od Lërra » ned 18. zář 2011 11:18:22
Uvnitř pravěkého kamenného obydleného průhledného majáku bez střechy a bez oken v ledovcovém jezeře pod pěnivými skleníky strašně prší ostré chilli paprikové deštníky, protože a jelikož venku pod suchou těžkou neviditelnou lahví s otrávenou těžkou zelenou vodou svinsky prší tupé ocelové rezavé nukleární slunečníky, chytré dekádníky s pózujícími dělníky, silné oholené ročníky s hebkými ručníky pro svobodné poručníky, voňavě zapáchající nezkušenými poručíky nevhodně použité měsíčníky Fíkovníky, nepravidelné neslušné čtrnáctideníky zabavené zábavnými kurevníky celníky se slanými preclíky a kyselými větrníky pro prohrávající automobilové závodníky, děravými cedníky skartované a nezbedníky kominíky snězené týdeníky pro hravé tygříky, vlčky s cecíky a pudlíky s dudlíky, bulvární deníky s nepracujícími zedníky s velkými faldíky, vrchovatě plné výměníky se zásnubními zásobníky pro skleněné nočníky na pivníky, vodníky, podvodníky a nadvodníky očarované plivníky a střikníky a vyprázdněné rozevřené chlupaté lidské konečníky a železobetonové trakaře naložené smradlavými popelníky s rezavými nehoblovanými tekutými dřevěnými hřebíky.
Jo, a co Häkkinen? Räikkönen? Hulmiho Ukolen... eee, totiž... nic
Originální tuleň z jezera Saimaa.Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu,
17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.
FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.
Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.