Zidaneho Ban

Týkající se serveru, k němuž bylo vytvořeno původní "Lamerovo fórum".
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Vedení Lamích lidí nezodpovídá za vznik případných hnutí/sekt/řádů, ev. za obrácení jedinců proti adminům na serveru lamer.cz.

Patron sekce: Jana

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » ned 19. čer 2011 22:54:54

Ani na obřad jste nás nepozvali??? :/

Tak už jsem nahlásila 4 OT vlákna a jeden link, kdo se přidá?
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » ned 19. čer 2011 22:56:15

Aby to nedopadlo jak s konstruktivní nocí... :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11223
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,257.55
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » ned 19. čer 2011 22:57:11

Bojím, abych náhodou nebyl konstruktivně zabanován bokem jako to bylo předtím s některýma osobama... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Jana » ned 19. čer 2011 22:59:00

Liger: že :D

Lërra: fajn žes nenahlásila moji "svatbu" :-)
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4458
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,609.25
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » ned 19. čer 2011 23:00:16

Liger píše:Aby to nedopadlo jak s konstruktivní nocí... :mrgreen:


Mně je to jedno. Účet na lameru není něco, na čem bych lpěla.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » ned 19. čer 2011 23:01:44

Taky jsem hned koukal, kolik mírně OT vláken, do kterých jsem přispěl bylo nahlášených, a zatím jsem nic nenašel... :-D

Lërra: On ten "obřad" byl spáchán dost narychlo. Můžeme maximálně v hospodě uspořádat velkou afterparty! :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » ned 19. čer 2011 23:05:32

Araoth píše:Taky jsem hned koukal, kolik mírně OT vláken, do kterých jsem přispěl bylo nahlášených, a zatím jsem nic nenašel... :-D

Lërra: On ten "obřad" byl spáchán dost narychlo. Můžeme maximálně v hospodě uspořádat velkou afterparty! :-D


Už jsem byla napomenuta za pokus o provokaci. Jde to pěkně rychle... Edit: Zato že by to někdo vážně smazal? Kdepak.

Ale afterparty, prosím tě... já chtěla být při tý části obřadu, kdy se křičí "námitka"!
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » ned 19. čer 2011 23:08:49

Lërra píše:Ale afterparty, prosím tě... já chtěla být při tý části obřadu, kdy se křičí "námitka"!


Že tys mi chtěla přebrat Janu? :o
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » ned 19. čer 2011 23:12:14

Araoth píše:Že tys mi chtěla přebrat Janu? :o


A já si myslela, kdovíjak se do mě Jana nepustí, že jsem jí chtěla přebrat tebe... a ty tady vyslepičíš tohle!

Edit: Já ty prstýnky moc dobře viděla!
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » ned 19. čer 2011 23:45:53

Mikeczcz píše:přesně tak, kdyby admini tomu nechali volný průběh, chvilku bychom prskali a lamentovali, ale za pár dní by se už jenom občas ozval nějaký výkřik do tmy. Když ovšem začali tohle zběsile potírat, tak o to víc se to rozjíždí, podpisy avataři, všechno. Potom si začali ohýbat pravidla a už se jim to hroutí.


Kde se to dá podepsat? Proběhlo by pár dotazů, pár odkazů na LL, kde by admini museli skousnout, že to tu zvyšuje návštěvnost, ale tím by to vadlo. A kdyby dejmetomu mazali diskusi nabalující se NA ODKAZ NA LL, dá se to pochopit, protože "běžte si to řešit na fórum, tady jste off topic, odkaz máte tamhle" a pak by se to uklidnilo. Jenže si neuvědomili, že akce vyvolává reakci.

To je vidět, že tam není žádný sparťan pamatující vyhazov Franty Straky a poté, co fandové dávali najevo nespokojenost, boje vedení s nimi stylem "tak vy transparenty s protestem? Zakážeme na stadionu VŠECHNY transparenty!", což samozřejmě vyprovokovalo další akci a už to jelo. Admini by si měli uvědomit, že všechno nejde řešit mocí a stylem "když vám zavřeme držky, ono se časem zapomene" - jenže zavřít lidem držky silou jde akorát banánem a tohle chtějí?

Lërra píše:já chtěla být při tý části obřadu, kdy se křičí "námitka"!


To se křičí u soudu - anebo myslíš takové to "má-li někdo něco, proč by nemělo být manželství uzavřeno, ať to řekne teď nebo ať mlčí navždy!"?

Jo a Jacku, sleduj a zaznamenávej to do historie, ať to je vloženo do análů pro budoucí generace, co se tu dělo ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Lërra » ned 19. čer 2011 23:53:06

Zidane, myslím přesně to... A je asi jedno, co bych v tu chvíli řekla, jestli "Pracky pryč!" nebo "Mohu se s něčím svěřit?"
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,591,741.50
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 0:08:10

Jana píše:Pche... A zbytek grammar nazi komanda ti je ukradený, jo? Ts...


no tak samozřejmě, jenom Zidane KAŽDÉHO vyprudí kvůli sebemenší chybičce... většina z nás se dokáže povznést a říct to stylem "ehm... správně se to píše tak a tak, zbytečně prudíš vzdělané okolí", ale ne, Zidane ho musí poslat zpátky do první třídy a nadat mu do hotentotů! a diagnostikovat mentální poruchy!

Milý Zidane,
dřív jsi mě bavil.
V současnosti mě sereš a chováš se ÚPLNĚ STEJNĚ jako ta banda idiotských uražených autorů, které ses snažil vypískat. Opravdu bylo NUTNÉ upozornit na ÚPLNĚ KAŽDOU gramatickou chybu a pro jistotu to v dané diskusi několikrát zdůraznit? Je třeba obtěžovat všechny čtenáře diskusí tím, že opravuješ chybu někoho, kdo si tvůj komentář ANI NEPŘEČTE, natož aby si z něj něco vzal?
Chápu, že se ti současný stav nelíbí, určitě se nelíbí ani adminům, ale nemůžou lidem zabránit v přístupu na stránky jen proto, že jsou daní lidé HLOUPÍ. To prostě nejde.
A ať byl tvůj záměr JAKKOLI šlechetný, tvůj způsob prosazování BYL neadekvátní a byls na to NĚKOLIKRÁT upozorněn, tak si tu nehraj na obětního beránka. Koledoval sis o to a koledoval sis dlouho.
Jak jsem tě měla celkem ráda, tak za tvé chování v poslední době bych tě JÁ OSOBNĚ zabanánila už dávno. Protože všechno má své meze a je rozdíl upozornit na chybu a být agresivní a urážet. (Ano, jsou to blbci a urážet si zasluhují, ale všeho s mírou, nemyslíš? Kor když jsou to povětšinou buď prvoautoři, kteří ani neví, že se pod hláškou dá diskutovat, natož aby diskusi četli a něco si z ní odnesli, nebo zapřísáhlí tupci, kteří stejně dřív nebo později dostanou ban i bez tvých blbých keců.)
Sečteno podtrženo: podle mého sis o ban koledoval. Tvé příspěvky se smrskly na JEDINÉ TÉMA, a to gramatický nacismus. Toto už nemělo nic společného s lamerem, ale pouze s nějakým honěním ega, a nedivím se, že adminstvo reagovalo, jak reagovalo. Kdyby ses NORMÁLNĚ účastnil diskuse, přičemž bys v rámci svého příspěvku upozornil na chybu, bylo by to něco jiného. Ale ty už jsi poslední dobou POUZE upozorňoval na chyby. Což není smyslem diskuse pod hláškou.

Hough, domluvila jsem.

Asi .)

Jako nechci tu vyvíjet nějaký flejm nebo tak, ale prostě podle mě čeho je moc, toho je příliš a je třeba to tak brát, protože jinak bychom se tam za chvíli utopili nejen ve sračkách dementních hlášek, ale taky ve sračkách diskusí. Dřív lidi na sračky reagovali vtipně, dneska se akorát urážejí. A admini dobře dělají, že se toto snaží vymýtit.

Integrace s facebookem možná nebyla úplně šťastná volba, našli si tam takto cestu i pěkní blbci, ale co se stalo, nemůže se odestát, tak se s tím smiřte.

Myslím, že admini dělají, co mohou, aby se zbavili hlášek odporujících pravidlům. A ty, co jsou sračky, je podle mě mnohem lepší prostě vymínusovat a víc je neřešit. Takové zbytečné flejmování akorát uvádí autory v mylný pocit, že se o ně někdo zajímá, a otravují o to víc. Většina autorů přestává přispívat, když mají čtyři odpadní hlášky, ke kterým se ani nikdo nevyjadřuje. Zato když se pod takovou hláškou rozjede diskuse o desítkách příspěvků, mají tito pocit, že jejich sračkoidní hláška k něčemu byla, a přidají další. Čímž vzniká začarovaný kruh a můžou za to umanutci jako Zidane nebo Ptolemaios.

Ad stará kauza woody: Ano, přepísk to, ale vy se mu divíte? Neustále dokola a furt řešit TOTÉŽ? To už jednomu sakra přeroste přes hlavu a začne být emotivní ať chce nebo nechce. A myslím, že s váma měl trpělivost fakt dost dlouho...

A přestaňte tu pořád s těma konspiracema. Nikdo tady nikoho necenzuruje, ale prostě se nemůže pod KAŽDOU hláškou řešit, kam se poděl Zidane. Stejně jako se nemaže KAŽDÁ zmínka o LL jen proto, že se jedná o LL. Maže se proto, že je to OT a nemá to tam co dělat.

A Ptolemaie, je jasné, že Araoth tě NAPROSTO chápe, jen ty nechápeš, že tady nejde o TVŮJ podpis a podobné chňáchaloviny. Prostě jsou nějaká pravidla serveru, jsou jasně daná a klidně si můžeš dát odkaz do svého profilu. Já tam mám "hodná, milá insaina", ty si tam měj třeba "viewtopic_xxxx", ale prostě do podpisu to nepatří, tam si dej třeba "koukněte se na můj profil".

A už dost, lezete mi na nervy tím, jak si furt myslíte, že admini lamera nemají nic lepšího na práci, než se snažit bojkotovat nějaké pidifórum. Nic proti tomuhle fóru, jsem ráda, že jsem členem, i když téměř pasivním, ale prostě si o sobě tolik nemyslete. Nejde o vás, jde o zbytečné spamování offtopicovými odkazy a podobnými bláboly. Koho zajímá Zidane, může klidně googlit "Zidane lamer" a určitě se sem dostane, na to vsadím boty. Ale je to jenom o tom, že lidi jsou líní, tak radši zaspamují diskuse zbytečnými dotazy.

A vůbec, buďte na sebe hodní a nechovejte se přesně tak, jak se chovali ti, jež jsme chtěli vymýtit.

Mám vás ráda, ale někdy mě serete .D

Konec vysílání, snad za to nedostanu po papuli, když se snažím na to koukat objektivně a nevidět rudě jako většina z vás.
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 0:08:43

fuj, insaina grafomanka .DD
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 0:09:37

insaina píše:fuj, insaina grafomanka .DD


To vysvětluje těch 111 lamek...Staga, nástup! :D

Jo a milá insaino, když je v hlášce chyba jedna, upozorňuju obvykle slušně. Ale pokud je tam víc chyb než blech v psím kožichu, to už pak naštvanost stoupá přímou úměrou s počtem hrubek a pokud to skončí "ty bys potřeboval profackovat Pravidly českého pravopisu, místo přidávání hovadin si radši zopakuj češtinu", dopadá to ještě dobře. Tebe snad citace, kde je víc chyb než to má řádků i s nickem autora a hodnocením, netahá za oči a nemáš chuť autorovi něco od plic říct? U vtipné hlášky jsem chyby schopen skousnout a upozornit na ně přátelsky, ale pokud tam je nějaká -píííp- a ještě plná chyb, to se nedá.
A jsi si jista, že po třech čtyřech odpadech autoři přestávají postovat jen proto, že tam nikdo nereaguje (nebo by to tak bylo, kdyby nereagoval)? Nebude to spíš vlivem pravidla "třikrát a dost, měsíc nepřidáš ani hlášku", kdy autor v lepším případě uraženě odtáhne a v horším si založí mulťáka a jede dál?
Naposledy upravil Zidane dne pon 20. čer 2011 0:16:11, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 20. čer 2011 0:12:40

Za odměnu za tento krásný post se můžeš postavit do řady za mě a za ty štíty jako ochrana před kamenováním od zbytku fóra... :-D (A koukám, že tady má někdo hodně lamek, že bych zkusil vybrat kapsy? :P)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 0:42:31

Zidane píše:
insaina píše:fuj, insaina grafomanka .DD


To vysvětluje těch 111 lamek...Staga, nástup! :D


pozdě .D ještěže jinxy vnukla někomu nápad vynalézt lamí banku .)

Zidane píše:Jo a milá insaino, když je v hlášce chyba jedna, upozorňuju obvykle slušně. Ale pokud je tam víc chyb než blech v psím kožichu, to už pak naštvanost stoupá přímou úměrou s počtem hrubek a pokud to skončí "ty bys potřeboval profackovat Pravidly českého pravopisu, místo přidávání hovadin si radši zopakuj češtinu", dopadá to ještě dobře. Tebe snad citace, kde je víc chyb než to má řádků i s nickem autora a hodnocením, netahá za oči a nemáš chuť autorovi něco od plic říct?


Hele pokud to vidíš takhle, tak by ses možná měl poradit s odborníky, aby ti pomohli zvládat agresivitu. Protože vytáčet se nad HRUBKOU takovým způsobem, jakým to děláš ty, to už občas (často) hraničí s nepříčetností...
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 0:48:19

Možná ano. Ale s blbci se dost často jemně nedá. Sice se za střízliva snažím, úlety obvykle bývají trošku pod vlivem (což neříkám jako omluvu), ale taky si všímej, že když už se rozzuřím, obvykle to je nad něčím, za co by dítě ve třetí čtvrté třídě dostalo pětku a doma vytaháno za uši. Plus folklór typu "standarta/standard, holt/hold, mě/mně, ono je to jedno" mě prostě vytáčí, protože mám jazykový cit. V dnešní době bohužel. A když se k tomu přidá to, že citace je kolikrát s prominutím na facku autorovi už za to, že to vůbec poslal (různé krutovtipnosti typu "neuvěříš, jak jsem se zase zkalil/zhulil" a podobné, které můžou přijít vtipné jen puberťákům pod vlivem toho, o čem se v citaci píše)...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 0:52:35

hmmm, rozhodně něco, kvůli čemu stojí za to mít infarkt před padesátkou a žaludeční vředy, užij si svůj přístup
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Snake » pon 20. čer 2011 1:48:59

Já jen k těm konspiracím: Nikdy dřív mi nebyl smazán příspěvek (aspoň co vím, rozhodně ne do pár hodin), ať už kvůli OT, nebo linku. Pokud vím, tak i v podpisech nějaké ty linky bývaly. Nemyslím si, že by admini potírali LL, i když to tady neznám, ale zato na kauzu Zidane bylo rozhodně uvaleno informační embargo a zmínka o tomto topicu je nežádoucí - tak to na mě působí.Pravidla se taky nedodržují všude stejně, ostatně Lërra provedla experiment, ze kterého je to vidět.
Admini podle mě chtějí zamést stopy po tom, že někomu dali permaban, aniž by de facto porušoval pravidla. Ať už si o Zidanově chování v diskusích myslí kdo chce co chce, dát za to permaban je podle mě nepřiměřené. Permabany se dávají spamerům nebo zarputilým trollům, ne těm, kdo jsou v diskusích hrubí. Toť můj názor.
Uživatelský avatar
Snake
Lamátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. čer 2011 14:46:56
Cash on hand: 25.70
Bank: 2.40
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Snake » pon 20. čer 2011 1:52:43

Mimochodem mě napadá: znáte nějaký jiný web, kde by byl jakýkoliv odkaz automaticky považován za reklamu a mazán? Už tenhle přístup mi přijde celkem na hlavu. V citacích to má pochopitelně smysl, ale v diskusi?
Uživatelský avatar
Snake
Lamátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. čer 2011 14:46:56
Cash on hand: 25.70
Bank: 2.40
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Staga » pon 20. čer 2011 4:54:14

insaina píše:
Zidane píše:
insaina píše:fuj, insaina grafomanka .DD


To vysvětluje těch 111 lamek...Staga, nástup! :D


Staga tou dobou spala. A navíc, s insaininým příspěvkem plně souhlasím. Nechápu, proč to tady tak strašně musíte řešit, co myslíte, že vyřešíte? Nevyřešíte nic, jenom adminy lamera naserete. A když se to tak vezme, lamer je jejich stránka, ne naše, jak byste reagovali, kdyby oni se nás snažili poučovat, jak máme vést tohle fórum?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11010
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod DanDan » pon 20. čer 2011 7:03:13

Fuj, ještě že mě tenkrát woody vyhodil a nemusím se teď rozčilovat... A i když admini udělali pár chybiček a přešlapů, tak myslím si, že konají dobře (je fakt, že dříve odkazy sem (teda na lamerovo.phorum.cz) nevadili)... A tak to bývalo klidné fórum </sakrasmus>

A teď si hoďte pár cihel... :P
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10677
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Liger » pon 20. čer 2011 7:13:06

Staga: jenže tohle je naše fórum, tak si tady můžem mluvit o čem chcem... A když tu má někdo nadávací náladu, tak ať si zanadává, přece mu to nebudem mazat (jak na lamerovi)... :twisted:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11223
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,257.55
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pon 20. čer 2011 10:18:32

mně prostě přijde divné, že se maže jenom OT týkající se Zidaneho, potažmo tohoto topicu. Jak už tu bylo mnohokrát řečeno, admini situaci nezvládli a pomáhají si ohýbáním pravidel. Já jim to klidně budu nahlašovat dál :)
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 10:41:27

Mikeczcz píše:mně prostě přijde divné, že se maže jenom OT týkající se Zidaneho, potažmo tohoto topicu. Jak už tu bylo mnohokrát řečeno, admini situaci nezvládli a pomáhají si ohýbáním pravidel. Já jim to klidně budu nahlašovat dál :)


tak tak..

insaina: nevím jak ostatní, ale já si rozhodně nemyslím, že jsme velci borci a že si z nás sedne lamer na prdel (ikdyž se tak vlastně stalo)... jde mi jenom o to, že někdo se snaží (dobře, uznávám že asi ne příliš šťastně) přesměrovat diskuzi i Zidaneho banu jinam, aby nebyl pořád OT s vysvětlováním co se vlastně stalo, ale vy to prostě zcenzurujete.. ten člověk projevil snahu a obyčejnej člověk (ne bohové, kteří se tu taky vyskytují, nebo adminstvo) to chápe tak, že Zidane je prostě někdo, o kom je zakázáno se jakkoliv vyjadřovat.. musíte myslet i na to, jak to bude chápat druhá strana, a ne jenom "tohle se nám hodí, tohle ne takže to tady nechceme a smažeme to, atd."
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 11:07:47

Ptolemaios píše:insaina: ..., ale vy to prostě zcenzurujete..


Možná jsi zapomněl, ale já nejsem admin nebo tak něco...
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 11:08:51

zapomněl.. :)

EDIT: ale co, ty se jich zastáváš, tak co bych tě nehodil do stejnýho pytle i s něma :D
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Elik.7 » pon 20. čer 2011 11:11:54

Lërra píše:
Tak už jsem nahlásila 4 OT vlákna a jeden link, kdo se přidá?



já hlásím příspěvky stylu - "nesnáším ty diskutující, jen opravují pravopis a sami nemají žádné vtipné hlášky, jste jen banda zbabělců/blbečků/...."
Podle mě je to OT a uráží mě to více, než Zidanovo "pohlavky pravidly pravopisu". To jsou aspoň inteligentní příspěvky...
Elik.7
Lamátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 18. čer 2011 13:16:21
Cash on hand: 52.20
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pon 20. čer 2011 11:27:21

lidi, hlásit, hlásit, hlásit... Chtějí to mít bez reklamy a OT. Kdo chce kam, pomozme mu tam
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 20. čer 2011 11:34:54

Ptolemaios píše:zapomněl.. :)

EDIT: ale co, ty se jich zastáváš, tak co bych tě nehodil do stejnýho pytle i s něma :D


Pff a já se jich zastával a do pytle si mě nehodil? :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 11:47:00

Araoth píše:
Ptolemaios píše:zapomněl.. :)

EDIT: ale co, ty se jich zastáváš, tak co bych tě nehodil do stejnýho pytle i s něma :D


Pff a já se jich zastával a do pytle si mě nehodil? :-D


tebe ještě ne ;) :lol:
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 12:11:55

Ptolemaios píše:
Araoth píše:
Ptolemaios píše:zapomněl.. :)

EDIT: ale co, ty se jich zastáváš, tak co bych tě nehodil do stejnýho pytle i s něma :D


Pff a já se jich zastával a do pytle si mě nehodil? :-D


tebe ještě ne ;) :lol:


diskriminaceeeee! dvojí metrrrrr! :lol:
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 12:12:59

na LL dvojí metr vidíš, ale na Lamerovi ne? :P
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 12:29:06

Na lameru se totiž nejedná o dvojí metr, ale známé "first things first" - aktuálně je nejakutnější Zidane, protože kolem něj lidi dělají zbytečný bordel. Semtam nějaký ten OT nikoho nesere, ale čeho je moc, toho je příliš. Takže si Lërra může experimentovat jak chce. A tato pravidla se zavedla právě kvůli takovejm blbcům, jako seš ty.
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5


Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 12:37:53

Staga píše: jak byste reagovali, kdyby oni se nás snažili poučovat, jak máme vést tohle fórum?


Dobré nápady bych vzal na vědomí a třeba i zrealizoval, nápady blbé bych odstavil. Každý nápad stojí za posouzení. Jenže admini to vedou stylem politici tam nahoře - "co nevymyslíme my, je automaticky blbý nápad a odkopneme to. Pokud to až tak blbý nápad není, po nějakém čase to vytáhneme jako NÁŠ nápad a v tu chvíli to bude dobrý nápad, protože je náš. Ale co vymyslí opozice je apriori pitomost a nedovolíme to."
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 12:39:59

Elik.7 píše:já hlásím příspěvky stylu - "nesnáším ty diskutující, jen opravují pravopis a sami nemají žádné vtipné hlášky, jste jen banda zbabělců/blbečků/...."


Tak tak. To se totiž nezavděčíš. Nemáš hlášku - nadají ti, co kritizuješ, když sám nemáš hlášku. Máš hlášku - řeknou ti "podívej se na tu svoji sračku a pak kritizuj", takže co máš dělat, když chce-li uražený autor kritika bít, hůl si vždycky najde?

To je takový ten rodičovský přístup stylem "až budeš mít občanku, dělej si co chceš, do té doby budeš poslouchat!", v patnácti se to změní na "až budeš plnoletý..." a v osmnácti na "dokud žiješ pod mou střechou..." a cesta ven z toho je jedině stěhováním. A u Lamera a těchto uražených autorů je cesta stejná - leda odejít nebo nereagovat. Jenže to by vyhráli a říkali si, jak je to krásné, že mají všichni rádi jejich hustokrutovtipné hlášky, protože to nikdo nekritizuje a jak to někdo zkusí, krutopřísně ho setřou, ono už se něco najde i kdyby to mělo bejt stylem "hé hé a já mám tohle a ty né hé hé hé, tak drž hubu" jak ve třetí třídě ZŠ.

insaina píše:Na lameru se totiž nejedná o dvojí metr, ale známé "first things first" - aktuálně je nejakutnější Zidane, protože kolem něj lidi dělají zbytečný bordel. Semtam nějaký ten OT nikoho nesere, ale čeho je moc, toho je příliš. Takže si Lërra může experimentovat jak chce. A tato pravidla se zavedla právě kvůli takovejm blbcům, jako seš ty.


Zbytečný? Admini si holt mysleli, že pokud lidem přijde permaban za to, za co jsem ho dostal já, zbytečný, že budou držet huby a když se zjistilo, že nebudou, šli na to silou. Jenže akce vyvolává reakci. Už tu někdo řekl, že kdyby tomu nechali volný průběh, proběhla by párkrát otázka "kde je Zidane, že se pod touhle hláškou neozval?", padl by odkaz na LL, lidi by se přesunuli sem a bylo by. Jenže pokud mají odkazy sem a dotazy na mne kratší životnost než pes běžící cikánskou osadou, lidi se pak logicky řeknou "a copak je na tom špatného, že to tak rychle mizí?" a just si to budou chtít zjistit anebo si řeknou "zasraná cenzura" a přidají se k opozici. Kdyby třeba admini na dotazy "kde je Zidane?" povolili odpověď odkazem na LL a mazali až NÁSLEDNOU diskusi s tím, že "tohle je off topic, jděte si to řešit na fórum, odkaz máte nahoře", dělali by lépe. Lidi by se dověděli odpověď na svůj dotaz, šli by to řešit jinam a na Lameru by byl klid. Možná ne úplný, ale rozhodně větší než je teď.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Elik.7 » pon 20. čer 2011 13:01:47

Zidane píše: Jenže to by vyhráli a říkali si, jak je to krásné, že mají všichni rádi jejich hustokrutovtipné hlášky, protože to nikdo nekritizuje a jak to někdo zkusí, krutopřísně ho setřou, ono už se něco najde i kdyby to mělo bejt stylem "hé hé a já mám tohle a ty né hé hé hé, tak drž hubu" jak ve třetí třídě ZŠ.


někdy si říkám, že i ta úroveň třetí třídy je pro ně nedosažitelná... Vždyť s mojí tříletou neteří si rozumím snad víc :D


Zidane píše: lidi se pak logicky řeknou "a copak je na tom špatného, že to tak rychle mizí?" a just si to budou chtít zjistit anebo si řeknou "zasraná cenzura" a přidají se k opozici.


tak tak, proto jsem tady. Nechápala jsem, co ten inteligentní Zidane udělal za hrůzu, že dostal ban.
Tím mě jen utvrdili v tom, že úroveň lamera, jakého jsem znala, je tatam, a na frontu plnou puberťáckých výlevů si musím prostě zvyknout...
Elik.7
Lamátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 18. čer 2011 13:16:21
Cash on hand: 52.20
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 13:15:22

To asi bohužel musíš. Již woody řekl, že úspěšnost serveru se měří počtem návštěvníků. Takže vše pro zvýšení počtu návštěvníků a udržení tohoto zvýšeného počtu.

Pokud to znamená ústupky a toleranci něčeho, budeme to tolerovat a vyhánět ty, kdo to tolerovat nechtějí, protože to "jde proti serveru". A už jen očekávám, kdy to dojde k tomu, že přitáhne pár desítek "uživatelů vypatlanštiny", všechno na lameru bude automaticky PsAnEeE We wYpAtLaAaToRu, PtZ TaK DnEsHnIiI FrEe cOoL A In mLaAaDeZh mLuWiIi a nOrMaAaLnE MlUwIiI EnOm fOsYlOwEeE WoE!!! O_o UmIiIrAaAm, ZhiWOT jE Na hOwNo!!!, protože návštěvníci si to tak přejí a komu se to nelíbí, může odejít.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 13:16:12

Zidane píše:Kdyby třeba admini na dotazy "kde je Zidane?" povolili odpověď odkazem na LL a mazali až NÁSLEDNOU diskusi s tím, že "tohle je off topic, jděte si to řešit na fórum, odkaz máte nahoře", dělali by lépe. Lidi by se dověděli odpověď na svůj dotaz, šli by to řešit jinam a na Lameru by byl klid. Možná ne úplný, ale rozhodně větší než je teď.


Imho si teda nemyslím, že by to lidi šli řešit jinam. Tady by si to MOŽNÁ přečetli, ale pravděpodobněji by je to po pár příspěvcích přestalo bavit a začli by házet: "Mně se to nechce číst, prostě to tu řekněte." - což se podle mého stalo.
Ale samozřejmě ti nikdo nebrání adminy kontaktovat a navrhnout jim toto řešení, oni opravdu netráví svůj veškerý volný čas přemýšlením o lameru, tak je toto řešení pravděpodobně nenapadlo - takže pokud se ti to nezdá, doporuč jim nápravu - jsou i jiné cesty než brekot v diskusích.
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 13:16:37

Vypatlanština už několik měsíců nefrčí...
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 14:33:00

<konspirace> hele vy jste se rozhodli, že na mě už nebudete reagovat? </konspirace>
asi máte jiný věci na práci... *doufá v tuto možnost* .)
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 14:42:01

už mě to unavuje, každej si tu meleme to svý a každej máme svým způsobem pravdu ;)
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Mikeczcz » pon 20. čer 2011 16:03:38

Imho si teda nemyslím, že by to lidi šli řešit jinam.


Já si teda myslím, že jo. Zeptal jsem se na IRC, tam mě div neposlali do řiti, tak první nápad bylo tohle fórum a jak to dopadlo ;). Myslím si, že každému hodně rychle dojde, jak moc se adminům tahle diskuze zamlouvá, takže radši to půjdou řešit sem než se přímo na lamerovi vystavovat nějakému mazání příspěvků a věcí s tím spojených.
Mikeczcz
Lamík
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 28. srp 2010 23:06:50
Cash on hand: 0.00
Bank: 288,802.95
Aura: 1

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 16:04:32

insaina píše:
Zidane píše:Kdyby třeba admini na dotazy "kde je Zidane?" povolili odpověď odkazem na LL a mazali až NÁSLEDNOU diskusi s tím, že "tohle je off topic, jděte si to řešit na fórum, odkaz máte nahoře", dělali by lépe. Lidi by se dověděli odpověď na svůj dotaz, šli by to řešit jinam a na Lameru by byl klid. Možná ne úplný, ale rozhodně větší než je teď.


Imho si teda nemyslím, že by to lidi šli řešit jinam. Tady by si to MOŽNÁ přečetli, ale pravděpodobněji by je to po pár příspěvcích přestalo bavit a začli by házet: "Mně se to nechce číst, prostě to tu řekněte." - což se podle mého stalo.
Ale samozřejmě ti nikdo nebrání adminy kontaktovat a navrhnout jim toto řešení, oni opravdu netráví svůj veškerý volný čas přemýšlením o lameru, tak je toto řešení pravděpodobně nenapadlo - takže pokud se ti to nezdá, doporuč jim nápravu - jsou i jiné cesty než brekot v diskusích.


Už jsem tu jednou řekl, že si s nimi nemám co říct. Jsem ochoten uznat, že jsem někdy byl zbytečně sprostý a i se za tu citaci, která byla "poslední kapka" (to je ale íčovina...) omluvit, kdyby to ovšem k něčemu vedlo.
Ale myslím si, že i kdybych nebyl někdy na autory až hnusný, že by k banu došlo stejně, akorát pozdějí.
To až by se admini rozhodli, že dosti bylo gramatického nacismu, byť slušného či někdy i vtipného, protože to otravuje "normální" návštěvníky a mohlo by to způsobit odchod několika nováčků, což si Lamer nemůže dovolit. Nebo si to myslím neprávem?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod insaina » pon 20. čer 2011 16:15:41

a tobě nepřijde upozorňování na ÚPLNĚ KAŽDOU chybu jako trollování? mně teda celkem jo...
stařešina zapovězeného řádu AID
insaina
Lamče
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 27. srp 2010 15:02:05
Cash on hand: 818.70
Bank: 88,057.80
Aura: 5

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Ptolemaios » pon 20. čer 2011 16:19:42

mNě to přijde jako fajn provokace, a když si tohle adminstvo vymyslelo jako všeobecný pravidlo (ikdyž si o tom myslíme svoje), tak ať se to plní, ne?

EDIT: pardón, psáno ve spěchu
Naposledy upravil Ptolemaios dne pon 20. čer 2011 16:42:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 37,703,784.63
Aura: 63

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 16:28:24

insaina píše:a tobě nepřijde upozorňování na ÚPLNĚ KAŽDOU chybu jako trollování? mně teda celkem jo...


Chtějí mazat off topic? Chtějí. Tak ale padni komu padni. Chtějí mazat odkazy kamkoliv mimo Lamera, protože reklama? Tak ale padni komu padni. Pokud už se vymyslí pravidlo, ať se dodržuje na všechny strany. Protože pokud se dodržuje jen někdy, nelze se divit spekulacím, že to pravidlo bylo vymyšleno jen k vypuzení diskuse o "tom-jehož-jméno-nesmí-býti-na-lameru-vysloveno", pokud se používá hlavně k tomuto. Když už pravidlo, tak dodržovat vždy a všude. A přijde-li důsledné vyžadování dodržování tohoto pravidla adminům jako trollování, není chyba v lidech, ale v blbě nastaveném pravidle.

A jestli jsi tím myslela moje "grammar nazi" aktivity, tak ne, nepřijde. Mě taky úplně každá hrubka (kterou nelze spláchnout pod nářečí čí překlep, všimni si, že za koncovky např. -ej ve slovech "blbej" apod. nenadávám, ač třeba Moraváky to vytáčí do ruda, protože to je hovorová čeština, nikoliv pravopisná hrubka) praští do očí, tak proč bych na to neupozornil? Ono to totiž není tak, jak si dost pachatelů hrubek myslí, že ty chyby snad vyhledávám. Ne. Já je prostě VIDÍM, člověk s jazykovým citem to nemůže přehlédnout.

Ptolemaios píše: to přijde jako fajn provokace


Ehm! :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Snake » pon 20. čer 2011 16:39:47

Zidane píše:Ono to totiž není tak, jak si dost pachatelů hrubek myslí, že ty chyby snad vyhledávám. Ne. Já je prostě VIDÍM, člověk s jazykovým citem to nemůže přehlédnout.


Kde to mám podepsat? Spousta lidí má pocit, že jakmile někdo opravuje gramatiku, tak sedí před počítačem, vedle klávesnice pravidla pravopisu, a vyhledává ty chyby jen proto, aby je mohl opravit a autora tím nasrat. Už nevím, kde to bylo, jestli jsi to psal ty nebo někdo jiný, ale krásné je to přirovnání k hudebnímu sluchu - taky nikdo nikoho neobviňuje, že sedí u Superstar s ladičkou a kontroluje soutěžící, aby jim tu falešnost mohl vytknout. Prostě ho to bije do uší. Stejně tak chápu, že tebe bije do očí zhovadilá gramatika, protože mě mnohdy taky. Když lidi nečtou knížky a nedávali po celou základku pozor, tak se holt v civilizované společnosti setkají s odporem.
Uživatelský avatar
Snake
Lamátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. čer 2011 14:46:56
Cash on hand: 25.70
Bank: 2.40
Aura: 0

Re: Zidaneho Ban

Příspěvekod Araoth » pon 20. čer 2011 16:44:41

Zidane píše:
insaina píše:a tobě nepřijde upozorňování na ÚPLNĚ KAŽDOU chybu jako trollování? mně teda celkem jo...


Chtějí mazat off topic? Chtějí. Tak ale padni komu padni. Chtějí mazat odkazy kamkoliv mimo Lamera, protože reklama? Tak ale padni komu padni. Pokud už se vymyslí pravidlo, ať se dodržuje na všechny strany. Protože pokud se dodržuje jen někdy, nelze se divit spekulacím, že to pravidlo bylo vymyšleno jen k vypuzení diskuse o "tom-jehož-jméno-nesmí-býti-na-lameru-vysloveno", pokud se používá hlavně k tomuto. Když už pravidlo, tak dodržovat vždy a všude. A přijde-li důsledné vyžadování dodržování tohoto pravidla adminům jako trollování, není chyba v lidech, ale v blbě nastaveném pravidle.

A jestli jsi tím myslela moje "grammar nazi" aktivity, tak ne, nepřijde. Mě taky úplně každá hrubka (kterou nelze spláchnout pod nářečí čí překlep, všimni si, že za koncovky např. -ej ve slovech "blbej" apod. nenadávám, ač třeba Moraváky to vytáčí do ruda, protože to je hovorová čeština, nikoliv pravopisná hrubka) praští do očí, tak proč bych na to neupozornil? Ono to totiž není tak, jak si dost pachatelů hrubek myslí, že ty chyby snad vyhledávám. Ne. Já je prostě VIDÍM, člověk s jazykovým citem to nemůže přehlédnout.


Já v tomhle musím souhlasit s insainou, protože na hrubky se dá upozornit dvěma způsoby.

http://www.lamer.cz/quote/61052#comment_280491 - vtipně, kdy zároveň upozorníš na chybu a zároveň pobavíš. Takové občas postuju taky, když mě napadne jak by se ta chyba dala obrátit.

http://www.lamer.cz/quote/61258#comment_282268 - zbytečně agresivní, zhruba odpovídající tomu, kdy jsme se před banánovou nocí snažili házet autory do propastí, jelikož v devateru byly i pravopisné chyby, tak občas i za hrubky, stejně jako ty.
Tehdy se "přehnaná agresevita" řešila banem, teď se tak řeší znova. Je to prostě o tom si uvědomit, že kritizovat se dá všechno s nahledem a nemusí při tom docházet k výpadům na autory. ;-)

Ptolemaios píše: to přijde jako fajn provokace


Jó, tohle od teba byla fajn provokace... :-D
Naposledy upravil Araoth dne pon 20. čer 2011 16:47:07, celkově upraveno 1
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

PředchozíDalší

Zpět na Lamer.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron