Zidaneho Ban

Týkající se serveru, k němuž bylo vytvořeno původní "Lamerovo fórum".
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Vedení Lamích lidí nezodpovídá za vznik případných hnutí/sekt/řádů, ev. za obrácení jedinců proti adminům na serveru lamer.cz.

Patron sekce: Jana

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pon 20. čer 2011 16:45:13

Zidane píše:
Ptolemaios píše: to přijde jako fajn provokace


Ehm! :D


jdeš si pro banána i tady? :D
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 16:47:53

o tom žádná, ale na ty superstáry tam taky nenaběhneš a nezačneš je mlátit ladičkou po hlavě... ani jim to slibovat...
a věřím tomu, že admini mažou každý nahlášený příspěvek, který nesplňuje pravidla - ale komentuje se tam už v takovém rozsahu, že nemají šanci pročíst úplně všechno, tak je prostě potřeba takové porušení pravidel hlásit a ne sedět na LL a brečet, že "můj nahlášený příspěvek zlí admini smazali a něčí jiný ne" - samozřejmě, pokud příspěvek nenahlásíme, bude tam vesele viset dál...
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 16:50:57

tak co máš proti nahlašování? :)
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pon 20. čer 2011 16:56:17

insaina píše:o tom žádná, ale na ty superstáry tam taky nenaběhneš a nezačneš je mlátit ladičkou po hlavě... ani jim to slibovat...
a věřím tomu, že admini mažou každý nahlášený příspěvek, který nesplňuje pravidla - ale komentuje se tam už v takovém rozsahu, že nemají šanci pročíst úplně všechno, tak je prostě potřeba takové porušení pravidel hlásit a ne sedět na LL a brečet, že "můj nahlášený příspěvek zlí admini smazali a něčí jiný ne" - samozřejmě, pokud příspěvek nenahlásíme, bude tam vesele viset dál...


nejsem si vědom toho, že by byl jakýkoliv příspěvek směřovaný na Zidaneho nebo LL nahlášený...
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Daremyth » pon 20. čer 2011 17:00:11

O to nejde, v podstatě to porušení pravidel je, protože je to offtopic, problém je v tom, že je to jediný offtopic který mizí bez nahlášení.
Daremyth
Lamátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 11. čer 2011 13:22:27
Cash on hand: 40.50
Bank: 1.10
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Snake » pon 20. čer 2011 17:01:13

Já bych nahlašoval s váma, což o to (když si modi na sebe upletli bič, tak ať mají co chtěli), ale jsem zrovna uprostřed svého epického masochistického úkolu přečíst všechny schválené (proto už jsem tak dlouho nebyl ve frontě a proto mám taky v profilu takový zvláštní nepoměr mezi + a - :-D) a nechci uprostřed něj dostat ban za "provokaci"...
Uživatelský avatar
Snake
Lamátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. čer 2011 14:46:56
Cash on hand: 25.70
Bank: 2.40
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pon 20. čer 2011 17:03:22

Snake píše:Já bych nahlašoval s váma, což o to (když si modi na sebe upletli bič, tak ať mají co chtěli), ale jsem zrovna uprostřed svého epického masochistického úkolu přečíst všechny schválené (proto už jsem tak dlouho nebyl ve frontě a proto mám taky v profilu takový zvláštní nepoměr mezi + a - :-D) a nechci uprostřed něj dostat ban za "provokaci"...


tak to musíš nějak "ukoučovat", aby ti jenom deaktivovali účet a pak můžeš úplně v klídečku pročíst i úplně všechny hlášky vůbec :)

edit: navíc jakápak provokace, děláme všechno podle pravidel :twisted:
Naposledy upravil Mikeczcz dne pon 20. čer 2011 17:05:52, celkově upraveno 1
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 20. čer 2011 17:05:24

Mimochodem obrátit to zas v partizánský boj proti adminům formou nadměrného nahlašování hlášek? To už mi přijde asi tak dospělé jako - http://www.lamer.cz/quote/61973#comment_288893
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Snake » pon 20. čer 2011 17:09:10

Mně jde o to, že tím hlasováním si označuju, co už jsem četl a co ne :-D ty citace často mění pořadí, jak k nim lidi hlasujou v náhodných, takže nemusím číst každou několikrát a podle toho, jestli mám odhlasováno nebo ne, vidím, co už jsem četl.

Mimochodem, nevíte někdo, jestli se hlasy pořád po třech měsících mažou? Za prvé se už ukazuje v profilu, kdo jak hlasoval, takže by to vlastně nedávalo smysl, a za druhé se Eriq v minulosti zastával 'trvalých' hlasů, tak jestli už to za svého adminování neprosadil ;-)
Uživatelský avatar
Snake
Lamátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. čer 2011 14:46:56
Cash on hand: 25.70
Bank: 2.40
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 20. čer 2011 17:11:49

No jelikož mám pořád těch svejch pár oblíbených ohlasovaných, tak o tom mizení hlasů pochybuji... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Daremyth » pon 20. čer 2011 17:12:17

Araoth píše:Mimochodem obrátit to zas v partizánský boj proti adminům formou nadměrného nahlašování hlášek? To už mi přijde asi tak dospělé jako - http://www.lamer.cz/quote/61973#comment_288893

Tohle je jedno z těch vláken, kde se píše o všem, jenom ne o hlášce, ale protože tam není ani zmínka o Zidanovi, Eriq tam jenom připíše "Bez komentáře." a nechá to tak.
Nějakého nahlašování se neúčastním, to bych se uklikal, vždycky to může někdo nahlásit za mě.
Daremyth
Lamátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 11. čer 2011 13:22:27
Cash on hand: 40.50
Bank: 1.10
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 17:20:07

Araoth píše:http://www.lamer.cz/quote/61258#comment_282268 - zbytečně agresivní, zhruba odpovídající tomu, kdy jsme se před banánovou nocí snažili házet autory do propastí, jelikož v devateru byly i pravopisné chyby, tak občas i za hrubky, stejně jako ty.

Tak já nevím, ale zrovna tohle mi jako přehnaně agresivní vůbec nepřijde. Jo, měl tam i komentáře, které agresivnější byly (asi ty když byl, jak sám říká, pod parou), ale tohle není zbytečně agresivní. Vždyť tolik do očí bijících hrubek vedle sebe se jen tak nevidí... A autorovi nijak nenadává, jen ho přátelsky propleskne (byť lopatou :mrgreen: ) a z celého příspěvku je vidět, že je to myšleno žertem, pokud by to autor snad pochopil jako vyhrožování a teď se bál, že si ho Zidane najde a přetáhne ho lopatou, tak je chyba na jeho přijímači... Další věc, podívej se na hodnocení Zidanova komentáře a na hodnocení té hlášky... :twisted: (a taky odezvu na jeho komentář, viz "Ja ty komenty ctu opravdu jen kvuli tobe. :D")

edit2: tady nikdy nebyl žádný edit...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Daremyth » pon 20. čer 2011 17:26:24

Já jsem to pochopil dobře, ta reakce náležela k tomu neustále probíranému tématu "Tenhle offtopic se maže, protože v něm figuruje Zidane a ten zbytek je nám ukradenej."
EDIT: Tohle ignorujte, byla to reakce na edit Ligera, který nikdy neexistoval.
Daremyth
Lamátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 11. čer 2011 13:22:27
Cash on hand: 40.50
Bank: 1.10
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 17:27:33

Sakra to snad ne, on si to stihl přečíst dřív, než mi to došlo a než jsem ten edit smazal... :mrgreen:
edit2: a teď stihl editovat dřív než jsem dopsal tohle :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 17:40:11

oukej, tak se třeba postavte na hlavu a klidně si myslete, že jde o zmínky o Zidanem a ne o to, že prostě Eriq je stále členem AID a nenápadný sympatizant s LL... jen vyložený bordel netoleruje ani on a ten jste opět dokázali předvést...
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 18:16:40

insaina píše:oukej, tak se třeba postavte na hlavu a klidně si myslete, že jde o zmínky o Zidanem a ne o to, že prostě Eriq je stále členem AID a nenápadný sympatizant s LL... jen vyložený bordel netoleruje ani on a ten jste opět dokázali předvést...
Tahle věta mi sice nedává moc smysl, resp. nechápu jak to spolu souvisí, ale budiž... Samozřejmě že jde o zmínky o Zidanovi, to je naprosto evidentní, protože tyhle zmínky by tzv. "generovaly OT". Tomu, že je Eriq pořád s námi věřím, to se neboj, na druhou stranu to trochu odporuje tomu, že jsou mazány i odkazy sem, aby se sem svedl off-topic (ale jasně, Eriq asi nemá hlavní slovo), ovšem tím mazáním si nepomůžou, protože se na to pak budou lidi furt (alespoň nejěkou dobu) ptát znova a vůbec tady to vymýšlení nových zákonitostí o podpisech a avatarech generujících OT... O tuhle věc mi (a věřím že i mnohým dalším) hlavně jde. Vyložený bordel mi taky vadí, dokonce chápu, že adminům přetekla trpělivost s tím, že se Zidane občas neudržel a řekl něco od plic (stejně tak ale chápu Zidana, že se neudržel), i když mě trochu překvapilo, co byla zrovna ta "poslední kapka"; chápu mazání off-topicu (i když je pořád zarážející, jak jim tak hrozně vadí OT, ale fórum stále neexistuje a IRC nemusí každému vyhovovat), ale to že se maže cokoliv (a zároveň jen téměř výhradně to), kde je slovo Zidane, jakákoliv reakce na něj, jakýkoliv odkaz sem se slovy, že jde o "reklamu", přitom dřív jim odkazy sem nevadily, tohle všechno je už prostě trošku moc a je naprosto evidentní, že jde o následek Zidanova banu a toho, že se to mnohým uživatelům na lamerovi nelíbilo (z nichž drtivá většina neměla s LL nic společného!). Koneckonců tím "first things first" to nepřímo přiznáváš.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 18:27:19

to já ti naprosto rozumím

ad Eriq: šlo o to, že tu někdo upozorňoval, jak ADMIN Eriq k nějaké OT diskusi na lameru připsal jenom "no comment", ale danou OT diskusi nesmazal, přestože Zidane se maže ve velkém... už můj předchozí příspěvek dává větší smysl?
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 18:28:14

insaina píše:o tom žádná, ale na ty superstáry tam taky nenaběhneš a nezačneš je mlátit ladičkou po hlavě... ani jim to slibovat...


<rejp>Superstar nesleduju, to bych ty vřešťany tam musel často umlátit. A i kdyby zpívali dobře, nerad sleduju kdeco předložené stádu stylem "tak, sedněte si k bedně, otevřete lahváče nebo vemte pletení a nezapomeňte občas poslat SMS, z toho žijeme, nebojte, přemýšlet u toho nemusíte, to bychom si po vás nedovolili chtít". </rejp>

Protože mnoho lidí funguje právě stylem "přijdu z práce, nejdřív zapnu televizi a pak teprv zjistím, co tam vlastně dávají, protože televize MUSÍ běžet, sednu si před to a bedýnko bav mě a opovaž se po mně chtít přemýšlení, já se chci BAVIT!" a pak to dopadne tak, že Nova zrušila např. Riskuj pro malou sledovanost. Bodejť by ne, když tam akorát stádo vidělo, jak málo ví, na to přece nebudou koukat, aby se tam "nějací chytráci vytahovali a ještě za to brali prachy, to to přepnu na Kriminálku "doplň americké město" a je to lepšejší" (poslední slovo je záměr).

Osobně televizi puštěnou jako kulisu vyloženě nesnáším. Buď to sleduju a sedím u toho anebo to vypnu a pustím si rádio nebo tak něco. Ale to už se zase dostáváme off topic. Jen jsem to chtěl jako důkaz, že holt nejsem "obyčejný televizní divák", pro kterého je tvořena většina programu a ani "obyčejný návštěvník lamera", k jehož obrazu poslední měsíce je lamer upravován.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 18:30:28

insaina: Ano, teď už větší smysl dává...
A jenom pro informaci: tady to nynější zběsilé nahlašování všeho OT se mi taky moc nelíbí, admini se jenom víc naštvou a my v jejich očích ještě víc klesneme...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 18:34:13

insaina píše:to já ti naprosto rozumím

ad Eriq: šlo o to, že tu někdo upozorňoval, jak ADMIN Eriq k nějaké OT diskusi na lameru připsal jenom "no comment", ale danou OT diskusi nesmazal, přestože Zidane se maže ve velkém... už můj předchozí příspěvek dává větší smysl?


Tak tak. A pokud někdo chce namítnout, že admini nemůžou "svévolně" mazat, tak jsem od jakéhosi admina (i když myslím, že ze "staré" squadry, ale to by mělo být fuk, pokud se nějak neměnila adminská pravidla) kdysi slyšel, že může sám smazat problém, který objevil, akorát ho MUSÍ nahlásit a potom teprve jako nahlášený smazat. Takže ono to šlo a admin to, pokud to tak skutečně bylo, MOHL nahlásit a vzápětí smazat, pokud mu to přišlo jako porušení pravidel a skutečně to porušení bylo. A neučinil tak?

Liger: A proč by se naštvávali? Stanovili pravidla? Stanovili. Chtějí sami bojovat proti OT? Chtějí. Bojují? Bojují. Tak proč by se měli naštvávat, že jim s tím někdo pomáhá? Že tím pádem jsou zahlceni prací? To ale není problém hlásitelů, to je tím pádem problém příliš tvrdě nastaveného pravidla. Kdyby se měl přehlížet OT "aby se admini nenaštvali, že mají moc práce", to mi přijde jako kdybych viděl někoho krást a nevolal policii, protože "by se mohli naštvat, že jim přidělávám práci".

Ne. Zákony se mají dodržovat a policie a soudy jsou přesně od toho. Pravidla Lamera se mají dodržovat a admini jsou od toho. A pokud jim přijde, že boj s OT je příliš přísný a jsou tím pádem zahlceni, byť skutečně OT, příspěvky ke smazání, mají dvě možnosti. Zmírnit pravidlo o OT, aby se do něj "vmezeřilo" méně věcí anebo položit funkci admina, protože na to nestačej. Ignorovat OT jen proto, aby se admini nenaštvali, je cesta do pekel.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Daremyth » pon 20. čer 2011 18:50:40

insaina píše:to já ti naprosto rozumím

ad Eriq: šlo o to, že tu někdo upozorňoval, jak ADMIN Eriq k nějaké OT diskusi na lameru připsal jenom "no comment", ale danou OT diskusi nesmazal, přestože Zidane se maže ve velkém... už můj předchozí příspěvek dává větší smysl?

Možná jsem se vyjádřil špatně, nebyla to kritika směřovaná přímo k němu, jenom prostě to byl on kdo komentoval kilometr dlouhej flame, offtopic, trolling a vůbec všechno co se tam nemá psát a doteď to tam je, ale když jsem napsal na dotaz, co je se Zidanem, aby se koukli sem na fórum, bylo to do minuty pryč. Jestli má přímo Eriq práva na mazání příspěvků nebo ne, to nevím, proto jsem se nesnažil nějak kritizovat jeho osobu.
Daremyth
Lamátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 11. čer 2011 13:22:27
Cash on hand: 40.50
Bank: 1.10
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 18:50:55

Zidane: Jenže z jejich pohledu to zase bude odveta, tak mi to přišlo trochu dětinské... Ale bránit vám nebudu. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JarynekZ » pon 20. čer 2011 19:01:31

Mně se to nechce číst... Nezdá se vám, že tady opakujete pořád dokola to samý? Osobně jsem spíš za Zidanem, ale jak se tu všichni opakují pořád dokola, začínám se nebezpečně blížit neutrální hranici.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 19:08:53

Jarynek: mám to podobně... :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 19:15:59

jak se z člověka vlastně stane Neutrál? vidina bohatství? moci? anebo se prostě někdo jako Neutrál už narodí? :evil:

by Futurama :D
Naposledy upravil Ptolemaios dne pon 20. čer 2011 19:31:10, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » pon 20. čer 2011 19:21:24

JarynekZ píše:Mně se to nechce číst... Nezdá se vám, že tady opakujete pořád dokola to samý? Osobně jsem spíš za Zidanem, ale jak se tu všichni opakují pořád dokola, začínám se nebezpečně blížit neutrální hranici.

Já jsem neutrální pořád, jenom se opírám o fakta ;-) Ať žije Watergate a Bushova válka :mrgreen:
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 19:28:38

Ptolemaios: to je jednoduché, musíš vyřadit. :lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Queller » pon 20. čer 2011 19:32:40

Já nevím, ale vždyť vám zatím nesmazali ani avatary se Zidanem, ani podpisy obsahující narážky na něj. Tak proč provokovat? Ještě vám to smažou a ban může přijít za chvilku - navíc už v podstatě oprávněný (nebo alespoň dobře odůvodnitelný). ;)
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 683,585.30
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » pon 20. čer 2011 19:40:25

insaina píše:
Zidane píše:Kdyby třeba admini na dotazy "kde je Zidane?" povolili odpověď odkazem na LL a mazali až NÁSLEDNOU diskusi s tím, že "tohle je off topic, jděte si to řešit na fórum, odkaz máte nahoře", dělali by lépe. Lidi by se dověděli odpověď na svůj dotaz, šli by to řešit jinam a na Lameru by byl klid. Možná ne úplný, ale rozhodně větší než je teď.


Imho si teda nemyslím, že by to lidi šli řešit jinam. Tady by si to MOŽNÁ přečetli, ale pravděpodobněji by je to po pár příspěvcích přestalo bavit a začli by házet: "Mně se to nechce číst, prostě to tu řekněte." - což se podle mého stalo.
Ale samozřejmě ti nikdo nebrání adminy kontaktovat a navrhnout jim toto řešení, oni opravdu netráví svůj veškerý volný čas přemýšlením o lameru, tak je toto řešení pravděpodobně nenapadlo - takže pokud se ti to nezdá, doporuč jim nápravu - jsou i jiné cesty než brekot v diskusích.


Insaino, tohle jsem řešila včera na kanálu s Ondrou, bylo mi odpovězeno, že nad tím už není co diskutovat.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Jana » pon 20. čer 2011 19:41:36

Já když jsem zjistila, že každý druhý příspěvek tvoří souvislý blok textu, tak jsem to taky přestala číst... Jen co jsem zahlédla - nahlašování OT ve velkém je jako konstruktivní noc nebo aktivita některých posléze (plusování úplně všeho ve frontě). Jinak už mě to teda moc nebaví, dohodli jste se konečně na něčem? :-)
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4457
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,605.95
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 20. čer 2011 19:45:45

Myslím, že jediný výsledek je, že jsou tady dvě skupiny a každá na to má svůj názor... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » pon 20. čer 2011 19:46:46

Jenom pro zajímavost - od včerejška se mi ohledně tohoto tématu ozvalo dvanáct lidí. Odkazuju je sem, tak možná někoho čekejte.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Queller » pon 20. čer 2011 19:49:56

Araoth píše:Myslím, že jediný výsledek je, že jsou tady dvě skupiny a každá na to má svůj názor... :-D


Na dvě skupiny bych to nerozděloval ... spíš tři. :|
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 683,585.30
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » pon 20. čer 2011 19:51:44

Tak bychom mohli předložit petici se žádostí o unban.
Schválně, kolik lidí by se pod to podepsalo. Vždyť Batrachus taky několikrát žádal a u Zidaneho by to alespoň mohlo projít ;-)
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Queller » pon 20. čer 2011 19:53:31

To by asi nemělo smysl. Nechci mluvit za Zidaneho, ale asi by ani nechtěl změnit svůj styl příspěvků natolik, aby na to admini přistoupili.
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 683,585.30
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » pon 20. čer 2011 19:58:53

Queller píše:To by asi nemělo smysl. Nechci mluvit za Zidaneho, ale asi by ani nechtěl změnit svůj styl příspěvků natolik, aby na to admini přistoupili.

Proč by co měnil? Předloží se žádost, a bude dál plnit úlohu velitele Grammar nazi komanda, protože nikdo jiný v tom dobrý není, a já na tenhle post osobně nechci, protože vím, že bych to na něm nezvládal...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Queller » pon 20. čer 2011 20:03:41

Protože oni nechtějí takové komentáře pod citacemi a proto ho i zabanovali. Proč by ho měli odbanovat, když by se za chvíli začali objevovat příspěvky které jim vadí?
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 683,585.30
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 20:17:41

Queller píše:Protože oni nechtějí takové komentáře pod citacemi a proto ho i zabanovali. Proč by ho měli odbanovat, když by se za chvíli začali objevovat příspěvky které jim vadí?


No ale co pak chtějí? Aby lidi nerušeně psali jak nedovzdělanci? To ať si to tam pak užijou. Jsem ochoten se kontrolovat ohledně nadávek, ale přehlížet chyby prostě neumím a když někdo píše jak dítě ve třetí třídě, proč mu to neříct.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » pon 20. čer 2011 20:18:21

Queller píše:Protože oni nechtějí takové komentáře pod citacemi a proto ho i zabanovali. Proč by ho měli odbanovat, když by se za chvíli začali objevovat příspěvky které jim vadí?

Protože ty posty stejně pak obsadí někdo další, takhle by tam byl alespoň profík ;-)
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Queller » pon 20. čer 2011 20:21:38

Nechápejte mě špatně, mně se ty příspěvky líbily, jen pochybuji, že na to moderátoři přistoupí.
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 683,585.30
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod JackSwigert » pon 20. čer 2011 20:33:01

Queller píše:Nechápejte mě špatně, mně se ty příspěvky líbily, jen pochybuji, že na to moderátoři přistoupí.

To je fakt... Ale za pokus stojí všechno ;-) A co se týče mě: Jedna z mých zásad říká: Dávej druhou šanci, třetí už ne!
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 20:34:15

Queller: Taky si myslím. Pokud by Zidane sice nepsal sprostě a nenadával, ale nadále důsledně opravoval, tak se jim to zase za chvilku přestane líbit a pokud by naopak měli podmínku, že nesmí opravovat vůbec nebo jen minimálně, tak nevím jestli by na to zase přistoupil Zidane...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Queller » pon 20. čer 2011 20:36:21

Liger: Přesně tak jsem to myslel. :)
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 683,585.30
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 20:38:23

Liger píše:Queller: Taky si myslím. Pokud by Zidane sice nepsal sprostě a nenadával, ale nadále důsledně opravoval, tak se jim to zase za chvilku přestane líbit a pokud by naopak měli podmínku, že nesmí opravovat vůbec nebo jen minimálně, tak nevím jestli by na to zase přistoupil Zidane...


Zidane vám říká rovnou, že nepřistoupil. Opravovat slušně, pokud možno vtipně ano. A to pokaždé, když nějakou chybu uvidí. Omezovat to jen kvůli tomu, aby toho nebylo "příliš" ne. Ať autoři omezí hrubky v citacích a nebude co opravovat.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Snake » pon 20. čer 2011 20:39:41

JackSwigert píše:
Queller píše:To by asi nemělo smysl. Nechci mluvit za Zidaneho, ale asi by ani nechtěl změnit svůj styl příspěvků natolik, aby na to admini přistoupili.

Proč by co měnil? Předloží se žádost, a bude dál plnit úlohu velitele Grammar nazi komanda, protože nikdo jiný v tom dobrý není, a já na tenhle post osobně nechci, protože vím, že bych to na něm nezvládal...


No jo, ale na takovou petici (Vraťte nám Zidana a on vám dál bude rýt do autorů) se ti admini zvysoka víšco...za co ho asi prve zabanovali? Za úlet nebo "poslední kapku" to nebylo, bylo to proto, že vytvářel nepříznivou atmosféru "průměrnému citálistovi".
Uživatelský avatar
Snake
Lamátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. čer 2011 14:46:56
Cash on hand: 25.70
Bank: 2.40
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 20. čer 2011 20:40:32

Prostě je to o tom, aby se na chyby upozorňovalo pokud možno vtipně, když už to nejde jinak. Aby se lidi, kteří si to přečtou u toho pobavili. Jinak tam může být rovnou pomocníček od Wordu a vypisovat chyby, co v hlášce najde... ;-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Queller » pon 20. čer 2011 20:43:44

Pomocníček od Wordu říkáš ... to ale není vůbec špatný nápad. :P
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 683,585.30
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 20:45:29

Ten by se adminům líbil, to je jasné. Ten by totiž třeba "chtěl bych mýt nejlepší auto na světě" vzal jako správně, protože co my víme, zda ho dotyčný chce vlastnit či umývat, Word kontext číst neumí. Čili takovéhle grammar nazi komando by se vedení jistě zamlouvalo.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 20:46:22

Nemohly by se jim ty chyby podtrhávat při zadávání hlášky (což jim možná prohlížeč dělá tak jako tak), ale dokud by neopravili chyby, tak by to nedovolilo hlášku odeslat? :lol: (já vím, špatný nápad...)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Jana » pon 20. čer 2011 20:47:54

To jo, zvlášť když by pointa hlášky byla založená na pravopisné chybě :lol:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4457
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,605.95
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

PředchozíDalší

Zpět na Lamer.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron