Komentáře k citacím

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 01. dub 2012 13:09:08

Černou obrazovku jsem ani nezaznamenal, ale alrem ej levim zjaíamvý.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 01. dub 2012 13:11:26

Tak si chvíli počkej.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 01. dub 2012 13:15:07

Jo myslíš ten šum, co ti mj. smázne rozepsané? O tom vím, já si pod "černou obrazovkou" představil přesně to, jak to zní - černou obrazovku ala Seznam.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 01. dub 2012 13:16:09

Opakuji, tak si ještě počkej.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167


Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 01. dub 2012 13:34:28

Ovšem hláška winlál čoliky dnes dostává nový rozměr http://www.lamer.cz/quote/30320 :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 01. dub 2012 14:09:40

Jo, počkej, to taky musíte říct, abych si zapnul javascript, s vypnutým můžu čekat do alelujá :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod JarynekZ » ned 01. dub 2012 14:21:48

Tak si napiš do podpisu přesnou konfiguraci tvého prohlížeče, abychom tě mohli příště upozornit ~
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 01. dub 2012 14:45:12

Já ho normálně zapnutej mám, ale protože mi hned po půlnoci po spatření šumu a prvotním "wtf?" bylo jasné, odkud vítr vane, i vypnul jsem a ono uvědomit si to... :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Staga » ned 01. dub 2012 14:46:48

ale tak to už je tvůj problém :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 01. dub 2012 16:06:38

Právě. O šumu jsi věděl, takže mě nenapadlo, že to budeš zkoušet s vypnutým javascriptem...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 01. dub 2012 21:05:18

Jsem si v tu chvíli řekl "aha, apríl, občasné zrnění jako kdysi v televizi, když se nevysílalo, zpřehází to písmenka a vymaže rozepsaný příspěvek" a vypnul jsem javascript, čerta mohlo napadnout, že to není jen šum, ale že to nakonec skončí černou obrazovkou :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Araoth » ned 01. dub 2012 21:43:39

No já si říkal to je jen šum... a až po pátém mi došlo, že mi ty písmenka chybí ne kvůli alkoholu, ale kvůli aprílu...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 01. dub 2012 22:16:14

Araoth píše:No já si říkal to je jen šum... a až po pátém mi došlo, že mi ty písmenka chybí ne kvůli alkoholu, ale kvůli aprílu...


Stále se neumíš vyjadřovat, máš říct "kvůli posilování a únavě tímto způsobené" přece :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25


Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Araoth » pon 02. dub 2012 11:08:59

Já se nepotřebuju obraňovat posilováním. Já si to klidně na tvrdo přiznám, že jdu chlastat... :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Batrachus » stř 16. kvě 2012 14:18:21

Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Staga » stř 16. kvě 2012 14:36:24

Jó, brácha, tak to seš hodně v prdeli, já jich na těláku udělala za minutu 25... Je teda fakt, že víc bych jich asi nedala, ale i tak.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 16. kvě 2012 14:56:59

Tak 5 pěknejch a další už jsou hrozný.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Batrachus » stř 16. kvě 2012 15:41:15

No dobře, za minutu nějaký udělám, ale dost neúplný a odfláklý...
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Batrachus » pát 25. kvě 2012 14:29:42

http://www.lamer.cz/quote/68334#comment_355586
Já bych to tak třeba klidně napsal...
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » pát 25. kvě 2012 20:47:25

Obvykle se sice píše "sto chutí" nebo "tisíc chutí", "tisíc jedna" mi připomene spíš Pohádky tisíce a jedné noci, ale tak proč by to nemohl někdo používat. Vtípky na dvojkovou soustavu neřeším, já se s ní potkal ve smyslu "učit se to" naposled ve třiadevadesátém o výpočetce.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod JarynekZ » pát 25. kvě 2012 23:30:45

Dvojkovou soustavu neberu stylem vtipů, ale "kouknu a vidím". Co jinýho člověku při assembleru taky zbývá, že...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Jana » ned 27. kvě 2012 16:59:57

Já tu teď dlouho nebyla a nehodlám číst těch 42 témat, ve kterých jste tu mezitím kecali. Proto mi odpusťte, pokud "objevuji Ameriku", ale on Zidane obešel další ban na lamerovi?
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Araoth » ned 27. kvě 2012 17:02:36

Mám takové podezření, že je to on... ale nechtěl jsem to tu moc rozebírat dokud se neujistím... ale hádám že myslíš krále? :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Jana » ned 27. kvě 2012 17:06:16

Jistě, kdo jiiný by napsal "pochvovina"... :roll:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Araoth » ned 27. kvě 2012 17:09:49

No... mě k těm úvahám vedlo hlavně jeho vyprávění o tom, co by udělal s tou vysokou přesně v jeho stylu...

Kral_Batrachus_II na lamerovi píše:"Já nějakou srazit, tak si řeknu "ty sviňo, tu škodu na autě mi zaplatíš tím, že tě sežeru a mám maso zadarmo!" a každou sraženou vysokou seberu a vezmu si. Ač je to dle zákona pytláctví. Ale tak co mám dle zákona dělat, hledat myslivce a tu sraženou zvěř mu předat? Aby ji sežral sám???"
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 27. kvě 2012 17:28:44

Já si tu jen tak čtu a bavím se. Jistě, "pochvovina" a úvahy o sražených srnkách jsou něco, na co mám patent a bez autorských práv to nesmí nikdo používat, nebo ho dám k soudu :D Pátrejte si, zdá se, že přestalo pršet, takže se jdu vyvenčit a při té příležitosti zajdu na nákup, jak tedy nakupování v neděli příliš nemám rád. Ale když si to člověk blbě vypočítá a nemá chleba k večeři, co zbývá? :lol:

A jestli chcete jistotu, ohlašte podezření adminům Lamera, ti mají určitě lepší páky na pátrání než obyčejní uživatelé a jistě vypátrají, kdo za tím vším je 8-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Jana » ned 27. kvě 2012 17:48:11

Jdi třeba do pochvy... Nepotřebuju po tom pátrat a nic řešit ;-)
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 27. kvě 2012 17:59:01

Jistě, to tu bylo i předtím. Zapíral, resp. ani nezapíral, nechával to na nás jako teď, přesto že to bylo na pohled jasné...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Hyper SteveTR » ned 27. kvě 2012 18:43:15

Vždycky ho prozradí styl vyjadřování. Ten je nejspolehlivější :D
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 27. kvě 2012 18:52:10

Přesně. Může si myslet, že na to nemá patent, ale to je tak vše...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 27. kvě 2012 19:12:22

Znám-li něčí styl vyjadřování a názory, dalo by se nafejkovat pár příspěvků, aby to vypadalo jako od dotyčného. Dlouhodobě by to nešlo, člověk by se nevyhnutelně proflákl. Toť vše a honem do RPG...aha, ono se čeká na Vypravěče, tak nic :lol:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 27. kvě 2012 19:17:49

Proč mám dojem, že s tímhle argumentem jsi přišel i minule?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 27. kvě 2012 19:27:36

Neříkám, že nepřišel a vyhledávat to nebudu. Je to možné. A už fakt končím.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 27. kvě 2012 19:55:35

Ok.

No, myslím, že my máme jasno, výzkum netřeba... ;)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Hyper SteveTR » ned 27. kvě 2012 20:14:42

Nevím jak vám, ale mně ten jeho příspěvek vyloženě vyzněl ve stylu: "Jo, jsem to já." Další zkoumání netřeba.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod DanDan » ned 27. kvě 2012 20:22:48

Mě by jenom zajímalo, proč provokuje s Batrachusem (a dělá mu ještě horší pověst)...

A nebo to raději ani vědět nechci...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Jana » ned 27. kvě 2012 20:26:12

Milovníci konspiračních teorií, teď je ta správná chvíle, aby se tu objevil někdo jiný z nás a přihlásil se k onomu účtu :twisted:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod JarynekZ » ned 27. kvě 2012 22:30:16

Hlásím se k tomu účtu.

stačí tak, nebo musím být opravdu jeho vlastník? :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 27. kvě 2012 22:41:00

Hlásím se k tomu účtu.

A teď si to přeberte.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » ned 27. kvě 2012 22:49:53

Ha, je to blaf? Nebo dvojitý blaf? Nebo trojitý? ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Zidane » ned 27. kvě 2012 23:43:02

Liger píše:Ha, je to blaf? Nebo dvojitý blaf? Nebo trojitý? ~


A to je právě ten správný blaf.
Co když zrovna Jarynek je vlastníkem a aby to zamaskoval, udělá to, že se k účtu přihlásí s poznámkou "stačí to takhle nebo musím být skutečný vlastník?" a teď si to ostatní přeberte? Je nebo není?
Nebo co když je to skutečně MŮJ účet? Byl bych tak blbej a hned po získání nové IP po změně providera si založil nový nick a ještě se pár příspěvky prozradil? Nebo v tom ve skutečnosti nejedu a způsobil to někdo jiný znalý mého stylu vyjadřování?
A co na to Jan Tleskač?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Staga » pon 28. kvě 2012 4:59:09

Až já budu mít hnusnou náladu, tak si odchytnu nějakýho Lameřího admina a optám se na IP, jestli náááhodou není stejná jako ta tvá nová...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » pon 28. kvě 2012 10:37:30

Já myslím, že nebude, tak blbej opravdu není.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod nk8215 » pon 28. kvě 2012 12:33:02

Taky si myslím, že ne. Přihlásit se k tomu účtu jako druhý kdokoiiv jiný než Jarynek, nepochyboval bych ani minutu, ale tohle mi přijde moc rafinovaný na to, aby to byla jenom náhoda. Pamatujete přece na Béčkův dřívější podpis, ne? Obracel se v něm tenkrát právě na něj...
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Liger » pon 28. kvě 2012 12:47:35

Aby bylo jasno, není tak blbej, aby se tam Zidane přihlašoval pod svou IP adresou.

Přiznám se, nk8215, že tvůj příspěvek vůbec nechápu...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Jana » pon 28. kvě 2012 15:01:16

Tak to bude nk, tím zmateným příspěvkem se rafinvaně zamaskoval ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Hyper SteveTR » pon 28. kvě 2012 16:06:41

A jak víte, že to nejsem já? Nebo třeba ONI? :D
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Komentáře k citacím

Příspěvekod Johny007 » pon 28. kvě 2012 16:09:14

Hyper SteveTR píše:A jak víte, že to nejsem já? Nebo třeba ONI? :D


Kdybys to byl ty, tak by ses bavil nad tím, jak se hádáme, který z těch dvou že to je. ;-)
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron