Co vás nedávno pobavilo?

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pon 16. čer 2014 20:21:37

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » pon 23. čer 2014 5:44:23

Konečně pořádná motivace zapojit se do sbírky :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 08. črc 2014 22:37:36

Jenom taková menší povídka z dnešního rána:

Jdu na odběr krve k doktorce.
Strach:10%
"Neberete něco?"
Nasadím divný úsměv.
"Jen dostávám alergo injekce."
Strach:7%
"Vezmeme vám krev dvakrát, kvůli červeným a bílím krvinkám."
Strach:20%
""V pohodě."
Přijde mladá sestřička (zjevně studentka na praxi).
Strach:25%
"Já vám to odeberu."
Strach:50%
Nahmatává žíli na pravé ruce.
Strach:55%
"Mhm. Ukažte mi levou ruku."
Strach:60%
Podává mi druhou ze stříkaček.
"Podržte mi to."
Strach:70%
Odebírá krev. Lehké štípnutí, poté klid.
Strach:50%
Něco spadlo na zem.
Strach:85%
"Šmankote, jsem to ale nešika."
Strach:95%
"Ukažte tu druhou."
Strach:85%
"Podržte si to."
Strach:80%
"Není vám nic?"
"Jsem úplně v pohodě."
Strach:70%
"Tak, můžete jít."
Strach:40%
"Jéžiši, já vám to zapomněla zalepit."
Strach:80%
"Tak, teď můžete jít."
"Díky. Nashle."
Strach:10%



Nutno podotknout: Ne, nebyl jsem na odběru poprvé, ne, nebojím se injekcí a všeho možnýho, ale prostě mě to dneska dostalo :D
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » stř 09. črc 2014 1:59:41

A to jsem ti ještě neodebíral krev já... to bys zdrhal nejbližším možným východem... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod yannush » čtv 10. črc 2014 21:03:14

Araoth píše:A to jsem ti ještě neodebíral krev já... to bys zdrhal nejbližším možným východem... :D

čo blázniš, na to máš predsa sestričky.. :vlna:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » čtv 10. črc 2014 21:12:55

yannush píše:
Araoth píše:A to jsem ti ještě neodebíral krev já... to bys zdrhal nejbližším možným východem... :D

čo blázniš, na to máš predsa sestričky.. :vlna:


To hej... ale víš jak, když to nejde sestřičce, tak je na řadě doktor... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pát 11. črc 2014 17:27:12

Občas pláču při krájení mrkve, aby si cibule nemyslely, že jsou ošklivé nebo tak.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » stř 16. črc 2014 10:46:45

Obrázek
Mořský polda? To je nějaká nová odrůda? ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 18. črc 2014 19:06:56

Araoth píše:
To hej... ale víš jak, když to nejde sestřičce, tak je na řadě doktor... :-D


A to je to pak obvykle ještě horší, protože doktoři většinou techniku odběrů velebně zapomněli - mají na to přece sestřičky :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Batrachus » úte 29. črc 2014 20:44:39

První pravidlo personalistiky - vemte životopisy uchazečů a půlku jich hoďte rovnou do koše. Nikdo přece nechce pracovat s lidmi, kteří mají smůlu!
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » sob 02. srp 2014 9:04:42

✁┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈
Když si vystřihnete tento kupón,
můžete si koupit nový monitor.
✃┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » sob 02. srp 2014 13:36:51

To bych si spíš musel koupit rovnou celej novej notebook... :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pon 04. srp 2014 21:29:34

Překlad je důležitý.
Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 11. srp 2014 15:34:45

Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » pon 11. srp 2014 16:10:46

tyvole...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 11. srp 2014 16:15:40

Měl bych asi pro neznalé upozornit, že jde o satirický web. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » pon 11. srp 2014 18:23:01

měl, už sem se lekla... to je jako nevšimnout si, že ta Zidaněcí historka je ve vtipech ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 11. srp 2014 20:32:29

Staga píše:měl, už sem se lekla... to je jako nevšimnout si, že ta Zidaněcí historka je ve vtipech ~


:mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pát 22. srp 2014 12:31:55

"A kdo je ten chlap, co chlastá tu Francovku?"
" To je místní Alpa-samec... "
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » úte 26. srp 2014 14:43:52

Vieš kto nominoval najviac ľudí na Ice Bucket Challenge?
Titanic.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » čtv 11. zář 2014 21:04:54

Jsem si říkal, že si vezmu imaginární popcorn a trochu se pobavím nad diskusemi o 11. září, ale pak jsem nějak natrefil na toto a spadla mi čelist. Ty vole, co to má být? :shock: Marně přemýšlím, jestli je to práce generátoru blábolů, automatického překladače, sdružení dadaistických básníků, konkurence Lamí povídky nebo jestli to takto opravdu někdo napsal, ale stačí se začíst kamkoliv (celé jsem to rozhodně nečetl) a zábava je zaručena. :rofl:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » čtv 18. zář 2014 23:48:13

Teda, jsem z těch předběžných výsledků nějaký zmatený. :? :D

Obrázek
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » čtv 25. zář 2014 20:29:59

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » čtv 25. zář 2014 22:13:15

To jsem taky viděl. :D Nejlepší je ta recenze na IMDB, která odhaluje kontext té scény a vůbec zbytek děje, který je plný dalších logických nesmyslů. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 03. říj 2014 17:59:19

46 věcí, které najdete v každé dámské kabelce

Tak, dámy - kolik jich tam máte vy? :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 04. říj 2014 0:53:55

Napálit mu pokutu za pohrdání soudem, to si teda dovolil věc!

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » stř 08. říj 2014 20:29:37

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » stř 08. říj 2014 21:47:43

Tak to nevím co si o tom myslet. Originální to rozhodně je, moderní taky, myšlenka se sílícím větrem je zajímavá, ale jinak se mi to nelíbí. Pro fanoušky Minecraftu ovšem perfektní. :D
Edit: Jo aha, ty spodní obrázky jsou druhá strana, ne staré bankovky. :mrgreen: Tak potom to není tak strašné.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pát 10. říj 2014 12:58:24

Pro fanoušky Minecraftu perfektní? WTF?
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 10. říj 2014 13:21:26

Co na tom nechápeš?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » ned 12. říj 2014 0:56:06

No vzhledem k tomu, že jsem fanoušek Minecraftu... tak nic.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » ned 12. říj 2014 7:12:29

Je to rozkostičkovaný... mimochodem nejsem příznivcem a už vůbec ne fanouškem minecraftu
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » ned 12. říj 2014 13:17:40

SteGo_Saur_CZ píše:No vzhledem k tomu, že jsem fanoušek Minecraftu... tak nic.

Ježišmarjá, prostě to byl vtip, že ty bankovky připomínají textury z Minecraftu, co je na tom nepochopitelného?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 13. říj 2014 11:46:59

Mě to povídej, to je jak ten vtip, který si zase nepochopil ty :lol:
Každý chytáme něco rychleji a něco pomaleji. (Mě to nepřijde vtipný ani teď, kostičkovanost není dost vtipná :?)
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 13. říj 2014 22:31:51

No, evidentně máme vzájemně nekompatibilní vtipy. :lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » úte 14. říj 2014 8:40:55

Tak ono tohle je k pochopení bez té omáčky okolo...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » úte 14. říj 2014 16:45:36

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 15. říj 2014 0:11:30

Kocour jménem Pejsek. No to nemá chybu. "Hledáte něco?" - "Pejska" - "Toho jsem neviděl, ale běžela tu před chvílí kočka" :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Johny007 » stř 15. říj 2014 9:46:55

"Jo, to bude on."
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 15. říj 2014 15:15:08

Obrázek

Štěňátka zdarma.

Štěňátka zdarma.

"Pořád předražená"
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » čtv 16. říj 2014 18:32:23

V Hranicích nám přestavují železniční trať na housenkovou dráhu. ~
housenkova-draha.jpg

Zdroj: Mapy.cz
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » čtv 16. říj 2014 19:21:20

Není to zvedací most? :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » čtv 16. říj 2014 19:30:01

Když si nakousl ten most, tak mi to připomenulo mosty z OTTD.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » čtv 16. říj 2014 19:35:18

To je pravda. Není to náhodou nějaká fotorealistická grafika do OTTD? :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » čtv 16. říj 2014 20:00:45

Jestli má někdo Hranice v OTTD, tak mu vzkazuji, že by tu mohl vyslat více autobusů. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » čtv 16. říj 2014 20:31:42

To je zajímavá představa, že jsou dopravní podniky ve skutečnosti řízeny hráči OTTD (a ti o tom třeba ani neví). Teď jsem si vzpomněl na epizodu The Game z SGA. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » sob 18. říj 2014 13:32:30

Spíš je to smutné, ale pobavilo:

Rasismus ve filmech:
Bílý zloděj zabije černocha: Rasismus, proč černoch vždycky umře?
Černý zloděj zabije bělocha: Rasismus, proč musí být černoch vždycky zloděj?
Černý zloděj zabije černocha: Rasismus, proč se černí lidi vždycky zabíjejí?
Bílý zloděj zabije bělocha: Rasismus, proč v tom filmu nehraje žádný černoch?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » čtv 23. říj 2014 18:49:51

@pyskanda: Potěšilo, že si mě někdo fotí na nádraží. Aspoň do chvíle, kdy mi došlo, že čeká až uhnu, aby vyblejsk lokomotivu. Blbec! :-)
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 27. říj 2014 0:53:38

Přebytečné čárky ignorujte, jak jsem zkopčil, tak pastuju:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 27. říj 2014 0:58:17

Myslím, že verzi s chlapským mozkem si dokážeme představit všichni. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron