Liger píše:He?
Nejsi sám, kdo si to řekl, kurňa ONI, když už řádíte, to to musíte dávat najevo? My víme, že nás sledujete, nemusíte se projevovat!
Liger píše:He?


























Liger píše:No vidíš, tak Staga s tím mozkem měla nakonec pravdu.


























































Jana píše:"Masáž byla velice příjemná, ovšem v nabídce je uvedeno masáž celého těla, ale ve skutečnosti přední část (nohy, břicho, hrudník) se nemasírovalo.".
Masáž celého těla přece evokuje "celého těla" a pokud mi nebude zavčasu sděleno, které části těla masér/ka vynechá, mohu pak protestovat a namítat klamavou reklamu, no ne?















Nebo ty bys byl takto aktivní jen proto, aby něco lépe vypadalo, i když z toho budeš prd mít? 














JarynekZ píše:Zidane, já pořád přemýšlím, jestli máš programátory za dementy, nebo co že si to o tom povolání představuješ...

























(ne že bych tam ještě bydlel, ale prostě od nás). Dobře mu tak.






Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků