

yannush píše:http://www.youtube.com/watch?v=Z2kHrhXqTsQ dnes mam troosku rozpravkovu naladu. co ja nemavam casto.











JarynekZ píše:Možná nedojde hned, ale po pár vteřinách a zběžném nahlídnutí do releated pochopíme ~














Ptolemaios píše:tady je ten věk průměrně silně okolo 15 let




Araoth píše:Tak to je ten průměr vysoko nad 15, měly bysme ale radši spočítat medián. U toho tolik nevadí ty odlehlé hodnoty...



Staga píše:Po delší době jsem si vzpoměla na tuhle písničku, teď se od ní pořádně nemůžu odtrhnout. Jedná se o písničku Medvídek.
Možná by se hodilo upozornění, že klip asi nebude vhodný pro osoby mladší 15 let. (jestli tu teda někdo takový je ~)
http://www.youtube.com/watch?v=1pkwxxbyr6E


DanDan píše:Araoth píše:Tak to je ten průměr vysoko nad 15, měly bysme ale radši spočítat medián. U toho tolik nevadí ty odlehlé hodnoty...
Cože?



















AnonymnaLama píše:Ja tu nie som. Ani na chate ma nevidite. A ked hej, tak vam uz hrablo.





AnonymnaLama píše:A ked hej, tak vam uz hrablo.







AnonymnaLama píše:Ja tu nie som. Ani na chate ma nevidite. A ked hej, tak vam uz hrablo.





AnonymnaLama píše:Jeden velmi smutny rebricek: http://www.diit.cz/clanek/nejsledovanej ... 010/37497/












DanDan píše:A nevidím tam Haničku Montánů, co s tou se stalo?



Ptolemaios píše:ta je immo v propadlišti dějin, teď frčí Justin Bieber (nebo jak se píše jméno toho zkurvenýho buzeranta)



AnonymnaLama píše:Ale toto mi normalne pokazilo den... Nie som typ ktory by si bral rozne blbosti ktore si precita/uvidi prilis k srdcu (ktore aj tak nemam), ale toto je vazne smutne. Taka vyhliadka do buducnosti, kde budeme o 20-40 rokov? Mam pocit, ze stale vyrastaju hlupejsie a hlupejsie generacie... Pred 30 rokmi by som to zvalil na socializmus, ale teraz je moznost takmer nekonecneho vyberu a dav si vyberie prave to najhorsie, prve co im ponukne vymyvacka mozgu? Nie ze by som doteraz nevedel ako to je, ale zakazdym ked sa dostanem k takemu clanku, si to plne uvedomim a je mi z toho zle.




DanDan píše:Chň... Jediný, co se dle mne umístilo dobře, je "Annoying Orange Wazzup"... 363



AnonymnaLama píše:Jeden velmi smutny rebricek: http://www.diit.cz/clanek/nejsledovanej ... 010/37497/




















Jana píše:ode mě tentokrát něco i pro jinxy: http://www.youtube.com/watch?v=8-tlHL09WY4









Jana píše:ode mě tentokrát něco i pro jinxy: http://www.youtube.com/watch?v=8-tlHL09WY4









Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků