Velká bankovní loupež

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:47:15

S Chňáchalem počítám jako s únikovým vozidlem
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:47:32

Ptolemaios píše:zúčastní se i Chňáchal? nebo bude jenom z dálky sledovat?

Hmm.. Ten by se nám mohl hodit... Bude kopat policajty do propasti... MUHAHAHA! :twisted:
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Queller » sob 02. říj 2010 17:47:41

Já se chci taky přidat! Jsou tam i mě ukradnuté lamky. :twisted: Ale co já vlastně umím? ...
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 17:47:51

walltar píše:S Chňáchalem počítám jako s únikovým vozidlem


Jestli se na něj vlezeme O_O
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:48:21

DanDan píše:
Ptolemaios píše:zúčastní se i Chňáchal? nebo bude jenom z dálky sledovat?

Hmm.. Ten by se nám mohl hodit... Bude kopat policajty do propasti... MUHAHAHA! :twisted:


Ty chceš přesunout tu banku k propasti nebo propast k bance ?
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10


Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 17:48:30

*kontroluje ostří svých vrhacích nožů a uděluje rady Myšuli Plyšuli*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:48:35

SteveTR píše:
walltar píše:S Chňáchalem počítám jako s únikovým vozidlem


Jestli se na něj vlezeme O_O

Uděláme z něj Chňáchalo-bus :D
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 17:48:58

walltar píše:
DanDan píše:
Ptolemaios píše:zúčastní se i Chňáchal? nebo bude jenom z dálky sledovat?

Hmm.. Ten by se nám mohl hodit... Bude kopat policajty do propasti... MUHAHAHA! :twisted:


Ty chceš přesunout tu banku k propasti nebo propast k bance ?


kdo říkal, že ty policajty bude kopat živý? normálně je zabijem a Chňáchal je pěkně odkope :D
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 17:49:08

DanDan píše:
SteveTR píše:
walltar píše:S Chňáchalem počítám jako s únikovým vozidlem


Jestli se na něj vlezeme O_O

Uděláme z něj Chňáchalo-bus :D


Mini Chňáchalooper :D
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:49:26

Mucík půjde s náma bude to jeho první prácička od doby kdy míca .......... umřela :cry:
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 17:49:57

R.I.P. Míca.. na její oslavu právě vyhrál můj Stírací Los :D a už se sázením končím.. :D
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 17:50:29

walltar píše:Mucík půjde s náma bude to jeho první prácička od doby kdy míca .......... umřela :cry:


Pouč ho, ať Myšuli Plyšuli nechá na pokoji.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 17:50:35

Já vezmu Zelenku. Je autoro a policajtožravá :)

Akorát si teda budu muset sundat šamanskou masku, no...
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:50:40

A počkat, vlastně od našeho velkého útěku z blázince u sebe mám zaparkované pendolíno... Už ho startuji! Chňáchale, naskakuj!
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:51:23

Ptolemaios píše:R.I.P. Míca.. na její oslavu právě vyhrál můj Stírací Los :D a už se sázením končím.. :D

Jó, to jsem si taky říkal, že se sázením končím... 8-)
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Queller » sob 02. říj 2010 17:51:42

Budou se hodit plynové masky?
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 17:51:52

*váže si bandáže, zlověstně se dívá a doufá, že na něj zbude aspoň jedna skupinka policajtů*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:51:59

Staga píše:
walltar píše:Mucík půjde s náma bude to jeho první prácička od doby kdy míca .......... umřela :cry:


Pouč ho, ať Myšuli Plyšuli nechá na pokoji.


Neboj on je ochočenej ...... Je mnohem klidnější a přítulnější než míca.
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 17:52:21

DanDan píše:
Ptolemaios píše:R.I.P. Míca.. na její oslavu právě vyhrál můj Stírací Los :D a už se sázením končím.. :D

Jó, to jsem si taky říkal, že se sázením končím... 8-)


:D jo už mě to zase chytá :D no možná na večer si koupím pár Losů.. možná :lol:
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 17:53:00

walltar píše:
Staga píše:
walltar píše:Mucík půjde s náma bude to jeho první prácička od doby kdy míca .......... umřela :cry:


Pouč ho, ať Myšuli Plyšuli nechá na pokoji.


Neboj on je ochočenej ...... Je mnohem klidnější a přítulnější než míca.


Já se nebojím o Myšuli Plyšuli... Já se bojím o Mucíka.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:53:06

Mám pro všechny přijet svým pendolínem? Nebo se dopravíte sami?
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 17:53:35

DanDan: určitě přijeď, pěšky se mi jít nechce :D
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:53:44

A nesmíme zapomenout jarymu poslat 500L z batrachusova konta .......
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 17:53:47

*připravuje si hůl, totemy a Knihu; vyprovází Zelenku ze stáje*

DanDan: hodil by se odvoz. Vesmírná loď by byla trochu nápadná O_O
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:53:54

Ptolemaios píše::D jo už mě to zase chytá :D no možná na večer si koupím pár Losů.. možná :lol:

Určitě kup kuD
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 17:54:12

Já už si v kavárničce naproti dávám kafe. :)
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:54:25

DanDan píše:Mám pro všechny přijet svým pendolínem? Nebo se dopravíte sami?


Tak staga může hrát zraněnou blondýnu s polámaným pendolínem
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:54:36

Dobře, všechny objedu (bez dvojsmyslů!)
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167


Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 17:55:38

walltar píše:
DanDan píše:Mám pro všechny přijet svým pendolínem? Nebo se dopravíte sami?


Tak staga může hrát zraněnou blondýnu s polámaným pendolínem


Zapomeň, nic hrát nebudu. Vypustím Myšuli Plyšuli a bude po hlídačích.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:55:54

A batracusovi necháme jednu lamku s dopisem ....
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 17:56:04

Staga píše:
Zapomeň, nic hrát nebudu. Vypustím Myšuli Plyšuli a bude po hlídačích.


nech mi aspoň jednoho hlídače :(
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:56:14

Ptolemaios píše:DanDan: mě objeď jako prvního ;)

No sice trochu zajedu, ale neboj, za chvíli jsem tam!
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 17:56:25

Tohle bude největší bankovní loupež od dob Johna Dillingera >:D
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:56:42

Jarynkovi necháme ponožky hlídačů...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Boomer » sob 02. říj 2010 17:56:52

*nabija zbrane...
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 17:57:15

Ptolemaios píše:
Staga píše:
Zapomeň, nic hrát nebudu. Vypustím Myšuli Plyšuli a bude po hlídačích.


nech mi aspoň jednoho hlídače :(


Myslím ty v hlavní hale. Zbytek vám necháme, ať si taky užijete. :)
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:57:18

a pojmenujem se Dandanovi parťáci
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 17:58:24

walltar píše:a pojmenujem se Dandanovi parťáci


DanDannyho parťáci :)
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 17:58:24

walltar píše:a pojmenujem se Dandanovi parťáci

:lol:
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 17:58:55

*nastupuje do stojícího Pendolína před domem*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 17:59:41

Ok Všechno je připraveno seřidte se hodinky já mám 25:61 .....
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:00:03

*dopíjí kafčo, Myšuli Plyšuli uděluje poslední rady, sleduje provoz před bankou*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Queller » sob 02. říj 2010 18:00:09

Budou se nějak zahlazovat stopy?
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:00:25

*seřizuje hodinky na pozemský čas*
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:00:46

Queller píše:Budou se nějak zahlazovat stopy?


Né ale můžemn potom vyhladit batrachuse
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:01:14

Queller píše:Budou se nějak zahlazovat stopy?


*vzpomíná si, že chtěl vzít zednickou lžíci na zahlazení stop..*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:01:34

Všichni účastníci by si do podpisu měli dát "Účastník Velké loupeže", abychom se poznali
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:01:43

*Přepíná pendolíno na autoPILot a jde si nalít kapalinu do plamenometu*
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron