Jack, Zidane, atd... znova

Informační oblast týkající se tohoto fóra
Pravidla fóra
Upozornění pro neaktivní registrované, jelikož se vás tu postupně hromadí dost: po registraci vám do mailové schránky dorazí aktivační odkaz, do té doby není možné účet používat! Pro bližší info: j.zaoral@gmail.com

Patron sekce: JarynekZ

Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod JackSwigert » ned 14. říj 2018 19:03:07

Staga píše:To vis, zapijeli jsme smutek, ze je nas malo... ~

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk


K tomu se dá bohužel poznamenat pouze to, že trocha vaší sebereflexe by neuškodila (no offense)
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod Staga » ned 14. říj 2018 19:17:59

K tomu se hodi pouze poznamenat, ze lide, kteri komunite nicim neprispivaji a pouze lidi sikanuji a rozestvavaji, rozhodne nejsou nicim, o co bychom stali. Musim rici, ze od zabanovani Zidana tu skutecne je klid a pohoda.

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod JackSwigert » ned 14. říj 2018 22:46:36

Staga píše:K tomu se hodi pouze poznamenat, ze lide, kteri komunite nicim neprispivaji a pouze lidi sikanuji a rozestvavaji, rozhodne nejsou nicim, o co bychom stali. Musim rici, ze od zabanovani Zidana tu skutecne je klid a pohoda.

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk


Zidaneho teď opravdu na mysli nemám, byť občas mám poslední dobou problém rozeznat, co je od Zidaneho, co od tebe, protože poslední dobou začínáš přebírat jeho roli...

Souhlasím s tím, že je tu pohoda a klid - ovšem za jakou cenu -_-
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod Staga » pon 15. říj 2018 3:39:47

V tom pripade by me vazne zajimalo, co mas tedy na mysli, mohl bys to rozvest?

Pokud Zidana pripominam pouze tobe, je vse v poradku a myslim, ze pochopis, ze pokud je to pouze tvuj dojem, nebudu ho brat az tak vazne. Nebo tu ten dojem ma jeste nekdo jiny?

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod JackSwigert » pon 15. říj 2018 8:33:52

Tak otevřu si po delší době fórum, lehce ho pohledem přejedu a po těch příspěvcích si nejdřív říkám: "To Zidaneho vzali zpátky?" Kouknu se lépe a zjistím, že autorem je Staga. Tak co na to říct

Staga píše:...Nebo tu ten dojem ma jeste nekdo jiny?

Tak carevně, co to dotáhla na místo admina, už nikdo moc odporovat nebude ;-)

Staga píše:...ze lide, kteri komunite nicim neprispivaji a pouze lidi sikanuji a rozestvavaji, rozhodne nejsou nicim, o co bychom stali.

...s čímž sis začala především ty - cituji od Ziziho , co mi psal na tvoji adresu: "...The pot calling kettle black, nebyla jiná, ba dokonce mám pocit, že s tím začala. Já bych jí i ignoroval, kdyby neměla furt něco..."
Uznávám to, že Zidane to přepískl s tím, že tu každou chvíli vytahoval konzervu s Kosteleckými uzeninami, ale jenom tohle, nic víc! Co jste tu se Zidanem vyváděli ještě v dobách, kdy jste si stáli jako rytíři věrni bok po boku, to nehodlám rozebírat. But not Zidane nor me pulled the trigger...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod Staga » pon 15. říj 2018 9:07:12

Takze konstruktivniho nic, jen furt to samy dokola. Co o mne rika Zidane je mi srdecne jedno. Co si o mne myslis ty je mi take jedno. Bud zdrav.

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod DanDan » pon 15. říj 2018 9:26:40

Hm, chtěl jsem tu něco napsat, ale radši sem nic nenapíšu, protože můj názor by nebyl relevantní, protože bych stál za Stagou, a Stazin názor je špatný, zatímco Zidanovy názory a jeho pohled "mě všichni jenom ubližují, já jsem neviňátko, mě neustálé narážky na ostatní členy fóra jsou v pořádku a kdo nepochopí, že jsou to jenom narážky, jenom blbec..."
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod Staga » pon 15. říj 2018 9:33:59

Dane, klid. Nestoji to za to ;)

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod JackSwigert » pon 15. říj 2018 17:45:49

OK... Tak se podívejte na to, kolik tady zbylo lidí, a z kolika. Vážně mi chcete tvrdit, že je to následek práce Zidaneho? Při tomhle objemu? -_-
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod Staga » pon 15. říj 2018 18:08:52

Ne. Z většiny je to nejspíš prostě přestalo bavit. Nejsme zaměření na žádné téma, je to prostě žvanírna. Propojení s Lamerem, kvůli kterému to tu původně vzniklo a díky němuž sem ti lidé přišli, postupně vyprchalo. A tudíž odešli i ti lidé. Možná odešli i kvůli němu, možná ne, to nevíme.
Zidane se tu minimálně do mě a do Lërry po minimálně pět let navážel i přes to, že jsme mu nevímkolikrát říkali, ať to nedělá, že nám to vadí. Mnohokrát byl kvůli tomu varovaný. Až jednou přetekl pohár a dali jsme hlasovat. Lidé ho tu nechtěli. Osobně skutečně netuším (a asi tu nejsem jediná), proč z toho viníte mě... každopádně je to vaše pravda, já vám ji brát nebudu.
Mám podezření, že kvůli Zidanovi odešel Ptolemaios, ale důkazy nemám. Možná těch lidí bylo víc, netuším.
Netvrdím, že kvůli němu odešli lidi. Ale tvrdím, a za tím si stojím, že se tu do nás neustále navážel. A proto nakonec byl ten ban.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Novinky okolo LL

Příspěvekod DanDan » pon 15. říj 2018 18:22:17

Zidane tady vytvářel dusno, a dlouho jsme to tu tolerovali, několikrát se tu o jeho banu už mluvilo, ale byli jsme hodní, vždy se udělalo jenom tytyty, tohle ne... Aby to po pár měsících bylo zpátky... Fórum postupně upadá už dlouho, lidi odchází, noví moc nepřichází (jak Staga psala nahoře, navíc tohle fórum vzniklo víceméně spontánně, a dnes bych řekl, že fóra obecně už v módě nejsou)...

Mimochodem, za Zidaneho ban na Lamerovi může taky Staga? A mám pocit, že ban dostal ještě někde... Tak jestli nebude problém fakt někde jinde...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod Liger » pon 15. říj 2018 19:45:29

Jacku, můžeš mi (než někomu přetečou nervy a rovnou tě zabanuje) vysvětlit, o co se teď snažíš? Pokuds přišel jen provokovat, tak opravdu nevidím důvod, proč by se tu s tebou měl někdo bavit.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod JackSwigert » pon 15. říj 2018 21:16:08

Liger píše:Jacku, můžeš mi (než někomu přetečou nervy a rovnou tě zabanuje) vysvětlit, o co se teď snažíš? Pokuds přišel jen provokovat, tak opravdu nevidím důvod, proč by se tu s tebou měl někdo bavit.


Jde mi jenom o to, aby se hrála ta zatracená fair play - o nic jiného... Nejdu si sem vylévat vychlastaný mozek ani dopřát pastvu pro své ego...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod Liger » pon 15. říj 2018 21:22:16

Asi stále nerozumím.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod DanDan » pon 15. říj 2018 21:38:12

Cože?
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod JarynekZ » stř 17. říj 2018 16:43:24

Jack: a nebylo by efektivnejsi jit sirit tve predstavy o fair play nekam, kde o to nekdo stoji? Vazne nechapu, proc by sem mel chodit nekdo, koho to tu evidentne sere.

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod Staga » stř 17. říj 2018 18:11:02

Dneska tu byl a nevysvětlil, nic... Jacku, takhle to ale vážně vypadá, žes přišel jen zaprovokovat a ne se tu snažit něco napravovat (ač tedy zjevně nikdo nevidíme co)...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod JackSwigert » sob 20. říj 2018 15:14:37

Milá Stázičko: Ve středu 17. října 2018 jsem tu rozhodně být nemohl, protože jsem dělal kupu jiné práce - tak nevím, co tu tady zase zkoušíš...
Jinak: K fair play jsem se v minulosti vyjadřoval několikrát, tudíž opakovat se nehodlám... Ale co mě vytáčí, je skutečnost, že tu svalujete stoprocentní vinu odlivu lidí na mě a Zidaneho, když to není tak úplně pravda - předně kvůli mně rozhodně nikdo neodešel, nebo alespoň o tom nevím; se vší úctou k Zidanemu uznávám, že pár lidí kvůli němu odešlo. Ale největší podíl na odlivu lidí tu měla (světe drž se) Staga! Ať už v dobách, kdy byli se Zidanem věrní kámoši, či v dobách, kdy nebyli - a dovolí si tu hodit komentář "zapíjeli jsme smutek, je nás málo"? RLY? Konec konců tu tříletou pauzu jsem si udělal právě kvůli Stázičce a ještě kvůli Ptolemaiovi, jehož argumenty většinou byly ve stylu "protože jsi kokot a kretén." Trestanej tu byl ale jenom Zidane nebo já, když jsem si dovolil na některé tyto nesrovnalosti poukázat, zatímco carevna Staga to dotáhla až na admina! Jako kdyby tu nedělala tenhle Sicilský gambit, tak by bylo mnohem víc lidí ochotných pomoci Jarynkovi zaplatit účty za fórum - včetně mě nebo (nebál bych se říct) i Zidaneho...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod Liger » sob 20. říj 2018 17:38:17

Ok, to stačí. To jsou úplné bludy, co píšeš.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod Staga » sob 20. říj 2018 18:37:20

JackSwigert píše:Milá Stázičko: Ve středu 17. října 2018 jsem tu rozhodně být nemohl, protože jsem dělal kupu jiné práce - tak nevím, co tu tady zase zkoušíš...

Pokud jsi tu nebyl, zkontroluj si, kdo má přístup na tvůj účet. Protože když jsem to psala, fórum u tebe jasně ukazovalo poslední návštěvu 17.10.2018.
JackSwigert píše:Jinak: K fair play jsem se v minulosti vyjadřoval několikrát, tudíž opakovat se nehodlám... Ale co mě vytáčí, je skutečnost, že tu svalujete stoprocentní vinu odlivu lidí na mě a Zidaneho, když to není tak úplně pravda - předně kvůli mně rozhodně nikdo neodešel, nebo alespoň o tom nevím; se vší úctou k Zidanemu uznávám, že pár lidí kvůli němu odešlo.

Jen o kousek výš...
Staga píše:
JackSwigert píše:OK... Tak se podívejte na to, kolik tady zbylo lidí, a z kolika. Vážně mi chcete tvrdit, že je to následek práce Zidaneho? Při tomhle objemu? -_-
Ne. Z většiny je to nejspíš prostě přestalo bavit. Nejsme zaměření na žádné téma, je to prostě žvanírna. Propojení s Lamerem, kvůli kterému to tu původně vzniklo a díky němuž sem ti lidé přišli, postupně vyprchalo. A tudíž odešli i ti lidé. Možná odešli i kvůli němu, možná ne, to nevíme.
Mám podezření, že kvůli Zidanovi odešel Ptolemaios, ale důkazy nemám. Možná těch lidí bylo víc, netuším.
Netvrdím, že kvůli němu odešli lidi. Ale tvrdím, a za tím si stojím, že se tu do nás neustále navážel. A proto nakonec byl ten ban.

... kde prosímtě stojí, že za to může 100% Zidane?
JackSwigert píše:Ale největší podíl na odlivu lidí tu měla (světe drž se) Staga! Ať už v dobách, kdy byli se Zidanem věrní kámoši, či v dobách, kdy nebyli - a dovolí si tu hodit komentář "zapíjeli jsme smutek, je nás málo"? RLY? Konec konců tu tříletou pauzu jsem si udělal právě kvůli Stázičce a ještě kvůli Ptolemaiovi, jehož argumenty většinou byly ve stylu "protože jsi kokot a kretén." Trestanej tu byl ale jenom Zidane nebo já, když jsem si dovolil na některé tyto nesrovnalosti poukázat, zatímco carevna Staga to dotáhla až na admina!

Vážně? Nejsem si ničeho takového vědoma. A zjevně ani ostatní. Každopádně, pokud jsi toho názoru, že jsou tu všichni v mým područí, že si tu nedovolí říct mi svůj názor... nebudu ti to vyvracet, znám příjemnější a užitečnější způsoby trávení volného času než házet hrách o zeď. Ovšem z téhle strany to spíš vypadá, že jsi spíš ty v područí Zidana a věříš všemu, co ti nakecá. Krom toho jsi u valné většiny jeho eskapád nebyl a přišel jsi zásadně až ve chvíli, kdy bylo vše promazané... takže sorry jako.
JackSwigert píše:Jako kdyby tu nedělala tenhle Sicilský gambit, tak by bylo mnohem víc lidí ochotných pomoci Jarynkovi zaplatit účty za fórum - včetně mě nebo (nebál bych se říct) i Zidaneho...

Tak vzhledem k tomu, že hosting stojí něco okolo tisícovky ročně a zde Jary navíc píše, že má peníze už i na další rok... myslím, že se obejdeme. Navíc, jak tak koukám, ty ani Zidane jste nepřispěli ani nikdy dřív, když to tu ještě podle vás šlapalo...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod JarynekZ » ned 21. říj 2018 0:33:09

Sice mi ten pán už neodpoví (ne že by to někdy udělal), ale stejně... Není potřeba to číst, jenom jsem si chtěl pocvakat po klávesnici. Ani nevím, jestli to na konci vůbec odešlu.

JackSwigert píše:Milá Stázičko: Ve středu 17. října 2018 jsem tu rozhodně být nemohl, protože jsem dělal kupu jiné práce - tak nevím, co tu tady zase zkoušíš...

Historií přístupů tady nemám, takže nemůžu posoudit, nicméně poslední přihlášení to tu ukázat umí, takže to sice neposoudím, ale jestli tam ten login byl, tak se ukázal.
JackSwigert píše:Jinak: K fair play jsem se v minulosti vyjadřoval několikrát, tudíž opakovat se nehodlám...

Mám tušení, že k jeho představě o fair play se tu dost lidí taky vyjadřovalo, čímžto opakování skutečně není nutné. Pokud má pán dojem, že hrají všichni proti jeho pravidlům, možná je na místě se zamyslet, jestli není něco s jeho pravidly.
JackSwigert píše:Ale co mě vytáčí, je skutečnost, že tu svalujete stoprocentní vinu odlivu lidí na mě a Zidaneho, když to není tak úplně pravda - předně kvůli mně rozhodně nikdo neodešel, nebo alespoň o tom nevím;

Něco si vymyslet, nasrat se nad tím, pak si nad tím pobrečet... Tenhle postup jsem už párkrát viděl. Chlapče, upřimně tě lituji, že se ti toto stává.
JackSwigert píše:se vší úctou k Zidanemu uznávám, že pár lidí kvůli němu odešlo.

... kvůli Zidanovi jsem to nějakou chvilku chtěl taky bodnout, což se mi stává jen velmi zřídka, naposled to bylo kvůli nějakýmu... No, Zidane to nebyl, ale už je ten chlapík taky zabanovanej... Jak on se jmenoval? Začínalo to na J-... Pokračovalo to myslím -ackSwigert. Ale už si to přesně nepamatuju.
JackSwigert píše:Ale největší podíl na odlivu lidí tu měla (světe drž se) Staga! Ať už v dobách, kdy byli se Zidanem věrní kámoši, či v dobách, kdy nebyli

Nevšiml jsem si. Několik lidí bylo odejito Stagou, to jo, ale to všechno bylo předem schváleno, přičemž v průběhu času se je Staga snažila naopak usměrnit.
JackSwigert píše:a dovolí si tu hodit komentář "zapíjeli jsme smutek, je nás málo"?

Proč ne?
JackSwigert píše:RLY?

srsly
JackSwigert píše:Konec konců tu tříletou pauzu jsem si udělal právě kvůli Stázičce a ještě kvůli Ptolemaiovi, jehož argumenty většinou byly ve stylu "protože jsi kokot a kretén."

Tvé argumenty mi připadají hodnotně naprosto stejně
JackSwigert píše:Trestanej tu byl ale jenom Zidane nebo já, když jsem si dovolil na některé tyto nesrovnalosti poukázat,

Dovolím si nesouhlasit. Mimochodem, Zidane měl před banem tolik prominutí, aby vždycky začal znovu rejpat do ostatních a postovat <|>viny, až to jednou přeteklo, no a tvůj způsob poukazování na nesrovnalosti zase přetekl do úpravy pravidel (retroaktivní platnost pravidel a obecná platnost oznámení, interně označováno Lex Swigert ;) )
JackSwigert píše:zatímco carevna Staga to dotáhla až na admina!

Ve finále moje rozhodnutí, coby člověka s účtem spojeným s tímto oprávněním, co je ti do toho? Navíc u toho byla většina vedení fóra, nikdo toto nerozporoval. Ani zpětně. Ani mimo vedení. Až na tebe. A Araoth se stal moderátorem, toho už sis asi ve své slepotě nevšiml, co?
JackSwigert píše:Jako kdyby tu nedělala tenhle Sicilský gambit, tak by bylo mnohem víc lidí ochotných pomoci Jarynkovi zaplatit účty za fórum

Fórum bych bez problému utáhl sám, tu akci svolávám víceméně proto, že jsem to jednou neudělal a vznikla nespokojenost, že se na tom chtějí taky podílet. Což ve výsledku ústí v pojetí, kdy se všude snažím držet informaci o tom, že fórum je vlastně všech, na mě je to jenom napsaný, ale rozhodování o věcech týkajících se fóra jsou na hlasování atp.
JackSwigert píše:včetně mě nebo (nebál bych se říct) i Zidaneho...

Jednou jsem něčí příspěvek poslal zpět. Klidně bych to udělal znovu, to je to poslední.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Jack, Zidane, atd... znova

Příspěvekod Staga » ned 21. říj 2018 1:39:36

Amen.

Odesláno z mého Redmi 4A pomocí Tapatalk
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72


Zpět na Funkce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron