Zima! A liják!

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod JarynekZ » sob 27. pro 2014 4:01:24

No a v Boskovicích se pořádně nedalo rozjet auto do kopce (neřídil jsem já, takže přímé dojmy nemám). Bílo plus mínus je. A hlavně se to svinstvo lepí na parkovací senzory, takže při couvání není potřeba pouštět rádio.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Jana » sob 27. pro 2014 13:56:56

Snííííh. Teda nevím jak v Praze, ale tady ve východních Čechách jsme se včera brouzdali závějemi :D
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » sob 27. pro 2014 14:08:19

Tak tady dnes po sněhu samozřejmě ani památky. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » sob 27. pro 2014 15:29:27

Jana píše:Snííííh. Teda nevím jak v Praze, ale tady ve východních Čechách jsme se včera brouzdali závějemi :D


No jo... to budou asi vyšší polohy... protože já sníh vidím jenom sem tam... asi jako typická Pražská sněhová kalamita... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » sob 27. pro 2014 15:48:52

Tady taky nic.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Staga » sob 27. pro 2014 18:52:58

Sem tam poprašek... ale zima jak sviň...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Johny007 » sob 27. pro 2014 21:40:15

Tady je sněhu hromada a místy je pod tím ještě namrzlo... Pěšec to ještě ustojí, ale jezdcům to už očividně způsobuje nemalé problémy.
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Lërra » ned 28. pro 2014 0:59:07

Ani ťuk, jenom hrozná kosa.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Staga » ned 28. pro 2014 10:26:46

No tak střechy už sou fakt bílý a i na tý zemi se drží větší vrstva... žeby fakt? ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » ned 28. pro 2014 11:02:04

Hranice taky hlásí sníh (jenom lehký poprašek).
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » ned 28. pro 2014 13:32:54

Tady taky nějaký velmi lehký poprašek napadal přes noc a zatím drží.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod JarynekZ » ned 28. pro 2014 15:58:27

Dneska mi dvakrát fungovala kola vozidla jinak než by bylo slušné, takže to tu asi taky namrzlo... Jo, sníh je vidět, silničáře není vidět a začínám to asi nazývat neteplem (a to od léta neuběhl ani rok :vlna:).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Batrachus » ned 28. pro 2014 18:54:06

Já byl pár dní v Brně a se sněhem jsem se potkal už večer 26..
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » ned 28. pro 2014 18:57:53

Ano, to souhlasí s mým pozorováním na předchozí stránce. Akorát to málo, co bylo, do rána roztálo.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Lërra » pon 29. pro 2014 0:35:52

U nás před barákem sníh ještě ležel, když jsem večer dorazila z Prahy do Brna.
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » pon 29. pro 2014 2:43:42

Takhle se flákat? Se nemůže zvednout a jít něco dělat?
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » pon 29. pro 2014 12:14:33

Tak včerejší várka ještě drží a přes noc asi i něco přisněžilo. I tak je ale průměrná výška sněhové přikrývky asi tak 3 mm. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » pon 29. pro 2014 13:12:10

U nás přes noc napadlo docela dost... Viděl bych to tak, že by se to dalo měřit i na jednotky centimetrů... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » pon 29. pro 2014 17:50:35

Tady sníh padal průběžně (netuším, jak dneska přes den, protože jsem byl pryč), vrstva cca 1 cm. V Ostravě o něco méně sněhu, ale za to větší zima.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Lërra » pon 29. pro 2014 20:36:04

Zasněžená Bratislava je krásná... A navzdory větru teplejší než Krno
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » pon 29. pro 2014 22:23:56

Tak tak daleko na východě jsem ještě nebyl... Tam už určitě jsou medvědi a je tam nebezpečno...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » úte 30. pro 2014 1:00:07

Lërra píše:Zasněžená Bratislava je krásná... A navzdory větru teplejší než Krno

No je tady pořádná kosa, jen co je pravda.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Lërra » úte 30. pro 2014 1:22:49

Medvědy jsem nepotkala, jenom papundeklového pašíka :D
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » úte 30. pro 2014 1:31:55

Hehe, teď jsem zjistil, že kdybych jel dneska (vlastně už včera) ráno šalinou, tak jsem mohl potkat vyřezávanou kozu. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod JarynekZ » úte 30. pro 2014 18:19:33

DanDan píše:V Ostravě o něco méně sněhu, ale za to větší zima.

Tak na severu bývá zima standardně :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Zidane » sob 03. led 2015 6:16:08

JarynekZ píše:
DanDan píše:V Ostravě o něco méně sněhu, ale za to větší zima.

Tak na severu bývá zima standardně :vlna:
Pro tebe je to sever, ano, ale jestlipak víš, že Praha je SEVERNĚJI než Ostrava (a to bez prdele)?
Taky jsem to nevěděl než jsem se dostal ke hře "Kde leží Kotěhůlky" nebo jak se to přesně jmenuje. Doporučuji vyzkoušet, třeba se dozvíš třeba to, že Letovice jsou jižněji než Vídeň :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod JarynekZ » sob 03. led 2015 11:39:53

Vím, ale to už je moc extrém. Tam už bych se skoro bál ledních medvědů.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » sob 03. led 2015 14:48:28

Zidane píše:
JarynekZ píše:
DanDan píše:V Ostravě o něco méně sněhu, ale za to větší zima.

Tak na severu bývá zima standardně :vlna:
Pro tebe je to sever, ano, ale jestlipak víš, že Praha je SEVERNĚJI než Ostrava (a to bez prdele)?
Taky jsem to nevěděl než jsem se dostal ke hře "Kde leží Kotěhůlky" nebo jak se to přesně jmenuje. Doporučuji vyzkoušet, třeba se dozvíš třeba to, že Letovice jsou jižněji než Vídeň :vlna:


Což o to, Praha je severnějš i než Pardubice, ale myslím, že když jde o tak triviální rozdíl, že stejně větší význam už má nadmořská výška a poloha města... Řekl bych, že v Ostravě mezi Beskydama a Jeseníkama bude tímpádem víc sněhu než v Praze/Pardubicích, který jsou v dolíku u řeky a široko daleko žádný pořádný hory...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » sob 03. led 2015 20:04:34

On to v Ostravě nebude sníh, to bude nějaký humus z komínů. ~

Jinak dneska v Hranicích ani v Ostravě sníh skoro žádný, ale v Hranicích teď začalo sněžit, tak snad něco bude (protože mám žalostně málo zimních fotek).
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » ned 04. led 2015 15:15:39

Tady začalo krásně sněžit, když jsem šel na Nový rok v brzkých ranních hodinách domů a pár dní tu těch pár cenťáků sněhu drželo. Ale už to postupně odtálo a teď tu není nic.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » ned 04. led 2015 20:29:40

Tady včera odtálo co napadlo pár dní před Silvestrem a dneska večer začalo sněžit znova! :christmas:
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Zidane » pon 05. led 2015 0:56:11

Tady je na trávnících cosi jako sníh a když jsem po osmé večer jel busem dom, byly tak krásně mokré silnice, že živě vidím tu omrzlici teď :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » pon 05. led 2015 1:20:32

Tady díky blížícímu úplňku je venku teď tak krásně... světla skoro jak po ránu a všude bílo... Ještě by to chtělo manželku k sobě, aby si tu romanťyku člověk pořádně užil...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Jana » pon 05. led 2015 11:42:47

Příště řekni předem ~ Ale počítej, že já mám půlnoc už před půlnocí. Romanťyka prostě musí přijít dřív...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » pon 05. led 2015 13:54:27

Když ono do tý doby bylo zatažíno a sněžilo, a vyjasnilo se až takhle nad ránem... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » sob 17. led 2015 21:26:14

Tak u nás zase sněží, což je super, protože tady nemám zimní boty. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » sob 17. led 2015 21:38:05

Já je tu někde mám, ale úspěšně je ignoruju... Sníh nesníh... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » sob 24. led 2015 14:17:11

Sněží! :christmas:
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » sob 24. led 2015 15:23:14

Tady se akorát zamlžily okna, takže nevidím ven, jestli sněží, ale asi ne. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » ned 25. led 2015 12:07:00

Tak nakonec tu cosi málo taky nasněžilo.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » ned 25. led 2015 15:50:44

Tady je cca 5 cm a pořád sněží dál.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » ned 25. led 2015 15:55:27

Tady akorát fouká nepříjemnej vítr... příště si beru rukavice... brr...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod yannush » ned 25. led 2015 18:07:57

prší sneh. :facepalm:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod JarynekZ » ned 25. led 2015 18:43:08

Hnusné namrznuté cosi, to ani není sníh, navíc se to na silnici drží jenom v podobě ledu a na oknech v podobě blbě škrabatelnýho čehosi, nikde jinde nic není.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod yannush » ned 25. led 2015 19:09:38

JarynekZ píše:Hnusné namrznuté cosi, to ani není sníh, navíc se to na silnici drží jenom v podobě ledu a na oknech v podobě blbě škrabatelnýho čehosi, nikde jinde nic není.

to bude ono.
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Zidane » pon 26. led 2015 7:16:39

DanDan píše:Tady je cca 5 cm a pořád sněží dál.


V Hranicích kalamita jak na Sibiři... Tři centimetry sněhu! A u DanDana čtyři! :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod DanDan » pon 26. led 2015 16:42:21

Pendolino stojí u Polomi, zamrzly mu všecky CD-ROMy. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Lërra » pon 26. led 2015 19:25:41

Lamovská zima za okny jeee...
Originální tuleň z jezera Saimaa.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% modré vlny, 3% bílé vlny, 1% zvrhlosti.

FAP Certified. Neskladujte v blízkosti Švédska. Älkää istuko muurahaisiin. Jos valo on punainen, paina nappia ja odota vihreää.

Obrázek Obrázek

Ta Lërra, proto ta tuleň. Toho času Velitelka Chlíva LL v exilu mezi poníky. A taky vodní uzávěr.
Jen nevím, co je šílenější — myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
Uživatelský avatar
Lërra
Chlív LL
 
Příspěvky: 4580
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:26:10
Cash on hand: 129.05
Bank: 2,669,487.00
Bydliště: LPR, Etelä-Karjala (Suomi)
Aura: 104

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Araoth » pon 26. led 2015 19:27:56

To abych se bál jít do Teska na nákupy... ale kuš... tady vlastně nesněžilo...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Zima! A liják!

Příspěvekod Liger » stř 28. led 2015 0:21:39

Tady dneska taky byla kalamita jak na Sibiři (pche, možná i 5 cm!), akorát to tak nějak stihlo přes odpoledne skoro roztát, i když celé dopoledne sněžilo...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron