




































Araoth píše:No já si říkal to je jen šum... a až po pátém mi došlo, že mi ty písmenka chybí ne kvůli alkoholu, ale kvůli aprílu...
































Kral_Batrachus_II na lamerovi píše:"Já nějakou srazit, tak si řeknu "ty sviňo, tu škodu na autě mi zaplatíš tím, že tě sežeru a mám maso zadarmo!" a každou sraženou vysokou seberu a vezmu si. Ač je to dle zákona pytláctví. Ale tak co mám dle zákona dělat, hledat myslivce a tu sraženou zvěř mu předat? Aby ji sežral sám???"












































Liger píše:Ha, je to blaf? Nebo dvojitý blaf? Nebo trojitý? ~

















Hyper SteveTR píše:A jak víte, že to nejsem já? Nebo třeba ONI?


Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků