Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Pro všechny milovníky hudby

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » pát 10. čer 2011 15:41:55

Kdopak pozná co jsem chtěl na googlu zahrát? :)

http://goo.gl/doodle/x09Uf
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod kevin365 » pát 10. čer 2011 19:34:00

Titaniiik, to je jasný :D Že jo? :)
edit: Dost dobrý, mně se na tom nepovedlo zahrát ani ovčáky :D
Na děravej pytel děravá záplata.
Uživatelský avatar
kevin365
Lamče
 
Příspěvky: 207
Registrován: pon 19. črc 2010 16:53:02
Cash on hand: 15,248.90
Bank: 0.00
Aura: 8

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » pát 10. čer 2011 20:41:59

Mně se zahrát aj něco povedlo, ale až když jsem přišel na to, že se to dá hrát i z klávesnice :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » pát 10. čer 2011 21:06:16

map of metal pekna vecicka ;)
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod kevin365 » pát 10. čer 2011 22:18:34

Z klávesnice? A jak? :)
Na děravej pytel děravá záplata.
Uživatelský avatar
kevin365
Lamče
 
Příspěvky: 207
Registrován: pon 19. črc 2010 16:53:02
Cash on hand: 15,248.90
Bank: 0.00
Aura: 8

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » pát 10. čer 2011 22:31:01

No klikneš na ten obdélník dole a pak můžeš hrát na klávesnici. Na číslech jdou popořadě noty... Ten Titanic jsem měl i vypsanej bylo to nějak...

555545 545676 555545 52 2x
5 6 2 9876 787 6545 42 (tahle část na konci zní divně)
5 6 2 9876 787 6545 445 676. A tohle se vlastně v celý písničce opakuje dokola...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » pát 10. čer 2011 22:31:55

Boomer píše:map of metal pekna vecicka ;)


No jelikož tohle jde trochu mimo mě, tak jsem si to aspoň trochu poslechl a zjistil, že pro mě je tak větev melody metal + symphony metal... nebo jak to bylo...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » pát 10. čer 2011 22:34:56

nehovoril si ze si metalista?
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » pát 10. čer 2011 22:44:45

plot: jo, jde to všema čtyřma řádkama...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » pát 10. čer 2011 22:46:05

Boomer píše:nehovoril si ze si metalista?


Já? Nie... Já mám len dlouhé vlasy... :-D Já spíš rock, metal je na mě už trochu moc. Lehčí metal ještě taky zvládám. Ale takové ty death metaly a podobné už pro mě nejsou... :-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 0:26:08

Prečooo mne ten google nejde hrať číslami ani písmenkami :(
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » sob 11. čer 2011 1:48:01

jinxy: musíš tam kliknout na ten symbol klávesnice

edit: 6 a půl dvandy, a dva rumy k tomu...
edit 2: i když už asi nemusíš klikat na nic...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 8:41:15

Veď ja som klikla a ono proste nič. Ach, prečo ja vždy ruším všetkú techniku...
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod kevin365 » sob 11. čer 2011 10:57:51

Hááááá.. mně už to fungujee :) :) http://goo.gl/doodle/RNUDl :D
Na děravej pytel děravá záplata.
Uživatelský avatar
kevin365
Lamče
 
Příspěvky: 207
Registrován: pon 19. črc 2010 16:53:02
Cash on hand: 15,248.90
Bank: 0.00
Aura: 8

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 11:12:13

Juhúúú, už ide písmenkami ~ A mi teraz nevie napadnúť nič čo by bolo v C-dure a v tomto rozsahu...(aj na Tichú noc mi chýba!)
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod kevin365 » sob 11. čer 2011 11:21:58

jinxy: Proto jsem skončil u Čtveráků :)
Na děravej pytel děravá záplata.
Uživatelský avatar
kevin365
Lamče
 
Příspěvky: 207
Registrován: pon 19. črc 2010 16:53:02
Cash on hand: 15,248.90
Bank: 0.00
Aura: 8

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 11:26:54

Mám trocha upgreadovanú verziu Titanicu ~ http://goo.gl/doodle/AoHeD
Joj ale na toto som ja nemala prísť...teraz sa budem s tým hrať asi do večera ~
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » sob 11. čer 2011 11:35:58

To je horší jak když tam byl Pac-Man... A pak má člověk ve škole něco dělat, když něco chce vyhledávat na gůglu a "vyskočí" mu taková blbůstka, že se k vyhledávání nedostane... ~
Naposledy upravil DanDan dne sob 11. čer 2011 11:50:42, celkově upraveno 1
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » sob 11. čer 2011 11:47:53

No je vidět, že jinxy tomu rozumí víc jak já... :-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 12:02:47

Jinxy hlavne zas robí kraviny namiesto niečoho aspoň trochu normálneho. Ale čo, čerešne som už zavarila, tak teraz si môžem dovoliť blbnúť. Ja asi idem pohľadať nejaké svoje staré noty (hádam som ich nevyhodila) na inšpiráciu ~.
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » sob 11. čer 2011 12:06:38

Až bude za dva měsíce výročí úmrtí Leonida, tak by tam mohli narvat i pražce, aby se na tom dalo hrát pořádně (i když obtížně).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » sob 11. čer 2011 15:28:39

Boomer píše:map of metal pekna vecicka ;)


nooo nasla som si svoje hoci death metal to nie je ale pekne to je pekne. mozno aj plusko dostanes :D
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » sob 11. čer 2011 16:48:43

yannush píše:...mozno aj plusko dostanes :D


cakam :)
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » sob 11. čer 2011 18:45:29

Ach jo, proč se dá nahrát jenom takový kousek? :( A ta odezva kláves taky nic moc...
No nic, zkusil jsem to aspoň po částech:
1. část
2. část
refrén
Spoiler: show
Imagine ;)
(a melodii si musíte zazpívat :mrgreen: )
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » sob 11. čer 2011 19:53:37

Tak zrovna u Imagine bych řekl, že kdo to nepoznal (jakože to z toho šlo poznat krásně), případně neznal, ten si snad ani nemůže říkat člověk...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » sob 11. čer 2011 20:29:35

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 20:48:31

JarynekZ píše:Tak zrovna u Imagine bych řekl, že kdo to nepoznal (jakože to z toho šlo poznat krásně), případně neznal, ten si snad ani nemůže říkat člověk...


Ehm, ja som to nepoznala Đ
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » sob 11. čer 2011 20:51:49

Ani ja... nieco za tym asi bude...
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod kevin365 » sob 11. čer 2011 20:58:15

Já četl nejdřív "Imagine musí poznat každý", potom jsem si to pustil a poznal jsem to. :)
Na děravej pytel děravá záplata.
Uživatelský avatar
kevin365
Lamče
 
Příspěvky: 207
Registrován: pon 19. črc 2010 16:53:02
Cash on hand: 15,248.90
Bank: 0.00
Aura: 8

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » sob 11. čer 2011 21:00:07

Jinxy, AL: Mám chuť to svést na to, že nejste lidi, ale božstvo, ale... to nemyslíte vážně, že?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » sob 11. čer 2011 21:02:06

Můžu to já svést na to, že jsem šotouš? :D
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » sob 11. čer 2011 21:04:09

DanDan: nevím, ale můžeš to třeba svést na mě... ;)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » sob 11. čer 2011 21:05:18

Ach jo... Mám kamaráda, co mu přestali pouštět děcký písničky poslouchá techno a nic jinýho. Pustí se metal, rap, grunge, rock, pop, country, ... cokoliv, tak nadává a odchází, že sračky poslouchat nebude. A co sem chtěl říct: zná a POZNÁ Imagine...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 21:10:51

Nie Jaroušku...obaja to myslíme vážne...osobne som nikdy nepočula ani len o tom názve.
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » sob 11. čer 2011 21:11:54

Som vygooglil ze je to od nejakeho Johna Lennona... Kto to je, vy ho poznate?
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » sob 11. čer 2011 21:12:48

jinxy píše:Nie Jaroušku...obaja to myslíme vážne...osobne som nikdy nepočula ani len o tom názve.



:shock: :shock: :shock:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » sob 11. čer 2011 21:20:29

Teď si ale doufám dělá jinxy a AL srandu, žejo? :shock: :o :o :shock:
edit: teda, u ALa jsem si na 99% jistý že dělá, ale u jinxy už tolik né... :?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » sob 11. čer 2011 21:23:10

Já tu písničku taky znám, ale přiznávám se, že název neznám (nebo jsem ho zapomněl?).
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » sob 11. čer 2011 21:24:06

Ale fakt... Ja take veci nesledujem, maze sa to na chleba?
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » sob 11. čer 2011 21:24:59

Jak jste to mohli nepoznat sakra? :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Jana » sob 11. čer 2011 21:26:41

:shock:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » sob 11. čer 2011 21:31:20

AL: nevěřím ti :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » sob 11. čer 2011 21:33:16

Čo ste tu všetci takí mimo z toho že to nepoznáme? A Liger, ver mi, AL si pre zmenu raz srandu naozaj nerobí. Veď Jaroušek to už povedal...kto to nepozná nie je človek. Tak čo riešite
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Liger » sob 11. čer 2011 21:35:22

jinxy: ale on jako nikdy neslyšel jméno "John Lennon"??? :shock: A co Beatles, o tom jste taky nikdy neslyšeli?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » sob 11. čer 2011 21:37:00

To poznam, lezie nam to vsade po panelaku... pliaga jedna!
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod nk8215 » sob 11. čer 2011 23:08:21

DanDan píše:Můžu to já svést na to, že jsem šotouš? :D

Já taky, a poznal bych to, tudy tedy cesta nevede... :mrgreen:
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 12. čer 2011 17:26:49

dnes si zaspievame, čo vy na to?
pam pam pam paada dampampam pam pam pam paada dampampam pam padam. :mrgreen:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 12. čer 2011 17:31:02

nieee :( to to fakt nepoznáš?
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

PředchozíDalší

Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron