Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » stř 31. srp 2016 9:26:52

Ahoj všichni. Mám na Vás malou prosbu. V rámci státnice z hygieny a preventivního lékařství píši závěrečnou práci, do které potřebuji vyplnit kraťoučký dotazník o prevenci. Je určen pro všechny z Vás mezi 20-30 lety. Za případné vyplnění děkuji a pokud jej ještě nasdílíte, aby se zobrazil co největšímu počtu lidí budu Vám velice vděčný. Ještě jednou děkuji všem, kteří dotazník vyplní za podporu ve studiu! :)

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazni ... nce-mladi/
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Liger » stř 31. srp 2016 16:21:31

Já už myslel, že nám sem zase leze nějaký spammer... :) Mám otázku k otázce 3 - počítá se tam vstupní prohlídka u závodního lékaře?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Jana » stř 31. srp 2016 17:14:37

Já už to teda vyplnila, ale taky jsem tam nevěděla např. s tím měřením tlaku apod. jestli to se mělo počítat jenom v rámci prevence, nebo jakkoliv.
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4457
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,605.95
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Zidane » čtv 01. zář 2016 0:56:05

Já to chci vyplnit taky :cry:

Jana píše:Já už to teda vyplnila, ale taky jsem tam nevěděla např. s tím měřením tlaku apod. jestli to se mělo počítat jenom v rámci prevence, nebo jakkoliv.


Prohlížím si to, i když to tedy nesmím vyplnit... ale já bych to vzal "byla na vás provedena vyšetření" - byla nebo nebyla? Na to jsi tázána, ne na to, při jaké příležitosti ;)
Mně třeba měřej tlak zhruba jednou do měsíce, často dvakrát, pač chodím darovat krevní plazmu. (a nadávali mi za tlak za poslední rok jednou a to proto, že jsem byl objednanej na poslední možnej čas dne a ještě jsem nestíhal, takže jsem poslední kilometr bral sprintem, to je pak jasný, že mám vysokej... pět minut se počkalo a pohoda :vlna:
Moč mi vyšetřovali tuhle - při periodické prohlídce do zaměstnání. Ale vyšetření proběhlo.

Já bych tedy být tebou a kýmkoliv jiným nedumal - bylo mi vyšetřeno to a to? Ano nebo ne. Nezáleží na doktoru a příležitosti. Bylo nebo nebylo. Hotovo dvacet, nad čím přemýšlíš? ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » čtv 01. zář 2016 10:39:16

Výjimečně má Zidane pravdu, bylo to myšleno jako jestli kdekoliv jinde... :) Abych věděl, jestli ti co nechodí k doktorovi si suplujou vyšetření aspoň někde jinde nějak jinak...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Jana » čtv 01. zář 2016 20:26:26

Zidane píše:Já bych tedy být tebou a kýmkoliv jiným nedumal - bylo mi vyšetřeno to a to? Ano nebo ne. Nezáleží na doktoru a příležitosti. Bylo nebo nebylo. Hotovo dvacet, nad čím přemýšlíš? ;)

No tak třeba v tomhle případě přemýšlím nad tím, abych nedělala z Araotha idiota slovíčkařením a vyplnila ten dotazník skutečně podle jeho potřeb ;-)

A tedy k té otázce - takže ty rozbory, když jsem měla podezření na otravu houbama, jsem tam započítala správně, jo? :lol:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4457
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,605.95
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod ESESEL » čtv 01. zář 2016 20:30:19

To mi budeš muset poradit. Jak moc se dá počítat taková ta prohlídka před autoškolou, kde vyšetření zraku nemělo příliš daleko k tomu, že se doktorka prostě zeptala, jestli vidím? :D A moč jsem jim tam při té příležitosti taky nechával, ale to razítko mi dala jaksi mezitím, takže nemám páru, jestli ji pak vůbec nějak vyšetřovali...
If you rush me, we all go boom. If you yell at me, we all go boom. Now you know how I'm doing up here.
Uživatelský avatar
ESESEL
Lamík
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 14. zář 2015 16:07:57
Cash on hand: 400.90
Bydliště: Praha
Aura: 3

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Zidane » čtv 01. zář 2016 20:54:37

Jana píše:No tak třeba v tomhle případě přemýšlím nad tím, abych nedělala z Araotha idiota slovíčkařením a vyplnila ten dotazník skutečně podle jeho potřeb ;-)



Statistici a podobná zvířena by ti řekli, že i s nepřesným pochopením otázky se ve výzkumu počítá... či by aspoň mělo :vlna:

ESESEL píše: A moč jsem jim tam při té příležitosti taky nechával, ale to razítko mi dala jaksi mezitím, takže nemám páru, jestli ji pak vůbec nějak vyšetřovali...


Ono vzato kolkolem - vyšetřením moči se přijde na problémy s ledvinami, obvykle tedy, řekl by laik... možná ještě odchytěj začínající cukrovku, dejme tomu... a v čem člověka problémy s ledvinami omezují v řízení? Ledviny nejsou mozek, kdy epilepsie obvykle je důvodem k nevydání řidičáku, pač nikdy nevíš, kdy dostaneš záchvat... co se může stát u problémů s ledvinama?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » čtv 01. zář 2016 23:26:38

No ESESELovi moč vyšetřili skoro určitě, ale nic nenašli... u Jany nevím jestli nehledali jenom toxiny a v tom případě by se to asi úplně nepočítalo, ale tak to se schová ve statistické chybě... :D

A co se ledvin a řidičáku týče - sám si to řekl... cukrovka... Tu tím odhalíš snadno a ta při řízení je riziko podstatný... navíc vyšetřit tě na jakýkoliv další problémy není nikdy na škodu...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Liger » pát 02. zář 2016 17:23:40

No, já jsem si na řidičák přišel myslím akorát pro razítko a jen jsem donesl zprávu z očního. Ale to bylo taky ještě před 18. narozeninama u dětské doktorky, kde jsem na pravidelné prohlídky ještě chodil. ~ Ale Araoth mi pořád neodpověděl - u obvoďáka jsem na preventivní prohlídce od 18 nebyl, byl jsem jen na vstupní prohlídce u závodního, kde mi dělali EKG, měřili tlak, ptali se, jestli jsem na něco alergický a jestli přečtu třetí řádek odspodu. Co mám teda dát pod otázku 3 - ano či ne?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » pát 02. zář 2016 21:51:59

Asi by měla... ale pokud ti nedělali nějaký vyšetření, tak to pak náležitě vyplň o pár otázek dál :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Zidane » pát 02. zář 2016 22:20:31

Araoth píše:
A co se ledvin a řidičáku týče - sám si to řekl... cukrovka... Tu tím odhalíš snadno a ta při řízení je riziko podstatný.


Jako že nikdy nevím, kdy dostanu hypo/hyperglykemický záchvat? No budiž, může být. Ale ještě jsem neslyšel, že by cukrovkářovi vzali řidičák jen pro jeho cukrovku, i když možné je všechno.

Jo a Araothe, mám chuť si ten tvůj dotazník jen tak proprdel vyplnit, i když nejsem správná věková skupina - tak nejsem.
No a co? Máš tam dotaz na věk - máš. Tak to vyplním podle pravdy a ty moje výsledky vyškrtneš jako že to vyplnil někdo mimo cílovku - no a? Tebe to nezabije a pokud mě poznáš, tak o co jde? Jako by lidí mého věku v tvém dotazníku byly desítky
), max mě můžeš pochválit/zdrbat za přístup k prevenci :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Staga » sob 03. zář 2016 8:34:45

A můžeš mi říct, jakej to bude mít účel, krom toho, že ty se pochlubíš, jak seš i v tomhle úžasnej a toho, že přiděláš Araothovi práci navíc? Proč máš furt tendence se srát někam, kam nemáš? :roll:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod JarynekZ » sob 03. zář 2016 10:48:27

Zidane píše:
Araoth píše:A co se ledvin a řidičáku týče - sám si to řekl... cukrovka... Tu tím odhalíš snadno a ta při řízení je riziko podstatný.

Jako že nikdy nevím, kdy dostanu hypo/hyperglykemický záchvat? No budiž, může být. Ale ještě jsem neslyšel, že by cukrovkářovi vzali řidičák jen pro jeho cukrovku, i když možné je všechno.

Záchvat je při pumpě a systému bolus-basal docela podchycenej, ale spíš bych videl problém, tuším se to jmenuje (Araoth kdyžtak opraví) periferní neuropatie - nechceš, aby ti řidič-cukrovkář s návěsem za několik mega zavolal z Norska, že nějak nemůže na nohy (v tom lepším případě).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » sob 03. zář 2016 11:47:07

Záchvat, periferní neuropatie, retinopatie taky není zrovna k zahození (poškození zraku)... cukrovka je prostě svině...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Johny007 » ned 04. zář 2016 18:39:07

Zidane píše:Statistici a podobná zvířena by ti řekli, že i s nepřesným pochopením otázky se ve výzkumu počítá... či by aspoň mělo :vlna:

Snaha nějak se s tím vyrovnat tu je. Ale podle mě spíš v tom, že se postarám, aby otázka opravdu byla jednoznačná a srozumitelná. (Klidně tu otázku můžu napřed otestovat na menší skupině lidí, než ji pustím do oběhu.) Ještě se dá do testu dát víc otázek, u nichž vím, že odpovědi na ně musejí nějak souviset.(Třeba se zeptám dvakrát na totéž.)
Když bych ale měl uzavřenou otázku, u které nevím, jak odpověď na ni souvisí s odpověďma na další otázky, (protože to je třeba věc, kterou teprve chci vyzkoumat), tak z toho podle mě statistik nemá jak vykoukat, kteří lidé tu otázku špatně pochopili. Mohl by tak maximálně srovnat rozložení odpovědí na tuto otázku s rozloženíma odpovědí na stejnou otázku, kterou dával někdo jiný dříve podobné skupině lidí. Ale z toho zjistí akorát, že to je blbě, ale správný data už z toho člověk nedostane.
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,091,880.91
Aura: 29

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod JarynekZ » ned 04. zář 2016 19:40:30

Asi myslel vyřazení nějakýho procenta odpovědí (ať už vybráno cíleně nebo náhodně), ale to je snad ještě větší prasárna než je tam nechat.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » úte 06. zář 2016 17:00:30

Tak dotazníky jsou zpracované, kdo chce vidět ten Zidaneho? :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Johny007 » úte 06. zář 2016 21:43:40

JarynekZ píše:Asi myslel vyřazení nějakýho procenta odpovědí (ať už vybráno cíleně nebo náhodně), ale to je snad ještě větší prasárna než je tam nechat.


Jenže na to by tam IMHO musely bejt alespoň dvě otázky, o kterých autor ví, že se ve skutečnosti například ptají na totéž. Potom může s klidem vyhodit lidi, kteří říkají jednou "a", a podruhé "not a". Jenže moc takovejch otázek se tam vyskytovat nemohlo.
Potom lze ještě vyhazovat odpovědi jen kvůli neurčitému pocitu, že se mi nelíbí. Ale za to bych na výstrahu věšel.


Araoth:
Já! :D
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,091,880.91
Aura: 29

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » úte 06. zář 2016 22:01:18

No jedna taková tam byla... byl jste na preventivní prohlídce A/N? Proč jste se nezúčastnil zúčastnil/důvody... a co myslíš? čísla neseděly :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod JarynekZ » stř 07. zář 2016 7:08:59

V rámci diskuse na téma anonymních dotazníků bych se na Zidanovo odpovídání rád podíval :vlna:

edit: Johny: myslel jsem vyřazení stylem náhodně vyberu (nebo vyberu extrémy) 10 % odpovědí, tím jakože eliminuju statistickou chybu (že ji tím zároveň vytvořím je věc druhá).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Johny007 » stř 07. zář 2016 9:37:39

Araoth píše:No jedna taková tam byla... byl jste na preventivní prohlídce A/N? Proč jste se nezúčastnil zúčastnil/důvody... a co myslíš? čísla neseděly :D


LOL

JarynekZ píše:edit: Johny: myslel jsem vyřazení stylem náhodně vyberu (nebo vyberu extrémy) 10 % odpovědí, tím jakože eliminuju statistickou chybu (že ji tím zároveň vytvořím je věc druhá).


To je hrozná drzost.... :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,091,880.91
Aura: 29

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Araoth » stř 07. zář 2016 14:29:17

No necháme ještě vyjádřit samotného dotčeného, aby se neřeklo... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Dotazník na závěrečnou práci z hygieny

Příspěvekod Zidane » stř 07. zář 2016 17:27:27

Už si ani nepamatuju, co jsem tam vlastně odpovídal, ale ono kde se co dá zmastit, nejsem z těch, co do dotazníků "pro zábavu" kecá, když to nechci vyplnit popravdě, tak to nevyplním (výjimka byl dotazník ke sčítání lidu, jenže ten byl povinnej, to se odevzdat muselo)... nejsem si jistej odpovídáním na důvody neúčasti na prevenčkách, ale to u mě bude problém "dokopat se k tomu"... a to vím, že by se to mělo, zachytěj vážnou nemoc zavčasu... ale vědět a dokopat se jsou dvě různé věci... a stejně nevíš, jestli jsem to byl já, dovolil jsem si poslat odkaz pár známejm, jestli to vyplnili, to už nevím :vlna:

Inu, dokopat se... a to se na prevenčky nemusí člověk objednávat, při mém "času dost" je nejhorší kombinace "muset se někam objednat", protože jsem typ, co by nejradši přišel, počkal si a ještě ten den měl všechno za sebou...
Pekelná kombinace, když má člověk bradavice, ke kožnímu na dusík je nutno se objednat, takovou tu "rukodělnou" vodičku z lékárny, kdy si to člověk vyleptává svépomocí, nemůže napsat obvoďák, to může jen kožní a koupit si něco v lékárně, to je drahý jak pes... fakt se budu muset přece jenom objednat :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25


Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron