Policejní služebna - oddělení krádeží

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Boomer » ned 29. kvě 2011 20:21:23

Ptolemaios píše:4.? to je jako důvod ke chlubení? :P


stale lepsie ako 6. :P
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,421,505.52
Aura: 34

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Ptolemaios » ned 29. kvě 2011 20:25:58

jestli je to tvůj životní cíl, tak prosím :P ale mě napadají lepší věci jako životní cíle :P :)
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Liger » ned 29. kvě 2011 20:29:11

Být 1. :lol:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod JarynekZ » ned 29. kvě 2011 21:38:03

O první místo se mlátíme já s DanDano-Pocketo-Karlo-Doktoro-Kdovíco... A zanedlouho ještě se Stagou a Boomerem, ale na to je zatím čas.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Zidane » ned 05. čer 2011 21:57:01

Staga píše:Lynčování? Jó, taky vás mám ráda. :D Mimochodem, jak hodláte lynčovat? ~


Navrhuju "smrtí bongo bongo".

Pro informaci:

Cestovatel je při cestě po Africe chycen domorodým kmenem. Zavřou ho do chatrče, kam za ním přijde náčelník a říká mu: ˝Můžeš si vybrat, buď smrt, nebo bongo-bongo.˝
Cestovatel si říká: ˝Nevím sice co je to bongo-bongo, ale pořád je to určitě lepší než smrt.˝
Odpoví náčelníkovi, že tedy chce bongo-bongo.
˝Dobře˝ povídá náčelník. Vtom se na něj vrhnou všichni černoši kmene a šíleně jej ojebají do všech možných tělních otvorů. Po hodinové strašlivé jebačce leží cestovatel v chatrči a říká si: ˝No bylo to strašný to bongo-bongo, ale zaplať pánbůh, mám to za sebou.˝
Vtom se otevírají dveře, vchází náčelník a říká:
˝Můžeš si vybrat, buď smrt nebo bongo-bongo.˝ Cestovatel, který již poznal bongo-bongo chvíli uvažuje, ale pak si řekne že smrt je přece jenom definitivní a tak i když je to bongo strašný, tak si to radši vyberu.
Opět se na něj vrhnou černoši a hodinu ho strašlivě jebou. Po jebačce leží cestovatel celý od krve a semene v chatrči šťastný, že to přežil. Vtom opět vchází náčelník a povídá mu: ˝Můžeš si vybrat buď smrt nebo bongo-bongo.˝
Cestovatel po dvojitém bongu zasténá: ˝To radši smrt!˝
Náčelník se usměje a říká mu: ˝Dobrá, zemřeš smrtí bongo-bongo!˝
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Liger » ned 05. čer 2011 22:02:25

Já to znám, že postupně prochází třemi vesnicemi, ale jinak dobrý. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » pon 06. čer 2011 4:25:14

Ale Zidane... Tak zlej bys byl? :?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72


Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » pon 06. čer 2011 15:15:05

Huš, Ptolemaios
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Jana » ned 19. čer 2011 23:57:06

To je nebetyčná drzost! Byla jsem okradena přímo u přepážky v bance :-/
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Araoth » ned 19. čer 2011 23:58:39

Teda ty banky maj poslední dobou tak špatnou ochranku až hrůza! :-/
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 0:38:25

SPíš blbě placenou, takže když se s nima zloději domluví, můžou pak počkat, až se ochranka podívá jinam a okrádat přímo u přepážky. Popř. se příště u přepážky podívej, nesedí-li za tím sklem rovnou Staga či jiný loupežník :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Zidane » pon 20. čer 2011 16:11:39

Liger píše:chňa, cihly jsou schované na tajném místě v nedobytném trezoru...


Mám takový dojem, že to si Béčko myslelo taky :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod JackSwigert » čtv 23. čer 2011 10:42:05

Navrhuju udělat se Stagou totéž, co s Béčkem ;-) Provést 2. velkou bankovní loupež ;-)
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » čtv 23. čer 2011 11:03:18

No to jako né. Hrubě nesouhlasím. Bankovní loupež se přece vždy provádí tomu, kdo je nejbohatší, aby byl co největší zisk. :twisted:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Ptolemaios » čtv 23. čer 2011 13:05:58

a Béčko byl snad nejbohatší? nebyl. a byl okraden? byl. a je to tvůj brácha a okradla jsi ho? ano. rýp rýp :D
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Araoth » čtv 23. čer 2011 13:30:02

Když už jsme u bohatstí... Jsem nebojhatší z těch co si své bohatství vyspamovali a nenakradli v různých slosováním a velkých bankovních loupežích! :-D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140


Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod DanDan » čtv 23. čer 2011 14:23:11

Počkat... Staga mě přeběhla v lamkách? I Ptolemaios? He?
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » čtv 23. čer 2011 14:28:16

Staga vykupovala losy ve velkým a Ptolemaiovi lamky věnovala yannush ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Ptolemaios » čtv 23. čer 2011 14:30:57

mě je věnovala yannush a vykoupil jsem soby :D (Staga se mě snaží napodobit, ale dneska jsem si vyspamoval jednotlivě 4 soby a všichni 4 vyhráli :P )
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » čtv 23. čer 2011 14:32:41

Šak neboj, Plote, já tě časem předeženu. :P
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72


Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Zidane » čtv 23. čer 2011 14:38:59

Já radši losy, sob je taková ta bestie, která prokázala kulatost Země - před dvaceti lety jsme vykopali dědka v červeném na východ a nedávno nám ho přivezli sobi ze západu a rozšiřuje se to tu, protože je to vhodné pro komerci (ví se, jak to vypadá a ještě to je v barvách Coca Coly), jak svrab, neštovice a bolšev(n)ík.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod JackSwigert » pát 24. čer 2011 13:29:40

njn... Pokrok bohužel nezastavíš...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod yannush » pát 24. čer 2011 16:06:41

Staga píše:Staga vykupovala losy ve velkým a Ptolemaiovi lamky věnovala yannush ~


staga tušim nebola nabohatšia ani tých par minut keď som venovala všetky svoje lamky jej. lebo ano 275 pokusov o kradež (alebo koľko presne ich bolo) ma nasralo tak teraz ma aspoň nikto neokráda :)
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Araoth » pát 24. čer 2011 16:12:55

Jóó, to jsem od tebe něco tehdy dostal jako vánoční dárek... Myslím, že jsem to se stejnými slovy odeslal zpátky.... Takže vy už tady bohatnete i na chudácích ostatních uživatelích? Hanba vám! A já si tu tak poctivě ty lamky spamuju... :) (Kdo si pamatuje na Měsíc v jináči, tak ví, že spamuju poctivě... :D)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod DanDan » pát 24. čer 2011 16:14:59

A někdo hackuje lamičky... Ehm, zase jsem něco prokecl... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod JackSwigert » pát 24. čer 2011 19:23:28

Tak co se Stagou? :D
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12


Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod yannush » pát 24. čer 2011 19:44:43

ako uhorky :D
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod JackSwigert » pát 24. čer 2011 19:45:13

Ptolemaios píše:sterilizovat

Až tak? Uppss... Spíš bych volil opačnou možnost :D A klidně se hlásím na pozici kata :D
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod yannush » pát 24. čer 2011 19:46:28

keby ste ma teraz videli.. načrtnem: nad hlavou oblačik ako myšlienka a v nej staga napchana do 7dcl fľaše sa sterilizuje :lol:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod DanDan » pát 24. čer 2011 19:46:54

Sterilizovat? Takže do sava s ní? Nebo okurky se ve savu nesterilizují?
Naposledy upravil DanDan dne pát 24. čer 2011 19:51:56, celkově upraveno 1
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Araoth » pát 24. čer 2011 19:50:42

V savu se sterilizuje inteligence, okurky se v savu nesterilizují...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod JackSwigert » pát 24. čer 2011 19:53:02

Říkám, to chce opačný trest, než sterilizaci...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12


Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Liger » pát 24. čer 2011 20:04:17

A co pasterizace?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod DanDan » pát 24. čer 2011 20:05:13

Snad paštikace ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Jana » pát 24. čer 2011 20:54:34

DanDan píše:Snad paštikace ~

Hmmm, jdu povečeřet domácí paštiku. Ale byla bych ráda, kdyby z ní na mě nevyskočila Staga...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod JackSwigert » pát 24. čer 2011 20:56:51

Jana píše:
DanDan píše:Snad paštikace ~

Hmmm, jdu povečeřet domácí paštiku. Ale byla bych ráda, kdyby z ní na mě nevyskočila Staga...

No, myslím, že jestli v tom bude Staga, tak to už stejně nepoznáš...:D
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,922.35
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » sob 25. čer 2011 7:48:19

Paka :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Zidane » sob 25. čer 2011 15:36:45

Jana píše:
DanDan píše:Snad paštikace ~

Hmmm, jdu povečeřet domácí paštiku. Ale byla bych ráda, kdyby z ní na mě nevyskočila Staga...


Něco ve stylu: "Otevřu jeden topic...Staga. Otevřu druhý topic... Staga. Otevřu příchozí poštu - zpráva, že mne Staga okradla. Otevřu třetí topic...Staga. Bojím se otevřít konzervu s paštikou..."? :)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » sob 25. čer 2011 15:43:01

Och. :lol:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod yannush » úte 28. čer 2011 20:16:33

zidane choď do riti. raz tu dačo vyhram a nemôžem si to ani nechať. to už človek aby nerobil nič len sedel a čakal pri nete.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Zidane » úte 28. čer 2011 20:23:30

Stává se, třeba mě taky takhle někdy okradeš, taky tu nejsem pořád :-)

A mě tak napadlo, už zde proběhl návrh, jestli by pokuta za krádež místo toho, kam jde teď, ať je to jackpot v lamičkách nebo jinam, ale jako "odškodné" tomu, koho se zloděj pokusil okrást? Nynější situace sice tresce zloděje za neúspěchy pokutou, ale pokud es tento drží hesla "a nedám si pokoj, dokud neuspěju", okrádaný nevyhnutelně přijde o peníze, pokuta jdoucí do kapsy jemu by byla rozhodně vítané zpestření - podaří se - jsem bohatší, nepodaří se - je bohatší ten druhý :) Pokud to samozřejmě je nastavitelné.
Naposledy upravil Zidane dne úte 28. čer 2011 20:30:46, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Staga » úte 28. čer 2011 20:30:19

Tak ale je fakt, že yannush neměla možnost si to uložit. I když já mám co říkat, žejo...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Zidane » úte 28. čer 2011 20:31:54

No ono pokud člověk nevyhledává, kde dotyčný k penězům přišel a jestli je třeba nemá převodem z nějaké soutěže - tedy bez možnosti si uložit - tak to neví a kdo se s tím má pořád hledat :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Policejní služebna - oddělení krádeží

Příspěvekod Ptolemaios » úte 28. čer 2011 20:37:30

Zidane píše:No ono pokud člověk nevyhledává, kde dotyčný k penězům přišel a jestli je třeba nemá převodem z nějaké soutěže - tedy bez možnosti si uložit - tak to neví a kdo se s tím má pořád hledat :-)


ano, toto je opravdu neprůstřelný argument, proti kterému nejde argumentovat :roll:

a jak to psal Jarda před nedávnem (a myslím, že zrovna v té samé soutěži) - když někdo tu výhru ukradne a dotyčný si ji nestihne uložit, tak zlodějovi ukrást trojnásobek (nebo klidně víc-násobek) a okradeného uživatele odškodnit..
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron