od Eriq » čtv 19. led 2012 0:42:22
Zidane píše:Chtěli nechtěli, organizuje to snad Woody či jiný admin, aby tam nějaké nechtění hrálo významnější roli?
Mno, v rámci chtění/nechtění bych u téhle akce možná spíš očekával přesně opačný problém.

Koukám totiž na to datum - hele, až po mých státnicích. Koukám na to místo - hele, tak 400m od bytu.

Takže je to velmi lákavé, nicméně se neurazím, pokud má jít o uzavřenou společnost.

folklór: deš na lamera (resp. zmínka o lamerovi), komentář: xD / nj blondína / ajťáci / no comment / normální konverzace, xD=EOL, wypatlanština, nauč se česky, překlep, přepsaný vtip, špatný vokno, WoWko, Facebook, neuvěříš co se mi dneska stalo, to jsem se zase zkalil