Zidaneho Ban

Týkající se serveru, k němuž bylo vytvořeno původní "Lamerovo fórum".
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Vedení Lamích lidí nezodpovídá za vznik případných hnutí/sekt/řádů, ev. za obrácení jedinců proti adminům na serveru lamer.cz.

Patron sekce: Jana

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 08. srp 2011 0:07:20

Vítáme Punishera na fóru! :-) Jedna důležitá otázka... říká ti něco slovo AnthoriA? Protože jsem tam znal jednoho Punishera, tak chci mít jistotu... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » pon 08. srp 2011 10:36:42

Copak jsi provedl, Punishere? Pochlub se.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod the-punisher » pon 08. srp 2011 16:39:07

Araoth píše:Vítáme Punishera na fóru! :-) Jedna důležitá otázka... říká ti něco slovo AnthoriA? Protože jsem tam znal jednoho Punishera, tak chci mít jistotu... :-D


Spíš ne :) Já jsem ten případ s avatarem Sheldona Lee Coopera a nápisem Bazinga! ;)


Lërra píše:Copak jsi provedl, Punishere? Pochlub se.


Dostal jsem BAN :) Za to, že jsem vyjádřil svůj názor vůči autorovi citace s přepsaným vtipem. ;)
the-punisher
Lamátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 07. srp 2011 23:41:02
Cash on hand: 7.60
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Jose » úte 09. srp 2011 22:00:42

Já už to teď ani nějak neřešim. Zašel jsem se podívat do fronty tak maximálně 3x za tenhle měsíc a nějak mi to nechybí. Akorát jsem tam omínusoval zjevné splašky z fejsbuku a táhl zas o dům dál. I když mě tak napadá, že bych to tam mohl naposled pořádně rozjet, schytat banána a odejít navždy. :twisted:
Jose
Lamátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23. čer 2011 9:43:53
Cash on hand: 7.60
Bank: 335,718.00
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JarynekZ » úte 09. srp 2011 22:21:33

Jestli sem někdy zase zavítají admini, to zas budou nadávat, jak si tu jejich uživatelé plánují "věčný odchod" plánovaným BANem... ~
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » čtv 11. srp 2011 20:24:24

Tak ať si...Alespoň budou vědět, co si ti lidi myslí upřímně...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12


Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod BlastFX » sob 13. srp 2011 20:23:57

Zidane píše:…tak přece nemohou zasahovat proti avatarům, pokud by to nebyl gif typu
VRAŤTE

NÁM

ZIDANA

:-)


Já tam měl tohle (to zalomení není sice úplně košer, ale graficky to byla asi nejlepší možnost):
Obrázek
Vydrželo to půl dne a pak jsem dostal oficiální varování :D

A ještě malá otázka na Zidana (Zidaneho?): Jak se správně skloňuje Tvůj nick? Kdyby byl odvozen od Zinedina Zidana, tak se jedná o francouzské jméno, „e“ na konci se nečte a v nepřímých pádech se vynechává, ale ,jak jsem si zde v topicu přečetl, je odvozeno od Zidana Tribala a to nevím, jak se čte (a tedy ani jak se skloňuje).

Snake píše:
Zidane píše:Ono to totiž není tak, jak si dost pachatelů hrubek myslí, že ty chyby snad vyhledávám. Ne. Já je prostě VIDÍM, člověk s jazykovým citem to nemůže přehlédnout.


Kde to mám podepsat? Spousta lidí má pocit, že jakmile někdo opravuje gramatiku, tak sedí před počítačem, vedle klávesnice pravidla pravopisu, a vyhledává ty chyby jen proto, aby je mohl opravit a autora tím nasrat. Už nevím, kde to bylo, jestli jsi to psal ty nebo někdo jiný, ale krásné je to přirovnání k hudebnímu sluchu - taky nikdo nikoho neobviňuje, že sedí u Superstar s ladičkou a kontroluje soutěžící, aby jim tu falešnost mohl vytknout. Prostě ho to bije do uší. Stejně tak chápu, že tebe bije do očí zhovadilá gramatika, protože mě mnohdy taky. Když lidi nečtou knížky a nedávali po celou základku pozor, tak se holt v civilizované společnosti setkají s odporem.


Ano, to jsem byl já. Samozřejmě smazáno, protože prý OT…

EDIT: „Zidana Tribala“ je síla zvyku, samozřejmě netuším, jak se to správně skloňuje. Prozím, Zidane, pomoc!

[Debata o skloňování antických jmen přesunuta SEM. Liger]
BlastFX
Lamátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13. srp 2011 20:11:56
Cash on hand: 13.10
Aura: 0

Předchozí

Zpět na Lamer.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron