíž v množném čísle zajímá koho co? Stroje, neboli tuleně.


Zde máš jednu pomenší chybu. Tuleň je podle vzoru muž. Jednotné číslo tuleň, vidím tuleně - muže. Kdyby byl podle vzoru stroj, bylo by "vidím stroj - vidím tuleň". Jinak máš ovšem pravdu.

Edit: Staga se nebude opravovat, stejně už byla při chybě přistižena a mám uložen důkaz ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » pon 12. lis 2012 20:24:52

Staga se opravila dříve, nežli jsi zde měl svůj příspěvek o její chybě. Uznávám, že jsem popletla životnost, ovšem na skloňování to vliv nemělo.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 12. lis 2012 20:29:07

To nemělo, ve skloňování jsi měla pravdu, zamyslel jsem se jen nad prvními pády a ne nad celým skloňováním.

A k tématu klubu, i když nevím, jestli to je k pobavení:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » pon 12. lis 2012 20:32:17

Nedával jsi to sem takhle čirou náhodou ty sám?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 12. lis 2012 20:33:14

Je to možné, jsem se jen chtěl vrátit k tématu klubu.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » pon 12. lis 2012 20:35:25

Dával... A dokonce za to dostal od Béčka plusko...
viewtopic.php?p=58092#p58092
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 19. lis 2012 23:37:35

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 20. lis 2012 0:03:23

Jsem si dal schválně vyhledat, kolika lidí se to týká... Sto šesedáti čtyř.
http://www.kdejsme.cz/prijmeni/Cik%C3%A1n/hustota/
Pobavil mě údaj "Hustota: 1 'Cikán' na 65247 obyvatel ČR"
Jenom se obávám, že to ve skutečnosti bude daleko víc. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » úte 20. lis 2012 20:38:22

Posuň desetinnou čárku tak o tři místa doleva. :D
EDIT: Zajímavá stránka. Zjistil jsem, že jsem jeden ze dvou v KM. Ten druhej je táta.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » úte 20. lis 2012 21:43:28

Já jsem jeden z 11 v republice... všichni jsme příbuzní... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » úte 20. lis 2012 21:51:48

:D
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 20. lis 2012 22:44:47

Araoth píše:Já jsem jeden z 11 v republice... všichni jsme příbuzní... :)

Hm, tak to jsi ještě jedinečnější než já... 34 v republice. :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » úte 20. lis 2012 23:04:48

Liger píše:
Araoth píše:Já jsem jeden z 11 v republice... všichni jsme příbuzní... :)

Hm, tak to jsi ještě jedinečnější než já... 34 v republice. :)

Taky velká rodinka?
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 20. lis 2012 23:49:33

Araoth píše:
Liger píše:
Araoth píše:Já jsem jeden z 11 v republice... všichni jsme příbuzní... :)

Hm, tak to jsi ještě jedinečnější než já... 34 v republice. :)

Taky velká rodinka?

Nene, rodinka bude jen Brno a to ještě ne všichni.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. lis 2012 0:02:56

Ehm... 1394...

edit: včetně křestního 699
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » stř 21. lis 2012 0:05:33

1999 s -ová i bez. To chce rozšířit řady :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 21. lis 2012 0:33:53

Staga píše:1999 s -ová i bez. To chce rozšířit řady :D


Se snaž :P
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » stř 21. lis 2012 0:54:33

Ahá, já jsem zapomněl na -ová... Tak to je to potom 80 v obou pohlavích.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Lërra » stř 21. lis 2012 1:05:02

Si na chvilku odskočím a tady se ohejbaj tuleně/ni... tuleněni, jé!
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » stř 21. lis 2012 10:29:54

Zidane píše:
Staga píše:1999 s -ová i bez. To chce rozšířit řady :D


Se snaž :P

Já? Si upad, ne? :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » stř 21. lis 2012 14:53:49

Lërra píše:Si na chvilku odskočím a tady se ohejbaj tuleně/ni... tuleněni, jé!


Hmm... někdo tady ohejbá tuleně? :O :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » stř 21. lis 2012 15:02:59

Nás je 576, ale jenom malinká část patří do naší rodiny. Na Ostravsku je nás nejvíc, v Třinci dokonce 221.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 21. lis 2012 17:11:12

Staga píše:Já? Si upad, ne? :D


No tak Batrachus na to má ještě pár let čas, tak co jsem měl poradit :D

Edit: Jo leda poradit Štázinčí mamince, ať vám pořídí sourozence ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » stř 21. lis 2012 17:27:31

Žiši, chudák mamina, tý bohatě stačíme my dva :?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » stř 21. lis 2012 19:13:34

Jsem si teď tak uvědomila, že se mnou vymře moje linie našeho příjmení... s výskytem 190 jedinců obojího pohlaví ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod yannush » stř 21. lis 2012 19:25:54

Jana píše:Jsem si teď tak uvědomila, že se mnou vymře moje linie našeho příjmení... s výskytem 190 jedinců obojího pohlaví ~

jedine že by si si nechala svoje priezvisko (a mala syna). ani to už v dnešnej dobre nie je nič neobvykle.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 21. lis 2012 19:29:22

Souhlas s yannush, copak si nutně musíš brát manželovo jméno? Se domluvte, pokud bude dejmetomu mít bratry, že si vezme tvoje, aby linie nevymřela ~
Ono když to vezmu, tak já nemít potomky, tak naše linie taky vymře, sestra má sice zatím jméno svobodné, ale neteř už manželovo a i žabožroutí občanství a svatbou se to všecko srovná, až se uráčej ~
Naposledy upravil Zidane dne stř 21. lis 2012 19:35:07, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » stř 21. lis 2012 19:30:51

Moje příjmení je zastoupenu v počtu 800 kusů (zaokrouhleno)...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 21. lis 2012 20:29:09

Zdroj: Internet

Honzo, to za hluboké totality v Bohnicích otevírali nové kino a čím nejlépe - sovětským filmem Cikáni jdou do nebe. Všude tam byly rozvěšené plagáty na tento film a lidová tvořivost k tomu dopsala: "Ať jdou třeba do prdele, hlavně, že budou pryč z Prahy."
Tak rychle před příjezdem oficiální delegace pražských papalášů tam ještě uklizeno nebylo. Nezbyl jediný plagát.


Jinak k příjmením: 1765 bez -ová, 1896 s -ová, takže něco přes tři a půl tisíce.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » stř 21. lis 2012 20:45:26

Tak já teda prásknu, že nás je i s -ová dohromady 15... a všichni jedna rodina... ještě klika, že převažujou chlapi... 10 chlapů a pět ženskejch (jedna si moderně nevzala -ová...)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » stř 21. lis 2012 20:49:14

yannush píše:
Jana píše:Jsem si teď tak uvědomila, že se mnou vymře moje linie našeho příjmení... s výskytem 190 jedinců obojího pohlaví ~

jedine že by si si nechala svoje priezvisko (a mala syna). ani to už v dnešnej dobre nie je nič neobvykle.

Tak to samozřejmě vím, ale udělat to tak nechci. A už vůbec ne kvůli tomu, aby moje příjmení šlo dál :lol:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 21. lis 2012 21:18:45

Nevzít si "-ová" chápu v případě sňatku s cizincem či tak něco, jinak s tím jsou akorát mrzutosti. Mužské příjmení se skloňuje, ženské ne, takže "mluvili jsme s panem Novákem a paní Novák"? No fuj...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » stř 21. lis 2012 21:52:37

No ono zas u mého příjmení mívají občas lidi problém se skloňováním i tak... a to tam nemusí bejt ani vynecháno -ová... Přitom se skloňuje stejně jako u pána, který se jmenuje Dole a jeho paní Doleové (věděli jste, že jsou chudáci jenom dva v Brně? :)). A to je snadné skloňování, ne? :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » stř 21. lis 2012 22:12:41

U tvého příjmení bych čekal spíš problémy s vyslovováním. :)
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » stř 21. lis 2012 22:21:10

To je jen zcela výjimečné... ale rodilému mluvčímu, kterého máme na angličtinu se to jméno strašně líbí... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » čtv 22. lis 2012 4:22:08

Tak teď jsem chvílu musela přemýšlet, cože ty to máš vlastně za příjmení :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 22. lis 2012 13:23:47

A já to třeba doteď nevím ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » čtv 22. lis 2012 15:08:16

Tak to máš smůlu :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod yannush » čtv 22. lis 2012 18:56:59

Zidane píše:A já to třeba doteď nevím ~

pred minutou som ani ja nevedela. ale všemocny facebook a moje hľadacie schopnosti sa dali dokopy a už viem :twisted:

mimochodom, araoth, mame rovnake inicialky.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » čtv 22. lis 2012 22:04:00

Oh... to je osud! Zrzka, má stejné iniciály... no sakra... :-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 22. lis 2012 22:25:54

Araoth píše:Oh... to je osud! Zrzka, má stejné iniciály... no sakra... :-)


Nezapomínej, že jsi ženat! ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 22. lis 2012 22:27:07

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 27. lis 2012 15:14:32

Obrázek

A to se vyplatí!
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » úte 27. lis 2012 15:59:01

Běžná cena high-endových smartphonů (pravda na Sony poněkud přestřelená, ale Xperia ion kolem 13 stojí), co se ti nezdá?

edit: jak sem to dopsal, tak sem si všiml... Nic, dobrý, spím dál :vlna:
edit2: a hele, podle kódu položky je to skutečně Xperia ion :D
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pát 30. lis 2012 18:38:22

Takhle se vydělává!
vyhodna-nabidka.jpg
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 30. lis 2012 19:31:25

Eh... něco mi uniká?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pát 30. lis 2012 19:35:01

Nejprve jsem to pochopil tak, že za 3 měsíce budou mít zisk 30 000 (jakože za jeden měsíc pořád 10 000), tak snad jsem to blbě nepochopil...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 30. lis 2012 19:48:57

Aha, no já to automaticky pochopil tak, že je to 30 000 za měsíc, a zřejmě to tak bylo i myšleno... ale jo, dá se to pochopit i tak, jaks to pochopil ty.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 01. pro 2012 0:37:58

Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků

cron