Vtipné a jinak veselé obrázky

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 12:55:49

Hm, nevím, mně to nepřijde vtipné, že se v tom někdo pozná, spíš smutné...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pát 12. dub 2013 13:14:25

Liger píše:Hm, nevím, mně to nepřijde vtipné, že se v tom někdo pozná, spíš smutné...

súhlas.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 12. dub 2013 15:27:50

Liger píše:Hm, nevím, mně to nepřijde vtipné, že se v tom někdo pozná, spíš smutné...


Záleží na úhlu pohledu, na světě je jistě až příliš nevyléčitelně nemocných lidí, kteří by i rádi zemřeli a nečekali, až se zubatá uráčí a do té doby je doktoři jen dopují oblbováky, aby to nebolelo víc než je nezbytně nutné... třeba bych je tím zmáčknutím tlačítka vysvobodil a tím pádem ještě vlastně udělal dobrý skutek ~ Ale to bychom se dostali k tématu euthanasie a to se tu jistě taky mnohokrát probralo a má to svá pro i proti.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pát 12. dub 2013 15:37:15

čiže podľa zidanovskej logiky- ak som to správne pochopila- tie peniaze sú odmenou za dobrý skutok. :facepalm:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 15:42:14

Nehledě k tomu, že pokud by to opravdu vybíralo náhodné lidi, pak je dost malá pravděpodobnost, že se trefí do někoho, kdo chce umřít. A prakticky nulová, že mu to vyjde při každém zmáčknutí. To je dost chabý pokus o ospravedlnění tohoto jednání, ale pokud to jeho svědomí stačí...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pát 12. dub 2013 15:57:40

ale hlavne: 10 tisic dolarov? nie je to nejak málo? :písk:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 16:00:56

Těžko říct, nevím, kolik se normálně platí za nájemné vraždy... :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » pát 12. dub 2013 16:05:00

Liger píše:Hm, nevím, mně to nepřijde vtipné, že se v tom někdo pozná, spíš smutné...


Zabij bobra, zachráníš strom.. ;-)
</sarcasm>
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 16:08:33

Johny007 píše:
Liger píše:Hm, nevím, mně to nepřijde vtipné, že se v tom někdo pozná, spíš smutné...

Zabij bobra, zachráníš strom.. ;-)
</sarcasm>

S těmi bobry opatrně :!:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » pát 12. dub 2013 16:45:14

S tím čudlem se každopádně přidávám na Zidanovu stranu. A ano, kdo by o tom uvažoval, mnohokrát jsem byl označen za deprivanta (naposledy dnes).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » pát 12. dub 2013 20:22:13

Johny007 píše:
Liger píše:Hm, nevím, mně to nepřijde vtipné, že se v tom někdo pozná, spíš smutné...


Zabij bobra, zachráníš strom.. ;-)
</sarcasm>


Hmmm zabij bobra, jo? Ale jak to zacrhání strom, to jde mimo mě... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 12. dub 2013 21:04:08

yannush píše:čiže podľa zidanovskej logiky- ak som to správne pochopila- tie peniaze sú odmenou za dobrý skutok. :facepalm:


Může se to stát, to nepopřeš :P Jen by nebylo vtipné, kdyby to vyšlo ohledně "náhodné osoby" na mě, ale tak šance jedna ku sedmi miliardám... no dobře, kdyby deset dvacet, když připočtu lidi, o které bych nerad přišel - příbuzenstvo a tak, tak je to stejně jedna ku pár stům milionů, že si tím zapleštím někoho, kde by mě to mrzelo, takže...

Ovšem dobrá připomínka je
yannush píše:ale hlavne: 10 tisic dolarov? nie je to nejak málo? :písk:


tak nějak :lol:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pát 12. dub 2013 21:08:05

Zidane píše:
yannush píše:čiže podľa zidanovskej logiky- ak som to správne pochopila- tie peniaze sú odmenou za dobrý skutok. :facepalm:


Může se to stát, to nepopřeš :P Jen by nebylo vtipné, kdyby to vyšlo ohledně "náhodné osoby" na mě, ale tak šance jedna ku sedmi miliardám... no dobře, kdyby deset dvacet, když připočtu lidi, o které bych nerad přišel - příbuzenstvo a tak, tak je to stejně jedna ku pár stům milionů, že si tím zapleštím někoho, kde by mě to mrzelo, takže...

Ovšem dobrá připomínka je
yannush píše:ale hlavne: 10 tisic dolarov? nie je to nejak málo? :písk:


tak nějak :lol:

a bol by si ochotny obetovať niekoho, koho máš rád za 10 tisic dolarov? tak to toho človeka asi až tak rád nemáš. aj keď pravdepodobnosť jedna k 7 mld, ale náhoda je sviňa.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pát 12. dub 2013 21:18:35

Asi tak, při mém štěstí by to schytal nějaký můj příbuzný, takže bych nemačkal...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 21:37:38

Mně hlavní problém přijde, že je vůbec někdo ochotný někoho (i když neznámého) zabít za 10 tisíc dolarů. Já fakt nevidím rozdíl mezi "když zmáčknete tlačítko, jedna osoba zemře" a "když zmáčknete tlačítko, tak tím přímo zabijete (resp. zavraždíte) jednoho člověka" (třeba si to můžeme představit tak, že zmáčknutím tlačítka se spustí jedna ze sedmi miliard gilotin umístěných nad každým člověkem. Teď je otázka, jestli byste ani s tím neměli žádný problém). První případ se jenom jaksi snaží zamaskovat tu příčinnou souvislost mezi zmáčknutím tlačítka a úmrtím té osoby, ale evidentně ta smrt je taky přímý následek toho zmáčknutí, ať už ta osoba zemře jakkoliv. Ale to je na delší filosofickou debatu. Velice pěkná přednáška na velmi podobné téma byla před časem na VideaČesky: první část, druhá část. Taky se tam místy řeší, jestli je rozdíl mezi tím někoho zabít "přímo" a "nepřímo". I když tam šlo většinou o obětování někoho ve prospěch většiny, o čemž v tomto případě nemůže být vůbec řeč. Tady prostě někoho "obětujete" jen a pouze pro vlastní prospěch.

Už jsme teda dost OT, je tu nějaké filosofické téma?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pát 12. dub 2013 21:43:55

ja som vlastne chcela to iste napisať ale bola som na to veľmi leniva.
teda možno som ja tá hlúpa ale ja by som nezmáčkla ani keby to bolo "zomrie niekto koho zaručene nepoznaš"
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 21:48:39

yannush píše:teda možno som ja tá hlúpa ale ja by som nezmáčkla ani keby to bolo "zomrie niekto koho zaručene nepoznaš"

Já taky ne. Jenom teď doufám, že nejsme v menšině, je pro mě docela děsivá představa, že by to většina lidí zmáčkla bez mrknutí oka.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod yannush » pát 12. dub 2013 21:51:49

ja pevne verím v dobro (naivna idealistka) a myslím, že aj keď niekto hovorí, že by to stlačil tak keby k tomu naozaj došlo tak by mu to zrazu nebolo jedno.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 21:54:18

Snad máš pravdu.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » pát 12. dub 2013 21:55:10

Samozřejmě, i kdyby to měl být někdo neznámý, tak bych nemačkal...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Jana » pát 12. dub 2013 21:57:01

Liger píše:
yannush píše:teda možno som ja tá hlúpa ale ja by som nezmáčkla ani keby to bolo "zomrie niekto koho zaručene nepoznaš"

Já taky ne. Jenom teď doufám, že nejsme v menšině, je pro mě docela děsivá představa, že by to většina lidí zmáčkla bez mrknutí oka.
Ne, to bych opravdu nedokázala. Nakolik jsem občas cynická, tak tohle fakt ne... A jinak, pokud jde o menšiny, tak jsem se v jedné ocitla v anketě, zda bychom si zvolili "už nikdy se nedotknout počítače", nebo "už nikdy se nedotknout osoby druhého pohlaví", přičemž už to mě šokovalo dostatečně. I když se obávám, že v té stejné menšině bych se mohla ocitnou i tady :vlna:
A místní "filozofy" prosím nerozebírat to, že počítače mohou být i bezdotykové, děkuji...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 12. dub 2013 21:59:41

Jana píše:A místní "filozofy" prosím nerozebírat to, že počítače mohou být i bezdotykové, děkuji...
Velmi prozíravá poznámka. :D

Mimochodem, ten krátký film, který zmiňuje Jarynek na předchozí stránce, je tu.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 12. dub 2013 22:20:07

yannush píše:ja pevne verím v dobro (naivna idealistka) a myslím, že aj keď niekto hovorí, že by to stlačil tak keby k tomu naozaj došlo tak by mu to zrazu nebolo jedno.


Na tom taky něco je. Ono se to mluví, když o nic nejde. Ale dostat se do situace, kdy se člověk fakt musí rozhodnout, to pak přestává sranda.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Jana » pát 12. dub 2013 22:37:50

A vůbec, dejte pokoj, vzpomněla jsem si na Saw...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » pát 12. dub 2013 23:30:26

Myslím, že abychom odhalili celou podstatu problému, budeme to muset přenést i do roviny, která může být některými považována za nemorální, společensky škodlivou nebo tak..
Jsou zde lidé, kteří říkají, že obrobská část naší psychiky (včetně pomáhání přátelům [= lidem mimo naši pokrevní linii]) je prostě důsledkem evoluce. Pro organismy bylo výhodné za jistých podmínek pomoct druhým. Proto tak činily.

Například:
Když by za tebou přišel kamarád a chtěl by po tobě s něčím pomoct - řekněme s něčím celkem časově náročným... Pomohl(a) bys mu?
VS.
Kdyby za tebou přišel člověk, kterého jsi nikdy neviděl(a) a chtěl by po tobě s něčím pomoct - řekněme s něčím celkem časově náročným... Pomohl(a) bys mu?

Rozhodli by jste se v druhém případě jinak? Proč?
Není to o tom, že v prvním případě můžete daleko pravděpodobněji v budoucnu očekávat nějakou pomoc nazpátek?

Zpět k téhle otázce tlačítka:
Jednoduchý evoluční princip se na to divá takto: "Pozor, aby to nebyl někdo blízký nebo dokonce vy. Jinak vám člověk, kterého jste v životě neviděli může být ukradený. Šance, že by vám někdy pomohl je prakticky 0. Proto si spočítejte pravděpodobnost, zisky a ztráty a případně berte ty prachy." To bude nejspíš důvod, proč se tolik lidí rozhodne tak, jak se rozhodne. Proč to nejsou všichni? Buďto je to jeden z důsledků socializace a tlaku okolí proti /nesprávným/ myšlenkám. Nebo je v tom vyšší evoluční důvod, který prostě nevidím.



Obdobným evolučně-egoistickým způsobem se dá nahlížet na mnoho jevů naší společnosti (party, podrazy, tvrdost+oko za oko*, pýcha... Je jich spousta... Včetně něčeho, co sem raději nebudu tahat, protože to už bych asi fakt skončil na pranýři.... ~).


*) Do těchhle myšlenkových experimentů rádi fušují matematici se svojí Teorií her.. ~
A je zajímavé, že "Nejdřív spolupracuj a v dalším kole udělej to, co protihráč" (Což je vlastně to, čemu říkáme "Oko za oko, zub za zub") jim tam vychází jako velmi úspěšná a odolná strategie. (Například ve vězňově dilematu hraném na víc kol s tím, že například nejhorší po každé sadě kol převezme strategii nejlepšího atp. Odkaz zde: http://www.misantrop.info/veznovo-dilema-a-komunity/)
Na druhou stranu tam poměrně špatně pro celou skupinu dopadá přístup "Nejsme jako oni, nebudeme podrážet." Čistí podrazáci se díky ziskům od takových lidí drží v plusu.. Ale to už záleží na situaci.
Naposledy upravil Johny007 dne sob 13. dub 2013 9:59:10, celkově upraveno 1
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 13. dub 2013 0:13:44

Johny mě přivedl na myšlenku, přesněji úvahu, zda každý, kvůli kterému bych se rozhodl tlačítko nezmáčknout, by se rozhodl stejně jako já... V případě, že beru v potaz celou Zemi je to velice obecná úvaha, ale kdybych bral jen několik nejbližších, kteří jsou ve úplně stejném pravděpodobnostním riziku, mohlo by to být podstatně zajímavější.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » sob 13. dub 2013 0:43:12

Přičemž Jarynek mě přivedl na myšlenku tutéž, ale specializovanou na fórum... aneb někteří lidé mě tu více či méně štvou, ale není tu nikdo, v jehož případě bych tlačítko ZMÁČKL.

Radši se neptám, jak je to obráceně, když o tom totiž tak přemýšlím, kolik lidí by tlačítko jistě nezmáčklo... jeden? No to doufám. Dva, tři, pět? No snad už největší bouře utichly. Víc radši nepočítám a je-li tu někdo, kdo by to zmáčkl i zadarmo, se radši neptám. O jistých bývalých členech si nedělám iluze, u členů současných se radši neptám ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Jana » sob 13. dub 2013 8:51:18

Johny007 píše:*) Do těchhle myšlenkových experimentů rádi fušují matematici se svojí Teorií her.. ~
A je zajímavé, že "Nejdřív spolupracuj a v dalším kole udělej to, co protihráč" (Což je vlastně to, čemu říkáme "Oko za oko, zub za zub") jim tam vychází jako velmi úspěšná a odolná strategie. (Například ve vězňově dilematu hraném na víc kol s tím, že nejhorší po každé sadě kol převezme strategii nejlepšího.

To mi připomíná strategii chování "hrdlička a jestřáb" z ekologie... Mohla bych si připomenout princip.
Johny007 píše:Proto si spočítejte pravděpodobnost, zisky a ztráty a případně berte ty prachy.

A proč musí pořád jít o prachy? Já vím, z mého současného pohledu je nepochopitelné, že bych vyměnila lidský život za peníze, ale kdo ví, kdybych měla najednou příšerné dluhy (což doufám, že nikdy nebudu tak blbá, abych si je sama nadělala, krajní možnosti zatím v úvahu neberu)... Mnohem horší by mi přišlo rozhodnutí, jestli zmáčknutím tlačítka pomůžu někomu z blízkých např. "vstát z vozíčku", nebo cokoliv jiného ušitého na míru. Jenže v tom už by nebyl ten princip jako ve filmu. Pokud jde o vlastní prospěch, nedovedu si představit nic, co by mi za zmáčknutí stálo (materiální i nemateriální), ale zase jak říkám, ve vypjatých situacích si nechci domýšlet, jak bych se mohla rozhodovat...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » sob 13. dub 2013 10:12:10

Jana píše:
Johny007 píše:*) Do těchhle myšlenkových experimentů rádi fušují matematici se svojí Teorií her.. ~
A je zajímavé, že "Nejdřív spolupracuj a v dalším kole udělej to, co protihráč" (Což je vlastně to, čemu říkáme "Oko za oko, zub za zub") jim tam vychází jako velmi úspěšná a odolná strategie. (Například ve vězňově dilematu hraném na víc kol s tím, že nejhorší po každé sadě kol převezme strategii nejlepšího.

To mi připomíná strategii chování "hrdlička a jestřáb" z ekologie... Mohla bych si připomenout princip.


Myslíš toto? http://www.cs.cas.cz/petra/EA/hawk_n_dove.pdf



Jana píše:A proč musí pořád jít o prachy? Já vím, z mého současného pohledu je nepochopitelné, že bych vyměnila lidský život za peníze, ale kdo ví, kdybych měla najednou příšerné dluhy (což doufám, že nikdy nebudu tak blbá, abych si je sama nadělala, krajní možnosti zatím v úvahu neberu)...


Ty dluhy jsou jasný, no...
A jinak proč pořád prachy? Když máš víc *měřítko úspěchu*, dává to tvým genů lepší šance do budoucna.. ~ (Protože ti to občas pomůže. A ostatní i mají vsugerováno, že je potřeba mít *měřítko úspěchu* a kdo ho má víc, je lepší než ostatní.)
Je pravda, že dost takových měřítek je odtrženo od reality a vytvořeno v důsledku tlaků někoho jiného... Nicméně tak je to tu nastaveno a dost lidí na to jede.. :-X

Jana píše:Mnohem horší by mi přišlo rozhodnutí, jestli zmáčknutím tlačítka pomůžu někomu z blízkých např. "vstát z vozíčku", nebo cokoliv jiného ušitého na míru. Jenže v tom už by nebyl ten princip jako ve filmu. Pokud jde o vlastní prospěch, nedovedu si představit nic, co by mi za zmáčknutí stálo (materiální i nemateriální)

Těmi penězi můžeš pak dost pomoct někomu blízkému. To už je jen na tobě, takže to není až tak vzdálené.
Navíc část peněz můžeš využít k tomu, abys někomu jinému zachránila život.. A tím to aspoň trochu /srovnala/.. :X

Jana píše:ale zase jak říkám, ve vypjatých situacích si nechci domýšlet, jak bych se mohla rozhodovat...

Tak nějak...
Naposledy upravil Johny007 dne sob 13. dub 2013 10:21:45, celkově upraveno 3
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 13. dub 2013 10:26:46

Johny007 píše:Jednoduchý evoluční princip se na to divá takto: "Pozor, aby to nebyl někdo blízký nebo dokonce vy. Jinak vám člověk, kterého jste v životě neviděli může být ukradený. Šance, že by vám někdy pomohl je prakticky 0. Proto si spočítejte pravděpodobnost, zisky a ztráty a případně berte ty prachy." To bude nejspíš důvod, proč se tolik lidí rozhodne tak, jak se rozhodne. Proč to nejsou všichni? Buďto je to jeden z důsledků socializace a tlaku okolí proti /nesprávným/ myšlenkám. Nebo je v tom vyšší evoluční důvod, který prostě nevidím.

Já myslím, že vyšší evoluční důvod by mohl být ten, že to sice není prospěšné pro onoho jedince, ale je to prospěšné pro druh jako takový. Člověk určitě není jediný druh, který pomáhá i neznámým jedincům, i když je samozřejmě spousta druhů, které se naopak chovají k cizím příslušníkům druhu agresivně (mám dojem, že zrovna naši nejbližší příbuzní, šimpanzi. Možná právě tím se lišíme a možná právě proto jsme dokázali vybudovat naši civilizaci, ale to je samozřejmě moje spekulace, odborník na toto téma rozhodně nejsem).

Edit:
Johny007 píše:
Jana píše:Mnohem horší by mi přišlo rozhodnutí, jestli zmáčknutím tlačítka pomůžu někomu z blízkých např. "vstát z vozíčku", nebo cokoliv jiného ušitého na míru. Jenže v tom už by nebyl ten princip jako ve filmu. Pokud jde o vlastní prospěch, nedovedu si představit nic, co by mi za zmáčknutí stálo (materiální i nemateriální)

Těmi penězi můžeš pak dost pomoct někomu blízkému. To už je jen na tobě, takže to není až tak vzdálené.
Navíc část peněz můžeš využít k tomu, abys někomu jinému zachránila život.. A tím to aspoň trochu /srovnala/.. :X
To už je pak přesně to, co se řeší v té přednášce, co jsem odkazoval výše. Jestli je morálně správné obětovat někoho pro záchranu druhých.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Johny007 » sob 13. dub 2013 11:43:56

Liger píše:Já myslím, že vyšší evoluční důvod by mohl být ten, že to sice není prospěšné pro onoho jedince, ale je to prospěšné pro druh jako takový. Člověk určitě není jediný druh, který pomáhá i neznámým jedincům, i když je samozřejmě spousta druhů, které se naopak chovají k cizím příslušníkům druhu agresivně (mám dojem, že zrovna naši nejbližší příbuzní, šimpanzi. Možná právě tím se lišíme a možná právě proto jsme dokázali vybudovat naši civilizaci, ale to je samozřejmě moje spekulace, odborník na toto téma rozhodně nejsem).


To je taky možnost... Což mě přivádí k myšlence, že člověk je vlastně poměrně zvláštní mix stádního a egoistického(nebo jak to jinak nazvat) typu chování....
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Batrachus » sob 13. dub 2013 12:23:45

To zní logicky, ale zobecnil bych to na všechny stádové druhy.
Řekl bych, že je to vypadá zhruba takto: každý jedinec má psychologicky nastavenou stádovou a egoistickou část v určitém poměru, přičemž v každém kolektivu se vyfiltruje těch zhruba 5 až 10 %, kteří mají relativně nejvyšší poměr egoismu. Takže člověk může mít na různých místech různé sociální postavení, záleží jen na tom, jací jsou lidé okolo.
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » sob 13. dub 2013 15:57:22

Jana píše:
Liger píše:
yannush píše:teda možno som ja tá hlúpa ale ja by som nezmáčkla ani keby to bolo "zomrie niekto koho zaručene nepoznaš"

Já taky ne. Jenom teď doufám, že nejsme v menšině, je pro mě docela děsivá představa, že by to většina lidí zmáčkla bez mrknutí oka.
Ne, to bych opravdu nedokázala. Nakolik jsem občas cynická, tak tohle fakt ne... A jinak, pokud jde o menšiny, tak jsem se v jedné ocitla v anketě, zda bychom si zvolili "už nikdy se nedotknout počítače", nebo "už nikdy se nedotknout osoby druhého pohlaví", přičemž už to mě šokovalo dostatečně. I když se obávám, že v té stejné menšině bych se mohla ocitnou i tady :vlna:
A místní "filozofy" prosím nerozebírat to, že počítače mohou být i bezdotykové, děkuji...


No přemejšlím, jestli si mám domejšlet, na které straně byla menšína, ale obávám se, že v současné společnosti byla většina u toho, že chtějí zůstat u počítače? Jako je fakt, že bez počítače by bylo všechno školou, prací počínaje obyčejným hledáním jízdního řádu nebo komunikaci s některými kamarády konče obtížnější, ale na druhou stranu kvůli tomu obětovat až tak moc? Už asi tu společnost nechápu. A nebo tam odpovídali šestiletí s přístupem: "Fůůůůj holky!"?

(Jinak si myslím, že tahle otázka je nefér vůči jedné menšině... ti mají rozhodování usnadněné... :))
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Araoth » sob 13. dub 2013 15:58:51

Zidane píše:Přičemž Jarynek mě přivedl na myšlenku tutéž, ale specializovanou na fórum... aneb někteří lidé mě tu více či méně štvou, ale není tu nikdo, v jehož případě bych tlačítko ZMÁČKL.

Radši se neptám, jak je to obráceně, když o tom totiž tak přemýšlím, kolik lidí by tlačítko jistě nezmáčklo... jeden? No to doufám. Dva, tři, pět? No snad už největší bouře utichly. Víc radši nepočítám a je-li tu někdo, kdo by to zmáčkl i zadarmo, se radši neptám. O jistých bývalých členech si nedělám iluze, u členů současných se radši neptám ~


U mě, ať bych danou osobu jakkoliv nenáviděl, tak bych stejně to tlačítko zmáčknout nemohl. Mně se prostě příčí už jen ten fakt někoho jiného zabít.
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » sob 13. dub 2013 17:00:47

Araoth píše:U mě, ať bych danou osobu jakkoliv nenáviděl, tak bych stejně to tlačítko zmáčknout nemohl. Mně se prostě příčí už jen ten fakt někoho jiného zabít.
Asi tak. V případě Zidana bych neměl problém zmáčknout tlačítko, které by ho pořádně proplesklo, ale to je asi tak vše. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » sob 13. dub 2013 17:45:58

Taky ho můžeme hodit virtuálně do propasti...
Toto není reklama ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Staga » sob 13. dub 2013 18:30:05

Tam už je, ne? ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » sob 13. dub 2013 21:45:39

Staga píše:Tam už je, ne? ~

Nesprávná otázka, dovolím si poopravit: kolikrát už tam je?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » ned 14. dub 2013 0:43:24

Něco k tomu mám, ale hodím to do kecacího tématu, tady už by to bylo OT až moc. Čiliž více zde.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » ned 14. dub 2013 18:23:22

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod JarynekZ » ned 14. dub 2013 18:25:58

Jo, to nám taky přišlo. Zajímalo by mě, jestli se tak fakt jmenují, nebo je to umělé.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 14. dub 2013 20:46:15

Obrázek
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pon 15. dub 2013 22:18:35

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » stř 17. dub 2013 18:10:29

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » stř 17. dub 2013 20:45:37

:lol:

Škoda, že to po té barevné úpravě vypadá jako fake, protože ten to možná ani není, když je to i na Wikipedii. :mrgreen:
Na druhou stranu se mi nedaří najít jinou fotku stejného místa, což je trochu divné, tohle by musel fotit snad každý, kdo se tam vyskytne. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » stř 17. dub 2013 21:10:58

Fake to není (na vlastní oči jsem to sice neviděl), ale prý už to tam není...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Zidane » pát 19. dub 2013 5:22:56

Obrázek

Dobré ráno.

A teď do pusinky...

...nějaké námitky, dámy?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » pát 19. dub 2013 8:00:50

Proč dámy? To jako že si chlapi nečistí zuby?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod DanDan » ned 21. dub 2013 22:21:34

Obrázek
Když nemáte zadní stěrač, tak tam namontujte smeták...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vtipné a jinak veselé obrázky

Příspěvekod Liger » ned 21. dub 2013 22:51:42

DanDan; píše:Když nemáte zadní stěrač, tak tam namontujte smeták...

Jojo, už tam chybí jen naphotoshopovaný Babica... :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron