To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Recenze, návody, popisy a další přidružené ptákoviny.

To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 18. čer 2019 9:31:46

SteGo RPG - Část první

Již na začátku přišlo lehké nepochopení systému. Batrachus se bránil oslavě. Tedy vlastně až té kocovině. Asi.
Vypravěč píše:Právě jste se probrali z velké oslavy narození králova syna...

Batrachus píše:Jelikož se tu zatím nenachází žádná příležitost k nějaké akci, bráním se...

Vypravěč píše:kdyby to byl boj, tak vám to oznámím viz Pravidlo 1 ve hře; tohle není boj, můžeš dělat, co tě napadne


Když má někdo vietnamský jméno, taky si musí zvyknout, že mu ho tady občas zkomolíme atd...
SteGo_Saur_CZ píše:chválím batrachuse

Araoth píše:a jinak já bych chválil spíš Batracha... ale on ti to vysvětlí sám... jazykovědec... :-)


RPG s motanicou bylo to nejlepší RPG, co jsem kdy hrál. Ale jak znám Jarynka, tak to zřejmě umím jen já.
Liger píše:Já tomu teď vůbec nechápu. Počkám, až budu střízlivější...


Další museli počkat až na kouzelníka...
Staga píše:ech... na mě je to moc složitý. Je možný se přidat až v průběhu hry, až zjistím, jak to má fungovat?

Staga píše:Tak jsem se nakonec přihlásila. Johny umí nějak moc dobře překecávat ~


Začali jsme se trochu poznávat...
Araoth píše:Já vím, že má nk ve jméně květinu... ale stále je to kluk jako buk... :-P


Jarynek byl některými spojován s každodenní lidskou činností
JarynekZ píše:A z Jarynka je opět dekl... Tak se mi to líbí :vlna:

Staga píše:cože z Jarynka je? :D

Zidane píše:Tak v Čechách je "dekl" víko od něčeho, například od záchoda, ale na Moravě?


Že by se dalo na mou zkušenost z RPG motanice? :)
SteGo_Saur_CZ píše:ještě jeden (příspěvek) a můžem se pohnout

Zidane píše:To všichni posilujete nebo kde jste? :-)


Došlo k nedorozumění ohledně zasazení do časové linie...
Batrachus píše:"Předpokládám, že respawnout se jako v počítačových hrách se nejde, co?" povídám, ale stejně navrhuji jít dovnitř.

Vypravěč píše:Cituji ze svého postu: "Batrachus na to pronesl nějakou větu, o jejíž významu neměl nikdo ani ponětí. Ale se vstupem dovnitř přece jenom souhlasil." - Ve svém úryvku jsi pronesl slovo "respawn". Samozřejmě vím, co to je, ale jako postavy ve fantasy příběhu o tom nemáte nejmenší ponětí...


Někdy je potřeba konat... Jarynek to vzal "zeširoka" :)
Araoth píše:"Ale sakra lidi, snad se nebudete bát nějakýho stolečku se zeleným mráčkem, ne? Nejste snad baby!" Pronese trpaslík a vyrazí ke dveřím. "Když si nikdo z vás netroufne, tak holt vejdu jako první já." Otevře dveře a vejde dovnitř, pod vousy si mumlaje něco o lidech a srovnání jejich odvahy s odvahou králíka...

JarynekZ píše:Okolo procházející slečně oznámím, že zde není nic k vidění, a následuji Araotha.

Vypravěč píše:Jarynek se ještě snažil dorozumět utíkající slečně, ale to už bylo zbytečné.


BONUS
Vypravěč píše:Araoth vešel dovnitř. Zelený mrak začal obestupovat Araotha a zdá se, že ho zcela paralyzoval.
Zatímco se Araoth nemůže ani hnout, ostatní hledí na lebku ve skleněné kouli a teď už hodně svítící znaky na podlaze, které jakoby prostupují nahoru do výšky asi 2 metrů.

Vypravěč píše:Jarynek se v nehezké situaci rozhodl vystřelit na kouli jeden svůj šíp. Skleněnou kouli zasáhl šíp. Rozbila se na tisíc kousků, vcucla nazelenalý plyn a s hlasitým řehtáním lebky se ztratil obraz. Batrachus odtrhl Araotha ze spárů a odvlekl ho před dům. Zelené znaky začaly zhmotňovat 4 postavy. Kostlivce.

Spoiler: show
Že ta koule někoho paralyzuje s tím jsem počítal, že to může nastat. Zelené mraky měli postupně nabírat formu kostlivců, ale jen jakýchsi obrazů - strážců hlavního bosse. Avšak Jarynek se rozhodl vystřelit na kouli a kostky ukázali skoro hadí oči. Výsledek tedy bylo vyvolání skutečných kostlivců, ale aspoň srovnatelných s vaší úrovní. Tohle mě na RPG baví. Této situaci jsem nedával velké naděje a přesto se stala. A já musel začít psát novou linii.


Hráči se do svých postav vskutku ponořili...
Zidane píše:"Padej, zmetku, když už nemáme kouli, posbírám aspoň vaše zbytky a prodám vás do psího útulku!"

Araoth píše:"Chytej šmejde kostlivej a vrať se zpátky do země kam patříš!"

JarynekZ píše:...a prohlašuji cosi o pozadí...


Jako všude a všade, chlív byl přítomen...
Araoth píše:Nevypadlo ti tam čím si po kostlivci švihl? :D

Zidane píše:Ani nevypadlo, že mám katany, se snad ví, tak čím asi, ostrým jazykem těžko.


Jak si někdo může stěžovat na nedostatek zlata od kostlivců. A kde by je jako nosil? Že to byly iluze ze zeleného mraku už jsem do toho radši ani nepletl. A prodat kosti kostlivců do psího útulku, to je teda jinej level...
Zidane píše:"Zatracení kostrouni, ani těch pár zlatek za žrádlo pro psy člověku nedopřejou..."


BONUS
Vypravěč píše:Jarynek v tom vidí vyšší smysl. Pořádně se podívá po celé místnosti. Na leve straně je knihovna s 5 knihami, hodně zaprášenými. Na pravé straně jsou 2 bedny ovázané dohromady a s papírem na nich položeným. Zřejmě je to doručenka.
Mezitím spadl na podlahu kus stropu. Všichni včas uskočili.

Spoiler: show
5 knih tam nebylo náhodou. Každá byla užitečná, jenže zase Jarynek a zase nepřející kostky. Už od začátku ale bylo dané, že deniček tam bude každopádně. Z ostatních knih mohly být knihy zručností a schopností. Bohužel to nakonec byly knihy o historii. Fun Fact: kdyby někdo řádně prozkoumal historii Eaglewoodu, nemuseli byste pak jít lesem náhodně, ale pěkně jeskynní soustavou.


BONUS
Vypravěč píše:Meče jsou těžké a velké. A to tak těžké, že je slabí jedinci neuzvednou. Jakoby byly dělané pro nějaké obry.

Spoiler: show
Obři se měli objevit časem a dokonce vám chvílu pomáhat.


Problémy se zasazením do časové linie měl v závalu nadšení i vypravěč...
Vypravěč píše:"Vy jste byly uvnitř?!?" vyděsí se strážný zrovna... Chvilku cosi dělal uvnitř, poté vylezl a zařval: "Doneste TNT."

Araoth píše:Šikovní hoši, že už znají trinitrotoluen a neříkají tomu třeba ohnivá hlíná, dračí zloba nebo nějak poeticky ale radši rovnou chemickým názvem... ;-)


BONUS
Vypravěč píše:Dva strážní přibíhají k domku s malou černou krabičkou. Batrachus se přibližuje, aby ji podpálil, ale vzhledem k tomu že připomíná kámen, ne-li dokonce mýtický obsidián, rozmyslí si to. Strážní vejdou dovnitř a po 5 minutách je slyšet jásot kapitána. "Pánové, budeme bohatí a slavní." říká ostatním strážím. "Jdeme dovnitř. Vemte lano a 2 halapartny." Strážní kmitali jako nikdy předtím.

Spoiler: show
Dovnitř se dalo proplížit zadem. Dům už byl na zhroucení a děr ve zdech měl hodně. V jeskyni dole, kam už putovali strážní a vyhodili vchod do vzduchu, se dal vzít obsidián jako klíč pro pozdější fázi hry a také v dálce zahlídnout zeleného draka na pokladu (který pak vyletěl s Dukem).


Ehm. Tehdy mě to přišlo docela vtipné.
Vypravěč píše:Duke mluví: "... to, co je tam dole, je víc než ožralý trpaslík, který zametá chodník vousama."


Na chatu se strhlo OT ohledně WarCraftu. Hlavně vzhledem k tomu, že země a mapa byly z třetího dílu převzaty pro naše účely.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 18. čer 2019 11:25:44

SteGo RPG - Část druhá

To by se dneska kupovalo, když v bance leží milióny :lol:
Araoth píše:Sakra... jak tak koukám na obchod... to abych pumpnul náš společný manželský účet (Rozuměj - manželčin... :D), kam posílám lamky, protože tu k ničemu nikdá nebyly... :-D


BONUS
Batrachus píše:Někdo to načít musí. Frajírek jako tenhle sotva ustoupí a tak se odhodlám. Připlížím se k němu a pak zčistajasna vytáhnu dýky a přepadnu ho zezadu...

Vypravěč píše:Strážný stojící u chaloupky na něho vykřikne pozor. Muž jenom otočí hlavu a uvidí jak na něj skáče Batrachus. V druhé vteřině Batrachus vidí, jak padá na zem. Tohle nikdo z hráčů dosud neviděl. Během sekundy se celá postavu přemístila bez hnutí končetin o kousek vedle. Sledující Batrachuse ležícího na zemi, mu šlápne na ruku, ve které drží dýku a ta mu upadne.

Spoiler: show
Duke měl nachystanou tabulku schopností, na kterou bych si házel, kdyby na to přišlo. Kostky určili, že umí krátké teleporty. Jako druhá schopnost mu padla vichřice (kterou později použil).


BONUS
Vypravěč píše:Rozešli jste se a uslyšeli velkou ránu. Otočíte se a vidíte zeleného draka s ostny na hřbetě, který právě vyletěl zespodu země. Na hlavě mu sedí onen muž s řádem zlatého slunce a zdá se, že řídí jeho let. Jakmile letí kolem vás, usměje se a říká: "Ještě pořád chcete tam dolů? Jejich tam dost". Po chvíli létání mu zabodne meč do krku a seskočí dolů. Drak zjevně snažící se plivat oheň, začal hořet zevnitř a pomalu z něho nic nezbylo.

Spoiler: show
Možná kdybyste šli dovnitř jeskyně i po tomhle, mohli jste něco najít. Rozhodli by kostky.


Jarynek si chtěl upravit zahrádku před domem, než vyrazí na cestu do lesa...
Vypravěč píše:Kovář: "Štíty nejsou na prodej. Ale nějaké zbraně bych vám mohl udělat, ale až po téhle zakázce. Umím kvalitní obouruční meče, vyvážené i pro menší postavy. Docela mi šli i ocelové sekery. Vše za určitou cenu samozřejmě..."

JarynekZ píše:"Kde tu sehnat hezčí luk, či lepší šípy byste nevěděl, mistře? V mých schopnostech nedisponuji uměním ovládání těchto sekaček..."


BONUS
Zidane píše:"Zajímavé," říkám si pro sebe, "buď můj dotaz na značku na meči kovář přeslechl, nebo nechce odpovědět, tak dělá, že přeslechl. Za tím možná fakt bude něco víc."

Spoiler: show
Přeslechl. Ono ta pečeť nebyla zas tak důležitá pro příběh jako takový, jen pro dokreslení pozadí příběhu. Ale při listování papíry, které jsem měl, jsem asi zapomněl, že se na to ptáte.


BONUS
Araoth píše:'Eaglehood? Skrz nebezpečný les? Za koho nás má, si myslí, že se budeme bát stromů?' pomyslí si trpaslík."

Spoiler: show
Che che. Hráls někdy kostky a padali ti samí malý čísla, ale jako fakt dlouho? Vítejte v nebezpečném lese. Kdyby tam byli jen Enti.


BONUS
Batrachus píše:Jen aby se vědělo, měl jsem na mysli rozříznout obálku dýkou, vytáhnout dopis, otrhat obálku tak, aby zůstal jen kousek papíru u pečetě, ten spálit a pak případně znovu přitavit pečeť k nové, falšované obálce.

Johny007 píše:Teplota, při které ten vosk bude tekutej je nižší, než teplota, při které hoří papír. (spálíme papír, ale zároveň roztavíme vosk). Takže ten papír bych neopaloval...

Spoiler: show
Dopis jste klidně mohli otevřít, postih by za to nebyl. Uvnitř (pokus si to pamatuji) byla akorát výhružka kováři, že si ho odteď vojáci pohlídají.


Johny se do role vžil tak moc, že se to promítlo i v chatu ke hře.
Johny007 píše:Píše v chatu: "Já bych to asi nechal být a vyrazil... Třeba po cestě najdeme něco, či někoho, co nám pomůže....", řekne čaroděj a nahlas přemýšlí o tom, co by asi řekla kniha na "Co se skrývá v dopise?"....

Staga píše:nechtěl jsi to dát do hry? :P


BONUS
Vypravěč píše:Jarynek otevřel deníček, podíval se na písmenka a zašeptal: "Co se skrývá v lese?" Písmenka začala utvářet různé obrazy. V té rychlosti obrazů jste rozpoznali stromy, houby, vlky, lidi, chajdu, jeskyně, zeleného draka a poté co se objevila lebka podobná té v magické kouli, začala jedna stránka deníčku hořet. Okamžitě ji vytrhl a zašlapal. Deníček má nyní 19 stran.

Spoiler: show
S deníčkem jsem si taky užil spoustu srandy. Bral jsem to něco jako kreslení v aktivitách + taková ta přesnost/nepřesnost, jako když máte přání klid a mír na světě, a džin to splní tak, že "vymaže" všechny lidi ze světa (Haló, X-Files :) ).


I mean... come on. Jak je možný nevědět, že fireball má plošný účinek :)
Johny007 píše:Snažím se nestát v první lajně a hodit fireball na oba dva golemy....

Vypravěč píše: Fireball zasáhl golemy, ale i Zidana, Batracha a Stagu.

Johny007 píše:Kurva.... Moc se omlouvam.... Mohlo me to napadnout.... :facepalm:


V chatu vznikl nápad na nový artikl v lamím obchodu.
Zidane píše:To by bylo docela vtipné, kdybychom se dostali z lesa, odnesli domláceného kamaráda, ten si tam někde koupil lektvar a pak musel zpátky do lesa tam, kde umřel :iksdé:

SteGo_Saur_CZ píše:tak jasně že mu ten lektvar koupíte vy a pak se za ním vrátíte, aby přežil

Araoth píše:A to ho nemůžeme radši odtáhnout do vesnice a použít ten lektvar tam? :P

SteGo_Saur_CZ píše:che che, no právě, aby to nebylo tak jednoduchý ... :D
možná se pak do obchodu připíše položka skládací nosítka za lamky :lol:


BONUS
Vypravěč píše:JarynekZ natáhl svůj životní šíp, ale naneštěstí se po úderu do nohy Golem 2 otočil na Araotha, takže rána nezasáhla nic důležitého.

Spoiler: show
:rofl: Já fakt nevím, čím to bylo, ale Jarynkovi výsledky byly vždycky nejvtipnější. Kritická rána, trefil se, ale Golem měl kritickou obranu - tedy vše anulováno.

SteGo_Saur_CZ píše:
Vypravěč píše:Tento dlouhý běh...

Ne že by to byla chyba, ale všichni zase za Golemem 2? Ta věta s během znamenala, že se k němu napřed musíte dostat než budete moct útočit.

Spoiler: show
Já svoji mapu měl. Každého boje. Ono kreslit to pokaždém kole v malování nebo v čemkoliv, mě už přišlo jako zbytečná námaha, když si stačilo přečíst, kde byli předtím hráči.


Ještěrka si to tak kráčí lesem, jako každý den a najednou sekera.
Vypravěč píše:Stejné myšlení měl zřejmě i Nk8215, kterému po cestě upadla sekera a rozpůlila neškodnou ještěrku.


Orazit se je bezva slovo. Ale ne tak super jako "trapasličí" :lol: Jinak tu byla dobrá sekvence kostek.
Vypravěč píše:Araoth se orazil od zdi, přeskočil Golema 2 a zasadil mu ránu do zad. Ten se pohnul krok dopředu a to stačilo, protože už letělo kladivo zprava od Stagy. Nejprve se rozpadla hlava po téhle ráně a poté se sesypal celý. Pár hráčů se na chvíli zastavilo a zatleskalo trapasličí spolupráci.


BONUS
Vypravěč píše:Už se zdálo, že je konec, ale všimli jste si té podivné skály, do které Araoth vrazil po Golemově útoku. Na skále svítil obtisk Araothovy ruky. "Tak si zřejmě ještě zatančíme" pronesl Zidane. Skála se začala formovat do vám už známého tvaru. Ano, Kamenný golem dvakrát větší než ty trasořitky posledně..

Spoiler: show
"Nebezpečný les" ukázal další svoje dílo. A to se stačilo zeptat deníčku, jak ho porazit :)

Vypravěč píše:Batrachus v té mele zakopl a spadl na břicho, Johnyho007 to položilo na kolena, Zidana trefil létající "šutr" do hlavy zezadu, HyperSteve TR se v chaosu sekl vlastním mečem do nohy, Araoth se ubránil kolem letícímu kamenu, ale kořen stromu mu dal dost zabrat, Jarynkovi se rozsypali šípy a také si lehl na záda po létajícím kamínku, Staga chytila 2 letící šípy, ale metrový pařez už chytit nešel a Nk8215 ztratil své zkumavky na lektvary a rozbité sklo ho pořezalo.


Asi moje druhá nejoblíbenější scéna. Metrový pařez byl krásným vrcholem :)
Staga píše:mně se líbí ten popis, hlavně to "metrový pařez už chytit nešel" :D
ovšem lehce mě štve, že se mi o bodík nepovedlo golema dorazit ~


A ne, nebylo to tak. Kostky řekli, že cesta není jednoduchá. Prostě "nebezpečný les". Trochu running joke už :)
Araoth píše:Mám takovej pocit, že Vypravěč nás mírně cpe na cestu, po které chce abychom šli, místo přizpůsobení se příběhu? Znám, taky jsem to v línějších dobách dělával... Jdete kudy nechci, tak to ne... tady odsud ještě rádi utečete... :-D


BONUS
Zidane píše:Teď jsem se náhodou zanořil kousek zpátky do hry a v deníčku jsme při zkoumání lesa viděli i "zeleného draka" - no ještě tohle aby na nás baflo :-D Na to je vždycky času dost.

JarynekZ píše:Kromě toho draka tam byla ještě ta lebka, a jestli pak ta stránka zfajrovala, tak kdo ví, co tam mělo být dál...

Spoiler: show
No, nebyla. Tedy, ta lebka nebyl hlavní boss. Ta lebka byla akorát předzvěst kletby onoho deníčku, že to pak shoří. Ale zajímavé, že si to shoření stránky spojil s hlavním bossem. Ten se v lese ukázat mohl, ale to chtělo dvojí hadí oči :)


Když nic nepomáhá, aspoň neztratit dobrou náladu...
Araoth píše:"I am a dwarf and I am digging to stone, diggy, diggy stone!" Začne si pozpěvovat trpaslík, zatímco se opět rozmáchne ve snaze se golema jednou provždy zbavit...
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 18. čer 2019 12:32:36

SteGo RPG - Část třetí


Každý má rád jiné druhy RPG. Já bezvýsledné kecání rád nemám. To se vlastně stahuje i na realitu.
Araoth píše:...jakkoliv do toho nechci Stegovi kecat, ve většině RPG co hraju byl základ toho RP v tom, že jsi se vžil do postavy - takže dlouhé rozhovory mezi postavami většinou tvořili základ a přitom ses ani nutně nemusel posunout dál v příběhu...


Nejde jinak než znovu poukázat na "nebezpečný les". Z tohodle už jsem chytal záchvaty smíchu.
Zidane píše:A to mi došlo - to jsem i přes obranu dostal jedenáct? Ten se s tím koukám taky nemaže, nemáme to náhodou další rekord? :-D

SteGo_Saur_CZ píše:Schopnosti ignorují obranu cíle...

Staga píše:to je podraz ~

SteGo_Saur_CZ píše:To vaše mají taky, tak jakej podraz ...

Zidane píše:Ovšem druhá věc je, abych se těch schopností dožil :-D

SteGo_Saur_CZ píše:Vracím se k původnímu příspěvku: Vy jste chtěli do lesa :lol:


Počet druhů zabitých zvířat se posunul na tři. Po ještěrce to koupila i mucha a neurčitý počet mravenců...
Vypravěč píše: Staga se rozmáchla jako nikdy, ale jediné co trefila, byla mucha, která letěla zrovna kolem. Araoth poté předvedl něco podobného, když kladivo dopadlo na zem a zabilo maximálně pár mravenců lezoucích pod ním. Golem si zřejmě našel nový cíl výsměchu.

Johny007 píše:Chudák mucha... :-D

Staga píše:a že se nikdo nepozastavuje nad Araothovýma mravencama, ale vždycky jen nad mou muchou :D

Araoth píše:Polámal se mraveneček ví to celá obora, o půlnoci zavolali trpaslíka - doktora. Doktor klepe na srdíčko, potom píše recepis: Jednu ránu od kladiva, bude chlapík jako rys... :-)


Přesně tak. Vietví :D
JarynekZ píše:Ale ono se to jaksi zaseklo, já střílel na golema, ne na Zidana... To je tak, když si někdo koupí vietví bazmek...


A že to byla fuška :)
Vypravěč píše:...Naproti tomu nk8215 pouze zaútočil svým tělem na hromadu listí za Golemem a bitvu zřejmě vyhrál.


Hláška s mouchou mi nějak utkvěla v paměti a tak jsem ji vytáhl znovu.
Vypravěč píše: HyperSteve TR se rozmáchl na golema s přáním ukončit tento boj. Moucha byla rozpůlena za letu. Pro mouchu boj skončil. HyperSteve TR vyhrál. A pak dostal ránu Golema, která ho odhodila.


Dosud nevíme jestli se našla. Ta kamera tedy.
nk8215 píše:Kam mi zmizela kamsekera? :shock:
edit: no doprčic... :shock: to se mi zas něco povedlo


BONUS
Vypravěč píše:Araoth mezitím přišel zkontrolovat zbytky Golema, jestli náhodou něco nevypadlo. Z hromady kamenů vyhrabal zářící azurový kamínek velikostí přesně do dlaně a zajímavou fialovou knihu, na které je napsáno: Po použití se spálí.

Spoiler: show
Knihu později použil Johny, ale ten azurový kámen byl další z klíčů. Stačilo ho ukázat Dukovi.


A jak jsem měl jinak napsat, že tam jste, ale vlastně nejste :)
Vypravěč píše:Araoth mezitím sebral azurový kámen a potají si ho schoval do kapsy. Knihu chtěl předat Johnymu, ale ten se někam vytratil spolu s Jarynekm a Nk8215.

JarynekZ píše:Jak vytratil? Kam vytratil? Člověk (elf) jedno kolo nezareaguje a už je pohřešován? To je na ho**o... :vlna:


Velký mínus za Tuvoka.
JarynekZ píše:Aby to nebyl odraz s černé díry, nebo jak to tam bylo, když ve Voyageru (ano, Stego, Tuvok je už i tady :vlna: ) viděli sami sebe o nějakej čas později (a pak, než jim to došlo, posílali nouzový signál sami sobě zpátky)... :vlna:


BONUS
Vypravěč píše:Náhlý výstup Araotha z krytu je všechny 3 překvapil a tím začal řetězovou reakci. Jeden z elfů po "leknutí" omylem vypustil šíp a zabil jednoho z trojice mužů dole. Jeho 2 společníci, nyní také zaskočeni, rychle ve zmatku začali obhlížet okolní kopce.
Elfové namířili své zbraně na Araotha. "Um thuda im tira ko serapha". "Si to retaka jelaah". Hraničáři se začali dorozumívat zřejmě "elfsky" a to z taktických důvodů. Po krátké debatě jeden z elfů přistoupil se skloněným lukem k Araothovi a pozvedl ruku do půli pasu, kývajíc přitom k sobě. "Zbraň" pronesl mumlajíc. Druzí dva zatím míří na Araotha, ale oči už jim lítají různě po lese, sledujíc každé šustnutí.

Spoiler: show
Co přesně elfsky řekli, jsem měl někde napsaný, ale teď už si nevzpomínám. Každopádně po Araothovi chtěl zbraň. Vzhledem k tomu, že ji Araoth odložil již než vystoupil z křoví, nabízela se zajímavá situace buď se bát šípu do zad, když pro ni půjde, nebo mu ji někdo donese a může dostat šípem on.


Vážně? :D
Araoth píše:"Hmmmpf... ti jsou ještě víc paranoidní než Lamí lidé, ti chovatelé lam z hor na severu..."


Někdy se lidi chápou, ale každý jinak :)
SteGo_Saur_CZ píše:S Jarynkem jsme se domluvili, že se systém převodu lamek/zlaté bude implementovat do LamaStore. Systém bude jednoduchý: Zlaťáčky se budou přičítat na konto uživatele podobným způsobem jako lamky a vypravěč bude moci poté lamky odečítat z účtů za koupené věci.

JarynekZ píše:Moment, tenhle systém jsme zavrhli, protože by se musel vytvořit (resp. upravit stávající) plugin...

Staga píše:tak jak? :D


Ale aspoň něco dobrého z RPG vyšlo...
JarynekZ píše:Zatím vím jenom to, že můj 5000. příspěvek pravděpodobně padl na příspěvek do hry... Toť fšo.


Hezký postřeh Jarynka.
Zidane píše:"Deníčku, ptám se tě, ukaž, co je zač lahvička, kterou jsem vzal téhle mrtvole! Obsahuje lektvar dobrý nebo špatný?" říkám zčistajasna a čekám, co se stane.

JarynekZ píše:Ještě než se Zidane zeptal jsem vytáhl deníček tak, aby se jej mohl zeptat...


BONUS
Vypravěč píše:Zidane se zeptal deníčka na onu tekutinu v zelené lahvičce. V knize se začaly pohybovat písmenka. V chaosu, který tam panuje, rozpoznáváte postavu člověka, která pije z lahvičky. Poté je vidět, jak do postavy držící kouli něco proudí. Nakonec jsou vidět hodiny a poté znovu člověk, ale s prázdnou lahvičkou.

Spoiler: show
Ten lektvar byl snad největší neplánovaný mindfuck, který jste měli. :lol: A přitom je to obyčejný lektvar výdrže. Překlad obrázků: 1) Někdo to vypije 2) Vrátí se mu síla 3) Trvá to po určitou dobu 4) Lze vypít jen jednou - tedy na jedno použití.


To je jak s tou kamerou a dalšími věcmi. Člověk se jednou omylem překlikne a hnedle je z toho super vtip :D
JarynekZ píše:Deníček chudák vybruje? Vážně?

Staga píše:SteGo pravopis nerad? ~

Zidane píše:Stává se. Ono copak chyby v obojetných souhláskách, to se stává, ale tuhle jsem zahlédl i něco jako "přichistal" a to už se podiví i grammar nazi, který toho na základě slibu nechal ~

Liger píše:...každého vizitka, jak píše... Ujetí, neujetí... já nemůžu za to, že ty chyby prostě na první pohled vidím a dráždí mě...

JarynekZ píše:Chyby jsou chyby, ale vybrace jsou vybrace :vlna:


Tak pěkně, že se v lese dalo až umřít.
Vypravěč píše:Cestou k budově s vývěsnou značkou, se Jarynek pokouší domluvit s lidmi uvnitř jejich baráků. Stručné odpovědi typu "Co děláte venku, zalezte dom;" ho odrazují.

JarynekZ píše:"Co bych, u Freyra, dělal doma, když je dneska venku tak pěkně?" a tak podobně odpovídá lidem.


A lysohlávky...
Staga píše:Ehm? Lektvary tam najednou jsou? ~

JarynekZ píše:No tak se magičdědek vrátil pro pastelky, no :vlna:


A zase pálí do vlastních. Tentokrát mohli ostatní nechodit tam, kam střílí, ale zdá se, že Johnymu bylo souzeno pálit zadky i ostatním.
Vypravěč píše:Iniciativa: 7)Staga, 9)Johny007

Johny007 píše:Čaroděj se rozhlédne po místnosti a najednou spatří skupinku lučištníků jak z povzdálí ostřeluje Duka. Když to vidí, pošle mezi ně fireball.

Vypravěč píše:Staga se rozběhla na Kostlivce 1...To už ale byl slyšet dunivý zvuk, jak Johny nabíjel svůj Fireball. Ohnivá koule se vyřítila do skupiny kostlivců a bohužel také do Stagy, která stála u nich. Tato rána odhodila Stagu, ale zato nevídaným způsobem smetla na prach Kostlivce 1, Kostlivce 2, Kostlivce 4, Kostlivce Lučištníka 3 a Kostlivce Lučištníka 4.


Kdo na něj myslí, ten ho tam vidí :)
Johny007 ve hře píše://přidávám si bod do magické síly....

SteGo_Saur_CZ píše:Aby to Stagu víc bolelo? Nějaká zlobivá :lol:

JarynekZ píše:Víc bolelo? Zlobivá? Do RPG zase prosakuje chlív! :vlna:

Staga píše:Zase né, předtím prosakovalo RPG do Chlíva, ne? ~

JarynekZ píše:To je jedno, prostě by to chtělo opravit, aby to bylo těsnější.
... těsnější... dyť to říkám...


Podle mě taky jedna z lepších hlášek :)
Vypravěč píše:To už se ze země začala zvedat Staga po ochutnávce místního prachu.


Pro fajnšmekry - to byl tzv. Enviromental damage :)
Vypravěč píše:Z polic začaly ve velkém vypadávat knihy. Jedna velmi těžká spadla na hlavu Araothovi.

Araoth píše:"Au! To se taky může stát jedině mně. V bitvě proti kostlivcům mě zraní kniha."
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 19. čer 2019 11:46:23

SteGo RPG - Část čtvrtá - poslední

A přece jenom někdo shromažďuje kosti pro psy do útulku.
Vypravěč píše:Johnyho trefil Kostlivec 6. Ten mu to oplatil a sebral mu jednu kost ze žebra....


Klasika...
Zidane píše:...pak se rozbíhám ke Kostlivci 6, cestou si seberu katany, na kostlivce zařvu: "Znáš ten fór, jak přišla kostra do hospody a povídá "Pivo a hadr!"? Tak ty už si ho v reálu nevyzkoušíš!" a útočím.


Staré časy. Mimochodem, co jsem slyšel, tak nějakou dobu po nás ji zavřeli do blázince. Skoro se ani nedivím.
JarynekZ píše:Nechci se rozepisovat o zkratkách, proto to napíšu vcelku jednoduše: co je PV netuším.

SteGo_Saur_CZ píše:"Gedžitka"....

Zidane píše:Zcela s klidem řeknu - "WTF?" Co je tohle za jarynkostegonářečí? :mrgreen:

JarynekZ píše:Gedžitka byla naše učitelka na programové vybavení... Taková slečna, odhadem kolem třiceti, decentní knírek...

Zidane píše:Kolem třiceti a knírek...eh. Jsem si doteď říkal, že knírek je výsadou "žen", které "-sají" - aneb mají u věku "-sát", třicetiletá, mající tedy "-cet",mi to poněkud kazí, pomoooooc!

JarynekZ píše:Buď v klidu, to je jen výjimka potvrzující pravidlo... a že teda ku*evská výjimka, s prominutím...


Samozřejmě, že tady každého hned zajímá pivo.
SteGo_Saur_CZ píše:Cena piva?... No dobře, dáme to na 3Z pivo, 4Z víno a 9Z whiskey/rum.

Zidane píše:...přece jen mi na jedno dvě piva zbylo~

Johny007 píše:Co to je za pivo? :lol:

SteGo_Saur_CZ píše:Něco jako 37čka :D

JarynekZ píše:Už začínám chápat, proč jsme si na začátku (a vlastně do teď) po chlastu nic nepamatovali :vlna:
JarynekZ píše:Takže čipová totalita? Chlap chodí se čtečkou, majzne s tím chudáka po palici, a NFC v ní umístěné již platbu vyřídí?


Osobo! Hej Osobo! V pohodě?
Vypravěč píše:V hloubi jeskyně je také slyšet mírný křik lidské osoby, zřejmě pojídané zaživa. Tato hudební show na vás udělala špatný dojem...

JarynekZ píše:"Lidská osobo, jste na živu? Kolik čeho tady je?" zahuláká směrem do hloubi jeskyně...

Vypravěč píše:Jarynek zahulákal do jeskyně cosi o zjištění počtu dalších pavouků v hloubi jeskyně. Dostalo se mu odpovědi: Aaaaaaaaauaaaauauaaaarrghh. Podle křiku odhadl, že jich tam bude zhruba jeden a více.

JarynekZ píše:"Jeden a více... Hmm... To je minimálně o jednoho víc, než by se mi líbilo... Araothe, bacha ať ti nenalezou do fousů...


Problémy s módou jsou jedny z nejtěžších v RPG...
Vypravěč píše:Pavouk 9 se znovu zakousl do Stagy a protrhl ji nohavici kalhot. Pavouk 5 se zakousl do druhé nohavice Stagy a Staga začíná mít problém s módou.

Staga píše:"Staga začíná mít problém s módou" ? Chudáci moje kaťata. Nosívají si s sebou trpaslice šitíčko? ~

Staga píše:"Mizerové jedni, nechte mi z těch kalhot taky něco!" prsknu a oženu se po pavoukovi 5.


Nepalte bližního svého...
Vypravěč píše:PA 3 ještě skočil na Araotha, ale to už kolem začalo být horko. Johnyho fireball osvětlil celý sklep a kus cesty přilehlé jeskyně. Velká exploze zasáhla 5 cílů. PA 3 odletěl za sud s vínem s hořícími chlupy na těle. Ohnivá koule ale naneštěstí vybouchla nad hlavou Araothovi. Ten se jen snažil lehnout, aby zamezil zranění obličeje. Rána ho zapálila na zádech.

Araoth píše:Hořím a přijímám jakoukoliv pomoc, která se mi nabídne.

SteGo_Saur_CZ píše:Araoth: Johny totiž střílel na PA 4 - a ten na tebe skočil před tím fireballem

Johny007 píše:No to si ze mě děláte srandu,ne? :roll: To snad není možný toto... :lol:
Promiň Araothe, ale s tímhle jsem fakt nepočítal.....


A zase ta móda. Tentokrát ale "živá".
Zidane píše:Akorát to má mrzuté Jarynek, ale tak může ustoupit s pavoukem na hlavě, toho jednoho polomrtvého snad odklidíme i mimo sklep :-)

JarynekZ píše:A můžu bušit do pavouka (ne jako útok, ale jako snaha o odklizení mimo hlavu) za ústupu?

Zidane píše:Obávám se, že ne, že buď prchat nebo bušit do pavouka, takže by pro tebe bylo asi nejlepší ustoupit i s pavoučí čepicí s tím, že ho pak někde v klidu všichni dorazíme...

JarynekZ píše:Neútočím, mizím, a kdyby náhodou spadnul, tak se nezlobím :vlna:




A to je vše dámy a pánové. Doufám, že jste se aspoň chvíli bavili a zase někdy příště nashledanou.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod Staga » stř 19. čer 2019 12:21:22

Sakrys, to byly casy... Nedame si zas nekdy rpg? :vlna:

Odesláno z mého Moto G (5S) Plus pomocí Tapatalk
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod JarynekZ » stř 19. čer 2019 12:59:38

Ono by se snad i dalo, ale musel by to někdo aktivně hrát, což se obávám, že po týdnu moc pravda nebude...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 19. čer 2019 14:19:41

Třebas se jednou něco stane :?:
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod Staga » stř 19. čer 2019 14:44:35

Ono je otazka, co je povazovany za aktivne, no. Kazdej den asi ne, ale kazdy tyden bychom zvladnout mohli, ne? :)

Odesláno z mého Moto G (5S) Plus pomocí Tapatalk
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod DanDan » stř 19. čer 2019 15:36:27

Jako já bych si taky rád zahrál, ale jestli se místo potvor budou zabíjet mouchy a mravenci, tak nevím, jak by mě to bavilo... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod Jana » stř 19. čer 2019 15:50:09

Asi jsem o hodne prisla, jak to tak ctu ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4457
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,605.95
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 19. čer 2019 18:21:50

DanDan píše:Jako já bych si taky rád zahrál, ale jestli se místo potvor budou zabíjet mouchy a mravenci, tak nevím, jak by mě to bavilo... ~


To bych skoro mohl brát jako urážku :)
Prostě si chceš zahrát něco, co není 100% RPG, ale má to jen určitý prvky a to naprosto chápu.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod Ghool » stř 19. čer 2019 19:19:36

Asi je dobré vědět, co si ostatní představí pod slovíčkem Raid :písk:

Existuje jedna kletba. Říká se: Zajímavé časy na vás.
Uživatelský avatar
Ghool
Lamče
 
Příspěvky: 139
Registrován: pát 05. kvě 2017 21:13:02
Cash on hand: 150.40
Bank: 746.50
Bydliště: na soutoku R.U.M.U.
Aura: 7

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 19. čer 2019 19:45:10

Tak kdo by neznal ten mega super sprej proti hmyzu, který má vždycky ty "nejtvrdší" reklamy.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To "nejlepší" z lamího RPG a bonusy (SPAM ALERT)

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » čtv 20. čer 2019 6:41:28

Posláno: úte 24. dub 2012 22:08:39
Liger píše:
DanDan; píše:Co se Zidanem? Zatím se nějak nerozhodlo o jeho budoucnosti a on si napíše postavu do RPG... Co pak bude s jeho postavou, když bude mít ban? Nebo ban bude mít na celé fórum kromě RPG?

Popravdě, já jsem uvažoval o možnosti, že i pokud by teď nedostal ban, ale zkušební dobu, tak by za trest nemohl RPG hrát. :mrgreen:


Tohle mě pobavilo z toho důvodu, že zidane byl podle mě nakonec ten nejlepší hráč. Přesně, co jsem si od RPG hráče představoval.
Tímto jsem samozřejmě nechtěl do nikoho rýpat. Jen konstatuji fakt, že nejlepší hráč nemusel hrát kvůli nehráčům. To už je ironie jak sviňa :lol:
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: To

Příspěvekod Johny007 » pát 12. črc 2019 0:50:04

Staga píše:Ono je otazka, co je povazovany za aktivne, no. Kazdej den asi ne, ale kazdy tyden bychom zvladnout mohli, ne? :)

Odesláno z mého Moto G (5S) Plus pomocí Tapatalk


S mojí aktivitou tak každej měsíc... :lol:
Pokud na to ale nezapomenem.... :?
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,091,880.91
Aura: 29


Zpět na Herní články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron