Vaše plocha

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Vaše plocha

Příspěvekod DanDan » ned 13. říj 2013 11:46:34

Pochlubte se svojí plochou..

Zde je moje (samozřejmě, že s tématikou Doctora ~):
dandanova-plocha.jpg
DanDanovo plocha
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Araoth » ned 13. říj 2013 12:27:01

Jelikož na PC mám nastavenou defaultní, tak sem postnu wallpaper, kterej mám použitej na ntb... :)
Přílohy
fantastic-winter-1366x768.jpg
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Johny007 » ned 13. říj 2013 12:56:02

Já zůstávám věrný obyčejné modré... ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Liger » ned 13. říj 2013 16:42:36

No, střídá se mi tam momentálně 8 pozadí, ale vyfotil jsem teda aktuální stav. ~
Plocha.png
Takhle i s těma ikonkama a vším si připadám, jako bych sem dával fotku svého pokoje, ale hádám, že to je jeden z účelů tohoto tématu... ~

DanDan: To "DanDanovo plocha" je provokace, že ano? :twisted:
Johny: Windows 95 rules! :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vaše plocha

Příspěvekod DanDan » ned 13. říj 2013 17:08:51

Johny: Já tam vidím zelenou. ~ (A teď se zase rozjede flame o barvách :mrgreen: )

Liger: Účel neúčel, ONI to stejně ví, tak proč se nepochlubit i nám..

A jaká provokace? Vždyť to je DanDanovo nářečí.. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Liger » ned 13. říj 2013 17:10:24

Pro mě je tohle přesně modrozelená. Modrá určitě ne a zelená asi taky ne.

Edit: DanDanovo nářečí? Já jsem myslel, že tohle se používá v některé části Čech (jižní/východní Čechy?) a ne tam u vás...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Johny007 » ned 13. říj 2013 17:19:10

No... Technicky to vlastně opravdu je modrozelená (#03686B).... (Stejně tak, jako by se tento text dal označit za bezbarvý... :lol:)
Každopádně se z nějakého důvodu se ještě vejde do toho, co vidím jako modrou. Asi si budu muset nechat vykalibrovat monitor. Nebo oči..
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Araoth » ned 13. říj 2013 19:03:43

Východní Čechy... ale to už zas tak daleko na Hranice není... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vaše plocha

Příspěvekod DanDan » ned 13. říj 2013 19:05:50

K "nářečí": Tady to využívá jenom DanDan (od nikoho jiného jsem to neslyšel, ale možná tak mluví na Hané) a využíváno většinou jenom u "DanDanovo"..
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Vaše plocha

Příspěvekod JarynekZ » ned 13. říj 2013 19:12:55

Momentálně mimo Doctorovkskou tematiku...
jarynek_desktop.png
Jarynkova plocha
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Araoth » ned 13. říj 2013 19:23:01

To by chtělo ty ikonky barevně rozstrkat, aby ladily s pruhem, ne? :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Jana » ned 13. říj 2013 19:24:14

Araoth: Fakt? U vás je snad typičtější "vem to po tej červenej sjezdovce" a "půjčím to Honzoj", ne? :P
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vaše plocha

Příspěvekod JarynekZ » ned 13. říj 2013 19:25:44

Araoth píše:To by chtělo ty ikonky barevně rozstrkat, aby ladily s pruhem, ne? :D

Není špatnej nápad :vlna: Jenom je tam problém, že na té ploše stejně nevydrží víc jak týden...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Jana » ned 13. říj 2013 19:54:13

Jana píše:Araoth: Fakt? U vás je snad typičtější "vem to po tej červenej sjezdovce" a "půjčím to Honzoj", ne? :P

Fajn, může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že na mě na lameru hned vyskočí tato citace? :? a vůbec nenarážím na čerstvou debatu zde...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Araoth » ned 13. říj 2013 20:07:55

Pravda, pravda... to je typičtější... ale tohle taky občas napíšu... tak třeba je to jen nějakej můj blbost... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vaše plocha

Příspěvekod Araoth » ned 13. říj 2013 20:09:33

A tohle je teda jihočeské... sakra... :D

Tady je to všechno rozepsané... :)

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk% ... AD_skupina
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Vaše plocha

Příspěvekod DanDan » ned 13. říj 2013 20:23:40

Hm, my tu fakt máme Hranické nářečí? Jsem ani netušil..
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167


Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron