






Jana píše:Snííííh. Teda nevím jak v Praze, ale tady ve východních Čechách jsme se včera brouzdali závějemi























).

































Lërra píše:Zasněžená Bratislava je krásná... A navzdory větru teplejší než Krno











DanDan píše:V Ostravě o něco méně sněhu, ale za to větší zima.



Pro tebe je to sever, ano, ale jestlipak víš, že Praha je SEVERNĚJI než Ostrava (a to bez prdele)?JarynekZ píše:DanDan píše:V Ostravě o něco méně sněhu, ale za to větší zima.
Tak na severu bývá zima standardně






Zidane píše:Pro tebe je to sever, ano, ale jestlipak víš, že Praha je SEVERNĚJI než Ostrava (a to bez prdele)?JarynekZ píše:DanDan píše:V Ostravě o něco méně sněhu, ale za to větší zima.
Tak na severu bývá zima standardně
Taky jsem to nevěděl než jsem se dostal ke hře "Kde leží Kotěhůlky" nebo jak se to přesně jmenuje. Doporučuji vyzkoušet, třeba se dozvíš třeba to, že Letovice jsou jižněji než Vídeň

























































JarynekZ píše:Hnusné namrznuté cosi, to ani není sníh, navíc se to na silnici drží jenom v podobě ledu a na oknech v podobě blbě škrabatelnýho čehosi, nikde jinde nic není.


DanDan píše:Tady je cca 5 cm a pořád sněží dál.

















Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník