














































SteGo_Saur_CZ píše:Já vidím pěkný error

























yannush píše:čože? ja vidim tuleňa ako si čita fórum. teda na jednej fotke pózuje pred notebookom a na druhej číta.



Staga píše:Nepomůže. Není jeden z těch obrázků ten, co má Lërra na fb jako profilovku?









Johny007 píše:Zařazení do správné škatulky by vyspoilovalo pointu.











Staga píše:Buď je to tím, že jsem právě vylezla z pelechu nebo už blbnu, ale nechápu...
















JarynekZ píše:Staga píše:Buď je to tím, že jsem právě vylezla z pelechu nebo už blbnu, ale nechápu...
Fotky tulení výše jsou již funkční.


























yannush píše:chcela som to napisať ale povedala som si, že predsa len, je to české tak vám to nechám tak.



Zidane píše:yannush píše:chcela som to napisať ale povedala som si, že predsa len, je to české tak vám to nechám tak.
Když tam může bejt rakije, proč by nemohl tatran


Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník