Co vás nedávno pobavilo?

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » sob 31. bře 2012 17:12:39

"Já elektřinu ke svému životu nepotřebuji, televizi klidně mohu sledovat i pří svíčkách," Lubica Trubíniová, šéfka slovenského hnutí Greenpeace...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 31. bře 2012 17:38:57

To už řekla docela dávno, ne? Každopádně dnes může taky sledovat televizi hodinu při svíčkách, když je ta Hodina Země. Už vím, jak ji budu slavit já. Ztlumím si podsvícení monitoru na minimum. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » sob 31. bře 2012 17:42:15

Narazil jsem na to teprve dneska...

A hodina Země... Opravdu nestačí zhasnout YouTube? ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 31. bře 2012 17:42:21

Já si prostě nerozsvítím lampičku ~
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 31. bře 2012 17:53:17

Nebo bych mohl vytáhnout noťas na hodinu ze zásuvky...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 31. bře 2012 18:26:52

DanDan; píše:
A hodina Země... Opravdu nestačí zhasnout YouTube? ~


A držkoknihu :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » sob 31. bře 2012 18:35:40

Zidane: Ale na youtube je opravdu vypínač světla... A na seznamu si dokonce můžeš posvítit baterkou... Na facebooku nic podobného nenalezeno...
youtube-zhasnuto.jpg
Zhasni YouTube
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » sob 31. bře 2012 18:48:56

jo tak proto si můžu zhasnout Seznam...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 31. bře 2012 19:01:18

DanDane, ale přesně tak jsem to myslel, podobným "zhasnutím" držkoknihy by to lidi rozhodně zaznamenali spíš než přes Seznam :)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 06. dub 2012 23:02:44

Zidane píše:Kdyby se toho aspoň držel, ale "shlédnout" a "zhlédnout" v jedné větě... :vlna:

Kde? :mrgreen:

Tak jsem to jedno zapomněl opravit, no... ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Batrachus » ned 08. dub 2012 14:40:35

Obrázek
Ta polština tomu dodává ten správný říz :lol:
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pát 13. dub 2012 21:38:41

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 13. dub 2012 21:53:04

Oh, come on... :D

Spoiler: show
Ale zdálo se mi divné, proč to má ten starý vzhled ~ A stejně jsem klikal a klikal... :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pon 16. dub 2012 18:45:39

ájPot
Řízení skvělosti :rofl:
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Johny007 » pon 16. dub 2012 18:58:01

"stínítko je světle tmavé"
Proboha. Že si tam nedal Aj....
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » pon 16. dub 2012 19:02:44

Ale to je náhodou perfektní výrobek. Řízení skvělosti to má, kdybys to náhodou někomu půjčoval, tak to snížíš, aby ti nezáviděl a nezabavil ti to. Systematické informace - představ si, že by to mělo ty informace nesystematické. Způsob displeje osvětlení - mnozí řeší osvětlení displeje, tady zjistili, že kouzlo je v tom displeji. Nastavení desktopu - můžeš s tím nastavovat i svůj desktop, neber to. Všechny hudby jsou jednoduše předchůdci všech internetů. Objem zvuku - kolik toho zvuku má narvat na jeden litr vzduchu, geniální. A moje oblíbenost, to je funkce nejgeniálnější, za to by děvčata z 5. třídy dala i růžovou kabelku s Justinem Bieberem, a to už je co říct.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » stř 18. dub 2012 11:02:50

Tesco má ode denška akci na zboží, které už je měsíc vyprodané... no nejsou skvělí? :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » stř 18. dub 2012 15:24:13

jsou :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 20. dub 2012 0:29:56

http://www.novinky.cz/finance/265305-co ... ytlik.html

„Za korunu si lze koupit dopisní obálku, dále jednu bílou křídu nebo jeden list obyčejného kancelářského papíru, jenž má cenovku padesáti haléřů, ale vzhledem k tomu, že haléře byly zrušeny, účtuje se jednotlivý kus právě za korunu,“ řekl Právu Jaroslav Kučera z papírnictví AAO v pražské Slezské ulici.

Správnej obchodník. Jistě, že si za korunu koupím jeden list, protože padíky byly zrušeny, ale tak v tom případě mi to logicky myslí a koupím si ty listy dva - dám za to korunu tak jako tak, tak proč si kupovat jeden a ne rovnou dva? Aby pan Kučera za dva listy utržil koruny dvě a ne jednu? :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 23. dub 2012 23:48:23

Že jsem právě zjistil, že celou dobu poslouchám hudbu ze sluchátek položených na stole místo z bedniček - aneb když zapomenete přepojit.v subwooferu či jak se tomu nadává po nočním (pro jistotu) poslouchání hudby ze sluchátek zpátky bedny. Ale slyšet to bylo docela v pohodě :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 24. dub 2012 14:51:49

Taky je sranda, když si myslíš, že posloucháš ze sluchátek a přitom posloucháš z repráků. Obzvlášť v nočních hodinách to může být zábava. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 24. dub 2012 15:05:40

Tak to se mi zatím nestalo, ač věřím, že se stát může, teď jsem si schválně nasadil (nehrající) sluchátka na uši a ač mi celé uši přikrývají, hudbu z repráků slyším tlumeně jen nepatrně, takže zřejmě otázka času :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 24. dub 2012 16:17:41

Jednou se mi taky stalo, že jsem měl sluchátka nějak špatně zastrčené, takže hrály jak sluchátka, tak repráky. :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod nk8215 » úte 24. dub 2012 18:20:00

Jo, tohle se mi taky stalo. Fakt záhada, jsem si říkal, že někde v té bedně nějaký ten trpaslík být a pouštět vlny do obou míst musí :)
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » úte 24. dub 2012 19:00:19

Liger píše:Jednou se mi taky stalo, že jsem měl sluchátka nějak špatně zastrčené, takže hrály jak sluchátka, tak repráky. :)

To se mi stávalo běžně s telefonem SE, Fast port používaný na víc než jenom nabíjení jednou týdně byl strašná potvora. Drbat do gáblu co chvíla, aby se to srovnalo, pořád kontrolovat, jestli nevalí zvuk z repráku (tik co pět minut vytáhnutí sluchátka a přiblížení telefonu k uchu mám do teď), případně při přenosu souborů kontrolovat, jestli je stabilní DRÁTOVÉ připojení, to bylo radosti...

Jinak rozdíl sluchátka/repráky notebooku poznám velmi dobře, protože reproduktory notebooků Fujitsu stojí ve srovnání se zbytkem stroje hódně za prd. A když říkám "hódně", tak je to pořád málo, takže když jsem omylem strčil sluchátka do mikrofonu a pustil si Rolling Stones, tak jsem se chytl už během pár sekund.
|EDIT| S PC to bylo něco jiného, tam jsem párkrát spoluobyvatele bytu nevědomky obtěžoval.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » úte 24. dub 2012 20:55:26

Mně zas začínají odcházet sluchátka k PC... občas slyším jasně, občas ne... někde asi vadnej kontakt... co se týče sluchátek u mobilu, tak tam už půl roku žiju s jedním sluchátkem... naštěstí tento týden - nový mobil -> nová sluchátka... :)

A je zajímavé, že zatímco jedno sluchátko chcípne skoro hned... to druhé přežije snad i apokalypsu... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » úte 24. dub 2012 21:05:39

Araoth píše:A je zajímavé, že zatímco jedno sluchátko chcípne skoro hned... to druhé přežije snad i apokalypsu... :D

Když se tohle stane, je to náznak, že jsou ONI velmi blízko. Pokud se to stane někomu třeba u patero sluchátek, je to minimálně na zvýšenou pozornost.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » úte 24. dub 2012 21:18:54

Takže když má plnej šuplík "jednosluchátek" (a pár komplet nefunkčních), tal jsem v hajzlu? :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » úte 24. dub 2012 21:28:03

Jak jsem psal, je to minimálně na zvýšenou pozornost :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 24. dub 2012 21:28:59

Taky mám doma pár jednosluchátek. Otázka je, jeslti jsou za tím ONI, nebo jestli člověk po tom, co mu odejde jedno sluchátko si začne dávat větší pozor nebo je přestaně úplně používat. Protože popravdě půl roku bych s jednosluchátkem nevydržel, mně to vadí už půl minuty, když mi to hraje jen do jednoho ucha (běžná situace na noťasu, kde si konektor podpírám plastickou gumou, kvůli jakési nekompatibilitě mobilních sluchátek a klasického jacku (4 kontakty vs. 3 kontakty) s podezřením na to, že ten jack v ntb je prostě vadný).
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » úte 24. dub 2012 21:32:51

Já si na to docela zvykl... navíc to většinou je doprovázené faktem, že to jedno sluchátko často sundávám, protože cestou do/ze školy někoho potkám a bavím se sním... a slyším díky tomu průvodčího... Jednou jsem takhle průvodčího zaspal, když jsem slyšel až cvaknout dveře vagonu, jak odchází a ani po mně nechtěl jízdenku... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 24. dub 2012 21:51:28

Araoth píše:protože cestou do/ze školy někoho potkám a bavím se sním...

Já teda své spolužáky po cestě do školy obvykle nekonzumuji. :lol:
Araoth píše: a slyším díky tomu průvodčího... Jednou jsem takhle průvodčího zaspal, když jsem slyšel až cvaknout dveře vagonu, jak odchází a ani po mně nechtěl jízdenku... :D

Tohle naštěstí neřeším. Už jsem potkal revizora, když jsem měl sluchátka na uších, on ukázal odznak, já šalinkartu a obešlo se to beze slov. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » úte 24. dub 2012 23:22:48

Tak beze slov se to obejde vždy... ale že mě vynechá komplet...

A to první je jen neposlušný mezerník... Překlep... ;-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » stř 25. dub 2012 8:19:59

Mé sluchátka (už asi čtvrté) se zatím drží, ale už zase jsou docela hodně zamotané, takže budu muset rozmotávat...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » stř 25. dub 2012 14:28:34

Já mám věčný problém se sluchátky u PC. Vždycky si na ně vjíždím židlí, takže se vždycky nějak poškodí kabel a sluchátka začnou odcházet, až jednou odejdou úplně. Potom následuje koupě nových sluchátek a koloběh se opakuje :D
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » stř 25. dub 2012 14:36:32

hmm, sluchátka... si budu muset nějaký koupit :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Batrachus » stř 25. dub 2012 14:47:55

Hyper SteveTR píše:Já mám věčný problém se sluchátky u PC. Vždycky si na ně vjíždím židlí, takže se vždycky nějak poškodí kabel a sluchátka začnou odcházet, až jednou odejdou úplně. Potom následuje koupě nových sluchátek a koloběh se opakuje :D

To máš prodlužku na sluchátka nebo počítač na zemi? :D
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 25. dub 2012 15:18:50

Tak pokud máš PC stůl, kde máš PC kousek nad zemí na poličce ve stole - takové přízemí - poličky s PC, subwooferem, modemem atd. - první patro - klávesnice, monitor atd., vedle něj subwoofer a do něj bedničky/sluchátka a trošku delší kabel, plazí se po zemi jedna dvě, vlastní zkušenost.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » stř 25. dub 2012 17:12:37

Ano, mám něco, co by se dalo označit jako počítačový stůl :D
A sluchátka mám zapojená v předním jacku, kdyby to bylo jinak, asi bych zmiňované problémy neměl :)
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 26. dub 2012 12:44:53

Mohla by mi držkokniha říci, proč mi jako možné překlady stylem "vyber lepší či nám řekni, že jsou na prd oba" nabízí:

Bands & Musicians

Skupiny a muzikanti
Gruppe von Sángern und Musikern
Žádná z uvedených možností

vypadám snad jako Němec, aby mi přišla němčina lepší než čeština? :-D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod nk8215 » čtv 26. dub 2012 20:31:41

Lepší? No nevím, mně přijde lepší ta česká...i když i tam bych trochu upravoval, moc se mi tam nelíbí ti "muzikanti", "hudebníci" znějí podle mě tak nějak líp :)
Ta německá kulhá - tak, jak je to napsáno, by to znamenalo "skupina zpěváků a hudebníků" :)
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 26. dub 2012 20:51:00

nk8215 píše:Lepší? No nevím, mně přijde lepší ta česká...


Ty už koukám myslíš německy, co? ;) Kde jsem řekl, že mi němčina přijde lepší? Já se naopak chechtám tomu, že to mně - jako Čechovi - nabízí na výběr mezi překladem do češtiny a do němčiny - jako Čech přece neřeknu, že je němčina lepší, kor když je mi jasné, že se to ptá na překlad AJ-ČJ.

Pokud by mi nabídli nějakej paskvil prohnanej přes translator, dám "Žádná z uvedených možností" - posmívám se tomu, že mi to tu němčinu vůbec nabídlo. Už mi to nabídlo hafo překladů a zatím vždycky to bylo stylem "tohle aspoň někdo převedl do češtiny" a "tak tohle prohnali přes translator", nabídka čeština nebo němčina mě potkala poprvé. A o tu němčinu mi šlo.

Její kvalitu jsem absolutně neřešil, to už držkokniha ani nepozná češtinu od němčiny nebo zamrzla někde v době Rakouska-Uherska, kdy tu byla němčina i něco víc a čeština jen trpěná? :D

A ono "muzikant" nebo "hudebník" - já teda "hudebník" vidím jako řekněme oficiálnější, slušnější, tím nic proti slovu muzikant, ale mezi slovy "hudba" a "muzika" cítím rozdíl ve prospěch hudby - muzika je kdejaká vesnická kutálka, hudba je něco víc, pokud bych to měl rozlišit.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod nk8215 » čtv 26. dub 2012 23:58:17

A kruci, nečtu pořádně...
Zidane píše:vypadám snad jako Němec, aby mi přišla němčina lepší než čeština? :D

:oops:
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 27. dub 2012 23:05:41

To si tak čtu logy a

<Lerrusky> Jsme usnuly asi ve 2... A zaspaly jsme, vzbudily jsme se v 6:02 :D
[15:57;25] <Lerrusky> V 6:10 jsme ale byly ready venku u domu a mazaly jsme na autobus


Znám. Jednou jsem se takhle vzbudil v 5:35 a to bylo "a doprdele!!!" a přes to všechno jsem stíhal MHD v 5:41 či jak to bylo a to busová zastávka je tak čtyři minuty ostré chůze, čili sprintem si člověk moc nepomohl, kor v zimě, kdy to klouzalo jak sviňa a ani nepočítám, kolikrát jsem si málem rozbil hubu - ale ten bus jsem stihl a na šestou v práci byl :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 28. dub 2012 19:01:52

Návrhy překladů na držkoknize podruhé:

Created about a minute ago
Vytvořeno asi před minutou
Vytvořeno asi před měsícem
Žádná z uvedených možností

Tušíte někdo, jak na ten měsíc kdo přišel? :iksdé:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » sob 28. dub 2012 20:34:23

Ještě že to mám jen v angličtině :roll:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 28. dub 2012 20:35:11

Taky si občas říkám. Ale protože mám radši, když na mě stránky, pokud mohou, mluví v rodném jazyce, občas se holt s tímto potkám.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 03. kvě 2012 18:31:58

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/266486-chytre-televizory-od-samsungu-se-ovladaji-hlasem.html

Jo, a až přijdu z posilovny, tak se s ním nedomluvím :iksdé:

Vysvětlení pro Stega: Posilovna je ve zdejším dialektu hospoda, vzniklo to nějak od "posilovat zvedáním půllitrů". "Posilovat" a "vyposilovaný" už je logické :-)
A druhá základní poučka zdejšího dialektu: Když ti někdo řekne "vysočina", popř. "vysočina = salám", myslí tím jasné vysvětlování zcela logické věci. Vzniklo na Lameru pod hláškou 40431 nebo tam někde.
Naposledy upravil Zidane dne čtv 03. kvě 2012 18:45:02, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » čtv 03. kvě 2012 18:44:15

ci fix, a já už si říkala, proč mi tohle vysvětluješ :D budu se muset naučit číst ty nicky pozorněji...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod nk8215 » čtv 03. kvě 2012 20:33:35

Zidane píše:http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/266486-chytre-televizory-od-samsungu-se-ovladaji-hlasem.html

Jo, a až přijdu z posilovny, tak se s ním nedomluvím :iksdé:

Vysvětlení pro Stega: Posilovna je ve zdejším dialektu hospoda, vzniklo to nějak od "posilovat zvedáním půllitrů". "Posilovat" a "vyposilovaný" už je logické :-)
A druhá základní poučka zdejšího dialektu: Když ti někdo řekne "vysočina", popř. "vysočina = salám", myslí tím jasné vysvětlování zcela logické věci. Vzniklo na Lameru pod hláškou 40431 nebo tam někde.

Jo, to já zažíval pravidelně s bankou - telefonní bankovnictví mám taky ovládané hlasem, ale ta robotka mi prostě odmítala rozumět a furt mě cpala živýmu telefonnímu bankéři, což mě pro případ, kdy jsem jenom potřeboval nechat odrecitovat výši zůstatku, dost štvalo. Jednou jsem ale z nepozornosti místo toho, abych něco řekl, zmáčknul jedničku - a ejhle, zabralo to :) Zvláštní ale je, že jsem na to musel přijít sám, ta robotka o téhle vychytávce neřekla ani chň...:?
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron