Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Pro všechny milovníky hudby

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » čtv 24. bře 2011 21:18:57

JarynekZ píše:AnonymnaLama: nenadávej hnedka na všechno, tu máš trochu klasiky...

hmm... Arch Enemy... na ich novy album sa tesim ako male decko :)
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » ned 27. bře 2011 13:09:49

No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » ned 27. bře 2011 18:02:18

Preco tak znasilnili keltsku hudbu? :(
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » stř 30. bře 2011 14:42:11

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » stř 30. bře 2011 15:43:14

Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » stř 30. bře 2011 16:09:17

\m/\>.</\m/
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » čtv 31. bře 2011 19:48:24

Přímo epický song! Neberte drogy, mějte se rádi.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » úte 12. dub 2011 20:00:08

Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod nk8215 » pon 18. dub 2011 0:59:48

Sorry za spam, tohle mi zní v hlavě už hodně dlouho...
Strojem vygenerovaný pokus o anglický překlad dostupný po rozkliknutí spoileru.
Spoiler: show
You went in the beetle to Paris
I in the Trabbi in the Balaton.
We believed
behind the horizon it goes on and on.
We smoked square and F6
you the smell of the big wide world.
You were never probably really rich
however, also never broke.
The life started.

Since we were blood-young
our thoughts freely.
If the other world was also foreign to us
and if walls have separated us
in the heart we were always one.
Yes we were blood-young
and our dreams immediately.
On the roofs of Berlin
if we saw the sun moving west
and the sky undivided.

We had savings water and Jähn
and you the emperor and Lindenberg.
And, nevertheless: At that time I already heard
your 'puppy love'.
We lived self-confidently and freely
and dreamed us along the dream.
In the Helmstedt ended the world
however, behind the horizon
if it went on - for us.

Since we were blood-young
our thoughts freely.
If other world was also foreign to us
and if walls have separated us
in the heart we were always one.
Yes we were blood-young
and our dreams immediately.
On the roofs of Berlin
if we saw the sun moving west
and the sky undivided.

Yes we were blood-young
and our dreams immediately.
On the roofs of Berlin
if we saw the sun moving west
and we felt unlimitedly.
Since we were blood-young
our thoughts freely.
If the other world was also foreign to us
and if walls have separated us
in the heart we were always one.
Yes we were blood-young
and our dreams immediately.
On the roofs of Berlin
if we saw the sun moving west
and the sky undivided.

Vysvětlivky z lidské ruky:
square = v originále "Karo", jedna z mála povolených a sehnatelných značek cigaret v NDR, stejně jako F6 vedle
savings water = není míněna voda, se kterou by bylo nutno šetřit - v originále se vyskytující Sparwasser je v tomto případě jméno slavného východoněmeckého fotbalisty, Jähn zmíněný hned vedle je Siegmund Jähn, německý protějšek našeho Vladimíra Remka
the emperor = zde Franz Beckenbauer, další slavný fotbalista, tentokrát z druhé strany železné opony, dnes fotbalový funkcionář, (Udo) Lindenberg - rocker, co mu soudruzi z NDR pořád zakazovali vystupovat, proti čemuž se ohradil písní Zvláštní vlak na Pankow ( = tehdejší vládní čtvrť ve východním Berlíně)
puppy love = mladá láska, narážka na stejnojmenný (vlastně doslova "láska mládeže") dřívější hit Ute Freudenberg
In (the) Helmstedt ended the world - Helmstedt bylo poslední sídlo na západní straně největšího dálničního přechodu do NDR

edit: úpravy spoileru - upraven překlad a přidány vysvětlivky
edit 2: ve spoileru doplněna vysvětlivka "square"
edit 3: mimo spoiler doplněna zmínka o editu 2
Naposledy upravil nk8215 dne čtv 28. dub 2011 0:00:22, celkově upraveno 3
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » stř 20. dub 2011 15:46:31

Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » ned 24. dub 2011 20:53:14

Mudvayne - Happy
ikdyž to není úplně můj styl, na dny jako je ten dnešní se pro mě tahle písnička hodí dokonale..
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » ned 24. dub 2011 21:06:35

No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Jana » ned 24. dub 2011 21:21:49

vy dva: dobré kombo :lol:
Plot: ale nehodilo by se ti spíš http://youtu.be/1ldoew8itHc ? :P
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Ptolemaios » ned 24. dub 2011 21:25:58

jé, Godsmack.. to už jsem neslyšel ani nepamatuju :) jdu si hned něco od nich pustit :) dík
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » ned 24. dub 2011 22:13:20

ja po tom co som videl superstar... dlhsie nez je zdrave... tak si pustam toto... There will be no heaven for me... ale pacit sa to tu asi nebude moc ludom :) edit: inak to mate aj k tym krestanskym sviatkom :)
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » ned 24. dub 2011 22:40:01

A vůbec, já jsem si tu dnes vzpomenul na krásnou českou písničku... http://www.youtube.com/watch?v=5XiVx5m7 ... ure=fvwrel
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » úte 26. dub 2011 22:06:15

A dnes mi k učení hráli Kábati! Ti jsou k učení nejlepší! ;-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » stř 27. dub 2011 21:06:32

Boomer píše:ja po tom co som videl superstar... dlhsie nez je zdrave...)


ja ti zakážem telku synu
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » ned 01. kvě 2011 10:49:31

Ved my aj tak ziadnu nemame... Boomerik, priznaj sa, kde sa chodis pozerat na take strasne veci? Sam vidis ze ti to nerobi dobre...
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 01. kvě 2011 11:03:52

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Boomer » ned 01. kvě 2011 11:56:02

ale to bola vazne len chvila... velmi som sa nudil... uz sa to nezopakuje... slubujem... :?
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » ned 01. kvě 2011 18:19:01

Boomer píše:ale to bola vazne len chvila... velmi som sa nudil... uz sa to nezopakuje... slubujem... :?


dobre...beriem ako to chvíľkovú nerozvážnosť...ale neopováž sa to spraviť znova! To nás s otcom už ozaj nahneváš
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18



Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » čtv 05. kvě 2011 20:16:48

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » čtv 05. kvě 2011 20:37:33

No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » pát 06. kvě 2011 20:43:27

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » sob 07. kvě 2011 20:01:32

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 08. kvě 2011 19:13:41

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » úte 10. kvě 2011 17:49:00

Poslední dobou bývám nedobrovolně (tzn. z ničeho nic) svědkem pouličního, snad až příliš amatérského rap-battle. To už není ani diss, to už je regulérní sranec. Kdyby byl někdo tak odvážnej, že by chtěl slyšet, co občas musím poslouchat já, tak to sem uploaduju (ano, mám jednu nahrávku), ale jinak se nebudu obtěžovat. Píšu to sem jenom proto, abych si od toho vyčistil hlavu.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » úte 10. kvě 2011 21:33:34

Ano, ja to chcem pocut!
Ale na toto to asi nebude mat: http://www.youtube.com/watch?v=bHpw6CzprNY (pozerat staci cca od polovice)
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » úte 10. kvě 2011 21:42:53

Tak zítra, dneska už se mně to nechce lovit z telefonu. Jinak posoudíš sám ~
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod JarynekZ » stř 11. kvě 2011 17:47:33

Jeden smrťák po ránu:
zde
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167


Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod yannush » ned 15. kvě 2011 21:51:52

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » sob 21. kvě 2011 21:38:38

A právě začlo hrát na radiu Hey hrát We are the Champions! To by mi mohlo dodat sílu zas se jít chvíli učit... :-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod nk8215 » sob 21. kvě 2011 22:31:28

Doporučuju poslech něčeho od Michaela Hirteho, a to nepíšu jen proto, že je Němec a že je přesně o 22 let starší než já :) Tenhle chlapík byl původně kamioňák, ale měl nehodu a následkem této oslepl na jedno oko a ochrnul na jednu polovinu těla. Od té doby se živí hraním na foukací harmoniku (ochrnutí bylo jen od pasu dolů) a, lidi, je to zážitek. Přikládám několik videí (já se k nim odsud z Německa nedostanu, ať žije hádanice německého autorského svazu s Googlem o €€€, ale pořídit si čtyřcédéčko mi už nikdo zabránit nedokázal :P)
You Raise Me Up (česky se tam zpívá něco o zlézání skal a přecházení oceánu)
My Heart Will Go On (ústřední píseň z Titaniku)
Ave Maria
Morning Has Broken
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1723
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,950.50
Bank: 749,890.15
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » ned 22. kvě 2011 21:00:40

Tak dnes jsem slyšel We are the champions znova, ale spíš mi to chuť k učení se sebralo. Bylo to v jisté nejmenované soutěži, kde tu písničku tak zmršili, až jsem ho chtěl zabít... no nic... pustím si radši originál, abych si spravil náladu...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod jinxy » ned 22. kvě 2011 23:01:19

Chce to tu trochu božstva...takže trochu netypicky...takto

http://www.youtube.com/watch?v=F6vB1YXKDQY
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,443,082.09
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod AnonymnaLama » ned 22. kvě 2011 23:17:54

Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,471,255.50
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » pon 23. kvě 2011 20:06:27

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » stř 25. kvě 2011 13:33:20

Díky lamerovi jsem si zas po dlouhé době poslechl - MIG 21 - Malotraktorem :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod DanDan » úte 31. kvě 2011 19:52:33

Tak vám tu přidám trochu fotrmetalu od Kabátu:
Kabát - Čert na koze jel
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167



Re: Vysokointelektualna debata o veciach hudobnych

Příspěvekod Araoth » úte 07. čer 2011 14:07:43

No nejdřív jednu na zlepšení nálady

http://www.youtube.com/watch?v=c9KHo9z86rA

A pak jednu na kterou mě přivedl Zidanův komentář...

Zidane píše:
Já jsem na tom též dle hesla "sám si vařím, sám si peru, že se na to nevyseru"


http://www.youtube.com/watch?v=yYvI4wT5Z5I
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

PředchozíDalší

Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron