Soutěž: Co je na obrázku 3 - 37. kolo (ukončeno)

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Zidane » pon 20. srp 2012 23:12:20

Staga píše:Štázinka - 20 L


No moment! To se přece nesmí, aby hádal ten, kdo to sám zadal, to není fér! Jarynkuuuuuuuuuuuu!!!
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod DanDan » pon 20. srp 2012 23:17:46

Staga dostala dvacku za zadávání...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Zidane » pon 20. srp 2012 23:19:24

A pokud můžu rovnou zadat, tak:

Obrázek

Konec buď v pátek 24/8 nebo v neděli 2/9, protože v pátek jedu pryč :mrgreen: Do pátku samozřemě možné nápovědy.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod JarynekZ » úte 21. srp 2012 4:09:08

A chudák Johny nic?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Johny007 » úte 21. srp 2012 9:42:02

Jarynek: A tak co... ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Liger » úte 21. srp 2012 14:59:50

A chudák Jarynek nic?
Zidane, když už sem teda nechodíš, tak by sis aspoň mohl nejdřív přečíst pravidla, děláš tu v tom bordel. ~
A 2. září se zamítá, to bys to tu blokoval moc dlouho, standardní doba jsou 2 dny, poslední dobou to bývalo víc, protože se hádalo "pomalejc".
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Johny007 » úte 21. srp 2012 15:24:34

Liger:
A to sis ještě pořád nevšiml dvou věcí. ;-D
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 19. kolo, konec 19.8.2012 1

Příspěvekod Liger » úte 21. srp 2012 15:35:53

Jedné jsem si myslím všiml... ~

A možná i té druhé, teda pokud mluvíš o tom, o čem já - Zidane nezadal obtížnost a tedy ani výši výher.

Edit: "Získal jste -120.65 Lamek za úpravu vašeho příspěvku."
To je zase ta stejná chyba nebo už jste zavedli zpoplatnění příspěvků? :lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Johny007 » úte 21. srp 2012 15:42:16

To jsem nezapocital...
Je to jeden z prvnich obrazku na googlu... ~

Edit: Co? Uz zase? :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Liger » úte 21. srp 2012 15:58:21

Johny007 píše:To jsem nezapocital...
Je to jeden z prvnich obrazku na googlu... ~

Jo ještě k tomu... :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod yannush » úte 21. srp 2012 17:08:50

zidane to myslel dobre. len zabudol zadať obtiažnosť : 0,- Lamiek
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Batrachus » úte 21. srp 2012 17:39:25

Johny007 píše:To jsem nezapocital...
Je to jeden z prvnich obrazku na googlu... ~

Edit: Co? Uz zase? :lol:

Já jsem to taky zkusil, ale nechtěl jsem to zmiňovat.
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Zidane » stř 22. srp 2012 18:47:37

Zidane zabudol zadat obtížnost, stydí se. Takže to sem hodím:

50 Ł │ 40 Ł │ 30 Ł │ 20 Ł │ (Ultralehká)

Čtyři odpovědi už se sešly, takže:

Johny - 50
yannush - 40
DanDan - 30
Liger - 20 (ač teda slovo "rýsováček" slyšeno poprvé. obvykle se tomu říká "připínáček" :D ) Ano, momentální nápad na to, že někdo tvrdil Staze, že ten oficiálním názvem "spínací špendlík" (nebo taky "zavírací") je připínáček.

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod JarynekZ » stř 22. srp 2012 19:23:59

Rýsováček je zcela běžné označení (alespoň pro mě). A odpověď jsem neposílal, když jsem zjistil, že to jde tak snadno dohledat na Googlu (pak se tady o tom někdo zmínil, díky čemuž jsem si řekl, že to už tuplem nemá cenu).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Johny007 » stř 22. srp 2012 19:32:58

A to sis ještě nevšiml, že to je v adrese. (Ne, že bych to potřeboval.) :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Liger » stř 22. srp 2012 19:40:14

On hlavně ten obrázek se jmenoval "pripinak.jpg", jak jsem zjistil, když jsem házel odkaz do prvního příspěvku. :D Příště doporučuji názvy jako "hadanka" apod., takhle na to může spousta lidí přijít. A mimochodem, v pravidlech není nic o čtyřech odpovědích, jen jsou odlišeny první tři místa od těch ostatních, ale to už je fuk. A ještě pro příště, i když toto porušila i Staga (ovšem s omluvou, že nemohla vytáhnout fotky z mobilu), měly by to být vlastní fotky - jednak aby to bylo trochu zajímavější a jednak kvůli vygooglitelnosti, obzvlášť reverzní hledání podle obrázku občas dokáže divy.

A myslel jsem, že "připínáček" (tak bych to zase v životě neoznačil já) vs. "rýsováček" je dost známý čechismus vs. moravismus, ale asi není... :)
(podobně "spínacímu špendlíku" neřeknu jinak než "sichrhajska")

Edit: A Johny nebude předbíhat. :P
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Johny007 » stř 22. srp 2012 19:48:44

Tak jsem si konečně vyzkoušel hledat podle obrázku. (Děkuji Ligerovi za připomenutí / popostrčení... ~)
Praktická to věc. :twisted:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Liger » stř 22. srp 2012 19:52:44

Jojo, toto je důvod, proč by to měly být fotky vlastní výroby (tím není myšlen ořez vygoogleného obrázku), když to dokáže i správně pojmenovat. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Staga » stř 22. srp 2012 22:11:26

Liger píše: A ještě pro příště, i když toto porušila i Staga (ovšem s omluvou, že nemohla vytáhnout fotky z mobilu), měly by to být vlastní fotky - jednak aby to bylo trochu zajímavější a jednak kvůli vygooglitelnosti, obzvlášť reverzní hledání podle obrázku občas dokáže divy.

Staga si ovšem pečlivě ověřila, že to na ty výřezy v Googlu nic nenajde :)
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Zidane » sob 25. srp 2012 4:18:00

Johny007 píše:Tak jsem si konečně vyzkoušel hledat podle obrázku.


Přiznám se, že o téhle možnosti strýčka googla (nebo který strýček to nabízí) jsem doteď neměl ani páru a budu si muset zjistit, o co to teda sakra jde.

Přiznám se bez mučení, ež to mé zadání bylo v trošku vyposilovaném stavu stylem "hele, tady někdo (přizná se ten, kdo to byl? Nebudu se smát, jen mě to zajímá) říká zavíracímu špendlíku připínáček, přitom připínáček je něco úplně jiného, tak zadáme připínáček" a to je vše :oops:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod DanDan » sob 25. srp 2012 14:53:15

Tak co? Je toto kolo platné, nebo není? (Ptám se kvůli rozeslání výher)
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Liger » sob 25. srp 2012 17:47:42

Nevím, vzhledem k tomu, že bylo zadáno pod vlivem návykových látek... :D Na druhou stranu jsou výhry tak malé, že je to skoro jedno. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod Johny007 » sob 25. srp 2012 18:15:56

A dokonce ani to, kdo je na řadě s obrázkem to neovlivní..... :lol:
Což mi připomíná, že bych měl něco vymyslet....... ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 20. kolo, konec 24.8.2012

Příspěvekod DanDan » sob 25. srp 2012 18:48:39

Dobrá, jdu vytisknout lamky...

Edit: Odesláno...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Poznej, co je na obrázku! 3x21

Příspěvekod DanDan » ned 09. zář 2012 17:32:35

s03e21-zadani.jpg
Co to je?
s03e21-zadani.jpg (24.31 KiB) Zobrazeno 5567 krát

Víte, co je na obrázku? Tak mi posílejte své tipy a odpovědi do SZ... Soutěž probíhá od teď do 11.9.2012, 19:00...

Hodnocení!
100 Ł/80 Ł/60 Ł/40 Ł
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod DanDan » pon 10. zář 2012 20:39:16

Nápověda: Jedná se o něco, co je vloženo do něčeho, a je to velmi důležitá věc.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod Liger » pon 10. zář 2012 20:54:37

DanDan; píše:Nápověda: Jedná se o něco, co je vloženo do něčeho, a je to velmi důležitá věc.

:D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod DanDan » pon 10. zář 2012 21:03:52

Asi to moc velká nápověda není, že? :lol:
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod Liger » pon 10. zář 2012 21:07:38

Asi ne, ale tak třeba to někomu pomůže, těžko soudit když odpověď znám. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod Zidane » pon 10. zář 2012 23:25:44

Tak bez nápovědy bych řekl
Spoiler: show
*zcenzurováno, hadi, to by se vám líbilo, abyste viděli můj odhad, co? Houbičky!* :twisted:
, věda, jak tyto věci můžou taky vypadat, ale něco vloženo do něčeho a důležitá věc mi nabízí akorát chlívné věci a takhle že by to vypadalo? To bych o tom něco věděl :|
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod JarynekZ » pon 10. zář 2012 23:48:51

Vloženo do něčeho a důležitá věc... Já si říkal, že veverky vypadají jinak, s tímhle popisem se mi to ještě potvrdilo...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod Johny007 » úte 11. zář 2012 13:18:47

DanDan; píše:Nápověda: Jedná se o něco, co je vloženo do něčeho, a je to velmi důležitá věc.



:lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 11. zář 2012 17:05:00

Johny007 píše:
DanDan; píše:Nápověda: Jedná se o něco, co je vloženo do něčeho, a je to velmi důležitá věc.



:lol:


Taky mě to napadlo jako první :lol:
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Poznej, co je na obrázku! 3x21 - Řešení!

Příspěvekod DanDan » úte 11. zář 2012 18:43:53

Tak konec!

Asi jsem trochu přestřelil s obtížností (a dvojnásobně přestřelil u nápovědy), příště snad něco, co uhádnou i ostatní...

A co bylo na obrázku? Byl to procesor, konkrétně AMD Am486

s03e21-reseni.jpg


Umístění výherců:

  • 1. místo - Johny007 (odměna 100 lamek)
  • 2. místo - JarynekZ (odměna 80 lamek)
  • 3. místo - Liger (odměna 60 lamek)

Výhry budou rozeslány ihned po vytisknutí lamek... Odesláno
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod Jana » úte 11. zář 2012 18:45:09

Člověče, to jsem nikdy neviděla ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod Liger » úte 11. zář 2012 21:13:34

čtyřiosumšestka, hustý...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, konec 11.9.2012

Příspěvekod DanDan » úte 11. zář 2012 22:25:54

Liger píše:čtyřiosumšestka, hustý...

Suvenýr z praxe... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, ukončeno

Příspěvekod Staga » úte 11. zář 2012 22:32:44

Kdyby to nebylo Am486, ale AP486, tak je to mašina u nás v práci ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 21. kolo, ukončeno

Příspěvekod JarynekZ » stř 12. zář 2012 1:07:53

Já ho tu mám taky, proto jsem si troufl tipnout typ (jak by to vypadalo, kdybych napsal i/y obráceně...), ale už opravdu netuším, kde jsem k němu přišel - výjimečně jsem ho tuším nikde nezmizel...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 22. kolo

Příspěvekod DanDan » úte 04. pro 2012 12:41:28

Tak zase sem po dlouhé době něco hodím...
poznej-co-je-na-obrazku-3x22.jpg
Co to je?
poznej-co-je-na-obrazku-3x22.jpg (22.81 KiB) Zobrazeno 5362 krát


Tentokrát jsem na vás hodný a dám tu něco lehkého, jedná se o něco, co používáte (doufám) každý den...

Bodování: 100/80/60/40 Ł
Ukončení: Jelikož tu nikdo další asi hádanku nebude chtít dát, tak vyhodnocení proběhne v pátek 7.12.2012, řekněme kolem 19:00.

Správné odpovědi zasílejte do Soukromých zpráv :)
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 22. kolo - probíhá

Příspěvekod Batrachus » stř 05. pro 2012 19:02:24

To je fakt brutálně těžký, já to jakživ neuhodnu :D
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 22. kolo - vyhlášení

Příspěvekod DanDan » pát 07. pro 2012 22:22:55

Hodinka sem, hodinka tam... Ano, úplně jsem na vyhlášení zapomenul...

Ale těší mě, že v tomto kole mi nepřišla ani jedná špatná odpověď... Snad se příště s obtížnosti strefím "tak akorát"..

Dobře, nechejme zbytečných keců, jde se na vyhlášení... :)

Správná odpověď byla... Virbl... Zubní kartáček!
poznej-co-je-na-obrazku-3x22-reseni.jpg
Poznej, co je na obrázku - No přece zubní kartáček!


A jaké je umístění soutěžících?

  • 1. místo - Staga (100 lamek)
  • 2. místo - Jana (80 lamek)
  • 3. místo - JarynekZ (60 lamek)
  • 4. místo - Johny007 (40 lamek)
  • 5. místo - Zidane (40 lamek)
  • 6. místo - Liger (40 lamek)
  • 7. místo - Araoth (40 lamek)
  • 8. místo - Hyper SteveTR (40 lamek)
  • 9. místo - Batrachus (40 lamek)
  • 10. místo - Yannush (40 lamek)

Děkuji všem za účast...

Jdu vytisknout a všem zaslat lamky...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 22. kolo - probíhá

Příspěvekod Liger » pát 07. pro 2012 22:54:37

To snad tentokrát zúčastnili i skoro všichni aktivní členové, ne? :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 22. kolo - ukončeno

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 11. pro 2012 22:15:43

To abych to příště napravil ;)
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 22. kolo - ukončeno

Příspěvekod Liger » stř 12. pro 2012 22:33:45

Jo no, ty zrovna chybíš... A koukám, že mi tam předtím vypadlo "se". ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 23. kolo - probíhá

Příspěvekod DanDan » sob 22. čer 2013 23:23:10

23. kolo

Se prohrabuji fotkami z paměťovky a narazil jsem na jednu fotku, co jsem sem chtěl dát jako hádanku...
(A taky je toto téma lehce neaktivní, tak ho oživuji ~)

Co je na tomhle obrázku?
poznej-co-je-na-obrazku-hadej.jpg
Co je na obrázku?
poznej-co-je-na-obrazku-hadej.jpg (21.55 KiB) Zobrazeno 4832 krát


Odpovědi mi posílejte přes SZ, a to do úterý 18:00

Hodnocení (Lehká obtížnost):
  • 1. místo - 100Ł
  • 2. místo - 80Ł
  • 3. místo - 60Ł
  • 4. a další místa - 40Ł
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 23. kolo - probíhá

Příspěvekod Liger » ned 23. čer 2013 18:30:53

Á, výborně, zrovna nedávnou jsem si na tento topic vzpomněl, akorát mě nenapadlo, co sem dát.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 23. kolo - probíhá

Příspěvekod DanDan » ned 23. čer 2013 18:33:58

No akorát nikdo nehádá (přišla mi jenom jedna zpráva), takže asi by to chtělo nápovědu...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 23. kolo - probíhá

Příspěvekod JarynekZ » ned 23. čer 2013 18:44:34

Nechcu nápovědu, až zítra! :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Soutěž: Co je na obrázku 3 - 23. kolo - probíhá

Příspěvekod Liger » ned 23. čer 2013 18:47:53

Spíš by to chtělo ten topic pravidelně bumpovat (je pro to nějaký český termín?), aby na něj lidi nezapomněli, protože já na něj od té doby, co jsem ho viděl včera těsně před tím, než jsem šel spát, úplně zapomněl až doteď.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron