Loterie a vše kolem ní

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » čtv 29. zář 2011 13:04:02

a no jo, to by bylo i možný :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod JarynekZ » čtv 29. zář 2011 15:13:16

To opravdu pusobim jako tezkej alkoholik? Ne, nic sem nemenil...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » čtv 29. zář 2011 15:31:10

Nepůsobíš, ale srandu si z tebe dělat můžem, ne? :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod DanDan » čtv 29. zář 2011 15:38:54

Staga píše:to by se Jarda zmínil, ne? :?

A DanDan je tady jenom vzduch, jasně... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » čtv 29. zář 2011 16:16:06

jo vlastně, ty seš tady taky admin :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod DanDan » čtv 29. zář 2011 16:31:37

Staga píše:jo vlastně, ty seš tady taky admin :D

A už docela dlouho... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » čtv 29. zář 2011 16:56:07

fákt? O_o :lol:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Liger » čtv 29. zář 2011 18:01:27

Mě DanDan samozřejmě taky napadl, ale je pravda, že tím, kdo občas chodívá psát na fórum s nějakou tou promilí v krvi, je spíš Jarynek... :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » čtv 29. zář 2011 20:52:15

Nebo já, ale já se můžu opivněn tak akorát hádat, víc toho tu nesvedu :-D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod JarynekZ » pát 30. zář 2011 6:04:42

Liger píše:... kdo občas chodívá psát na fórum s nějakou tou promilí v krvi, je spíš Jarynek... :D

... nebo to o sobě ostatní nedávají tolik vědět...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Liger » pát 30. zář 2011 11:56:14

JarynekZ: to nepopírám... :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » pát 30. zář 2011 20:15:29

Já chodil občas v podobném stavu na Lamera a myslím, že se to dalo poznat, byl jsem pak ještě militantnější na pravopisná prasata a debilní cintace než obvykle :-D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod DanDan » pát 30. zář 2011 20:28:50

To jsem na Silvestra pozdravoval "mírně připitý" vás, všechny na facebooku nebo ještě někoho úplně jiného? ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » pát 30. zář 2011 20:50:13

Ani nevím, zato tuším, jak dopadne letošní Silvestr - pokud něco nesmluvíme s kamarády, čemuž moc nedávám, spíš si uděláme "výlet" někdy v únoru, to je ubytování (jsme rozstrkaní po republice zhruba jako LL) poněkud levnější a přespávat u někoho, na to nás je, když už se sjedeme, poněkud moc, to by mohli leda u mě a museli by si přinést karitaťky, postelí a jiných spadel tu je osm i s mojí :-) No a pokud budu slavit silvestra sám, tak to nejspíš bude u PC s něčím pitným, nerad slavím v hospodách s cizími lidmi (i když alkohol v seznamování pomáhá, víme), jíst a chlastat můžu i doma a o dost levněji :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Ptolemaios » pát 30. zář 2011 21:10:08

děkujeme Zidane, to jsme přesně potřebovali vědět, a dokonce to výtečně souvisí s tématem...
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » pát 30. zář 2011 21:14:11

A že ses pustil zrovna do mě, když ten "alkoholický" OT tu tak nějak vyplynul a já reagoval na Ligera, jak sis možná mohl všimnout - neříkám, že nejsme OT, ale nemusíš nadávat JENOM mně ;-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Ptolemaios » pát 30. zář 2011 21:19:04

tak ono je rozdíl rozvíjet OT a nebo rozvíjet OT rozvinutého OT v nějakým tématu, tys to prostě povýšil na novej level :lol: začneme sem rovnou psát, kdo měl co na oběd ne? já jsem dneska měl kuřecí kung pao s hranolkama a bylo to dobrý no mňam, co jste měli vy ostatní?
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod DanDan » pát 30. zář 2011 21:21:08

Já měl kolínka s masem, díky za optání... :lol:
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Ptolemaios » pát 30. zář 2011 21:23:39

no jasný, a dal sis na to ještě nějaký koření nebo stačilo? možná trochu pepře by neuškodilo, to musím někdy taky zkusit... jo a včera jsem měl na oběd kuře s rýží, když už jsme rozvinuli tohle téma, no a zkoušel jsem mix koření a bylo to fakt vynikající :) šup šup, uděláme z toho tady kuchařku :)
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Liger » pát 30. zář 2011 21:45:10

Plot: neříkals, že nám teď dáš pár dní pokoj? :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Ptolemaios » pát 30. zář 2011 21:51:41

1. nebuď OT :D
2. ano, volno začíná od zítřka :)
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Lërra » ned 02. říj 2011 10:58:51

Kupujte lamky, kupujte lamkýýýýý...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » ned 02. říj 2011 11:10:50

lamky se kupovat nedaj, nemělas na mysli lamičky? :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Boomer » ned 02. říj 2011 11:19:34

Staga píše:lamky se kupovat nedaj, nemělas na mysli lamičky? :P


preco by sa nedali? ja tiez predavam lamky... jedna lamka iba za tri lamky...
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod JarynekZ » ned 02. říj 2011 11:59:39

Boomer píše:ja tiez predavam lamky... jedna lamka iba za tri lamky...

Můžu si dvě koupit?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » ned 02. říj 2011 12:05:49

jsem levnější, jedna lamka pouze za dvě lamky ;)
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod DanDan » ned 02. říj 2011 12:06:01

Mám lepší nabídku: Rozdááááváááám lamky!!! Rozdááááááváááám lamky!!!
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » ned 02. říj 2011 12:11:11

davaj :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod DanDan » ned 02. říj 2011 12:30:33

Hmm...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » ned 02. říj 2011 12:31:28

hmm?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Lërra » ned 02. říj 2011 12:31:46

Jasně, že myslím lamičky... Ale myslím ve velkém... Což je divný vzhledem k těm minivýhrám, co mi chodí na účet... šup, kupovat losy!
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Liger » ned 02. říj 2011 12:31:59

Hmm!
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod DanDan » ned 02. říj 2011 12:32:12

Staga: Ale nic...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod JarynekZ » ned 02. říj 2011 16:44:00

Staga píše:jsem levnější, jedna lamka pouze za dvě lamky ;)

Věřím, že od Boomera budou ukradené více poctivě a já si rád připlatím za kvalitu.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Boomer » ned 02. říj 2011 18:22:07

JarynekZ píše:
Boomer píše:ja tiez predavam lamky... jedna lamka iba za tri lamky...

Můžu si dvě koupit?


samozrejme ze mozes... ale ak si ich kupis 5 tak dostanes este jednu lamku zadarmo...
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » ned 02. říj 2011 18:51:09

JarynekZ píše:
Staga píše:jsem levnější, jedna lamka pouze za dvě lamky ;)

Věřím, že od Boomera budou ukradené více poctivě a já si rád připlatím za kvalitu.

ono se dá krást poctivě? :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod JarynekZ » ned 02. říj 2011 19:01:00

Boomer píše:
JarynekZ píše:
Boomer píše:ja tiez predavam lamky... jedna lamka iba za tri lamky...

Můžu si dvě koupit?

samozrejme ze mozes... ale ak si ich kupis 5 tak dostanes este jednu lamku zadarmo...

Ty 3 mi stačí. Vypadají pěkně, kdyby chtěl někdo reference, klidně ho pošli za mnou.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » ned 02. říj 2011 20:16:25

Lërra píše:Jasně, že myslím lamičky... Ale myslím ve velkém... Což je divný vzhledem k těm minivýhrám, co mi chodí na účet... šup, kupovat losy!


losy...soby...tuleně...to by šlo, koupit si na pár dní tuleň, mám tu prádlo k vyžehlení zhruba za půl roku :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Lërra » ned 02. říj 2011 20:17:20

Tuleň včera žehlila asi tři hodiny a teď na to zase pár měsíců ani neploutne.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » pon 30. led 2012 21:34:42

Lërra píše:Tuleň včera žehlila asi tři hodiny a teď na to zase pár měsíců ani neploutne.


Známe. Taky na to měsíce kakáme a pak, když už to padá z koše, poskládáme to, co se "nemusí žehlit", popřípadě to z koše v případě potřeby rovnou odebíráme a to, co se musí žehlit, holt čas od času vyžehlíme. A to chceme vidět, jak budeme žehlit na žehlicím prkně, když jsme zvyklí pěkně na stůl, čili si to tam jeden rozloží, nemusí posouvat...to bude něco, nechtějí tuleně vypomoci? :lol:

Jo a Jary snížil pravděpodobnost nebo se prostě daří, že i bez navýšení byl minulý jackpot kolem tisíce, teď druhý je asi osm set... ;) Nestěžuju si, kdyby něco :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod JarynekZ » pon 30. led 2012 21:36:48

já nic
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167


Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » pon 30. led 2012 21:42:07

A žádám někde o něco? :P

Nenápadné náznaky tulením o vyžehlení hromady prádla, až zase vznikne, nepočítám a o tom kaneckanců Jary nemluvil
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Lerrå » pon 30. led 2012 21:42:56

Zidane, škubni si!
Originální tuleň z jezera Vänern.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% žluté vlny, 3% modré vlny, 1% zvrhlosti.

SAP Certified. Uskladněte v blízkosti Švédů. Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116!

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Ta Lerrå, proto ta tuleň.
Občas používám horizontální smajlíky, no a co? -_o'
Vodní uzávěr.
Uživatelský avatar
Lerrå
Chlív LL
 
Příspěvky: 228
Registrován: sob 21. led 2012 17:30:10
Cash on hand: 25.10
Bydliště: Praha / Brno (nikoli však na dálnici :D)
Aura: 1

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Lërra » pon 30. led 2012 21:43:15

Jo, Zidane, zapomeň!
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Liger » pon 30. led 2012 22:35:55

Výbordelně, na základě Zidanova příspěvku jsem si po několika měsících vsadil jeden los a světe div se... :P
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » úte 31. led 2012 7:04:00

hehehe ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Johny007 » úte 31. led 2012 14:37:31

Liger píše:Výbordelně, na základě Zidanova příspěvku jsem si po několika měsících vsadil jeden los a světe div se... :P


:evil:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Zidane » sob 04. úno 2012 20:31:20

Vyhráno vlastních šedesát lamek, to nemůžete občas někdo přikoupit, aby si člověk nevyhrával zpátky vlastní prachy? :D I vás by to bavilo víc, kdybyste byli výděleční a ne jen že se vám vrátí nakrmené :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Loterie a vše kolem ní

Příspěvekod Staga » sob 04. úno 2012 20:39:12

Brouku, na tuhle výhru jsem ti bohužel přispěla jedním losem, tak nedržkuj.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků

cron