Recenze: Governor Of Poker 2

Recenze, návody, popisy a další přidružené ptákoviny.

Recenze: Governor Of Poker 2

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 24. čer 2019 13:51:22

Ok, trochu podvod. Původně měli být recenze pouze počítačové, ale mám ještě trochu času a tak jsem se rozhodl pro tuto drobnost. Jedná se o Texas Hold'Em Poker, původně vydaný jako flash hra, nyní i například na android. Záměrně píšu rovnou o druhém dílu, protože dohledat, co se ve skutčnosti stalo s prvním je docela fuška. Ale zpátky ke hře. Aby to nebylo jen tak nudné sezení u pokru, v GoP2 cestujete po různých městech stylu Western a snažíte se vydělanými penězi vždy koupit všechny tamní budovy od jejich majitelů (nebo je vyhrát/prohrát v Cashu) a nakonec vyhrát nad "vládcem" okolí. A to celé ještě doplňuje fakt, že každý turnaj můžete hrát jen jednou denně, takže musíte jakože "odpočívat", naštěstí vám z koupených baráků "kape" profit. A úplným finálem je porazit guvernéra (nějakého nejvyššího), který se snaží postavit poker mimo zákon. Nechápu, proč se ho snaží přemluvit tím, že si s ním dají poker, ale to už jde mimo mě. O hře samotné vám toho snad moc říkat nemusím. Jedná se o poker, což tiše předpokládám každý zná. Kromě hezké grafiky, stylizace do westernu a zajímavým postavám (kde každá má lehce jinačí osobnost), toho už není moc k dodání.

Ty velké klobouky mě na téhle hře docela baví.
gov1.jpg
gov1.jpg (20.67 KiB) Zobrazeno 82 krát

+ grafický styl; poker je docela fér i na těžší obtížnosti; kosmetická vylepšování ve hře se naštěstí dotýkají pouze klobouku, což je navíc ta jediná věc, kterou z postavy u stolu vidíte (kromě rukou); střízlivé blafování od botů je příjemné
- nevím, kdo namlouval ty hlasy, ale ten člověk se měl tenkrát přihlásit, když dělali dabing Wraithů v SG Atlantidě; na internetu celkem zbytečně zdlouhavé animace u stolu; nutnost "spát" je světe div se po čase zančně prudérní :D
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"

"Do me a favor and lose that sense of humor." "Do favor to us both and buy one."
"I miss those good villains." "Clark, what the hell is good villain."

Obrázek

Pravidla
SteGo_Saur_CZ
Administrátor

Cash on hand: 100,563.10
Bank: 2,065,468.35
Aura: 24

Re: Recenze: Governor Of Poker 2

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » čtv 27. čer 2019 11:25:02

Úplně jsem zapomněl přidat jednu docela fajn věc. Postavy ve hře mají zajímavý systém nálad. Podle okolností se postavy mohou dostat do stavů "Steamy", "On Fire" a "Lucky". Všechno souvisí se hrou. Pokud soupeře ublafujete několikrát po sobě, či těsně prohrává, prostě a jednoduše se mu nedaří - dostává perk Steamy. Pod tímto perkem je náchylnější k riskantním sázkám a snaží se to blafování víceméně všem oplatit. Pokud někdo vyhrál třikrát v řadě, nebo porazil několik kombinací u velké sázky, dostává perk On Fire. Pod tímto perkem si víc věří a sází větší sumy již od začátku, ale přesto ví, kdy má sklidit karty. Jen je těžší ho o něco slušně obrat. Pokud někdo šel all-in a vyhrál třeba na poslední kartu, tak dostane perk Lucky. A to je největší sviňárna, protože s tímto perkem se "lehce" ovlivňuje, jaké karty přijdou. Prostě ten, kdo byl lucky má větší šanci, že bude lucky znova. Tedy, že mu aspoň něco přijde.
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"

"Do me a favor and lose that sense of humor." "Do favor to us both and buy one."
"I miss those good villains." "Clark, what the hell is good villain."

Obrázek

Pravidla
SteGo_Saur_CZ
Administrátor

Cash on hand: 100,563.10
Bank: 2,065,468.35
Aura: 24

Zpět na Herní články