Opět bych si, s dovolením, na něco postěžoval...
Proč ještě existují osoby, které si seženou počítač na vyhození (řekněme, že to má svůj důvod), nechají si na něj narvat systém, o kterém ten počítač od výroby ještě dlouho neslyšel (v tomto případě XP), nainstalují tam 50 her, které se sice trhají, ale dětem to přece stačí, a když postupně začnou odcházet těžce přetěžované komponenty, které jsou navíc mezi sebou těžce nevyvážené, tak ještě doprasí systém do takovýho stavu, až se člověk diví, že je to vůbec schopný zobrazit aspoň tu BSOD.
edit: hm... Že má Applí klávesnice tlačítka až po F19 (tedy i F13), to už nějakou dobu vím, ale že má i spešl čudl pro znak rovná se v numerické části, to je mi novinka
