











Araoth píše:Já zas mám škodolibou radost, že začínám až v říjnu...



Liger píše:Hm, to já "už" 17. září...







JarynekZ píše:To je divný, 17. září začíná škola mně... Jenom ještě nevím, kdy máme imatrikulaci, akorát jsem zaslechl něco o tom, že by měla být právě 17.











Liger píše:DanDan v Bitvě o kopec píše:No ták, neříkejte mi, že jsem kopec už dobil a nikdo o něj nemá zájem...
Chudák kopec... ~






SteGo_Saur_CZ píše:Zase nějak gramatikář se musel ozvat









Liger píše:SteGo_Saur_CZ píše:Zase nějak gramatikář se musel ozvat
Ale jestli sis všiml, tak jsem to dal do vlákna speciálně k tomu určeného a nesvinil jsem tím tamní diskuzi. A ty tenhle topic můžeš s klidem ignorovat, takže tak.













JarynekZ píše:Pokud někdo nepíše "předpisovými deseti", tak to vyjde na stejno, přeci jen já občas dávám Z i levou rukou, když mi to v hlavě cvakne jako rychlejší.








Jo, přesně tak mi to taky přijde.JarynekZ píše:nemluvě o tom, že kde která klávesa je vím a píšu rychlejc, když to prostě drbnu nejbližším prstem, než když přemýšlím, kterým že prstem je to vlastně správně.






Zidane píše:tedy pokud neopisuješ, koukat někam do prázdna a ne na monitor.
























Liger píše:A až teď mi došlo, že to není neklanoval 800 (pořád jsem přemýšlel, co je to za sloveso), ale Neklanova 1800.






































Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků