Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženosti

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 10. úno 2013 21:50:11

Nj., ale třeba takovej jDownloader ještě nedávno uměl z uloz.to vytáhnout plnou rychlost, narozdíl od prohlížeče, kterej tvrdnul na jejich 300kBps omezení
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » ned 10. úno 2013 22:01:17

Aha, tak v tomhle případě se downloadery hoděj. Nejsem sice z těch, co by prskali, že se něco stahuje JENOM 300 kBps, ale tak když to jde rychlejc, proč to nevyužít.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 10. úno 2013 22:12:58

Další funkce ohledně uloz.to byla ta, že mohlo valit paralelně třeba 5 stahování, z prohlížeče jenom jedno. Když má jeden soubor 2 giga (soukromé fotky, samozřejmě), a těch souborů je 5, tak člověk ocení, že to stahuje rychle a zaráz, než když se musí stahovat pomalu a postupně.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » ned 10. úno 2013 22:17:31

JarynekZ píše:(soukromé fotky, samozřejmě)


Čí? :-P
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 10. úno 2013 22:46:13

Netuším, v titulcích těch filmů to nepsali :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » ned 10. úno 2013 22:46:45

Zidane píše:K čemu používat samostatné downloadery? Navazovat stahování snad dneska umí každej slušnej prohlížeč sám od sebe ~

Pokud to máš rozdělené třeba do 20 částí, tak se hodí. :D Případně pokud chceš aby se to po dokončení třeba vypnul počítač. A takový FreeRapidDownloader umí stahovat z Uložta paralelně, to se taky hodí.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 10. úno 2013 22:48:31

FRD nechci, JDownloader je lepší :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » ned 10. úno 2013 22:50:10

FRD znám a dakde tu aj mám.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » pon 11. úno 2013 1:23:38

Původně to měl být náznak flame, ale skutečně mi FRD několikrát nějak haproval, tak jsem zkusil jD a jsem spokojen. Můžeš zkoušet, Zidannush :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » pon 11. úno 2013 4:11:09

Hem. Netušila jsem, vyzkouším.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Batrachus » pon 11. úno 2013 18:55:12

To snad ne, já už to mám skoro stáhlý a pak si uvědomím, že je to jenom slovník :shock:
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pon 11. úno 2013 19:05:27

A co sis myslel?
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Batrachus » pon 11. úno 2013 19:17:21

Johny007 píše:A co sis myslel?

Že je to kompletní lingvistická reference :D
Uživatelský avatar
Batrachus
HyperLAMA
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pon 23. srp 2010 16:02:54
Cash on hand: 1,784.25
Bank: 1,849,995.47
Bydliště: Slunce d
Aura: 57

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pon 11. úno 2013 19:21:21

Aha... :-)
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » pon 11. úno 2013 20:30:00

Liger píše: A takový FreeRapidDownloader umí stahovat z Uložta paralelně, to se taky hodí.


Vyzkoušen. Paralelně umí, i když mi teď stahuje jen dvě věci najednou a další jsou ve frontě. Ale i ta fronta je dobrá věc, netřeba to hlídat.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » pon 11. úno 2013 20:35:32

Tam je tuším někde v nastavení kolik se má povolit paralelních připojení, maximum je 10.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » pon 11. úno 2013 21:08:04

Liger píše:Tam je tuším někde v nastavení kolik se má povolit paralelních připojení, maximum je 10.


Maximum možná bylo deset, už jsem to našel. Nevypadá to, že by to v nejnovější verzi mělo nějaké omezení, aspoň v dotyčném okénku mě to pustilo klidně přes tisíc a při nastavení 1 009 připojení to neprotestovalo, dál jsem to nezkoušel. Ale třeba by aspoň konečně bylo jak naplno využít těch 50 Mbps, co mám :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pát 15. úno 2013 15:03:22

Miluju takovejhle výběr..
Našel jsem vir: Vyléčit X Smazat? A co takhle, když o něm vím, jelikož jsem ho tam sám stáhnul, abych se v něm mohl vrtat a chci ho nechat na pokoji?
Kopírování: Název je příliš dlouhý: Přeskočit (neskopíruje se) X Storno (Zruší kopírování). Co takhle nabídka "přejmenovat"?

:zeď: :zeď:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » pát 15. úno 2013 15:15:07

Budu hádat - anivir AVG nebo to od ESETu?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pát 15. úno 2013 15:40:23

AVG.. :zeď:
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » pát 15. úno 2013 16:51:37

Jestli Norton nevím, ale stará Avira (u nové už taky nevím) měla možnost "ignorovat", případně "ignorovat a přidat výjimku"
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » pát 15. úno 2013 17:25:41

JarynekZ píše:Jestli Norton nevím, ale stará Avira (u nové už taky nevím) měla možnost "ignorovat", případně "ignorovat a přidat výjimku"


To AVG taky občas nabízí...
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » pát 15. úno 2013 17:32:52

U AVG mám spíš ten problém, že někdy netuším, co že to po mně chce. Možná to bude tím, že se s touto podivností setkávám tak jednou za půl roku až rok, takže to prostředí úspěšně stíhají překopávat, nicméně za problém to pořád považuju.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » ned 17. úno 2013 4:49:34

Obrázek

To chci :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 17. úno 2013 16:24:19

Já chci trochu jinou:
Obrázek
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Araoth » ned 17. úno 2013 18:03:08

No to je takový dost nepraktický... člověk aby to podpíral aby to nevylomilo USB.... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » ned 17. úno 2013 18:04:00

A pak půjde někdo kolem, zavadí o to, a je po flashce. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod DanDan » ned 17. úno 2013 18:55:33

A ani do báglu se to nevejde... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 17. úno 2013 22:25:09

Co bys to rval do báglu? To se neschovává, o to se opírá...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » úte 19. úno 2013 0:59:22

Funkce prostředního tlačítka myši v linuxu je mnohdy super, ale v případě, že chci v prohlížeči používat i scrollovací funkci tohoto tlačítka, tato spešl funkce poněkud zavazí... A vůbec: vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.

(uživatelé linuxu pochopí...)
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » úte 19. úno 2013 13:55:28

JarynekZ píše:(uživatelé linuxu pochopí...)


Windowsáci taky, akorát možná jinak. Nejednou se mi stalo, a jistě nejen mně, že když PC začal dělat něco tak strašně důležitého, že přestal na nějakou dobu reagovat, sekla se i přehrávaná hudba a bylo to jak zaseklý gramec.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Johny007 » úte 19. úno 2013 15:09:53

JarynekZ píše:Funkce prostředního tlačítka myši v linuxu je mnohdy super, ale v případě, že chci v prohlížeči používat i scrollovací funkci tohoto tlačítka, tato spešl funkce poněkud zavazí... A vůbec: vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.vzpomenout. Prolínání těch dvou důvodu nezamítám.

(uživatelé linuxu pochopí...)



Jojo.... Taky jsem s tím dost bojoval.. :D
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » úte 19. úno 2013 17:33:41

Bojuju s tím jenom po několika pivech, za střízliva mi to problém nedělá :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Hyper SteveTR » ned 24. úno 2013 12:11:10

Vysvětlení pro neuživatele Linuxu by bylo?
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Jana » ned 24. úno 2013 12:14:02

A vysvětlení pro nechápající uživatelku Linuxu? :D
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 24. úno 2013 13:45:38

Když se označí nějaký text, tak zmáčknutím prostředního tlačítka se dá vložit jinam, aníž by se použilo ctrl+c ctrl+v. Stejným způsobem se spouští (tentokrát i ve widlích) scrollování pohybem kurzoru v prohlížeči. Tady se jenom musí dát bacha, aby kurzor při požadované funkci scrollování nebyl nad textovým formulářem, jinak místo scrollování následuje vkládání.
Když se to stane jednou, no a co. Po druhé, po třetí a po osmé už je člověk fest nas*anej :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Jana » ned 24. úno 2013 14:17:58

Týý jo, to neznám, to je dobrý. Ještě že u mě nefunguje ta scrollovací fce ~
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 24. úno 2013 14:26:08

Tu sem si spešl zapínal, ONI chlapci z Mozilly asi ví, proč to v linuxové verzi mají defaultně vypnuto...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » ned 24. úno 2013 14:34:55

Už tak si musím v prohlížeči dávat pozor, abych nebyl nad nějakým odkazem, když mačkám prostřední tlačítko kvůli scrollování a že bych se ještě k tomu vyhýbat textovým formulářům... i když těch zas není tolik.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 24. úno 2013 14:43:43

Jo, to je další funkce toho tlačítka, to taky používám :vlna:

edit: a pak ať někdo nadává, že má nějaká elektronická hračka 2 tlačítka, každý s milionem funkcí. U PC je to to samý, akorát tam je těch tlačítek mnohonásobně víc...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » ned 24. úno 2013 16:13:21

JarynekZ píše:Stejným způsobem se spouští (tentokrát i ve widlích) scrollování pohybem kurzoru v prohlížeči.


Z toho mě taky bere běs. Na to mám kolečko, nějaký automatický pohyb nechci :D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » ned 24. úno 2013 16:17:23

Náhodou, je to lepší, než furt otáčet kolečkem... ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Zidane » ned 24. úno 2013 16:20:50

Jsem zvyklej na kolečko, každému, na co si zvykl. Stejně tak dělám zavináč přes Alt+64, byť je to o jedno kliknutí víc než pravýAlt-V a u starých ntb bez numerické jsem byl v háji, ovšem už jsem si zvykl :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 24. úno 2013 17:04:17

Prej u starých ntb bez numerické... No, takhle, já bych nemohl mít noťas s numerickou klávesnicí. O to větší průs**, že teď jeden takovej zrovna mám...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Araoth » ned 24. úno 2013 17:05:41

Já zas numerickou rád uvítám... Navíc poslední dobou se širokoúhlými ntb jsou numerické čím dál častější... :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod DanDan » ned 24. úno 2013 17:06:20

Staga píše:Náhodou, je to lepší, než furt otáčet kolečkem... ~

Tak klikat na posuvník, ne?
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » ned 24. úno 2013 17:12:44

Zidane píše:Z toho mě taky bere běs. Na to mám kolečko, nějaký automatický pohyb nechci :D

Však to není automatický pohyb, musíš si kliknout a pak si ty zvolíš kam a jak rychle se to má hýbat. Mimochodem mi přijde, že zdaleka nejlíp odladěné to už dlouhou dobu má Opera, posun je krásně plynule odstupňovaný a umožňuje jak naprosto minimální pohyb (to používám často pro čtení, někdy dokonce myš pustím a nechám si to posouvat tou ideální rychlostí dál) tak velmi rychlé pohyby pro přesun jinam, ze kterých by se člověk jinak ukolečkoval. :vlna:

DanDan: ten je moc z ruky ~

Ale tak jo, používám všechny tři možnosti, kolečko, prostřední klik i posuvník, podle situace. Ale na pohyb po fórech a článcích je prostřední klik podle mě ideální.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Staga » ned 24. úno 2013 17:15:09

DanDan; píše:
Staga píše:Náhodou, je to lepší, než furt otáčet kolečkem... ~

Tak klikat na posuvník, ne?
to už je lepší mezerník ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod JarynekZ » ned 24. úno 2013 17:23:31

Araoth píše:Já zas numerickou rád uvítám... Navíc poslední dobou se širokoúhlými ntb jsou numerické čím dál častější... :)

No pokud si kupuješ tříkilovou 15,6" krávu, tak tam ta numerická pravděpodobně bude, ale další, co si budu kupovat (až na to přijde čas a peníze) bude ideálně 13 palců, v případě Lenova bych udělal výjimku na 14 palců (ThinkPad L430 je opravdu krásnej stroj, jenom jestli na něho někdy budou prachy), každopádně tam už se s numerickou klávesnicí nějak nepočítá. A to mi nevadí, na notebooku stejně nemá co dělat :vlna:
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Počítače, notebooky, mobily a podobné technické vymoženo

Příspěvekod Liger » ned 24. úno 2013 17:29:33

Nikdy bych si nekoupil notebook bez numerické klávesnice (ano, mám 15,6'' krávu), zadávat čísla pomocí Shiftu a trefování se kamsi do horního nepřehledného řádku považuju za zhovadilost. :P Jak třeba používáš (pokud ji používáš) kalkulačku? To si nedokážu představit, vyjma klikání na ní myší, což je taky zhovadilost. :D A "zešikmená" pseudonumerická klávesnice v pravé části té alfanumerické, která se aktivuje bůhvíjakou kombinací s Fn klávesou je zhovadilost úplně největší. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron