Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Pro všechny milovníky hudby

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » pát 22. črc 2011 17:15:42

Když už to bylo ukazano mne a ja se na to musel pul minuty divat, tak sem se rozhodl, ze nebudu jedinnou obeti.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 22. črc 2011 19:28:08

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 22. črc 2011 19:48:17

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod balone » sob 23. črc 2011 14:28:56

bravurni song, jsou tam v popisku i lyrics ;)
You have reached the final level of the internet... There comes the final boss.... "Pika, pika"

http://www.lamer.cz/user/1176
Uživatelský avatar
balone
Lamče
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon 13. čer 2011 8:31:56
Cash on hand: 30.80
Bank: 2,579,771.98
Bydliště: Praha
Aura: 2

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » sob 23. črc 2011 14:34:07

balone píše:bravurni song, jsou tam v popisku i lyrics ;)


je to i ve Futuramě (The Late Phillip J. Fry z nové série) , akorát k tomu na youtubku není přímo klip z toho dílu..

EDIT: no budiž, teď je to o trochu lepší.. :D
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » sob 23. črc 2011 16:03:26

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » sob 23. črc 2011 19:29:47

yannush píše:jar

Tak... teď sem si díky nepřepnutí z češtiny na slovenštinu a přimíchání trochy angličtiny vzpomněl na písničku, kterou sem neslyšel minimálně dva měsíce...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 24. črc 2011 12:04:56

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 24. črc 2011 19:52:46

Ptolemaios píše:kurňa, zničehonic jsem si vzpomněl na With You.. co dodat

krasne slovo. :lol:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » ned 24. črc 2011 20:03:40

to slovo mám rád a mám na něj patent, a tu správnou šťávu má když to rychle řekneš :D
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 24. črc 2011 20:11:54

celkom dobry jazykolam pre nečecha (akože nie-česky-rozpravajuceho)
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » stř 27. črc 2011 23:36:24

když takhle o půlnoci člověka napadne pustit si Linkin Park, který si nepouštěl minimálně 4 roky... a proto rychlovýběr

One Step Closer
Runaway
In The End
Pushing Me Away
Don't Stay
From The Inside
Numb

už to vidím, teď budu zase týden nonstop ujíždět jenom na LP :roll:
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 12:22:23

Ptolemaios píše:když takhle o půlnoci člověka napadne pustit si Linkin Park, který si nepouštěl minimálně 4 roky... a proto rychlovýběr

One Step Closer
Runaway
In The End
Pushing Me Away
Don't Stay
From The Inside
Numb

už to vidím, teď budu zase týden nonstop ujíždět jenom na LP :roll:

a teraz si ten tvoj playlist vychutnam.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » pát 29. črc 2011 12:23:45

to je jenom dobře :)
já jsem si zase :roll: rozebral text, tentokrát Pushing me away.. opět něco dokonalého, ach :)
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » pát 29. črc 2011 12:38:34

Trocha Dylana Morana po ránu neuškodí...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 12:49:32

I've tried like you, to do everything you wanted too ?
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JackSwigert » pát 29. črc 2011 13:03:59

OK, pár vzpomínek Scatman, Don't stop me now
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 13:04:18

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JackSwigert » pát 29. črc 2011 13:38:45

Moje nejoblíbenější pasáž toho filmu Apollo 13 - Reentry & Splashdown
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » pát 29. črc 2011 13:39:13

yannush píše:I've tried like you, to do everything you wanted too ?


ano :)
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JackSwigert » pát 29. črc 2011 14:36:42

Amy Winehouse, 2011: died at age of 27ans
Kurt Cobain, 1994: died at the age of 27 ans
Jim Morisson, 1971: died at the age of 27 ans
Jimmy Hendrix, 1970: died at the age of 27 ans
Janis Joplin, 1970: died at the age of 27 ans
Still 10 long years of suffering with Justin Bieber..


A sakra :D
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JackSwigert » pát 29. črc 2011 14:38:51

A ještě jedna vzpomínka: Hit the road
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » pát 29. črc 2011 14:39:55

JackSwigert píše:Amy Winehouse, 2011: died at age of 27ans
Kurt Cobain, 1994: died at the age of 27 ans
Jim Morisson, 1971: died at the age of 27 ans
Jimmy Hendrix, 1970: died at the age of 27 ans
Janis Joplin, 1970: died at the age of 27 ans
Still 10 long years of suffering with Justin Bieber..


A sakra :D


to je tu v sekci zábava - vtipné a jinak veselé obrázky (je tam obrázek)..
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 14:41:03

Ptolemaios píše:
JackSwigert píše:Amy Winehouse, 2011: died at age of 27ans
Kurt Cobain, 1994: died at the age of 27 ans
Jim Morisson, 1971: died at the age of 27 ans
Jimmy Hendrix, 1970: died at the age of 27 ans
Janis Joplin, 1970: died at the age of 27 ans
Still 10 long years of suffering with Justin Bieber..


A sakra :D


to je tu v sekci zábava - vtipné a jinak veselé obrázky (je tam obrázek)..

a ani tam to nie je vtipne. čo ja viem, porovnavať kurta s tymto ..neviemčo... :|
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » pát 29. črc 2011 14:43:11

...mimozemšťanem?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » pát 29. črc 2011 14:44:02

mě napadá tolik (sprostých) výrazů, že to radši nebudu ani vypisovat.. :roll:
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 14:46:49

Ptolemaios píše:mě napadá tolik (sprostých) výrazů, že to radši nebudu ani vypisovat.. :roll:

šak prave.. :mrgreen:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JackSwigert » pát 29. črc 2011 14:49:58

No, tak jinak: Když jsem objevil v médiích zprávu, že Amy Winehouse to má za sebou, tak jsem byl zase coby rocker a vznavač metalu na chvíli zase šťastnej. Ještě větší radost by mi ale udělala Lady Gaga, kdyby natáhla bačkory...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » pát 29. črc 2011 14:51:07

hmm, nevím proč, ale mě ta smrt zrovna nepotěšila.. ať byla jaká chtěla, byla oblíbená a já nikomu (skoro nikomu) tu smrt nepřeju a rozhodně z takových věcí zrovna radost nemám..
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 14:53:14

Ptolemaios píše:hmm, nevím proč, ale mě ta smrt zrovna nepotěšila.. ať byla jaká chtěla, byla oblíbená a já nikomu (skoro nikomu) tu smrt nepřeju a rozhodně z takových věcí zrovna radost nemám..

ďalšie plusko odomňa by v tvojej aure už vyzeralo podozrivo?
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120



Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 14:55:07

Ptolemaios píše:to asi jo, ani to nezkoušej :evil:

ups. neskoro. :oops:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » pát 29. črc 2011 14:56:01

yannush píše:
Ptolemaios píše:to asi jo, ani to nezkoušej :evil:

ups. neskoro. :oops:


je ti doufám jasný, že mi to musíš srovnat mínusem? :geek:
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pát 29. črc 2011 14:56:39

nespamujme v tejto teme.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JackSwigert » pát 29. črc 2011 15:03:10

Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » pát 29. črc 2011 20:09:58

to ale niektori ludia si fakt zit nezasluzia :D ale smrt Amy Winehouse som bral tak neutralne... na nervy mi moc neliezla pretoze som o nej ani poriadne nikdy nepocul a jej pesnicku pocul asi iba raz za zivot... sice to bolo odporne ale aspon to nepocujem stale niekde narozdiel od Gagy, Bibera a Rytzmrda...
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » pát 29. črc 2011 20:39:05

yannush píše:I've tried like you, to do everything you wanted too ?


The sacrifice is never knowing

Why I never walked away
Why I played myself this way
Now I see you're testing me pushes me away


Obrázek
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » sob 30. črc 2011 10:00:07

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » ned 31. črc 2011 1:04:22

yannush píše:jimi

A ještě verze z Battlestar Galacticy ;) (kde byla provázaná i se samotným dějem)

A teď úplně změním žánr: tohle mi totiž dneska (vlastně už včera) znělo v hlavě... :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » pát 05. srp 2011 16:15:07

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » sob 06. srp 2011 16:53:45

Finally Free

a vůbec celý album Scenes From a Memory je unikátní v tom, že všech 12 písniček vyjadřuje jeden velký příběh plný nejrůznějších souvislostí.. více na Wikipedii v části Příběh..
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 07. srp 2011 20:20:50

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » pon 08. srp 2011 18:30:56

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » úte 09. srp 2011 1:00:18

Jeneže já jsem denně vožralej!
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » úte 09. srp 2011 1:46:09

Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JackSwigert » úte 09. srp 2011 12:25:12

Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

PředchozíDalší

Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků