Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženosti

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Jana » čtv 20. zář 2012 18:18:06

Musela jsem na to přes terminál, ale už je to v pohodě, umím to přimět chovat se jako Windows... Teď ta horší část - správně zvládnout instlaci s dvoustránkovým návodem a cracknutým (to mnusím taky ještě provést) kódem ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Araoth » pát 21. zář 2012 1:01:09

Koukám, že to má i výhody používat jako OS Windows... :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pát 21. zář 2012 12:42:48

Aktualizace vyžaduje restart počítače. Co to je za volovinu? Proboha proč? Banda línejch idiotů.
A ještě mi to tu bude co chvílu vyhazovat hlášky.
(Tentokrát ne widle, ale avg.... :-/)

Edit:
Tak už i widle. "Běžím týden. Co si to dovoluješ? Okamžitě mě restartuj!"
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod DanDan » pát 21. zář 2012 18:34:31

Jo jo, to mě taky štve, teď dvojnásobně, protože jsem rád, když ten krám notebook nahodím...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pát 21. zář 2012 18:38:02

Já to řeším tak, že to okýnko strčím mimo obrazovku a nazdar... ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » pát 21. zář 2012 18:43:04

A pak se ti to za čtyři hodiny restartuje v momentě kdy to nejmíň čekáš a kdy nemáš uloženou práci. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Jana » pát 21. zář 2012 18:43:47

Jary: díky za rady. Nicméně ve Wine to nakonec nefachá (kdybych se koukla na jejich stránku aplikací, tak bych to věděla dávno před zdlouhavou instalací) a ve VirtualBoxu mám ten problém, že to neregistruje flashku, pokus o vypálení (jediného prázdného) DVD selhal a na opětovné stahování nemám čas ani náladu. Je nějaký způsob, jak se dostat z VirtualBoxu do adresáře v Ubuntu? Nastavila jsem si sice sdílení požadované složky, ale nevidím ji tam nikde. Asi všechno smažu a risknu tu souběžnou instalaci dvou OS. A víte někdo něco o tom, že když se widle nainstalují na stroj, kde už je Ubuntu (nebo cokoliv), tak při spuštění vždycky automaticky naběhnou bez možnosti výběru?
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » sob 22. zář 2012 10:34:13

V nabídkách okna toho virtuálního počítače by teoreticky mělo být něco o doinstalování nějakých nástrojů, to virtuálovi připojí mechaniku a nainstaluje "ovladače" na propojení s hostitelským systémem.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod DanDan » pon 24. zář 2012 16:32:02

Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » pon 24. zář 2012 16:41:24

To je šílenost ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » pon 24. zář 2012 19:30:45



Můžete zkusit štěstí a na facebookových stránkách Lian Li se jednu z nich pokusit vyhrát v soutěži "PC-CK101 Contest"

Když pěkně poprosíš, třeba se toho někdo zúčastníme a pak ti to za nějakou odměnu přenecháme :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » pon 24. zář 2012 21:54:43

No ten vláček je teda pěkně škaredý... ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » pon 24. zář 2012 22:21:23

Liger píše:No ten vláček je teda pěkně škaredý... ~


Na to ovšem průměrný šotouš nekouká, ten vidí VLÁČEK a to je to důležité, přece ;) A ono škaredý... je to rozhodně neobvyklé a už proto zajímavé.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » pon 24. zář 2012 22:39:29

Zidane píše:je to rozhodně neobvyklé a už proto zajímavé.

To jo, ale dom bych to nechtěl. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » úte 25. zář 2012 0:17:57

Liger píše:To jo, ale dom bych to nechtěl. :mrgreen:


Stále ovšem, pokud máš FB profil, se můžeš zúčastnit soutěže a pokud vyhraješ, tak to zdarma či za nějakou odměnu (třeba v posilovně) přenechat DanDanovi, no ne? Se stejnými úmysly tu soutěž na FB jdu právě hledat :twisted:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » pát 28. zář 2012 13:01:20

Asi sem, nějaká technika je tam taky...
V tomto článku na jednom místě mluví o selenovém expozimetru Metra s tím, že "se mi podaří nějakým zázrakem hodnoty na něm přepočítat do nějakých rozumných jednotek (třeba SI soustavy)". WTF? Má tam časy, má tam clonová čísla, má tam hodnoty citlivosti v DIN (což je součástí čísla udávaného podle ISO - to nižší; např 200/24, 200 je ASA, 24 je DIN, obě dohromady je to ISO), co na tom chce kam převádět?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » čtv 04. říj 2012 23:25:58

Aktuální dojmy z Belle refresh (brand - T-Mobile) v Nokii 500:
baterie na ani ne polovinu (s původní Bellou vydržela dobře 4 dny, momentálně se vybije za den)
snížená stabilita systému (původní Bella mi spadla jenou za celou dobu, refresh mi stihl spadnout už 4x)
snížená rychlost (nabíhá každopádně dýl, celkové reakce jsou podle dojmu nepatrně delší)
nehorázná žravost na data (s původní Bellou jsem lítal denně v Opeře po netu a 300 MB FUP na měsíc bohatě stačil, refresh dneska od rána sežral 40 mega a na Operu jsem se ani nepodíval)
nové widgety (na prd, kromě počasí, který stejně nepoužívám)
nové funkce (vypínač mobilních dat na plochu, takže už nemusím stahovat lištu, stačí přepnout plochu)
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » pát 12. říj 2012 9:41:05

Zidane kdesi v Zábavě píše:
yannush píše:ešte že nemam webku.
a možme sa vrátiť k pôvodnej téme? zvyčajne mi ot nevadi ale keď vtipy a vtipne obrazky a podobne veci tak sa chcem zasmiať.. :roll:


Yannush má pravdu.
1. Webku nemám a mít nehodlám, pořídím-li si někdy notebook s vestavěnou, první věc, co udělám, bude, že webku přelepím neprůhlednou páskou a odlepím jen když budu chtít. Ony totiž existují viry, které spustí webku, vyfotí uživatele a pak začnou něco jako že http://www.novinky.cz/internet-a-pc/280892-vas-pocitac-zablokovala-policie-varuje-virus-a-zada-penize.html. Tady to sice není, ale v souvislosti s tímto virem jsem kdesi četl, že i spustí webku, vyfotí toho, kdo u PC zrovna sedí a přesně tím pak děsí, že jako "PŘESNĚ VÁS MÁ POLICIE V MERKU, O VÁS VÍ, ŽE DĚLÁTE TO A TAMTO, UŽ SI VÁS I VYFOTILA" a čeká, že se uživatel pokaká a zaplatí.
Což samozřejmě ničemu nepomůže a zamčené soubory to neodemkne, jak zde doufám všichni víme.

2. Fakt se ale vraťme k tématu, další debatu bych odsunul do Počítačů :-)

Nemluvím o tom, že kdo naletí na "Police České Republik" a podobné, tak dobře mu tak.

Já už webkameru na noťasu přelepenou černou páskou mám. Mám k tomu důvod navíc, a sice absence LED indikující její činnost.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Araoth » pát 12. říj 2012 12:10:15

A já sice paranoidní jsem, ale používám často webku na různé videohovory... takže ji nepřelepuju... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pát 12. říj 2012 13:05:40

Já ji mám taky zalepenou, jak už jsem kdesi rozebíral.... Ale ještě nesmíme zapomenout na mikrofon v ntb a na mobil!! (kamera, mikrofon, GPS, mnohdy solidní kapacita paměťovky, podpora wifi (na odesílání dat), poměrně slušná kapacita baterky, všude to nosíte s sebou -> krásná štěnice)


//Doufám, že to sem nepíšu podruhé... :lol:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Hyper SteveTR » pát 12. říj 2012 13:27:26

Já webku ani nemám zapojenou. ~
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » sob 13. říj 2012 0:40:44

Nemáš na ípádu náhodou fronťák?

Johny007: já jsem asi rád sledován, když používám Google, takže mi mobil jako štěnice nevadí. Když chce někdo zjistit, kolikrát jsem šel za den na záchod a kam, že jsem nešel na přednášku, a že jsem si večer zalezl do hospody, tak prosím, ať se podívá.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 13. říj 2012 9:55:45

Mám, občas ho použiju k vyfocení, ale jinak ho moc nepoužívám. Přelepovat se mi ho nechce.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » sob 13. říj 2012 11:34:40

Co se týče webky, pokud někoho baví sledovat můj ksicht několik hodin denně, tak prosím, ať se podívá... :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » sob 13. říj 2012 18:21:33

Skutečně jsem nečekala, že když zavrčím, že k Vánocům budu chtít kloudný sluchátka, tak mě při nejbližším nákupu táta zatáhne do elektra :D Ale jsou krásný. Umí to basy, vibrace, jde na tom nastavit hlasitost, má to mikrofon a krásně mi to sedí. Akorát můžu mít zapojený buď sluchátka nebo repráky, ánžto se to zapojuje do toho samýho portu, takže mám slíbenou rozdvojku :)
ano, musela jsem se hned pochlubit ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » sob 13. říj 2012 18:22:45

Přiznám se, že o sluchátkách s vibracemi slyším poprvé...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » sob 13. říj 2012 18:25:35

Staga: Gratuluji... :D :P
Liger: Nejsi sám.... ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » sob 13. říj 2012 18:31:55

Johny: Dík ~
Jinak ty vibrace, když mám zapnutý basy, tak mi to při nich vibruje. A Chlív nechť si odpustí narážky, dík ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » sob 13. říj 2012 19:38:01

Staga píše:A Chlív nechť si odpustí narážky, dík ~

A máš sluchátka ve správném jacku? ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » sob 13. říj 2012 19:45:39

Jop, všechny tři konce :D
A nestrkal mi to tam profík, strkala jsem si to tam sama :D
(pro Stega: narážka na toto)
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Araoth » sob 13. říj 2012 20:27:46

No... tak když si to tam radši strkáš sama, tak proč by ne... :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » sob 13. říj 2012 20:46:37

Profík neměl čas, no :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » sob 13. říj 2012 21:12:20

A sakra... Tak tohle je zly... Hodne zly....
"ALL CREDIT CARD PIN CODES IN THE WORLD LEAKED"
http://pastebin.com/2qbRKh3R
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » sob 13. říj 2012 21:22:08

To už sem dával před časem DanDan :P
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » sob 13. říj 2012 22:10:58

A moje tam stejnak nejni :P :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » sob 13. říj 2012 22:28:11

O sluchátkách s vibracemi jsem již slyšel a měl jsem je i v ruce. Vypadá to zajímavě, dovedu si představit, že se to někomu líbí, ale pro mě to není, tato funkce mi není příjemná.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » ned 14. říj 2012 3:11:42

Johny007 píše:A sakra... Tak tohle je zly... Hodne zly....
"ALL CREDIT CARD PIN CODES IN THE WORLD LEAKED"


Jak užz jistě zjistil DanDan - to je kurva sakra strašnej problém, zjistit "všechna" PIN, když jsou čtyřciferná, že? Takže 0000 až 9999 s tím, že ani brute force prolomení zas tak dlouho trvat nebude.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » ned 14. říj 2012 8:22:46

JarynekZ píše:O sluchátkách s vibracemi jsem již slyšel a měl jsem je i v ruce. Vypadá to zajímavě, dovedu si představit, že se to někomu líbí, ale pro mě to není, tato funkce mi není příjemná.

Tuto funkci lze vypnout vypnutím basů. A já patřím k těm, co se jim to líbí ~

Zidane píše:
Johny007 píše:A sakra... Tak tohle je zly... Hodne zly....
"ALL CREDIT CARD PIN CODES IN THE WORLD LEAKED"


Jak užz jistě zjistil DanDan - to je kurva sakra strašnej problém, zjistit "všechna" PIN, když jsou čtyřciferná, že? Takže 0000 až 9999 s tím, že ani brute force prolomení zas tak dlouho trvat nebude.

A to užz znamená co? :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » ned 14. říj 2012 9:57:22

Zidane píše:Jak užz jistě zjistil DanDan - to je kurva sakra strašnej problém, zjistit "všechna" PIN, když jsou čtyřciferná, že? Takže 0000 až 9999 s tím, že ani brute force prolomení zas tak dlouho trvat nebude.

Thank you, Captain Obvious, to snad Johny ví, ne? :roll:

A hodně štěstí s brute force, když máš tři pokusy. :lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » ned 14. říj 2012 11:02:43

A už jsem byla sprdnuta za to, že když mám na uších sluchátka, tak nereaguju :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod DanDan » ned 14. říj 2012 11:44:29

DaNdan; nic nezjišťoval, jen mě to pobavilo a tak jsem to tu hodil...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » ned 14. říj 2012 13:38:15

Tu se to rozjelo... :D Takže pěkne popořádku..

Liger píše:To už sem dával před časem DanDan :P

Ajajaj... Tak to jsem si nevšiml....

Staga píše:A moje tam stejnak nejni :P :D

Staga: To jsou piny ke kreditkám, ne hesla... ;)

Zidane:
:zeď: :zeď: :zeď: :facepalm:


Staga píše:A už jsem byla sprdnuta za to, že když mám na uších sluchátka, tak nereaguju :D

A úplně nejlepší je nereagovat i se sluchátkama dole... :twisted:
Naposledy upravil Johny007 dne ned 14. říj 2012 13:40:59, celkově upraveno 1
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » ned 14. říj 2012 13:40:17

Johny007 píše:Staga: To jsou piny ke kreditkám, ne hesla... ;)

Šak já vím :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 15. říj 2012 11:03:51

Staga píše:Jop, všechny tři konce :D
A nestrkal mi to tam profík, strkala jsem si to tam sama :D
(pro Stega: narážka na toto)


Jo to znám :lol:
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pon 15. říj 2012 14:56:49

AVG mi už zase lže. Fuuuu

Probodím notebook. Zobrazí se hlášení "AVG vás právě ochránilo před několika hrozbami." To je přece pitomost, říkám si a rozkliknu report.
Po chvíli čekání se zobrazí toto:
E-mailová ochrana (ochrana před napadenými přijímanými či odesílanými e-maily)
(za posledních 30 dnů / od instalace)
E-mailů prověřeno:0/0
Napadených e-mailů zablokováno:12/12

A navíc Outlook, ani podobné programy nepoužívám. Argh.
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » pon 15. říj 2012 16:58:48

A ještě tak trapně - neprověří nic a přitom blokne dvanáct mailů? Zajímavé aneb proč mi AVG nesmí do počitače :-D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » úte 16. říj 2012 7:45:54

"Program využívá systém dynamických datových typů, a to může označit některé antiviry jako škodlivý software. Ačkoli zatím tam byly žádné problémy tohoto typu, z preventivních důvodů, ručně ukončete váš antivirový systém a firewall."

... tolik předinstalační perlička z kamarádova testování divného programu.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » úte 16. říj 2012 15:01:09

Tedy kdo na tohle naletí, ten si zavirovanej počítač zaslouží. A pokud je to jen user na PC někoho jiného, dobře tak tomu volovi, kterej nenastavil víc účtů a admin účet si nezahesloval.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » čtv 18. říj 2012 18:04:10

To jenom Stego umí instalovat programy tak dobře, že už tam má celkový průběh přes 300 % a stále nekončí :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Araoth » pát 19. říj 2012 12:15:51

Dneska jsem zahlédl Debiana! Na medicíně! No chápete to? :O
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron