Staga píše:Štázinka - 20 L
No moment! To se přece nesmí, aby hádal ten, kdo to sám zadal, to není fér! Jarynkuuuuuuuuuuuu!!!
Staga píše:Štázinka - 20 L
























Johny007 píše:To jsem nezapocital...
Je to jeden z prvnich obrazku na googlu... ~






Johny007 píše:To jsem nezapocital...
Je to jeden z prvnich obrazku na googlu... ~
Edit: Co? Uz zase?


















Liger píše: A ještě pro příště, i když toto porušila i Staga (ovšem s omluvou, že nemohla vytáhnout fotky z mobilu), měly by to být vlastní fotky - jednak aby to bylo trochu zajímavější a jednak kvůli vygooglitelnosti, obzvlášť reverzní hledání podle obrázku občas dokáže divy.


Johny007 píše:Tak jsem si konečně vyzkoušel hledat podle obrázku.




















DanDan; píše:Nápověda: Jedná se o něco, co je vloženo do něčeho, a je to velmi důležitá věc.














DanDan; píše:Nápověda: Jedná se o něco, co je vloženo do něčeho, a je to velmi důležitá věc.


Johny007 píše:DanDan; píše:Nápověda: Jedná se o něco, co je vloženo do něčeho, a je to velmi důležitá věc.










Liger píše:čtyřiosumšestka, hustý...






































Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník