Hokej

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Hokej

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pát 01. kvě 2015 14:44:20

Jo to je fakt. Mrázek podával dobrý výkony.
Na druhou stranu, já svým oblíbencům nemám co vyčítat ;)
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » pát 01. kvě 2015 15:12:45

No... řekl bych, že maj dobrou šanci se dostat do finále, ale celkově si myslím, že největší šanci z těch co zbyli maj Rangers...

I když je fak, že po tom co vypadli moji oblíbenci už to nějak nesleduju... navíc dneska začíná MS, takže furt mám čím nasytit svoji hokejovou závislost :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pát 01. kvě 2015 15:21:46

Capitals je zrovna porazili :)
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Hokej

Příspěvekod JarynekZ » sob 02. kvě 2015 2:42:18

Kolik že to vlastně bylo? Já jenom jestli se, vzhledem k mému "fandění" Švédsku, se Stegem ještě pořád ještě známe :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod DanDan » sob 02. kvě 2015 7:42:11

Prý Švédi vyhráli 6:5 na nájezdy (konec jsem neviděl, protože jsem šel spát).
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » sob 02. kvě 2015 18:35:26

Potvrzuji... :zeď: Ale Češi aspoň statečně bojovali až do konce.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » sob 02. kvě 2015 18:38:57

*Hlaď* *hlaď* proti Dánsku to bude určitě lepší... ;-)

Jinak včerejší zápas se Švédskem byl jeden z nejhezčích zápasů letos, i když jsme nakonec prohráli...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Staga » sob 02. kvě 2015 18:53:04

Jé... vono je zas to mistrovství?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » sob 02. kvě 2015 19:07:46

No jo... už to holt byl zase rok, no... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Jana » sob 02. kvě 2015 19:25:26

Ono je to každý rok? ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Liger » sob 02. kvě 2015 19:37:12

Mistrovství v čem? :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod JarynekZ » sob 02. kvě 2015 19:44:12

Jachting to nebyl, to bych snad poznal :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » sob 02. kvě 2015 20:03:11

Obrázek

Ach... no já si počkám až tu zas projde někdo, koho to zajímá, no... :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Liger » sob 02. kvě 2015 20:30:20

42!
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » sob 02. kvě 2015 20:43:20

42 je všude... :D ONI ho nejdřív nasadili do Pardubic, aby mě sledoval, ale hrál moc dobře a odešel do Ruska, tak teď už mě špehuje jenom když tady je kvůli mistrovství...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Liger » sob 02. kvě 2015 21:41:42

Ani se na to nemusím dívat a číst zprávy a stejně vím, že Češi vyhráli... ale mohli by se na té ulici trochu uklidnit.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » sob 02. kvě 2015 22:04:05

Za dva týdny bude klid... neboj... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod DanDan » ned 03. kvě 2015 12:08:36

Tady byl docela klid, akorát Slováci ve vlaku oslavovali.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 04. kvě 2015 12:49:26

Proč tu všichni komentují, když ani neví o co se jedná omg :lol:
Jardo, nejsi můj známý :D
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Hokej

Příspěvekod JarynekZ » pon 04. kvě 2015 13:35:35

Nemáš chodit na hokej do hospody kam chodím já :vlna:
No co, otázky, jestli si už rozbili huby, jestli jsou Češi ti červení, jestli je brankář z Komety, "YES!" když dali gól... hmm... tre romber to bylo? (nic proti nikomu, jenom jim tam nikdo nefandil, tak jsem se to snažil aspoň trochu vyrovnat), případně prohlášení, že jestli tam nebude aspoň zlomený žebro, tak ten zápas nemá smysl... čekals ode mě něco jinýho? :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 04. kvě 2015 15:07:34

Asi ano a máš pravdu, až bude zase hokej, tak za tebou do hospody nejdu :D
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » pon 04. kvě 2015 15:25:30

No v minulým zápase jeden chudák obětoval rodinu... to bolí víc než žebro... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » čtv 07. kvě 2015 17:38:07

Bělorusko vyhrálo 5-2 nad USA! :rofl:
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » čtv 07. kvě 2015 20:38:06

JarynekZ píše:Nemáš chodit na hokej do hospody kam chodím já :vlna:
No co, otázky, jestli si už rozbili huby, jestli jsou Češi ti červení, jestli je brankář z Komety, "YES!" když dali gól... hmm... tre romber to bylo? (nic proti nikomu, jenom jim tam nikdo nefandil, tak jsem se to snažil aspoň trochu vyrovnat), případně prohlášení, že jestli tam nebude aspoň zlomený žebro, tak ten zápas nemá smysl... čekals ode mě něco jinýho? :vlna:



Á, pán je taky masochista :rofl:
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Staga » pát 08. kvě 2015 6:13:31

Nemáte vy dva něco společnýho? :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » pát 08. kvě 2015 9:16:52

Lërruška Švédy nežere...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Staga » pát 08. kvě 2015 9:26:14

Ne? V guláši by mohli být dobří... ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Hokej

Příspěvekod JarynekZ » pát 08. kvě 2015 13:01:37

Švédi nešvédi, mně je úplně jedno kdo tam co hrál, já nefandím nikomu, jelikož mě hokej nezajímá. Já se prostě v rámci všeobecného nasírání okolí přidal na opačnou stranu.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » ned 10. kvě 2015 15:30:43

Rodina tuleňovitých jede v úterý do Ostravy! :3
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » ned 10. kvě 2015 15:37:55

Rodina? :O Nějaké novinky co ještě nevíme? :D

Ale jinak samozřejmě závidím a doufám, že budeš pořádně fandit a uvidíme tě někde v televizi... :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » ned 10. kvě 2015 18:48:42

Jsem nevěděla, jak to líp říct :D vezmu s sebou nějaký poníky
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 11. kvě 2015 18:26:53

Jinak...
už mám 400,- pokud vyhrajeme ještě dva zápasy aspoň s třema gólama, tak letos dám i přes litr.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Hokej

Příspěvekod Zidane » pon 11. kvě 2015 18:44:00

Hm, tak máme po hehe. Bělorusa ve čtvrtfinále nedostanem, už mají čtvrtej flek jistej, protože vzájemné zápasy s Ruskem i Finskem :|
USA, Rusko, Finsko... to snad nejradši USA, jenže to taky moc pravděpodobné není, pač by museli zakukat se Slováky a ještě by to chtělo souhru ve výsledku Rusko-Finsko... kurde to je výběr, prašiví Rusáci nebo obranáři Finové, což nám taky nesvědčí... ach jo :|
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » pon 11. kvě 2015 18:54:35

Finové po dnešním zápase s Běloruskem a po dvou vítězstvích v přípravě nevypadaj jako špatnej soupeř... hlavně ne Rusko...

I když to jsem neměl říkat, teď dostanu ploutví... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Zidane » pon 11. kvě 2015 18:56:25

Taky si myslím, že druhý řádek má něco do sebe, po přečtení prvního jsem zhruba to samé chtěl odpovědět :lol:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » pon 11. kvě 2015 22:23:18

Já si počkám, kdo se bude smát naposledy :)
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » úte 12. kvě 2015 17:45:16

Jediná šance jak mohlo Rakousko sestoupit 2 body pro Francii a bod pro Lotyše, výsledek zápasu? 3:2 po sn. pro Francii... :rofl:
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Zidane » úte 12. kvě 2015 21:59:15

Araoth píše:Jediná šance jak mohlo Rakousko sestoupit 2 body pro Francii a bod pro Lotyše, výsledek zápasu? 3:2 po sn. pro Francii... :rofl:


Víme jak. Hraju s někým, oba víme, jaký výsledek nám vyhovuje... ;)

No a ke čtvrtfinále... tak tuleň si může začít číst Jiráska - Proti všem :lol:
Ale zase na druhou stranu - ať to dopadne jak to dopadne, vždycky bude mít na fóru někdo radost :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » stř 13. kvě 2015 7:46:41

Na druhou stranu vzhledem k poměru tyček a toho jak hráli bych řekl, že to vyloženě domluvený nebylo... Jenom musím říct, že Masalkis už na nájezdy vypadal, že si spíš zkouší co by mu mohlo někdy příště vyjít a co ne...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Zidane » stř 13. kvě 2015 21:58:06

Tomu bych věřil, věděl, že jim to stačí, tak co...

A o tyčkách ani nemluv, až nám to začne místo do tyček padat do branky, to ve finále dopadne Kanada jak Německo v zápase právě s výše zmíněnými - v jednom zápase čtyři tyčky, v druhém pět, tohle už prostě není normální :roll:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Hokej

Příspěvekod Zidane » stř 13. kvě 2015 22:01:23

Araoth píše:Na druhou stranu vzhledem k poměru tyček a toho jak hráli bych řekl, že to vyloženě domluvený nebylo... Jenom musím říct, že Masalkis už na nájezdy vypadal, že si spíš zkouší co by mu mohlo někdy příště vyjít a co ne...


Něco jako Koval s... kurde s kým to bylo, kde ho dvakrát ze tří nájezdů vykoupali a Slováci díky tomu ještě chvíli živili naději? :mrgreen:

Lërra píše:Jsem nevěděla, jak to líp říct :D vezmu s sebou nějaký poníky


Tuleňovití? Nebo "čeleď tuleňovitých"? :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » čtv 14. kvě 2015 21:59:40

Araoth píše:Finové po dnešním zápase s Běloruskem a po dvou vítězstvích v přípravě nevypadaj jako špatnej soupeř... hlavně ne Rusko...

I když to jsem neměl říkat, teď dostanu ploutví... :D


Já věděl, že to bude správný přání... :D Teď máme šanci i ten bronz urvat! ;)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » pát 15. kvě 2015 0:18:17

Jestli si chcete kopnout, tak počkejte, až tu blamáž zaspím.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Zidane » pát 15. kvě 2015 3:52:05

Nemám v úmyslu do někoho kopat, leda do cik a do žvížátek tuplem ne a tuleň je žvížátko. Takže do tulení nekopu, to je fuj, to se nedělá.

Jen mě tak zaujalo (byl jsem v hospodě, takže brát to s rezervou, byť jsem tam dokvaltoval za stavu FIN - CZE 2:1 a než jsem si pořádně sedl, 2:2, obsluha na to, že asi nosím štěstí), že komentátoři mám pocit bublali po finském vyloučení cosi o nejlepších oslabeních na šampionátu a že ještě nedostali v oslabení (Finové) gól - a prakticky vzápětí lup šup a byl tam :mrgreen:

JInak tedy ale s tuleněmi soucítím, tohle se mělo stát ve finále, když už Slováci vyfičeli, ne teď. Ale co už. Nemůžeme mít vždy všechno tak, jak bychom si přáli...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Hokej

Příspěvekod Lërra » pát 15. kvě 2015 13:36:36

Já bych si teda asi kopla do rozhodčích, jak včerejších tak úterních...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » sob 16. kvě 2015 17:08:31

Oh, Canada... :-/
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod Zidane » stř 24. čer 2015 20:30:25

Sparta střídá Slavii v O2 aréně, sešívaní se vracejí do Edenu

No doufám, že to tam řádně vysířej a ještě radši pozvou vymetače ďábla, to hadí plémě to tam počítám zasmradilo na sto let dopředu...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Hokej

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 15. črc 2015 19:04:42

Lepší bylo sledovat drafty NHL.
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Hokej

Příspěvekod Araoth » stř 15. črc 2015 20:40:52

Draft NHL... vím, že jsem musel někam druhej den vstávat, ale nenechal jsem si to ujít... ale musím říct, že 2. kolo dál už tak zajímavé úplně nebylo...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Hokej

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 15. črc 2015 20:48:30

Nejlepší byly stejně "komenty ze zákulisí", např. když kdosi nadával kolegovi, proč nemáme drafty jako oni :D
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4128
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,341.15
Bank: 4,105,152.25
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron