Zidaneho Ban

Týkající se serveru, k němuž bylo vytvořeno původní "Lamerovo fórum".
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Vedení Lamích lidí nezodpovídá za vznik případných hnutí/sekt/řádů, ev. za obrácení jedinců proti adminům na serveru lamer.cz.

Patron sekce: Jana

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » úte 28. čer 2011 20:45:11

Ano, to se mi taky jednou povedlo. V komentářích jsem klikl na nové, zděsil se nad hláškou, nahlásil to a za chvíli v mailu oznámení, že "pokud jsi četl pravidla, víš, že nelze až na porušování zákonů mazat hlášky mimo frontu"". Ano, vím, ale na datum vložení člověk fakt nekouká, vidí komentář v Nejnovějších, tak se koukne a nenapadne ho zkoumat, jestli není hláška kolik let stará.
Původně jsem se v tomto smyslu chtěl omluvit, pak jsem mávl pařátem a řekl si "to už se jim stalo tolikrát, že jim bylo zcela jasné, že jsem si nevšiml, nejsem první ani poslední" a nechal jsem to být.

Ale zrovna u hlášky http://www.lamer.cz/quote/4476 nejde o porušování nových pravidel - nebo pravidlo o tom, že hláška musí být z IM komunikace, je nějaké nové a není od začátku lamera? Tady se totiž k porušení autor nádherně přiznal v komentáři a že to prošlo frontou je zřejmě jen proto, že to prostě za tu dobu nikdo nenahlásil, i když to pravidla porušovalo. Anebo to i někdo nahlásil, ale admini si řekli "je to dobré, necháme to tam", kdo ví.
Má to sice pět hvězd, ale přísně vzato to porušuje pravidla. A pokud se mají pravidla dodržovat, nemá to na lameru co dělat. Ano, podle pravidel to už nelze smazat.

Což je ovšem dle mne vinou špatně nastaveného pravidla o mazání hlášek jen ve frontě - mělo by to být možné pořád, když už můžou hlášky časem spadnout ze schválených do neschválených, protože to nováčci omínusují a překročí to hranici, proč by neměli mít možnost hlásit porušení pravidel jen proto, že už to není ve frontě? Porušení pravidel zůstane porušením pravidel.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » stř 29. čer 2011 6:45:59

Každé pravidlo má své mouchy...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » stř 29. čer 2011 8:06:20

říká se "ani hovno není dokonalý - každý má své mouchy"
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod zaefrim » stř 29. čer 2011 10:13:14

lepsie ako http://www.lamer.cz/quote/62308 - prepisany vtip a pozri na pocet hviezd.
zaefrim
Lamátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24. čer 2011 16:52:50
Cash on hand: 29.30
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » stř 29. čer 2011 11:02:10

JackSwigert píše:Každé pravidlo má své mouchy...


A mouchy jsou od toho, aby se vychytávaly :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Hyper SteveTR » stř 29. čer 2011 11:09:32

Mouchy jsou od toho, aby otravovaly... znamená to, že tyhle pravidla všechny jen otravují a mají se zakázat? ~
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2861
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 50.80
Bank: 2,165,280.64
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » stř 29. čer 2011 16:15:19

Hyper SteveTR píše:Mouchy jsou od toho, aby otravovaly... znamená to, že tyhle pravidla všechny jen otravují a mají se zakázat? ~


Jo. A když už jsme u toho, zakažme i ty internety.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » stř 29. čer 2011 17:18:43

Lërra píše:
Hyper SteveTR píše:Mouchy jsou od toho, aby otravovaly... znamená to, že tyhle pravidla všechny jen otravují a mají se zakázat? ~


Jo. A když už jsme u toho, zakažme i ty internety.


Paní Pohlová, jste to vy? Tedy na svůj věk vypadáte skvěle!
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod DanDan » stř 29. čer 2011 17:27:04

Ad Staré citace porušující pravidla: Myslím si, že když se to někdy v minulosti na lamerovi řešilo, dostalo se nám odpovědi, že jakmile to přejde do Nejnovějších, protože na to lidi začnou odkazovat a vyhledávače to zaindexují (jestli si dobře pamatuji).
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » stř 29. čer 2011 17:29:38

a to jako znamená, že jak to zaindexují vyhledávače, už se to nebude mazat, protože by odkaz z vyhledávače vedl donikam? Ale i tak by to člověka mělo na lamera přivést, tak co. A že to bude někde v archivu nějakého vyhledávače a bude to vyhledatelné i přes smazání na lameru, to by mě netankovalo taky. Aneb zase se s adminy zřejmě neshodnu, jako vždy.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod DanDan » stř 29. čer 2011 17:39:46

No, představ si následující situaci... Ve frontě je nějaká skvělá citace (ale porušuje pravidla, jen o tom nikdo neví). Teď to opustí frontu a přejde do nejnovějších. Frontu čte jen část čtenářů (menšina/většina? netroufám si odhadnout). V nejnovějších to objeví zbytek čtenářů, kteří by to "žumpy" nikdy nešli... A začnou to "lajkovat", a odkaz na tu citaci se objeví na jejich zdi... A naráz se příjde na to, že citace není z IM, ale je to SMS, takže admini ji smažou, ale na facebooku ten odkaz zůstane, a když na něj klikne, nedostane se na citaci, ale zobrazí se mu text "Citace byla smazána". Neudělalo by to na mě dobrý dojem...

A tady je taky hezký příklad: zadej si do googlu "lamer.cz/quote/4476"... Ukáže ti to 123 výsledků... Ty odkazy by potom nevedly nikam... Tu citaci tu neobhajuji, právě z důvodu "masového šíření" by měly zmizet z povrchu zemského co nejdříve...

Ufff, to je zase slohovka...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » stř 29. čer 2011 17:47:54

Já bych napsal "Citace byla smazána z důvodu porušení pravidel." Ano, na FB "lajkery" by to udělalo dojem "kurva co to je za suchary, vypadalo to jako megakrutopřísný hustovtip a oni to smazali? Tak to tam nepudu!!!", ale pravidla jsou pravidla. Na mě by to udělalo naopak dobrý dojem tím, že "jedni z mála řídící se pravidly, to je v ČR neobvyklé", ale na lameru to skutečně neprojde, protože tam vše pro návštěvníky, i kdyby to byli takoví ti "fb lajkeři". No co už, já vím, že nejsem "průměrný návštěvník" ani lamera, ani ničeho jiného, ani "průměrný televizní divák", pro kterého jsou tvořeny všechny ty sračky, kterými nás televize zásobuje a ani "průměrný Čech", pro kterého je nedodržování pravidel národním sportem a ten, kdo pravidla dodržuje, je pro "průměrného Čecha" blbec.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod balone » pát 01. črc 2011 7:46:06

zaefrim píše:lepsie ako http://www.lamer.cz/quote/62308 - prepisany vtip a pozri na pocet hviezd.


a nejvetsi vtip je v tom, ze se autor jeste priznal, ze to neni z IM http://www.lamer.cz/quote/62308#comment_292786
You have reached the final level of the internet... There comes the final boss.... "Pika, pika"

http://www.lamer.cz/user/1176
Uživatelský avatar
balone
Lamče
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon 13. čer 2011 8:31:56
Cash on hand: 30.80
Bank: 2,504,639.48
Bydliště: Praha
Aura: 2

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pát 01. črc 2011 7:55:31

balone píše:
zaefrim píše:lepsie ako http://www.lamer.cz/quote/62308 - prepisany vtip a pozri na pocet hviezd.


a nejvetsi vtip je v tom, ze se autor jeste priznal, ze to neni z IM http://www.lamer.cz/quote/62308#comment_292786


Nahlašovat, nahlašovat, nahlašovat. To je to oč tu beží.
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Hejhula » pát 01. črc 2011 12:40:37

Dobrý den přeji všem dobrým lidem, ale i těm méně dobrým lidem. Přivedla mě sem touha po zjištění, jakým způsobem zahynul kolega Zidane, protože podpisy některých uživatelů na lamerovi dávaly tušit, že jeho mise pro rozvoj jazyka českého na této planetě byla nečekaně ukončena. Naštěstí hledím, že se jednalo pouze o úmrtí virtuálního rázu. Přesto je to velmi mrzuté, přátelé. Lamer býval útulným útočištěm bez bariér a pro kohokoliv. Dokonce i já, v jádru plachý chlapec, jsem tam našel své místo a získal si srdce mnohých uživatelek, které si před spaním třely své stydké pysky a myslely při tom na mě. To není oplzlé, přátelé, to je nostalgie...
Hejhula
Lamátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 01. črc 2011 11:42:37
Cash on hand: 25.10
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod balone » pát 01. črc 2011 12:55:15

Hejhula píše:Dobrý den přeji všem dobrým lidem, ale i těm méně dobrým lidem.


I tebe jsem tam dlouhou dobu nevidel a to se na tvuj kometar, vzdy kazdy tesil :)

Kde je tem starym pardalum konec?
You have reached the final level of the internet... There comes the final boss.... "Pika, pika"

http://www.lamer.cz/user/1176
Uživatelský avatar
balone
Lamče
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon 13. čer 2011 8:31:56
Cash on hand: 30.80
Bank: 2,504,639.48
Bydliště: Praha
Aura: 2

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » pát 01. črc 2011 13:26:26

Hejhula píše: Dokonce i já, v jádru plachý chlapec, jsem tam našel své místo a získal si srdce mnohých uživatelek, které si před spaním třely své stydké pysky a myslely při tom na mě. To není oplzlé, přátelé, to je nostalgie...


Nejmenuj.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104


Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Hejhula » pát 01. črc 2011 13:37:18

Nevím jak ostatní, ale po zavedení těch nových pravidel pro komentáře jsem se marně snažil své příspěvky upravit tak, aby vyhovovaly všem jejich sedmi bodům. Připomínalo to strkání květináče do močové trubice, to všichni víme, jak to jde ztuha. Několikrát jsem byl blízko, ale nakonec to skončilo vždy stejně... seděl jsem před bílým textovým polem, kde byl jen blikající kurzor, a můj backspace byl od toho neustálého ohmatávání obalen nějakými pomejemi, bůhví z který části těla se vzaly. Bylo třeba si přiznat, že už to není náš server...

Lërra píše:Nejmenuj.


Již to není třeba, svým příspěvkem ses sama doznala - Lerra třela, Lerra třela, LERRA TŘELA!
Hejhula
Lamátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 01. črc 2011 11:42:37
Cash on hand: 25.10
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod balone » pát 01. črc 2011 13:39:46

zalozime si svuj server? :)
You have reached the final level of the internet... There comes the final boss.... "Pika, pika"

http://www.lamer.cz/user/1176
Uživatelský avatar
balone
Lamče
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon 13. čer 2011 8:31:56
Cash on hand: 30.80
Bank: 2,504,639.48
Bydliště: Praha
Aura: 2

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » pát 01. črc 2011 13:42:54

Hejhula píše:Již to není třeba, svým příspěvkem ses sama doznala - Lerra třela, Lerra třela, LERRA TŘELA!


:*** Medvídku...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod DanDan » pát 01. črc 2011 15:50:13

Hejhula píše:Bylo třeba si přiznat, že už to není náš server...

Jsem přemýšlel (po dlouhé době) a vyvodil jsem, že my komentátoři jsme byli jedna velká komunita... Ať ti, co bojovali proti natvrdlým a propastihodným autorům, ať bojovali proti nám, či ať v diskuzích psali někteří takové trefné komentáře, že jsme byli rádi za citaci, ať to byli flamelisté (lepší tvar mě nenapadl :mrgreen: ), co flamovali (doopravdy či gumomedvídovsky)... A když nad tím přemýšlím, tak velká práce adminů je v poslední době tuto komunitu rozbít a vyjít vstříc autorům cintací... Ano, proti autorům sice bojují, ale dobře to bylo vidět u #50000... Nadal woody Batrachovi za provokace, gumídky atd? Ne, ale pak jsme naštvali woodyho a pak se to řešilo celý další den... To jenom takové zamyšlení...

Jinak vítej na fóru, ať se ti tu daří a snad velmi brzo tu nepoznáš temnou stránku některých lidí :twisted: ...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pát 01. črc 2011 16:25:55

To je přesné. Akorát bych trefně podotkl, že autorům cintací se nevychází vstříc, autorům cintací se leze do prdele, protože co autor, to návštěvník a pokud si svůj výplod "lajkne" na FB (jde si "lajknout" vlastní citaci? Nebo ji lze jen sdílet?) a pozve hodně kamarádů, aby mu to oplusovali, zasloužil by si už pomalu VIP status, protože přivádí nové návštěvníky a čím víc návštěvníků, tím úspěšnější server.

A pak to dopadá přesně jako cintace 50 000 - gumák na kvadrát, provokace, debilismus a co já vím co ještě - a je autor tohoto provokačního paskvilu ten špatný? Ne, špatní jsou ti, kteří na to upozornili. Smutné.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pát 01. črc 2011 16:32:11

Hejhula píše:Nevím jak ostatní, ale po zavedení těch nových pravidel pro komentáře jsem se marně snažil své příspěvky upravit tak, aby vyhovovaly všem jejich sedmi bodům.



Myslím, že přesně o tohle šlo. Nastavit pravidla tak, aby jim prakticky nebylo možno všem beze zbytku vyhovět a potom moci selektivně mazat "nepohodlné" komentáře od "nepohodlných" uživatelů či na "nepohodlná" témata, zatímco komentář vedle, který by byl taky nahlášen pro porušení něčeho, se okecá, že to podle admin týmu porušení nebylo atd.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod nk8215 » pát 01. črc 2011 18:18:03

Zidane píše:(...)(jde si "lajknout" vlastní citaci? Nebo ji lze jen sdílet?) (...)

Bohužel ano.
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1719
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,913.90
Bank: 728,054.65
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pát 01. črc 2011 18:27:58

A to je bug nebo featura?

Hodnotit si citace šlo, pak to admini zrušili, protože to je nelogické, hodnotit si vlastní, to si tam každý flákne plus. Stejnou logikou by měli zrušit možnost "lajknout" si citaci.
Ale nevíte, proč mám dojem, že i kdyby to šlo, že to neudělají? Protože když si autor ten svůj výplod "lajkne", dostane se to na FB a to je přece reklama a může to přitáhnout návštěvníky, tak proč by se to rušilo? Nebo mne adminstvo překvapí a zruší to, pokud to tu někdo z nich čte a zamyslí se nad tím?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pát 01. črc 2011 18:32:36

myslím, že není přímé provázání mezi účtem na FB a účtem na lamerovi (v tomto smyslu).. takže lajknout si ji můžeš a nezáleží na tom, jestli je tvoje nebo někoho jinýho - podle mě to není bug, ale normální možnost, stejně jako lajknout milion dalších citací
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pát 01. črc 2011 18:41:46

No pokud to na lameru znemožnit nejde, je to mrzuté. Ovšem to nevylučuje mou domněnku, že i kdyby to šlo, vůbec není jisté, že by to admini udělali :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pát 01. črc 2011 18:52:08

DanDan píše: A když nad tím přemýšlím, tak velká práce adminů je v poslední době tuto komunitu rozbít a vyjít vstříc autorům cintací...


Mám přesně ten dojem. Myslím si, že už dlouhou dobu, pomalu ale jistě, směřují k úrovni citací na AMK. Pokud někdo neznáte, tak [url]aumojekoule.cz[/url] . Všichni plivete na facebook, co udělal s lamerem a tohle je věc, která vzešla z facebooku. Nejdřív skupina, teď samostatný web.
Naposledy upravil Mikeczcz dne pát 01. črc 2011 18:55:40, celkově upraveno 1
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pát 01. črc 2011 18:53:45

AMK? To myslíš ty mimo jiné vykradače komiksů, kteří ještě k tomu obvykle tím, jak dovedou zku... překlad z angličtiny, velmi důmyslně a krutě zabijou vtip? A jinak to říkám dlouhodobě - autorům cintací se leze do análu, protože to jsou NÁVŠTĚVNÍCI a když se návštěvník vy... uprostřed kuchyně, majitel místo aby to čuně vyrazil, tak to po něm beze slov uklidí a spíš vyrazí spolunávštěvu, která dotyčného nazve po zásluze prasetem, protože by se návštěvník 1 mohl urazit a příště nepřijít, zatímco když se to po něm uklidí, jistě rád přijde znovu a ještě pozve kamarády.
Naposledy upravil Zidane dne pát 01. črc 2011 18:56:21, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pát 01. črc 2011 18:56:02

Zidane píše:AMK? To myslíš ty mimo jiné vykradače komiksů, kteří ještě k tomu obvykle tím, jak dovedou zku... překlad z angličtiny, velmi důmyslně a krutě zabijou vtip?


jo přesně ty ...
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pát 01. črc 2011 18:59:40

Zidane píše:autorům cintací se leze do análu, protože to jsou NÁVŠTĚVNÍCI a když se návštěvník vy... uprostřed kuchyně, majitel místo aby to čuně vyrazil, tak to po něm beze slov uklidí a spíš vyrazí spolunávštěvu, která dotyčného nazve po zásluze prasetem, protože by se návštěvník 1 mohl urazit a příště nepřijít, zatímco když se to po něm uklidí, jistě rád přijde znovu a ještě pozve kamarády.


Jenomže pak už to není kuchyně, ale chlív. Vítejte na lamer.cz
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pát 01. črc 2011 19:02:01

Ano. Jenže pokud majiteli nemovitosti jde o co nejvíc návštěv, co na tom, že má z kuchyně chlív, hlavně když mu tam choděj návštěvy. Ano, vítejte na lamer.cz. Bohužel.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Jose » pát 01. črc 2011 20:09:47

Já bych rád věděl, jestli si z nás teď ti autoři dělají prdel a úroveň fronty za několik posledních dnů(týdnů) je jenom nějaká provokace, nebo to myslí vážně a Lamer je už opravdu na dně :(
Jose
Lamátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23. čer 2011 9:43:53
Cash on hand: 7.60
Bank: 335,718.00
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Boomer » pát 01. črc 2011 20:13:21

Jose píše:Já bych rád věděl, jestli si z nás teď ti autoři dělají prdel a úroveň fronty za několik posledních dnů(týdnů) je jenom nějaká provokace, nebo to myslí vážně a Lamer je už opravdu na dně :(


samozrejme ze to myslia vazne... ved oni nemaju zmysel pre humra...
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,176,225.02
Aura: 34

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Jose » pát 01. črc 2011 20:28:05

Můžeme to brát z lepší stránky, teď admini nemůžou nikoho zabanovat za mínusování všech citací ve frontě, protože to je jejich problém, že tam jsou teď samé splašky. :)
Jose
Lamátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23. čer 2011 9:43:53
Cash on hand: 7.60
Bank: 335,718.00
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pát 01. črc 2011 20:49:14

Ono to není situace posledních dnů, či týdnů. To je situace posledních měsíců, možná let. Stejně nemám rád, když se takové hlouposti řeší, takové to "jó, tehdá".
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » pát 01. črc 2011 21:37:06

http://www.lamer.cz/quote/62434#comment_293715

Pro případ smazání:
Spoiler: show
To už snad není možný co jsou ti autoři cintací schopní vymyslet! A tyhle vy chcete zvýhodňovat, admini ?!
...
No třeba zabanováním Zidaneho a mazáním příspěvků od kritiků dementních citací. Dřív to tu bylo fakt dobrý a dalo se zasmát, ale teď už se tady dá jenom bušit hlavou do stolu, když je to tady samá FB demence a provokace s přidáváním starých vtipů. Ovšem jde přece o návštěvnost, tak koho by zajímal nějakej Zidane nebo lidi co tu jsou skoro od začátku Lamera, že ?

// Schválně jak dlouho se tu ten příspěvek ohřeje :P //


Já se bojím, že za chvíli zase začnou padat hlavičky.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Jose » pát 01. črc 2011 21:43:30

No fakt jsem zvědavej za jak dlouho mi to smažou, už mi tam odepsali 2 nebo 3 lidi se stejným názorem a zatim nic. :D
Jose
Lamátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 23. čer 2011 9:43:53
Cash on hand: 7.60
Bank: 335,718.00
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pát 01. črc 2011 23:27:06

Lërra píše:http://www.lamer.cz/quote/62434#comment_293715

Pro případ smazání:
Spoiler: show
To už snad není možný co jsou ti autoři cintací schopní vymyslet! A tyhle vy chcete zvýhodňovat, admini ?!
...
No třeba zabanováním Zidaneho a mazáním příspěvků od kritiků dementních citací. Dřív to tu bylo fakt dobrý a dalo se zasmát, ale teď už se tady dá jenom bušit hlavou do stolu, když je to tady samá FB demence a provokace s přidáváním starých vtipů. Ovšem jde přece o návštěvnost, tak koho by zajímal nějakej Zidane nebo lidi co tu jsou skoro od začátku Lamera, že ?

// Schválně jak dlouho se tu ten příspěvek ohřeje :P //


Já se bojím, že za chvíli zase začnou padat hlavičky.


Hmmm to jsem akorát nahlašoval... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » sob 02. črc 2011 12:29:18

Au yeah... Je tu ticho před bouří, myslím si, že nás toho čeká docela dost...

Edit: Btw jsem pod nějakou hlášku napsal, že mi chybí Zidane, ale zatím to ještě nesmazali, tak uvidíme :D
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » sob 02. črc 2011 13:07:14

No... hláška už je pryč... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » sob 02. črc 2011 18:34:37

Kdo všechno padnul se Zidanem kromě Quellera?
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » sob 02. črc 2011 18:39:09

Nevím o nikom, ke dnu šel podle všeho jenom kapitán...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod balone » pon 04. črc 2011 8:33:15

snazim se o ban, ale asi nejsem takova osobnost, jako on :D
You have reached the final level of the internet... There comes the final boss.... "Pika, pika"

http://www.lamer.cz/user/1176
Uživatelský avatar
balone
Lamče
 
Příspěvky: 247
Registrován: pon 13. čer 2011 8:31:56
Cash on hand: 30.80
Bank: 2,504,639.48
Bydliště: Praha
Aura: 2

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Tominas » pon 04. črc 2011 18:31:37

Mikeczcz píše:Ono to není situace posledních dnů, či týdnů. To je situace posledních měsíců, možná let. Stejně nemám rád, když se takové hlouposti řeší, takové to "jó, tehdá".


Jenomže za posledních pár tejdnů se situace začíná rapidně zhoršovat a šíří se to pomalu už i mimo frontu...
A hlavně za Zidaneho se vyplatilo chodit na lamera aspoň kvůli těm komentářům, člověk se pobavil aspoň tam... Teďka už nemam pomalu ani sílu číst tu hrůzu, kterou jsou některý uživatelé schopný vyplodit :/
Tominas
Lamátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 18. čer 2011 13:47:53
Cash on hand: 7.20
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 04. črc 2011 19:04:57

Boomer píše:
Jose píše:Já bych rád věděl, jestli si z nás teď ti autoři dělají prdel a úroveň fronty za několik posledních dnů(týdnů) je jenom nějaká provokace, nebo to myslí vážně a Lamer je už opravdu na dně :(


samozrejme ze to myslia vazne... ved oni nemaju zmysel pre humra...


A keby si im to povedal, povedia ti, že TY si ten kokot nemajúci zmysel pre humra, pretože oni sú, po česky povedané "free, cool a in hustodémoni" a ty si volaká fosília počúvajúci Evu a Vašeka a čítajúci pred spaním Psohlavcov či dačo také, Vieme, známe.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 04. črc 2011 19:07:38

Lërra píše:http://www.lamer.cz/quote/62434#comment_293715

Pro případ smazání:
Spoiler: show
To už snad není možný co jsou ti autoři cintací schopní vymyslet! A tyhle vy chcete zvýhodňovat, admini ?!
...
No třeba zabanováním Zidaneho a mazáním příspěvků od kritiků dementních citací. Dřív to tu bylo fakt dobrý a dalo se zasmát, ale teď už se tady dá jenom bušit hlavou do stolu, když je to tady samá FB demence a provokace s přidáváním starých vtipů. Ovšem jde přece o návštěvnost, tak koho by zajímal nějakej Zidane nebo lidi co tu jsou skoro od začátku Lamera, že ?

// Schválně jak dlouho se tu ten příspěvek ohřeje :P //


Já se bojím, že za chvíli zase začnou padat hlavičky.


Smutné, trefné a výstižné. Kdo to psal, ty? Slušná "Koleda koleda Štěpáne" o ban, jen doufej (nebo autor), že mezi adminy není nějaký Štěpán, který rád vyhoví. A musím se opravit. Lamer nejde do prdele. Lamer tam už je a jen zalézá zdá se minimálně do příčného tračníku.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod the-punisher » ned 07. srp 2011 23:44:09

Sakryš! Zidane, jsme v tom spolu. :)
the-punisher
Lamátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 07. srp 2011 23:41:02
Cash on hand: 7.60
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JarynekZ » ned 07. srp 2011 23:56:44

Další padlí?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

PředchozíDalší

Zpět na Lamer.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron